Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U17 4. forduló

2021.12.05 - 13:30

Fertőszentmiklós, Fertőszentmiklósi SE

Győr-Moson-Sopron

Futsal U17

Játékvezető
STROBL PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PÁLFY ÉVA, BAÁN ATTILA
PETŐHÁZI SE
ABDA SC
40'
20'

Gólok

BORSETZKI ÁRON

2'

1 - 0

 

BOROSS MÁRK

3'

2 - 0

 

BOROSS MÁRK

4'

3 - 0

 

BORSETZKI MARCELL

8'

4 - 0

 

WÁGNER ATTILA

19'

5 - 0

 

BORSETZKI MARCELL

19'

6 - 0

 

BOROSS MÁRK

23'

7 - 0

 

BOROSS MÁRK

27'

8 - 0

 

BORSETZKI ÁRON

35'

9 - 0

 

KUSLITS KEVIN

36'

10 - 0

 

KUSLITS KEVIN

40'

11 - 0

 

BOROSS MÁRK

40'

12 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 4 4 0 0 49 13 36 12 10.3
2 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  4 4 0 0 50 15 35 12 8.5
3 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 4 3 0 1 43 20 23 9 10.3
4 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 4 3 0 1 29 24 5 9 9.8
5 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 4 3 0 1 26 29 -3 9 3.8
6 JÁNOSSOMORJA JÁNOSSOMORJA 4 2 1 1 20 11 9 4 9 Büntetőpont: -3
7 BŐNY SE BŐNY SE 3 1 1 1 17 14 3 4 5.7
8 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 3 1 0 2 10 9 1 3 7.7
9 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 3 1 0 2 16 26 -10 3 4.7
10 KÓPHÁZA SE KÓPHÁZA SE 3 1 0 2 8 35 -27 3 6.3
11 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 4 0 0 4 10 22 -12 0 5
12 LDSE LDSE 4 0 0 4 13 27 -14 0 4.3
13 ABDA SC ABDA SC 4 0 0 4 8 54 -46 0 3.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 1 1 0 0 10 2 8 3 3 3 0 0 12 2 10 9 4 4 0 0 22 4 18 12
2 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 2 2 0 0 17 6 11 6 2 2 0 0 7 2 5 6 4 4 0 0 24 8 16 12
3 ABDA SC PETŐHÁZI SE 2 1 1 0 6 0 6 4 2 1 0 1 6 11 -5 3 4 2 1 1 12 11 1 7
4 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 2 1 1 0 8 2 6 4 2 1 0 1 7 13 -6 3 4 2 1 1 15 15 0 7
5 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 2 1 0 1 5 4 1 3 1 1 0 0 3 1 2 3 3 2 0 1 8 5 3 6
6 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 2 0 1 1 7 9 -2 1 2 1 1 0 14 4 10 4 4 1 2 1 21 13 8 5
7 ABDA SC BŐNY SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 1 0 5 3 2 4 3 1 1 1 6 5 1 4
8 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 2 1 1 0 7 3 4 4 2 0 2 0 0 0 0 -1 4 1 3 0 7 3 4 3
9 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 1 1 8 10 -2 1 4 0 3 1 8 10 -2 3
10 ABDA SC LDSE 2 0 1 1 3 8 -5 1 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 0 2 2 4 12 -8 2
11 ABDA SC KÓPHÁZA SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 2 11 -9 1 3 0 1 2 2 13 -11 1
12 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 3 0 0 3 5 11 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 3 5 11 -6 0
13 ABDA SC ABDA SC 2 0 0 2 2 16 -14 0 2 0 0 2 0 10 -10 0 4 0 0 4 2 26 -24 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 2 2 0 0 33 6 27 6 2 2 0 0 16 7 9 6 4 4 0 0 49 13 36 12
2 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 1 1 0 0 21 2 19 3 3 3 0 0 29 13 16 9 4 4 0 0 50 15 35 12
3 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 2 1 0 1 14 13 1 3 2 2 0 0 29 7 22 6 4 3 0 1 43 20 23 9
4 ABDA SC PETŐHÁZI SE 2 2 0 0 16 2 14 6 2 1 0 1 13 22 -9 3 4 3 0 1 29 24 5 9
5 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 2 2 0 0 17 3 14 6 2 1 0 1 9 26 -17 3 4 3 0 1 26 29 -3 9
6 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 2 1 1 0 17 8 9 4 2 1 0 1 3 3 0 0 4 2 1 1 20 11 9 4
7 ABDA SC BŐNY SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 1 0 16 10 6 4 3 1 1 1 17 14 3 4
8 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 2 1 0 1 10 6 4 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 0 2 10 9 1 3
9 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 3 1 0 2 16 26 -10 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 16 26 -10 3
10 ABDA SC KÓPHÁZA SE 1 0 0 1 3 9 -6 0 2 1 0 1 5 26 -21 3 3 1 0 2 8 35 -27 3
11 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 2 0 0 2 0 6 -6 0 2 0 0 2 10 16 -6 0 4 0 0 4 10 22 -12 0
12 ABDA SC LDSE 2 0 0 2 10 17 -7 0 2 0 0 2 3 10 -7 0 4 0 0 4 13 27 -14 0
13 ABDA SC ABDA SC 2 0 0 2 7 32 -25 0 2 0 0 2 1 22 -21 0 4 0 0 4 8 54 -46 0
 
ABDA SC
--1 - 20-6 - 12-------
BARÁTI FUTSAL CSE
-------0 - 30 - 3---
BŐNY SE
----1 - 4-------
MÉNFŐCSANAK ESK
-9 - 6---5 - 7------
Credobus Tehetségközpont
-----21 - 2------
GYŐRSZENTIVÁN SE
-7 - 4------26 - 2---
Dana GYŐRÚJFALU SE
-------3 - 0---14 - 3
HEGYESHALMI SC 1931
----5 - 16-----3 - 08 - 10
JÁNOSSOMORJA
10 - 1-7 - 7---------
KÓPHÁZA SE
--3 - 9---------
LDSE
---6 - 94 - 8-------
PÁZMÁNDFALU KSE
----4 - 5-----6 - 1-
PETŐHÁZI SE
12 - 0---------4 - 2-

Meccsek

PETŐHÁZI SE

2022. 01. 08. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 08. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
PETŐHÁZI SE
2021. 11. 28. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2021. 11. 28. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
LDSE
2021. 12. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 12. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
PETŐHÁZI SE
2021. 12. 05. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2021. 12. 05. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
ABDA SC
2022. 02. 27. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 27. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
PETŐHÁZI SE
2021. 12. 12. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2021. 12. 12. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
BŐNY SE
2022. 02. 05. 13:00
Hegykői Sportcsarnok
2022. 02. 05. 13:00
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
PETŐHÁZI SE
2022. 01. 09. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2022. 01. 09. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 01. 29. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 01. 29. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
PETŐHÁZI SE
2022. 01. 16. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2022. 01. 16. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 11. 12:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 11. 12:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
PETŐHÁZI SE
2022. 01. 23. 10:00
Fertőszentmiklósi SE
2022. 01. 23. 10:00
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
PÁZMÁNDFALU KSE

ABDA SC

2021. 12. 18. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 18. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 02. 20. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 20. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
JÁNOSSOMORJA
ABDA SC
2021. 12. 11. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 11. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 05. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2021. 12. 05. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
ABDA SC
2022. 01. 15. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
Credobus Tehetségközpont
2022. 02. 06. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 06. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
ABDA SC
2021. 12. 12. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 12. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 02. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 02. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
ABDA SC
2022. 01. 09. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 02. 13. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 13. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
ABDA SC
2022. 01. 29. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 29. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
BŐNY SE
2022. 01. 22. 11:30
Fertőszentmiklósi SE
2022. 01. 22. 11:30
Fertőszentmiklósi SE
KÓPHÁZA SE
ABDA SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->