Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U17 5. forduló

2022.01.15 - 10:30

Ikrény, Ikrényi Sportcsarnok

Győr-Moson-Sopron

Futsal U17

Játékvezető
KOLOZSVÁRI NORBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GÖRÖG MÁRIÓ
ABDA SC
Credobus Tehetségközpont
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

4'

MAYER MARCELL

 

0 - 2

4'

MAYER MARCELL

 

0 - 3

15'

FÖRDŐS DAMJÁN
HAUZER BÁLINT

16'

1 - 3

 

HAUZER BÁLINT

18'

2 - 3

 

 

2 - 4

20'

CSÁK ANTAL

 

2 - 5

20'

MAYER MARCELL

 

2 - 6

20'

CSÁK ANTAL

 

2 - 7

21'

SMERINGA ERIK

 

2 - 8

23'

MAYER MARCELL

 

2 - 9

26'

FÖRDŐS DAMJÁN

 

2 - 10

40'

CSÓKA BOTOND

 

2 - 11

40'

SMERINGA ERIK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  5 5 0 0 61 17 44 15 9
2 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 5 4 0 1 70 25 45 12 9.8
3 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 4 4 0 0 49 13 36 12 10.8
4 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 5 4 0 1 32 24 8 12 9.6
5 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 5 4 0 1 32 34 -2 12 4.4
6 JÁNOSSOMORJA JÁNOSSOMORJA 5 3 1 1 28 18 10 7 9.6 Büntetőpont: -3
7 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 4 1 1 2 22 32 -10 4 6.3
8 BŐNY SE BŐNY SE 4 1 1 2 22 41 -19 4 5.3
9 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 4 1 0 3 15 15 0 3 6
10 KÓPHÁZA SE KÓPHÁZA SE 4 1 0 3 15 43 -28 3 7.3
11 LDSE LDSE 5 0 1 4 19 33 -14 1 4.6
12 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 5 0 0 5 10 25 -15 0 5
13 ABDA SC ABDA SC 5 0 0 5 10 65 -55 0 3.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 1 1 0 0 10 2 8 3 4 4 0 0 18 4 14 12 5 5 0 0 28 6 22 15
2 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 2 2 0 0 17 6 11 6 2 2 0 0 7 2 5 6 4 4 0 0 24 8 16 12
3 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 2 1 0 1 5 4 1 3 2 2 0 0 7 4 3 6 4 3 0 1 12 8 4 9
4 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 2 0 1 1 7 9 -2 1 3 2 1 0 26 7 19 7 5 2 2 1 33 16 17 8
5 ABDA SC PETŐHÁZI SE 2 1 1 0 6 0 6 4 3 1 1 1 6 11 -5 4 5 2 2 1 12 11 1 8
6 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 3 1 1 1 11 6 5 4 2 1 0 1 7 13 -6 3 5 2 1 2 18 19 -1 7
7 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 2 1 1 0 7 3 4 4 3 1 2 0 2 1 1 2 5 2 3 0 9 4 5 6
8 ABDA SC LDSE 3 1 1 1 6 10 -4 4 2 0 1 1 1 4 -3 1 5 1 2 2 7 14 -7 5
9 ABDA SC BŐNY SE 2 0 0 2 4 14 -10 0 2 1 1 0 5 3 2 4 4 1 1 2 9 17 -8 4
10 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 3 0 3 0 0 0 0 3 2 0 1 1 8 10 -2 1 5 0 4 1 8 10 -2 4
11 ABDA SC KÓPHÁZA SE 2 0 0 2 1 4 -3 0 2 0 1 1 2 11 -9 1 4 0 1 3 3 15 -12 1
12 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 3 0 0 3 5 11 -6 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 4 0 0 4 7 14 -7 0
13 ABDA SC ABDA SC 3 0 0 3 4 22 -18 0 2 0 0 2 0 10 -10 0 5 0 0 5 4 32 -28 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 1 1 0 0 21 2 19 3 4 4 0 0 40 15 25 12 5 5 0 0 61 17 44 15
2 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 2 1 0 1 14 13 1 3 3 3 0 0 56 12 44 9 5 4 0 1 70 25 45 12
3 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 2 2 0 0 33 6 27 6 2 2 0 0 16 7 9 6 4 4 0 0 49 13 36 12
4 ABDA SC PETŐHÁZI SE 2 2 0 0 16 2 14 6 3 2 0 1 16 22 -6 6 5 4 0 1 32 24 8 12
5 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 3 3 0 0 23 8 15 9 2 1 0 1 9 26 -17 3 5 4 0 1 32 34 -2 12
6 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 2 1 1 0 17 8 9 4 3 2 0 1 11 10 1 3 5 3 1 1 28 18 10 7
7 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 3 1 0 2 16 26 -10 3 1 0 1 0 6 6 0 1 4 1 1 2 22 32 -10 4
8 ABDA SC BŐNY SE 2 0 0 2 6 31 -25 0 2 1 1 0 16 10 6 4 4 1 1 2 22 41 -19 4
9 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 2 1 0 1 10 6 4 3 2 0 0 2 5 9 -4 0 4 1 0 3 15 15 0 3
10 ABDA SC KÓPHÁZA SE 2 0 0 2 10 17 -7 0 2 1 0 1 5 26 -21 3 4 1 0 3 15 43 -28 3
11 ABDA SC LDSE 3 0 1 2 16 23 -7 1 2 0 0 2 3 10 -7 0 5 0 1 4 19 33 -14 1
12 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 3 0 0 3 0 9 -9 0 2 0 0 2 10 16 -6 0 5 0 0 5 10 25 -15 0
13 ABDA SC ABDA SC 3 0 0 3 9 43 -34 0 2 0 0 2 1 22 -21 0 5 0 0 5 10 65 -55 0
 
ABDA SC
--1 - 202 - 116 - 12-------
BARÁTI FUTSAL CSE
-------0 - 30 - 3--0 - 3
BŐNY SE
--5 - 27-1 - 4-------
MÉNFŐCSANAK ESK
-9 - 6---5 - 7------
Credobus Tehetségközpont
-----21 - 2------
GYŐRSZENTIVÁN SE
-7 - 4------26 - 2---
Dana GYŐRÚJFALU SE
-------3 - 0--6 - 514 - 3
HEGYESHALMI SC 1931
----5 - 16-----3 - 08 - 10
JÁNOSSOMORJA
10 - 1-7 - 7---------
KÓPHÁZA SE
--3 - 9-----7 - 8---
LDSE
---6 - 94 - 8--6 - 6----
PÁZMÁNDFALU KSE
----4 - 5-----6 - 1-
PETŐHÁZI SE
12 - 0---------4 - 2-

Meccsek

ABDA SC

2021. 12. 18. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 18. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 02. 20. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 20. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
JÁNOSSOMORJA
ABDA SC
2021. 12. 11. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 11. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 05. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2021. 12. 05. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
ABDA SC
2022. 01. 15. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
Credobus Tehetségközpont
2022. 02. 06. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 06. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
ABDA SC
2021. 12. 12. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 12. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 02. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 02. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
ABDA SC
2022. 01. 09. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 02. 13. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 13. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
ABDA SC
2022. 01. 29. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 29. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
BŐNY SE
2022. 01. 22. 11:30
Fertőszentmiklósi SE
2022. 01. 22. 11:30
Fertőszentmiklósi SE
KÓPHÁZA SE
ABDA SC

Credobus Tehetségközpont

2021. 12. 21. 15:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 21. 15:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
PÁZMÁNDFALU KSE
Credobus Tehetségközpont
2021. 11. 27. 17:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 11. 27. 17:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
Credobus Tehetségközpont
2021. 10. 24. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 10. 24. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 15. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 08. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 08. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 04. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 04. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 09. 12:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 09. 12:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
KÓPHÁZA SE
2021. 12. 28. 18:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
2021. 12. 28. 18:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
GYŐRSZENTIVÁN SE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 16. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 16. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
JÁNOSSOMORJA
2021. 12. 18. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 18. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
MÉNFŐCSANAK ESK
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 11. 12:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 11. 12:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
PETŐHÁZI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->