Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U17 5. forduló

2022.02.16 - 16:30

Győr, Lukács Sándor Szakképző Iskola

Győr-Moson-Sopron

Futsal U17

Játékvezető
SZABADOS RÓBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOLOZSVÁRI NORBERT
LDSE
HEGYESHALMI SC 1931
40'
20'

Gólok

PILTMANN BALÁZS MÁTYÁS

3'

1 - 0

 

NÉMETH LEVENTE

10'

2 - 0

 

 

2 - 1

17'

ÉLIÁS DÁVID

 

2 - 2

18'

GLASER LEVENTE
CSERI MARTIN LEVENTE

20'

3 - 2

 

 

3 - 3

22'

MILICZKI ÁRON
PILTMANN BALÁZS MÁTYÁS

29'

4 - 3

 

 

4 - 4

31'

FÁBRY KEVIN

 

4 - 5

32'

ÉLIÁS DÁVID
NÉMETH LEVENTE

34'

5 - 5

 

NYÁRI RIKÁRDÓ

37'

6 - 5

 

 

6 - 6

40'

ÉLIÁS DÁVID

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  5 5 0 0 61 17 44 15 9
2 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 5 4 0 1 70 25 45 12 9.8
3 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 4 4 0 0 49 13 36 12 10.8
4 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 5 4 0 1 32 24 8 12 9.6
5 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 5 4 0 1 32 34 -2 12 4.4
6 JÁNOSSOMORJA JÁNOSSOMORJA 5 3 1 1 28 18 10 7 9.6 Büntetőpont: -3
7 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 4 1 1 2 22 32 -10 4 6.3
8 BŐNY SE BŐNY SE 4 1 1 2 22 41 -19 4 5.3
9 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 4 1 0 3 15 15 0 3 6
10 KÓPHÁZA SE KÓPHÁZA SE 4 1 0 3 15 43 -28 3 7.3
11 LDSE LDSE 5 0 1 4 19 33 -14 1 4.6
12 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 5 0 0 5 10 25 -15 0 5
13 ABDA SC ABDA SC 5 0 0 5 10 65 -55 0 3.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 1 1 0 0 10 2 8 3 4 4 0 0 18 4 14 12 5 5 0 0 28 6 22 15
2 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 2 2 0 0 17 6 11 6 2 2 0 0 7 2 5 6 4 4 0 0 24 8 16 12
3 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 2 1 0 1 5 4 1 3 2 2 0 0 7 4 3 6 4 3 0 1 12 8 4 9
4 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 2 0 1 1 7 9 -2 1 3 2 1 0 26 7 19 7 5 2 2 1 33 16 17 8
5 ABDA SC PETŐHÁZI SE 2 1 1 0 6 0 6 4 3 1 1 1 6 11 -5 4 5 2 2 1 12 11 1 8
6 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 3 1 1 1 11 6 5 4 2 1 0 1 7 13 -6 3 5 2 1 2 18 19 -1 7
7 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 2 1 1 0 7 3 4 4 3 1 2 0 2 1 1 2 5 2 3 0 9 4 5 6
8 ABDA SC LDSE 3 1 1 1 6 10 -4 4 2 0 1 1 1 4 -3 1 5 1 2 2 7 14 -7 5
9 ABDA SC BŐNY SE 2 0 0 2 4 14 -10 0 2 1 1 0 5 3 2 4 4 1 1 2 9 17 -8 4
10 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 3 0 3 0 0 0 0 3 2 0 1 1 8 10 -2 1 5 0 4 1 8 10 -2 4
11 ABDA SC KÓPHÁZA SE 2 0 0 2 1 4 -3 0 2 0 1 1 2 11 -9 1 4 0 1 3 3 15 -12 1
12 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 3 0 0 3 5 11 -6 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 4 0 0 4 7 14 -7 0
13 ABDA SC ABDA SC 3 0 0 3 4 22 -18 0 2 0 0 2 0 10 -10 0 5 0 0 5 4 32 -28 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 1 1 0 0 21 2 19 3 4 4 0 0 40 15 25 12 5 5 0 0 61 17 44 15
2 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 2 1 0 1 14 13 1 3 3 3 0 0 56 12 44 9 5 4 0 1 70 25 45 12
3 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 2 2 0 0 33 6 27 6 2 2 0 0 16 7 9 6 4 4 0 0 49 13 36 12
4 ABDA SC PETŐHÁZI SE 2 2 0 0 16 2 14 6 3 2 0 1 16 22 -6 6 5 4 0 1 32 24 8 12
5 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 3 3 0 0 23 8 15 9 2 1 0 1 9 26 -17 3 5 4 0 1 32 34 -2 12
6 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 2 1 1 0 17 8 9 4 3 2 0 1 11 10 1 3 5 3 1 1 28 18 10 7
7 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 3 1 0 2 16 26 -10 3 1 0 1 0 6 6 0 1 4 1 1 2 22 32 -10 4
8 ABDA SC BŐNY SE 2 0 0 2 6 31 -25 0 2 1 1 0 16 10 6 4 4 1 1 2 22 41 -19 4
9 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 2 1 0 1 10 6 4 3 2 0 0 2 5 9 -4 0 4 1 0 3 15 15 0 3
10 ABDA SC KÓPHÁZA SE 2 0 0 2 10 17 -7 0 2 1 0 1 5 26 -21 3 4 1 0 3 15 43 -28 3
11 ABDA SC LDSE 3 0 1 2 16 23 -7 1 2 0 0 2 3 10 -7 0 5 0 1 4 19 33 -14 1
12 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 3 0 0 3 0 9 -9 0 2 0 0 2 10 16 -6 0 5 0 0 5 10 25 -15 0
13 ABDA SC ABDA SC 3 0 0 3 9 43 -34 0 2 0 0 2 1 22 -21 0 5 0 0 5 10 65 -55 0
 
ABDA SC
--1 - 202 - 116 - 12-------
BARÁTI FUTSAL CSE
-------0 - 30 - 3--0 - 3
BŐNY SE
--5 - 27-1 - 4-------
MÉNFŐCSANAK ESK
-9 - 6---5 - 7------
Credobus Tehetségközpont
-----21 - 2------
GYŐRSZENTIVÁN SE
-7 - 4------26 - 2---
Dana GYŐRÚJFALU SE
-------3 - 0--6 - 514 - 3
HEGYESHALMI SC 1931
----5 - 16-----3 - 08 - 10
JÁNOSSOMORJA
10 - 1-7 - 7---------
KÓPHÁZA SE
--3 - 9-----7 - 8---
LDSE
---6 - 94 - 8--6 - 6----
PÁZMÁNDFALU KSE
----4 - 5-----6 - 1-
PETŐHÁZI SE
12 - 0---------4 - 2-

Meccsek

LDSE

2021. 12. 08. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 08. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 11. 28. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2021. 11. 28. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
LDSE
2021. 12. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 09. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
LDSE
2022. 02. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 02. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 04. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 04. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
LDSE
2021. 12. 02. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 02. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
ABDA SC
2022. 02. 18. 19:00
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 02. 18. 19:00
Lukács Sándor Szakképző Iskola
BARÁTI FUTSAL CSE
LDSE
2022. 01. 06. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 01. 06. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
BŐNY SE
2022. 01. 29. 11:30
Hegykői Sportcsarnok
2022. 01. 29. 11:30
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
LDSE
2022. 02. 07. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 02. 07. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 02. 12. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 02. 12. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
LDSE

HEGYESHALMI SC 1931

2022. 01. 08. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 08. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
PETŐHÁZI SE
2021. 11. 27. 17:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 11. 27. 17:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 04. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 04. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 02. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 02. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
HEGYESHALMI SC 1931
2022. 01. 22. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 22. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 12. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 12. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
HEGYESHALMI SC 1931
2022. 02. 05. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 02. 05. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 01. 15. 14:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 14:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 18. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 18. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
KÓPHÁZA SE
2022. 01. 11. 19:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
2022. 01. 11. 19:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
GYŐRSZENTIVÁN SE
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 28. 17:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 28. 17:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
JÁNOSSOMORJA
2021. 12. 27. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 27. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
HEGYESHALMI SC 1931
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->