Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U17 5. forduló

2022.01.08 - 14:30

Nagycenk, Nagycenki Sportcsarnok

Győr-Moson-Sopron

Futsal U17

Játékvezető
SZABADOS RÓBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PÁLFY ÉVA, MÉSZÁROS MÁRK
KÓPHÁZA SE
JÁNOSSOMORJA
40'
20'

Gólok

GYURICZA MÁTÉ

2'

1 - 0

 

 

1 - 1

2'

FARKAS GERGŐ

 

1 - 2

15'

TÓTH MILÁN RAFAEL

 

1 - 3

21'

GÁL GÁBOR PÉTER
GYURICZA MÁTÉ

22'

2 - 3

 

 

2 - 4

22'

GÁL GÁBOR PÉTER

 

2 - 5

22'

TIMÁR BÁLINT

 

2 - 6

23'

GÁL GÁBOR PÉTER
GYURICZA MÁTÉ

24'

3 - 6

 

GYURICZA MÁTÉ

25'

4 - 6

 

 

4 - 7

25'

TIMÁR BÁLINT

 

4 - 8

25'

TESCH ZOLTÁN
GYURICZA MÁTÉ

33'

5 - 8

 

PINEZITS BENCE ZSOLT

35'

6 - 8

 

GYURICZA MÁTÉ

37'

7 - 8

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  5 5 0 0 61 17 44 15 9
2 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 5 4 0 1 70 25 45 12 9.8
3 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 4 4 0 0 49 13 36 12 10.8
4 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 5 4 0 1 32 24 8 12 9.6
5 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 5 4 0 1 32 34 -2 12 4.4
6 JÁNOSSOMORJA JÁNOSSOMORJA 5 3 1 1 28 18 10 7 9.6 Büntetőpont: -3
7 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 4 1 1 2 22 32 -10 4 6.3
8 BŐNY SE BŐNY SE 4 1 1 2 22 41 -19 4 5.3
9 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 4 1 0 3 15 15 0 3 6
10 KÓPHÁZA SE KÓPHÁZA SE 4 1 0 3 15 43 -28 3 7.3
11 LDSE LDSE 5 0 1 4 19 33 -14 1 4.6
12 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 5 0 0 5 10 25 -15 0 5
13 ABDA SC ABDA SC 5 0 0 5 10 65 -55 0 3.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 1 1 0 0 10 2 8 3 4 4 0 0 18 4 14 12 5 5 0 0 28 6 22 15
2 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 2 2 0 0 17 6 11 6 2 2 0 0 7 2 5 6 4 4 0 0 24 8 16 12
3 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 2 1 0 1 5 4 1 3 2 2 0 0 7 4 3 6 4 3 0 1 12 8 4 9
4 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 2 0 1 1 7 9 -2 1 3 2 1 0 26 7 19 7 5 2 2 1 33 16 17 8
5 ABDA SC PETŐHÁZI SE 2 1 1 0 6 0 6 4 3 1 1 1 6 11 -5 4 5 2 2 1 12 11 1 8
6 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 3 1 1 1 11 6 5 4 2 1 0 1 7 13 -6 3 5 2 1 2 18 19 -1 7
7 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 2 1 1 0 7 3 4 4 3 1 2 0 2 1 1 2 5 2 3 0 9 4 5 6
8 ABDA SC LDSE 3 1 1 1 6 10 -4 4 2 0 1 1 1 4 -3 1 5 1 2 2 7 14 -7 5
9 ABDA SC BŐNY SE 2 0 0 2 4 14 -10 0 2 1 1 0 5 3 2 4 4 1 1 2 9 17 -8 4
10 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 3 0 3 0 0 0 0 3 2 0 1 1 8 10 -2 1 5 0 4 1 8 10 -2 4
11 ABDA SC KÓPHÁZA SE 2 0 0 2 1 4 -3 0 2 0 1 1 2 11 -9 1 4 0 1 3 3 15 -12 1
12 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 3 0 0 3 5 11 -6 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 4 0 0 4 7 14 -7 0
13 ABDA SC ABDA SC 3 0 0 3 4 22 -18 0 2 0 0 2 0 10 -10 0 5 0 0 5 4 32 -28 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 1 1 0 0 21 2 19 3 4 4 0 0 40 15 25 12 5 5 0 0 61 17 44 15
2 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 2 1 0 1 14 13 1 3 3 3 0 0 56 12 44 9 5 4 0 1 70 25 45 12
3 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 2 2 0 0 33 6 27 6 2 2 0 0 16 7 9 6 4 4 0 0 49 13 36 12
4 ABDA SC PETŐHÁZI SE 2 2 0 0 16 2 14 6 3 2 0 1 16 22 -6 6 5 4 0 1 32 24 8 12
5 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 3 3 0 0 23 8 15 9 2 1 0 1 9 26 -17 3 5 4 0 1 32 34 -2 12
6 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 2 1 1 0 17 8 9 4 3 2 0 1 11 10 1 3 5 3 1 1 28 18 10 7
7 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 3 1 0 2 16 26 -10 3 1 0 1 0 6 6 0 1 4 1 1 2 22 32 -10 4
8 ABDA SC BŐNY SE 2 0 0 2 6 31 -25 0 2 1 1 0 16 10 6 4 4 1 1 2 22 41 -19 4
9 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 2 1 0 1 10 6 4 3 2 0 0 2 5 9 -4 0 4 1 0 3 15 15 0 3
10 ABDA SC KÓPHÁZA SE 2 0 0 2 10 17 -7 0 2 1 0 1 5 26 -21 3 4 1 0 3 15 43 -28 3
11 ABDA SC LDSE 3 0 1 2 16 23 -7 1 2 0 0 2 3 10 -7 0 5 0 1 4 19 33 -14 1
12 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 3 0 0 3 0 9 -9 0 2 0 0 2 10 16 -6 0 5 0 0 5 10 25 -15 0
13 ABDA SC ABDA SC 3 0 0 3 9 43 -34 0 2 0 0 2 1 22 -21 0 5 0 0 5 10 65 -55 0
 
ABDA SC
--1 - 202 - 116 - 12-------
BARÁTI FUTSAL CSE
-------0 - 30 - 3--0 - 3
BŐNY SE
--5 - 27-1 - 4-------
MÉNFŐCSANAK ESK
-9 - 6---5 - 7------
Credobus Tehetségközpont
-----21 - 2------
GYŐRSZENTIVÁN SE
-7 - 4------26 - 2---
Dana GYŐRÚJFALU SE
-------3 - 0--6 - 514 - 3
HEGYESHALMI SC 1931
----5 - 16-----3 - 08 - 10
JÁNOSSOMORJA
10 - 1-7 - 7---------
KÓPHÁZA SE
--3 - 9-----7 - 8---
LDSE
---6 - 94 - 8--6 - 6----
PÁZMÁNDFALU KSE
----4 - 5-----6 - 1-
PETŐHÁZI SE
12 - 0---------4 - 2-

Meccsek

KÓPHÁZA SE

2022. 02. 25. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 25. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
KÓPHÁZA SE
2022. 01. 23. 14:30
Hegykői Sportcsarnok
2022. 01. 23. 14:30
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
BŐNY SE
2021. 12. 11. 14:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
2021. 12. 11. 14:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
GYŐRSZENTIVÁN SE
KÓPHÁZA SE
2022. 01. 08. 14:30
Nagycenki Sportcsarnok
2022. 01. 08. 14:30
Nagycenki Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
JÁNOSSOMORJA
2022. 02. 06. 18:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 06. 18:00
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
KÓPHÁZA SE
2022. 02. 05. 13:00
Hegykői Sportcsarnok
2022. 02. 05. 13:00
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
PETŐHÁZI SE
2022. 01. 09. 12:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 09. 12:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
KÓPHÁZA SE
2022. 01. 16. 12:30
Hegykői Sportcsarnok
2022. 01. 16. 12:30
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 18. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 18. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
KÓPHÁZA SE
2022. 01. 29. 11:30
Hegykői Sportcsarnok
2022. 01. 29. 11:30
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
LDSE
2021. 12. 27. 16:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 27. 16:30
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
KÓPHÁZA SE
2022. 01. 22. 11:30
Fertőszentmiklósi SE
2022. 01. 22. 11:30
Fertőszentmiklósi SE
KÓPHÁZA SE
ABDA SC

JÁNOSSOMORJA

2021. 12. 11. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 12. 11. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
JÁNOSSOMORJA
2022. 02. 20. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 20. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
JÁNOSSOMORJA
ABDA SC
2022. 02. 26. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 26. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
JÁNOSSOMORJA
2022. 02. 05. 13:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 02. 05. 13:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
BŐNY SE
2022. 01. 08. 14:30
Nagycenki Sportcsarnok
2022. 01. 08. 14:30
Nagycenki Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
JÁNOSSOMORJA
2022. 01. 23. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 01. 23. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 01. 09. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
JÁNOSSOMORJA
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 29. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 01. 29. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
PETŐHÁZI SE
2022. 01. 16. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 16. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
JÁNOSSOMORJA
2022. 01. 30. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 01. 30. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 28. 17:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 28. 17:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
JÁNOSSOMORJA
2022. 02. 12. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 02. 12. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
LDSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->