Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U17 7. forduló

2021.12.04 - 13:00

Bábolna, Bábolna Városi Sportcsarnok

Győr-Moson-Sopron

Futsal U17

Játékvezető
GULYÁS IMRE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DOMBI ISTVÁN, IHÁSZ TAMÁS
BŐNY SE
Credobus Tehetségközpont
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

2'

RADITS DOMINIK
MONDA NOEL

5'

1 - 1

 

 

1 - 2

7'

FÖRDŐS DAMJÁN

 

1 - 3

13'

CSÓKA BOTOND

 

1 - 4

16'

KOVÁCS BENDEGÚZ

 

1 - 5

18'

FÖRDŐS DAMJÁN
STIPSICS EMÁNUEL MILÁN

27'

2 - 5

 

 

2 - 6

31'

KOVÁCS FÁBIÁN

 

2 - 7

32'

TÓTH KRISTÓF

 

2 - 8

38'

MAYER MARCELL

 

2 - 9

40'

FÖRDŐS DAMJÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  7 7 0 0 78 22 56 21 9
2 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 7 6 0 1 57 28 29 18 9.4
3 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 7 6 0 1 48 38 10 18 5.7
4 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 6 5 0 1 71 21 50 15 9.2
5 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 7 5 0 2 74 41 33 15 8.9
6 JÁNOSSOMORJA JÁNOSSOMORJA 6 4 1 1 35 24 11 10 8.5 Büntetőpont: -3
7 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 6 3 0 3 37 23 14 9 8
8 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 6 2 1 3 32 45 -13 7 6.2
9 BŐNY SE BŐNY SE 6 1 1 4 25 59 -34 4 4.7
10 KÓPHÁZA SE KÓPHÁZA SE 6 1 0 5 18 62 -44 3 6.3
11 LDSE LDSE 6 0 1 5 20 37 -17 1 4.3
12 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 7 0 0 7 18 40 -22 0 5
13 ABDA SC ABDA SC 7 0 0 7 14 87 -73 0 4.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 2 2 0 0 13 3 10 6 5 5 0 0 23 5 18 15 7 7 0 0 36 8 28 21
2 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 3 3 0 0 25 6 19 9 3 3 0 0 10 3 7 9 6 6 0 0 35 9 26 18
3 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 3 2 0 1 11 7 4 6 3 3 0 0 11 7 4 9 6 5 0 1 22 14 8 15
4 ABDA SC PETŐHÁZI SE 3 2 1 0 11 0 11 7 4 2 1 1 11 13 -2 7 7 4 2 1 22 13 9 14
5 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 4 2 1 1 14 6 8 7 3 2 0 1 13 15 -2 6 7 4 1 2 27 21 6 13
6 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 3 0 2 1 7 9 -2 2 4 2 1 1 26 15 11 7 7 2 3 2 33 24 9 9
7 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 3 1 1 1 8 6 2 4 3 1 2 0 2 1 1 2 6 2 3 1 10 7 3 6
8 ABDA SC LDSE 3 1 1 1 6 10 -4 4 3 0 1 2 1 7 -6 1 6 1 2 3 7 17 -10 5
9 ABDA SC BŐNY SE 3 0 0 3 5 19 -14 0 3 1 1 1 5 8 -3 4 6 1 1 4 10 27 -17 4
10 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 4 0 3 1 3 4 -1 3 3 0 1 2 9 13 -4 1 7 0 4 3 12 17 -5 4
11 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 4 0 0 4 7 17 -10 0 2 1 0 1 5 3 2 3 6 1 0 5 12 20 -8 3
12 ABDA SC KÓPHÁZA SE 3 0 0 3 3 9 -6 0 3 0 2 1 2 11 -9 2 6 0 2 4 5 20 -15 2
13 ABDA SC ABDA SC 4 0 0 4 4 25 -21 0 3 0 0 3 3 16 -13 0 7 0 0 7 7 41 -34 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 2 2 0 0 29 5 24 6 5 5 0 0 49 17 32 15 7 7 0 0 78 22 56 21
2 ABDA SC PETŐHÁZI SE 3 3 0 0 25 3 22 9 4 3 0 1 32 25 7 9 7 6 0 1 57 28 29 18
3 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 4 4 0 0 27 9 18 12 3 2 0 1 21 29 -8 6 7 6 0 1 48 38 10 18
4 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 3 3 0 0 49 7 42 9 3 2 0 1 22 14 8 6 6 5 0 1 71 21 50 15
5 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 3 2 0 1 17 13 4 6 4 3 0 1 57 28 29 9 7 5 0 2 74 41 33 15
6 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 3 2 1 0 24 14 10 7 3 2 0 1 11 10 1 3 6 4 1 1 35 24 11 10
7 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 3 2 0 1 25 9 16 6 3 1 0 2 12 14 -2 3 6 3 0 3 37 23 14 9
8 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 4 1 0 3 19 38 -19 3 2 1 1 0 13 7 6 4 6 2 1 3 32 45 -13 7
9 ABDA SC BŐNY SE 3 0 0 3 8 40 -32 0 3 1 1 1 17 19 -2 4 6 1 1 4 25 59 -34 4
10 ABDA SC KÓPHÁZA SE 3 0 0 3 13 33 -20 0 3 1 0 2 5 29 -24 3 6 1 0 5 18 62 -44 3
11 ABDA SC LDSE 3 0 1 2 16 23 -7 1 3 0 0 3 4 14 -10 0 6 0 1 5 20 37 -17 1
12 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 4 0 0 4 5 16 -11 0 3 0 0 3 13 24 -11 0 7 0 0 7 18 40 -22 0
13 ABDA SC ABDA SC 4 0 0 4 10 50 -40 0 3 0 0 3 4 37 -33 0 7 0 0 7 14 87 -73 0
 
ABDA SC
--1 - 202 - 116 - 12-1 - 7-----
BARÁTI FUTSAL CSE
-------0 - 30 - 3-5 - 70 - 3
BŐNY SE
--5 - 272 - 91 - 4-------
MÉNFŐCSANAK ESK
-9 - 6---5 - 7--3 - 0---
Credobus Tehetségközpont
-8 - 3---21 - 2------
GYŐRSZENTIVÁN SE
-7 - 4-16 - 1----26 - 2---
Dana GYŐRÚJFALU SE
-------3 - 0-4 - 16 - 514 - 3
HEGYESHALMI SC 1931
----5 - 16-3 - 12---3 - 08 - 10
JÁNOSSOMORJA
10 - 1-7 - 7--7 - 6------
KÓPHÁZA SE
--3 - 9-----7 - 8--3 - 16
LDSE
---6 - 94 - 8--6 - 6----
PÁZMÁNDFALU KSE
15 - 3---4 - 5-----6 - 1-
PETŐHÁZI SE
12 - 0-9 - 1-------4 - 2-

Meccsek

BŐNY SE

2022. 01. 23. 14:30
Hegykői Sportcsarnok
2022. 01. 23. 14:30
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
BŐNY SE
2021. 11. 29. 19:15
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 11. 29. 19:15
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 02. 05. 13:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 02. 05. 13:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
BŐNY SE
2021. 12. 28. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 28. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 12. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2021. 12. 12. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
BŐNY SE
2021. 12. 04. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 04. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 29. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 29. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
BŐNY SE
2022. 01. 15. 14:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 14:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
HEGYESHALMI SC 1931
2022. 01. 06. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 01. 06. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
BŐNY SE
2022. 01. 16. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 01. 16. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 29. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 29. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
BŐNY SE
2022. 01. 22. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 01. 22. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
BARÁTI FUTSAL CSE

Credobus Tehetségközpont

2021. 12. 21. 15:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 21. 15:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
PÁZMÁNDFALU KSE
Credobus Tehetségközpont
2021. 11. 27. 17:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 11. 27. 17:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
Credobus Tehetségközpont
2021. 10. 24. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 10. 24. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 15. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 08. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 08. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 04. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 04. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 09. 12:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 09. 12:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
KÓPHÁZA SE
2021. 12. 28. 18:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
2021. 12. 28. 18:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
GYŐRSZENTIVÁN SE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 16. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 16. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
JÁNOSSOMORJA
2021. 12. 18. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 18. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
MÉNFŐCSANAK ESK
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 11. 12:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 11. 12:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
PETŐHÁZI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->