Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U17 8. forduló

2021.12.29 - 18:00

Bábolna, Bábolna Városi Sportcsarnok

Győr-Moson-Sopron

Futsal U17

Játékvezető
KOLOZSVÁRI NORBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BOHÁCS JÁNOS, MÉSZÁROS MÁRK
PÁZMÁNDFALU KSE
BŐNY SE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

5'

SZABÓ KORNÉL
SZABÓ PATRIK

5'

1 - 1

 

 

1 - 2

10'

NYÁRI MÁRK
FEKETE MÁRTON KEVIN

13'

2 - 2

 

FEKETE MÁRTON KEVIN

14'

3 - 2

 

FEKETE MÓR

17'

4 - 2

 

 

4 - 3

17'

STIPSICS EMÁNUEL MILÁN
FEKETE MÁRTON KEVIN

21'

5 - 3

 

REIZINGER KEVIN

25'

6 - 3

 

 

6 - 4

28'

NYÁRI MÁRK
REIZINGER KEVIN

30'

7 - 4

 

REIZINGER KEVIN

31'

8 - 4

 

 

8 - 5

32'

NYÁRI MÁRK
FEKETE MÁRTON KEVIN

33'

9 - 5

 

SZABÓ PATRIK

35'

10 - 5

 

FEKETE MÁRTON KEVIN

37'

11 - 5

 

 

11 - 6

39'

STIPSICS EMÁNUEL MILÁN
SZABÓ PATRIK

40'

12 - 6

 

SZABÓ PATRIK

40'

13 - 6

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  8 8 0 0 96 23 73 24 9.1
2 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 8 7 0 1 64 32 32 21 9
3 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 8 6 0 2 91 42 49 18 8.9
4 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 7 6 0 1 48 38 10 18 5.1
5 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 7 5 0 2 75 28 47 15 8.3
6 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 7 4 0 3 50 29 21 12 8.1
7 JÁNOSSOMORJA JÁNOSSOMORJA 7 4 1 2 36 41 -5 10 8.3 Büntetőpont: -3
8 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 7 3 1 3 35 45 -10 10 6.7
9 LDSE LDSE 7 1 1 5 40 38 2 4 5.3
10 BŐNY SE BŐNY SE 7 1 1 5 31 72 -41 4 5
11 KÓPHÁZA SE KÓPHÁZA SE 7 1 0 6 19 80 -61 3 5.7
12 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 8 0 0 8 18 43 -25 0 5.4
13 ABDA SC ABDA SC 8 0 0 8 15 107 -92 0 5.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 3 3 0 0 19 4 15 9 5 5 0 0 23 5 18 15 8 8 0 0 42 9 33 24
2 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 3 3 0 0 25 6 19 9 4 3 0 1 12 7 5 9 7 6 0 1 37 13 24 18
3 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 4 3 0 1 15 10 5 9 3 3 0 0 11 7 4 9 7 6 0 1 26 17 9 18
4 ABDA SC PETŐHÁZI SE 4 3 1 0 15 2 13 10 4 2 1 1 11 13 -2 7 8 5 2 1 26 15 11 17
5 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 4 2 1 1 14 6 8 7 3 2 0 1 13 15 -2 6 7 4 1 2 27 21 6 13
6 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 3 0 2 1 7 9 -2 2 5 3 1 1 35 15 20 10 8 3 3 2 42 24 18 12
7 ABDA SC LDSE 4 2 1 1 15 10 5 7 3 0 1 2 1 7 -6 1 7 2 2 3 16 17 -1 8
8 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 4 1 1 2 8 15 -7 4 3 1 2 0 2 1 1 2 7 2 3 2 10 16 -6 6
9 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 4 0 3 1 3 4 -1 3 4 0 2 2 9 13 -4 2 8 0 5 3 12 17 -5 5
10 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 5 0 1 4 7 17 -10 1 2 1 0 1 5 3 2 3 7 1 1 5 12 20 -8 4
11 ABDA SC BŐNY SE 3 0 0 3 5 19 -14 0 4 1 1 2 8 12 -4 4 7 1 1 5 13 31 -18 4
12 ABDA SC KÓPHÁZA SE 3 0 0 3 3 9 -6 0 4 0 2 2 3 17 -14 2 7 0 2 5 6 26 -20 2
13 ABDA SC ABDA SC 4 0 0 4 4 25 -21 0 4 0 0 4 3 25 -22 0 8 0 0 8 7 50 -43 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 3 3 0 0 47 6 41 9 5 5 0 0 49 17 32 15 8 8 0 0 96 23 73 24
2 ABDA SC PETŐHÁZI SE 4 4 0 0 32 7 25 12 4 3 0 1 32 25 7 9 8 7 0 1 64 32 32 21
3 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 3 2 0 1 17 13 4 6 5 4 0 1 74 29 45 12 8 6 0 2 91 42 49 18
4 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 4 4 0 0 27 9 18 12 3 2 0 1 21 29 -8 6 7 6 0 1 48 38 10 18
5 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 3 3 0 0 49 7 42 9 4 2 0 2 26 21 5 6 7 5 0 2 75 28 47 15
6 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 4 3 0 1 38 15 23 9 3 1 0 2 12 14 -2 3 7 4 0 3 50 29 21 12
7 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 4 2 1 1 25 31 -6 7 3 2 0 1 11 10 1 3 7 4 1 2 36 41 -5 10
8 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 5 2 0 3 22 38 -16 6 2 1 1 0 13 7 6 4 7 3 1 3 35 45 -10 10
9 ABDA SC LDSE 4 1 1 2 36 24 12 4 3 0 0 3 4 14 -10 0 7 1 1 5 40 38 2 4
10 ABDA SC BŐNY SE 3 0 0 3 8 40 -32 0 4 1 1 2 23 32 -9 4 7 1 1 5 31 72 -41 4
11 ABDA SC KÓPHÁZA SE 3 0 0 3 13 33 -20 0 4 1 0 3 6 47 -41 3 7 1 0 6 19 80 -61 3
12 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 4 0 0 4 5 16 -11 0 4 0 0 4 13 27 -14 0 8 0 0 8 18 43 -25 0
13 ABDA SC ABDA SC 4 0 0 4 10 50 -40 0 4 0 0 4 5 57 -52 0 8 0 0 8 15 107 -92 0
 
ABDA SC
--1 - 202 - 116 - 12-1 - 7-----
BARÁTI FUTSAL CSE
-------0 - 30 - 3-5 - 70 - 3
BŐNY SE
--5 - 272 - 91 - 4-------
MÉNFŐCSANAK ESK
-9 - 6---5 - 7--3 - 0---
Credobus Tehetségközpont
-8 - 3---21 - 2--18 - 1---
GYŐRSZENTIVÁN SE
-7 - 4-16 - 1----26 - 2---
Dana GYŐRÚJFALU SE
-------3 - 0-4 - 16 - 514 - 3
HEGYESHALMI SC 1931
-3 - 0--5 - 16-3 - 12---3 - 08 - 10
JÁNOSSOMORJA
10 - 1-7 - 71 - 17-7 - 6------
KÓPHÁZA SE
--3 - 9-----7 - 8--3 - 16
LDSE
20 - 1--6 - 94 - 8--6 - 6----
PÁZMÁNDFALU KSE
15 - 3-13 - 6-4 - 5-----6 - 1-
PETŐHÁZI SE
12 - 0-9 - 1--7 - 4----4 - 2-

Meccsek

PÁZMÁNDFALU KSE

2021. 12. 21. 15:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 21. 15:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
PÁZMÁNDFALU KSE
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 04. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 04. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 01. 09. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
LDSE
2021. 12. 30. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 30. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 02. 06. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 06. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
ABDA SC
2022. 02. 14. 19:50
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 14. 19:50
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 29. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 29. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
BŐNY SE
2022. 01. 16. 12:30
Hegykői Sportcsarnok
2022. 01. 16. 12:30
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 17. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 17. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 01. 30. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 01. 30. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 19. 15:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 19. 15:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 23. 10:00
Fertőszentmiklósi SE
2022. 01. 23. 10:00
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
PÁZMÁNDFALU KSE

BŐNY SE

2022. 01. 23. 14:30
Hegykői Sportcsarnok
2022. 01. 23. 14:30
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
BŐNY SE
2021. 11. 29. 19:15
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 11. 29. 19:15
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 02. 05. 13:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 02. 05. 13:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
BŐNY SE
2021. 12. 28. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 28. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 12. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2021. 12. 12. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
BŐNY SE
2021. 12. 04. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 04. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 29. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 29. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
BŐNY SE
2022. 01. 15. 14:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 14:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
HEGYESHALMI SC 1931
2022. 01. 06. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 01. 06. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
BŐNY SE
2022. 01. 16. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 01. 16. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 29. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 29. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
BŐNY SE
2022. 01. 22. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 01. 22. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
BARÁTI FUTSAL CSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->