Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U17 8. forduló

2022.01.09 - 17:00

Ikrény, Ikrényi Sportcsarnok

Győr-Moson-Sopron

Futsal U17

Játékvezető
SZABADOS RÓBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IHÁSZ TAMÁS, MÉSZÁROS MÁRK
JÁNOSSOMORJA
MÉNFŐCSANAK ESK
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

3'

ROZS RENÁTÓ

 

0 - 2

4'

SZŰCS PATRIK PÉTER

 

0 - 3

5'

SZŰCS PATRIK PÉTER

 

0 - 4

5'

REIZER BENCE

 

0 - 5

8'

SZŰCS PATRIK PÉTER

 

0 - 6

14'

REIZER BENCE

 

0 - 7

17'

SZŰCS PATRIK PÉTER

 

0 - 8

17'

SÁRI MARCELL

 

0 - 9

19'

FARKAS PÉTER

 

0 - 10

23'

SZŰCS PATRIK PÉTER

 

0 - 11

26'

SZŰCS PATRIK PÉTER

 

0 - 12

28'

SÁRI MARCELL
TÓTH MILÁN RAFAEL

32'

1 - 12

 

 

1 - 13

33'

ROZS RENÁTÓ

 

1 - 14

34'

SZŰCS PATRIK PÉTER

 

1 - 15

35'

SÁRI MARCELL

 

1 - 16

37'

SÁRI MARCELL

 

1 - 17

39'

ROZS RENÁTÓ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  8 8 0 0 96 23 73 24 9.1
2 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 8 7 0 1 64 32 32 21 9
3 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 8 6 0 2 91 42 49 18 8.9
4 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 7 6 0 1 48 38 10 18 5.1
5 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 7 5 0 2 75 28 47 15 8.3
6 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 7 4 0 3 50 29 21 12 8.1
7 JÁNOSSOMORJA JÁNOSSOMORJA 7 4 1 2 36 41 -5 10 8.3 Büntetőpont: -3
8 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 7 3 1 3 35 45 -10 10 6.7
9 LDSE LDSE 7 1 1 5 40 38 2 4 5.3
10 BŐNY SE BŐNY SE 7 1 1 5 31 72 -41 4 5
11 KÓPHÁZA SE KÓPHÁZA SE 7 1 0 6 19 80 -61 3 5.7
12 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 8 0 0 8 18 43 -25 0 5.4
13 ABDA SC ABDA SC 8 0 0 8 15 107 -92 0 5.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 3 3 0 0 19 4 15 9 5 5 0 0 23 5 18 15 8 8 0 0 42 9 33 24
2 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 3 3 0 0 25 6 19 9 4 3 0 1 12 7 5 9 7 6 0 1 37 13 24 18
3 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 4 3 0 1 15 10 5 9 3 3 0 0 11 7 4 9 7 6 0 1 26 17 9 18
4 ABDA SC PETŐHÁZI SE 4 3 1 0 15 2 13 10 4 2 1 1 11 13 -2 7 8 5 2 1 26 15 11 17
5 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 4 2 1 1 14 6 8 7 3 2 0 1 13 15 -2 6 7 4 1 2 27 21 6 13
6 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 3 0 2 1 7 9 -2 2 5 3 1 1 35 15 20 10 8 3 3 2 42 24 18 12
7 ABDA SC LDSE 4 2 1 1 15 10 5 7 3 0 1 2 1 7 -6 1 7 2 2 3 16 17 -1 8
8 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 4 1 1 2 8 15 -7 4 3 1 2 0 2 1 1 2 7 2 3 2 10 16 -6 6
9 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 4 0 3 1 3 4 -1 3 4 0 2 2 9 13 -4 2 8 0 5 3 12 17 -5 5
10 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 5 0 1 4 7 17 -10 1 2 1 0 1 5 3 2 3 7 1 1 5 12 20 -8 4
11 ABDA SC BŐNY SE 3 0 0 3 5 19 -14 0 4 1 1 2 8 12 -4 4 7 1 1 5 13 31 -18 4
12 ABDA SC KÓPHÁZA SE 3 0 0 3 3 9 -6 0 4 0 2 2 3 17 -14 2 7 0 2 5 6 26 -20 2
13 ABDA SC ABDA SC 4 0 0 4 4 25 -21 0 4 0 0 4 3 25 -22 0 8 0 0 8 7 50 -43 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 3 3 0 0 47 6 41 9 5 5 0 0 49 17 32 15 8 8 0 0 96 23 73 24
2 ABDA SC PETŐHÁZI SE 4 4 0 0 32 7 25 12 4 3 0 1 32 25 7 9 8 7 0 1 64 32 32 21
3 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 3 2 0 1 17 13 4 6 5 4 0 1 74 29 45 12 8 6 0 2 91 42 49 18
4 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 4 4 0 0 27 9 18 12 3 2 0 1 21 29 -8 6 7 6 0 1 48 38 10 18
5 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 3 3 0 0 49 7 42 9 4 2 0 2 26 21 5 6 7 5 0 2 75 28 47 15
6 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 4 3 0 1 38 15 23 9 3 1 0 2 12 14 -2 3 7 4 0 3 50 29 21 12
7 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 4 2 1 1 25 31 -6 7 3 2 0 1 11 10 1 3 7 4 1 2 36 41 -5 10
8 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 5 2 0 3 22 38 -16 6 2 1 1 0 13 7 6 4 7 3 1 3 35 45 -10 10
9 ABDA SC LDSE 4 1 1 2 36 24 12 4 3 0 0 3 4 14 -10 0 7 1 1 5 40 38 2 4
10 ABDA SC BŐNY SE 3 0 0 3 8 40 -32 0 4 1 1 2 23 32 -9 4 7 1 1 5 31 72 -41 4
11 ABDA SC KÓPHÁZA SE 3 0 0 3 13 33 -20 0 4 1 0 3 6 47 -41 3 7 1 0 6 19 80 -61 3
12 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 4 0 0 4 5 16 -11 0 4 0 0 4 13 27 -14 0 8 0 0 8 18 43 -25 0
13 ABDA SC ABDA SC 4 0 0 4 10 50 -40 0 4 0 0 4 5 57 -52 0 8 0 0 8 15 107 -92 0
 
ABDA SC
--1 - 202 - 116 - 12-1 - 7-----
BARÁTI FUTSAL CSE
-------0 - 30 - 3-5 - 70 - 3
BŐNY SE
--5 - 272 - 91 - 4-------
MÉNFŐCSANAK ESK
-9 - 6---5 - 7--3 - 0---
Credobus Tehetségközpont
-8 - 3---21 - 2--18 - 1---
GYŐRSZENTIVÁN SE
-7 - 4-16 - 1----26 - 2---
Dana GYŐRÚJFALU SE
-------3 - 0-4 - 16 - 514 - 3
HEGYESHALMI SC 1931
-3 - 0--5 - 16-3 - 12---3 - 08 - 10
JÁNOSSOMORJA
10 - 1-7 - 71 - 17-7 - 6------
KÓPHÁZA SE
--3 - 9-----7 - 8--3 - 16
LDSE
20 - 1--6 - 94 - 8--6 - 6----
PÁZMÁNDFALU KSE
15 - 3-13 - 6-4 - 5-----6 - 1-
PETŐHÁZI SE
12 - 0-9 - 1--7 - 4----4 - 2-

Meccsek

JÁNOSSOMORJA

2021. 12. 11. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 12. 11. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
JÁNOSSOMORJA
2022. 02. 20. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 20. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
JÁNOSSOMORJA
ABDA SC
2022. 02. 26. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 26. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
JÁNOSSOMORJA
2022. 02. 05. 13:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 02. 05. 13:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
BŐNY SE
2022. 01. 08. 14:30
Nagycenki Sportcsarnok
2022. 01. 08. 14:30
Nagycenki Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
JÁNOSSOMORJA
2022. 01. 23. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 01. 23. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 01. 09. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
JÁNOSSOMORJA
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 29. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 01. 29. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
PETŐHÁZI SE
2022. 01. 16. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 16. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
JÁNOSSOMORJA
2022. 01. 30. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 01. 30. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 28. 17:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 28. 17:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
JÁNOSSOMORJA
2022. 02. 12. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 02. 12. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
LDSE

MÉNFŐCSANAK ESK

2021. 12. 08. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 08. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 23. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 23. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 11. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 11. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 16. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
2021. 12. 16. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 28. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 28. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 02. 06. 18:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 06. 18:00
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
KÓPHÁZA SE
2021. 11. 30. 19:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
2021. 11. 30. 19:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
GYŐRSZENTIVÁN SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 09. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
JÁNOSSOMORJA
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 16. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2022. 01. 16. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 18. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 18. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
MÉNFŐCSANAK ESK
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 19. 15:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 19. 15:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 27. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 27. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
HEGYESHALMI SC 1931
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->