Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U17 9. forduló

2022.02.18 - 19:00

Győr, Lukács Sándor Szakképző Iskola

Győr-Moson-Sopron

Futsal U17

Játékvezető
SZÜKSÉG JÁTÉKVEZETŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BARÁTI FUTSAL CSE
LDSE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

2'

NYÁRI RIKÁRDÓ
ÁRPÁSI KRISTÓF

5'

1 - 1

 

SZAPÁRI LEVENTE

8'

2 - 1

 

SZAPÁRI LEVENTE

10'

3 - 1

 

SZAPÁRI LEVENTE

11'

4 - 1

 

 

4 - 2

15'

NYÁRI RIKÁRDÓ
HERMAN ATTILA SZABOLCS

18'

5 - 2

 

ÁRPÁSI BÁLINT

19'

6 - 2

 

NÉMETH KENDE

21'

7 - 2

 

ÁRPÁSI BÁLINT

22'

8 - 2

 

ÁRPÁSI KRISTÓF

24'

9 - 2

 

ÁRPÁSI KRISTÓF

25'

10 - 2

 

ÁRPÁSI KRISTÓF

26'

11 - 2

 

 

11 - 3

29'

NÉMETH LEVENTE
ÁRPÁSI KRISTÓF

32'

12 - 3

 

 

12 - 4

39'

NÉMETH LEVENTE
GERENCSÉR DÁVID

40'

13 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  9 8 1 0 102 29 73 25 8.4
2 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 9 8 0 1 78 36 42 24 8.7
3 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 8 7 0 1 53 42 11 21 6.3
4 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 8 6 0 2 91 42 49 18 8.9
5 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 8 5 1 2 81 34 47 16 7.6
6 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 8 5 0 3 66 35 31 15 8.3
7 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 8 4 1 3 45 50 -5 13 6.9
8 JÁNOSSOMORJA JÁNOSSOMORJA 8 4 1 3 40 55 -15 10 7.5 Büntetőpont: -3
9 LDSE LDSE 8 1 1 6 44 51 -7 4 5.9
10 BŐNY SE BŐNY SE 8 1 1 6 36 82 -46 4 5.6
11 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 9 1 0 8 31 47 -16 3 6
12 KÓPHÁZA SE KÓPHÁZA SE 8 1 0 7 25 96 -71 3 5.9
13 ABDA SC ABDA SC 9 0 0 9 19 112 -93 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 3 3 0 0 19 4 15 9 6 5 0 1 25 8 17 15 9 8 0 1 44 12 32 24
2 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 4 4 0 0 28 8 20 12 4 3 0 1 12 7 5 9 8 7 0 1 40 15 25 21
3 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 4 3 0 1 15 10 5 9 4 4 0 0 19 9 10 12 8 7 0 1 34 19 15 21
4 ABDA SC PETŐHÁZI SE 4 3 1 0 15 2 13 10 5 3 1 1 20 14 6 10 9 6 2 1 35 16 19 20
5 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 4 2 1 1 14 6 8 7 4 2 1 1 14 16 -2 7 8 4 2 2 28 22 6 14
6 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 3 0 2 1 7 9 -2 2 5 3 1 1 35 15 20 10 8 3 3 2 42 24 18 12
7 ABDA SC LDSE 4 2 1 1 15 10 5 7 4 0 1 3 3 13 -10 1 8 2 2 4 18 23 -5 8
8 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 5 1 3 1 9 6 3 6 4 0 2 2 9 13 -4 2 9 1 5 3 18 19 -1 8
9 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 5 0 1 4 7 17 -10 1 3 2 0 1 10 6 4 6 8 2 1 5 17 23 -6 7
10 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 5 1 1 3 9 24 -15 4 3 1 2 0 2 1 1 2 8 2 3 3 11 25 -14 6
11 ABDA SC BŐNY SE 4 0 0 4 8 24 -16 0 4 1 1 2 8 12 -4 4 8 1 1 6 16 36 -20 4
12 ABDA SC KÓPHÁZA SE 4 0 0 4 5 17 -12 0 4 0 2 2 3 17 -14 2 8 0 2 6 8 34 -26 2
13 ABDA SC ABDA SC 5 0 1 4 5 26 -21 1 4 0 0 4 3 25 -22 0 9 0 1 8 8 51 -43 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 3 3 0 0 47 6 41 9 6 5 1 0 55 23 32 16 9 8 1 0 102 29 73 25
2 ABDA SC PETŐHÁZI SE 4 4 0 0 32 7 25 12 5 4 0 1 46 29 17 12 9 8 0 1 78 36 42 24
3 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 4 4 0 0 27 9 18 12 4 3 0 1 26 33 -7 9 8 7 0 1 53 42 11 21
4 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 3 2 0 1 17 13 4 6 5 4 0 1 74 29 45 12 8 6 0 2 91 42 49 18
5 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 4 3 1 0 55 13 42 10 4 2 0 2 26 21 5 6 8 5 1 2 81 34 47 16
6 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 4 3 0 1 38 15 23 9 4 2 0 2 28 20 8 6 8 5 0 3 66 35 31 15
7 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 5 2 0 3 22 38 -16 6 3 2 1 0 23 12 11 7 8 4 1 3 45 50 -5 13
8 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 5 2 1 2 29 45 -16 7 3 2 0 1 11 10 1 3 8 4 1 3 40 55 -15 10
9 ABDA SC LDSE 4 1 1 2 36 24 12 4 4 0 0 4 8 27 -19 0 8 1 1 6 44 51 -7 4
10 ABDA SC BŐNY SE 4 0 0 4 13 50 -37 0 4 1 1 2 23 32 -9 4 8 1 1 6 36 82 -46 4
11 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 5 1 0 4 18 20 -2 3 4 0 0 4 13 27 -14 0 9 1 0 8 31 47 -16 3
12 ABDA SC KÓPHÁZA SE 4 0 0 4 19 49 -30 0 4 1 0 3 6 47 -41 3 8 1 0 7 25 96 -71 3
13 ABDA SC ABDA SC 5 0 0 5 14 55 -41 0 4 0 0 4 5 57 -52 0 9 0 0 9 19 112 -93 0
 
ABDA SC
--1 - 202 - 116 - 124 - 51 - 7-----
BARÁTI FUTSAL CSE
-------0 - 30 - 313 - 45 - 70 - 3
BŐNY SE
--5 - 272 - 91 - 4-5 - 10-----
MÉNFŐCSANAK ESK
-9 - 6---5 - 7--3 - 0---
Credobus Tehetségközpont
-8 - 3---21 - 2--18 - 1---
GYŐRSZENTIVÁN SE
-7 - 4-16 - 16 - 6---26 - 2---
Dana GYŐRÚJFALU SE
-------3 - 0-4 - 16 - 514 - 3
HEGYESHALMI SC 1931
-3 - 0--5 - 16-3 - 12---3 - 08 - 10
JÁNOSSOMORJA
10 - 1-7 - 71 - 17-7 - 6-----4 - 14
KÓPHÁZA SE
--3 - 9-----7 - 8-6 - 163 - 16
LDSE
20 - 1--6 - 94 - 8--6 - 6----
PÁZMÁNDFALU KSE
15 - 3-13 - 6-4 - 5-----6 - 1-
PETŐHÁZI SE
12 - 0-9 - 1--7 - 4----4 - 2-

Meccsek

BARÁTI FUTSAL CSE

2022. 02. 25. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 25. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
KÓPHÁZA SE
2021. 12. 10. 18:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
2021. 12. 10. 18:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
GYŐRSZENTIVÁN SE
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 02. 26. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 26. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
JÁNOSSOMORJA
2021. 12. 16. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
2021. 12. 16. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 02. 27. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 27. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
PETŐHÁZI SE
2022. 01. 08. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 08. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 02. 14. 19:50
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 14. 19:50
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 02. 05. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 02. 05. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 02. 18. 19:00
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 02. 18. 19:00
Lukács Sándor Szakképző Iskola
BARÁTI FUTSAL CSE
LDSE
2022. 01. 29. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 29. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 02. 13. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 13. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
ABDA SC
2022. 01. 22. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 01. 22. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
BARÁTI FUTSAL CSE

LDSE

2021. 12. 08. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 08. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 11. 28. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2021. 11. 28. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
LDSE
2021. 12. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 09. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
LDSE
2022. 02. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 02. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 04. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 04. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
LDSE
2021. 12. 02. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 02. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
ABDA SC
2022. 02. 18. 19:00
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 02. 18. 19:00
Lukács Sándor Szakképző Iskola
BARÁTI FUTSAL CSE
LDSE
2022. 01. 06. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 01. 06. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
BŐNY SE
2022. 01. 29. 11:30
Hegykői Sportcsarnok
2022. 01. 29. 11:30
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
LDSE
2022. 02. 07. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 02. 07. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 02. 12. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 02. 12. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
LDSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->