Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U17 10. forduló

2021.12.18 - 15:30

Mosonszolnok, Mosonszolnoki Sportcsarnok

Győr-Moson-Sopron

Futsal U17

Játékvezető
TÓTH-TOLNAY ANNAMÁRIA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IHÁSZ TAMÁS
HEGYESHALMI SC 1931
KÓPHÁZA SE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

9'

GYURICZA MÁTÉ
GLASER LEVENTE

13'

1 - 1

 

 

1 - 2

15'

GYURICZA MÁTÉ

 

1 - 3

16'

PINEZITS BENCE ZSOLT

 

1 - 4

20'

GYURICZA MÁTÉ
TÖLGYES ZALÁN

21'

2 - 4

 

 

2 - 5

23'

GYURICZA MÁTÉ
TÖLGYES ZALÁN

24'

3 - 5

 

 

3 - 6

27'

GYURICZA MÁTÉ
STUTH ISTVÁN

29'

4 - 6

 

 

4 - 7

30'

GYURICZA MÁTÉ
STUTH ISTVÁN

35'

5 - 7

 

 

5 - 8

37'

GYURICZA MÁTÉ
TAKÁCS PATRIK NORBERT

39'

6 - 8

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  10 9 1 0 125 29 96 28 8.4
2 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 10 8 0 2 79 46 33 24 8.3
3 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 9 8 0 1 56 42 14 24 6.8
4 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 9 7 0 2 101 43 58 21 8.2
5 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 9 6 0 3 75 38 37 18 8
6 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 9 5 1 3 84 43 41 16 7.3
7 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 9 4 1 4 51 58 -7 13 7.3
8 JÁNOSSOMORJA JÁNOSSOMORJA 9 4 1 4 40 78 -38 10 6.9 Büntetőpont: -3
9 LDSE LDSE 9 2 1 6 55 56 -1 7 6.4
10 KÓPHÁZA SE KÓPHÁZA SE 9 2 0 7 33 102 -69 6 6.2
11 BŐNY SE BŐNY SE 9 1 1 7 41 93 -52 4 5.8
12 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 10 1 0 9 31 50 -19 3 5.5
13 ABDA SC ABDA SC 9 0 0 9 19 112 -93 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 4 4 0 0 31 4 27 12 6 5 0 1 25 8 17 15 10 9 0 1 56 12 44 27
2 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 5 4 0 1 21 11 10 12 4 4 0 0 19 9 10 12 9 8 0 1 40 20 20 24
3 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 4 4 0 0 28 8 20 12 5 3 0 2 13 13 0 9 9 7 0 2 41 21 20 21
4 ABDA SC PETŐHÁZI SE 5 3 1 1 15 8 7 10 5 3 1 1 20 14 6 10 10 6 2 2 35 22 13 20
5 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 3 0 2 1 7 9 -2 2 6 4 1 1 41 15 26 13 9 4 3 2 48 24 24 15
6 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 5 2 2 1 14 6 8 8 4 2 1 1 14 16 -2 7 9 4 3 2 28 22 6 15
7 ABDA SC LDSE 5 3 1 1 21 11 10 10 4 0 1 3 3 13 -10 1 9 3 2 4 24 24 0 11
8 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 5 1 3 1 9 6 3 6 5 0 3 2 9 13 -4 3 10 1 6 3 18 19 -1 9
9 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 6 0 1 5 8 21 -13 1 3 2 0 1 10 6 4 6 9 2 1 6 18 27 -9 7
10 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 5 1 1 3 9 24 -15 4 4 1 2 1 2 13 -11 2 9 2 3 4 11 37 -26 6
11 ABDA SC KÓPHÁZA SE 4 0 0 4 5 17 -12 0 5 1 2 2 7 18 -11 5 9 1 2 6 12 35 -23 5
12 ABDA SC BŐNY SE 4 0 0 4 8 24 -16 0 5 1 1 3 9 18 -9 4 9 1 1 7 17 42 -25 4
13 ABDA SC ABDA SC 5 0 1 4 5 26 -21 1 4 0 0 4 3 25 -22 0 9 0 1 8 8 51 -43 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 4 4 0 0 70 6 64 12 6 5 1 0 55 23 32 16 10 9 1 0 125 29 96 28
2 ABDA SC PETŐHÁZI SE 5 4 0 1 33 17 16 12 5 4 0 1 46 29 17 12 10 8 0 2 79 46 33 24
3 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 5 5 0 0 30 9 21 15 4 3 0 1 26 33 -7 9 9 8 0 1 56 42 14 24
4 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 3 2 0 1 17 13 4 6 6 5 0 1 84 30 54 15 9 7 0 2 101 43 58 21
5 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 5 4 0 1 47 18 29 12 4 2 0 2 28 20 8 6 9 6 0 3 75 38 37 18
6 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 4 3 1 0 55 13 42 10 5 2 0 3 29 30 -1 6 9 5 1 3 84 43 41 16
7 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 6 2 0 4 28 46 -18 6 3 2 1 0 23 12 11 7 9 4 1 4 51 58 -7 13
8 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 5 2 1 2 29 45 -16 7 4 2 0 2 11 33 -22 3 9 4 1 4 40 78 -38 10
9 ABDA SC LDSE 5 2 1 2 47 29 18 7 4 0 0 4 8 27 -19 0 9 2 1 6 55 56 -1 7
10 ABDA SC KÓPHÁZA SE 4 0 0 4 19 49 -30 0 5 2 0 3 14 53 -39 6 9 2 0 7 33 102 -69 6
11 ABDA SC BŐNY SE 4 0 0 4 13 50 -37 0 5 1 1 3 28 43 -15 4 9 1 1 7 41 93 -52 4
12 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 5 1 0 4 18 20 -2 3 5 0 0 5 13 30 -17 0 10 1 0 9 31 50 -19 3
13 ABDA SC ABDA SC 5 0 0 5 14 55 -41 0 4 0 0 4 5 57 -52 0 9 0 0 9 19 112 -93 0
 
ABDA SC
--1 - 202 - 116 - 124 - 51 - 7-----
BARÁTI FUTSAL CSE
-------0 - 30 - 313 - 45 - 70 - 3
BŐNY SE
--5 - 272 - 91 - 4-5 - 10-----
MÉNFŐCSANAK ESK
-9 - 6---5 - 7--3 - 0---
Credobus Tehetségközpont
-8 - 3---21 - 2-23 - 018 - 1---
GYŐRSZENTIVÁN SE
-7 - 4-16 - 16 - 6---26 - 2---
Dana GYŐRÚJFALU SE
-3 - 0-----3 - 0-4 - 16 - 514 - 3
HEGYESHALMI SC 1931
-3 - 0--5 - 16-3 - 12-6 - 8-3 - 08 - 10
JÁNOSSOMORJA
10 - 1-7 - 71 - 17-7 - 6-----4 - 14
KÓPHÁZA SE
--3 - 9-----7 - 8-6 - 163 - 16
LDSE
20 - 1-11 - 56 - 94 - 8--6 - 6----
PÁZMÁNDFALU KSE
15 - 3-13 - 6-4 - 59 - 3----6 - 1-
PETŐHÁZI SE
12 - 0-9 - 11 - 10-7 - 4----4 - 2-

Meccsek

HEGYESHALMI SC 1931

2022. 01. 08. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 08. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
PETŐHÁZI SE
2021. 11. 27. 17:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 11. 27. 17:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 04. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 04. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 02. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 02. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
HEGYESHALMI SC 1931
2022. 01. 22. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 22. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 12. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 12. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
HEGYESHALMI SC 1931
2022. 02. 05. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 02. 05. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 01. 15. 14:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 14:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 18. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 18. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
KÓPHÁZA SE
2022. 01. 11. 19:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
2022. 01. 11. 19:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
GYŐRSZENTIVÁN SE
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 28. 17:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 28. 17:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
JÁNOSSOMORJA
2021. 12. 27. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 27. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
HEGYESHALMI SC 1931

KÓPHÁZA SE

2022. 02. 25. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 25. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
KÓPHÁZA SE
2022. 01. 23. 14:30
Hegykői Sportcsarnok
2022. 01. 23. 14:30
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
BŐNY SE
2021. 12. 11. 14:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
2021. 12. 11. 14:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
GYŐRSZENTIVÁN SE
KÓPHÁZA SE
2022. 01. 08. 14:30
Nagycenki Sportcsarnok
2022. 01. 08. 14:30
Nagycenki Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
JÁNOSSOMORJA
2022. 02. 06. 18:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 06. 18:00
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
KÓPHÁZA SE
2022. 02. 05. 13:00
Hegykői Sportcsarnok
2022. 02. 05. 13:00
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
PETŐHÁZI SE
2022. 01. 09. 12:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 09. 12:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
KÓPHÁZA SE
2022. 01. 16. 12:30
Hegykői Sportcsarnok
2022. 01. 16. 12:30
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 18. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 18. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
KÓPHÁZA SE
2022. 01. 29. 11:30
Hegykői Sportcsarnok
2022. 01. 29. 11:30
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
LDSE
2021. 12. 27. 16:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 27. 16:30
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
KÓPHÁZA SE
2022. 01. 22. 11:30
Fertőszentmiklósi SE
2022. 01. 22. 11:30
Fertőszentmiklósi SE
KÓPHÁZA SE
ABDA SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->