Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U17 11. forduló

2021.12.18 - 17:00

Mosonmagyaróvár, UFM Aréna Mosonmagyaróvár (UFM Aréna)

Győr-Moson-Sopron

Futsal U17

Játékvezető
TÓTH-TOLNAY TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BAÁN ATTILA, TÓTH-TOLNAY ANNAMÁRIA
MÉNFŐCSANAK ESK
Credobus Tehetségközpont
40'
20'

Gólok

SOMOGYI ÁBEL

6'

1 - 0

 

 

1 - 1

9'

MAYER MARCELL

 

1 - 2

11'

MAYER MARCELL
SOMOGYI ÁBEL

13'

2 - 2

 

ROZS RENÁTÓ

22'

3 - 2

 

SOMOGYI ÁBEL

22'

4 - 2

 

 

4 - 3

23'

MAYER MARCELL

 

4 - 4

25'

TÓTH KRISTÓF
SZŰCS PATRIK PÉTER

25'

5 - 4

 

 

5 - 5

25'

KERTÉSZ ÁDÁM

 

5 - 6

28'

KERTÉSZ ÁDÁM

 

5 - 7

31'

FÖRDŐS DAMJÁN

 

5 - 8

33'

KERTÉSZ ÁDÁM

 

5 - 9

34'

MAYER MARCELL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  11 10 1 0 134 34 100 31 7.9
2 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 10 9 0 1 65 44 21 27 7.3
3 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 10 8 0 2 79 46 33 24 8.2
4 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 10 7 0 3 106 52 54 21 7.5
5 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 10 7 0 3 87 42 45 21 7.9
6 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 10 5 1 4 87 48 39 16 7.4
7 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 10 5 1 4 56 61 -5 16 7.2
8 JÁNOSSOMORJA JÁNOSSOMORJA 10 4 1 5 44 90 -46 10 6.7 Büntetőpont: -3
9 LDSE LDSE 10 3 1 6 62 60 2 10 6.8
10 KÓPHÁZA SE KÓPHÁZA SE 10 2 0 8 37 109 -72 6 6.6
11 BŐNY SE BŐNY SE 10 1 1 8 43 102 -59 4 5.5
12 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 11 1 0 10 31 53 -22 3 6.2
13 ABDA SC ABDA SC 10 1 0 9 22 112 -90 3 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 4 4 0 0 31 4 27 12 7 5 1 1 27 10 17 16 11 9 1 1 58 14 44 28
2 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 5 4 0 1 21 11 10 12 5 5 0 0 25 12 13 15 10 9 0 1 46 23 23 27
3 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 5 4 0 1 29 11 18 12 5 3 0 2 13 13 0 9 10 7 0 3 42 24 18 21
4 ABDA SC PETŐHÁZI SE 5 3 1 1 15 8 7 10 5 3 1 1 20 14 6 10 10 6 2 2 35 22 13 20
5 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 5 2 2 1 14 6 8 8 5 3 1 1 17 16 1 10 10 5 3 2 31 22 9 18
6 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 4 0 3 1 9 11 -2 3 6 4 1 1 41 15 26 13 10 4 4 2 50 26 24 16
7 ABDA SC LDSE 5 3 1 1 21 11 10 10 5 0 1 4 4 15 -11 1 10 3 2 5 25 26 -1 11
8 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 6 0 1 5 8 21 -13 1 4 3 0 1 13 7 6 9 10 3 1 6 21 28 -7 10
9 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 6 1 4 1 9 6 3 7 5 0 3 2 9 13 -4 3 11 1 7 3 18 19 -1 10
10 ABDA SC KÓPHÁZA SE 5 1 0 4 7 18 -11 3 5 1 2 2 7 18 -11 5 10 2 2 6 14 36 -22 8
11 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 6 1 1 4 12 30 -18 4 4 1 2 1 2 13 -11 2 10 2 3 5 14 43 -29 6
12 ABDA SC BŐNY SE 5 0 0 5 8 27 -19 0 5 1 1 3 9 18 -9 4 10 1 1 8 17 45 -28 4
13 ABDA SC ABDA SC 5 0 1 4 5 26 -21 1 5 0 1 4 3 25 -22 1 10 0 2 8 8 51 -43 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 4 4 0 0 70 6 64 12 7 6 1 0 64 28 36 19 11 10 1 0 134 34 100 31
2 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 5 5 0 0 30 9 21 15 5 4 0 1 35 35 0 12 10 9 0 1 65 44 21 27
3 ABDA SC PETŐHÁZI SE 5 4 0 1 33 17 16 12 5 4 0 1 46 29 17 12 10 8 0 2 79 46 33 24
4 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 4 2 0 2 22 22 0 6 6 5 0 1 84 30 54 15 10 7 0 3 106 52 54 21
5 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 5 4 0 1 47 18 29 12 5 3 0 2 40 24 16 9 10 7 0 3 87 42 45 21
6 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 5 3 1 1 58 18 40 10 5 2 0 3 29 30 -1 6 10 5 1 4 87 48 39 16
7 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 6 2 0 4 28 46 -18 6 4 3 1 0 28 15 13 10 10 5 1 4 56 61 -5 16
8 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 6 2 1 3 33 57 -24 7 4 2 0 2 11 33 -22 3 10 4 1 5 44 90 -46 10
9 ABDA SC LDSE 5 2 1 2 47 29 18 7 5 1 0 4 15 31 -16 3 10 3 1 6 62 60 2 10
10 ABDA SC KÓPHÁZA SE 5 0 0 5 23 56 -33 0 5 2 0 3 14 53 -39 6 10 2 0 8 37 109 -72 6
11 ABDA SC BŐNY SE 5 0 0 5 15 59 -44 0 5 1 1 3 28 43 -15 4 10 1 1 8 43 102 -59 4
12 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 6 1 0 5 18 23 -5 3 5 0 0 5 13 30 -17 0 11 1 0 10 31 53 -22 3
13 ABDA SC ABDA SC 5 0 0 5 14 55 -41 0 5 1 0 4 8 57 -49 3 10 1 0 9 22 112 -90 3
 
ABDA SC
--1 - 202 - 116 - 124 - 51 - 7-----
BARÁTI FUTSAL CSE
0 - 3------0 - 30 - 313 - 45 - 70 - 3
BŐNY SE
--5 - 272 - 91 - 42 - 95 - 10-----
MÉNFŐCSANAK ESK
-9 - 6-5 - 9-5 - 7--3 - 0---
Credobus Tehetségközpont
-8 - 3---21 - 2-23 - 018 - 1---
GYŐRSZENTIVÁN SE
-7 - 4-16 - 16 - 6-3 - 5-26 - 2---
Dana GYŐRÚJFALU SE
-3 - 0-----3 - 0-4 - 16 - 514 - 3
HEGYESHALMI SC 1931
-3 - 0--5 - 16-3 - 12-6 - 8-3 - 08 - 10
JÁNOSSOMORJA
10 - 1-7 - 71 - 17-7 - 6----4 - 124 - 14
KÓPHÁZA SE
--3 - 9-----7 - 84 - 76 - 163 - 16
LDSE
20 - 1-11 - 56 - 94 - 8--6 - 6----
PÁZMÁNDFALU KSE
15 - 3-13 - 6-4 - 59 - 3----6 - 1-
PETŐHÁZI SE
12 - 0-9 - 11 - 10-7 - 4----4 - 2-

Meccsek

MÉNFŐCSANAK ESK

2021. 12. 08. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 08. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 23. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 23. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 11. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 11. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 16. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
2021. 12. 16. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 28. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 28. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 02. 06. 18:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 06. 18:00
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
KÓPHÁZA SE
2021. 11. 30. 19:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
2021. 11. 30. 19:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
GYŐRSZENTIVÁN SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 09. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
JÁNOSSOMORJA
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 16. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2022. 01. 16. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 18. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 18. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
MÉNFŐCSANAK ESK
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 19. 15:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 19. 15:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 27. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 27. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
HEGYESHALMI SC 1931

Credobus Tehetségközpont

2021. 12. 21. 15:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 21. 15:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
PÁZMÁNDFALU KSE
Credobus Tehetségközpont
2021. 11. 27. 17:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 11. 27. 17:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
Credobus Tehetségközpont
2021. 10. 24. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 10. 24. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 15. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 08. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 08. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 04. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 04. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 09. 12:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 09. 12:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
KÓPHÁZA SE
2021. 12. 28. 18:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
2021. 12. 28. 18:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
GYŐRSZENTIVÁN SE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 16. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 16. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
JÁNOSSOMORJA
2021. 12. 18. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 18. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
MÉNFŐCSANAK ESK
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 11. 12:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 11. 12:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
PETŐHÁZI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->