Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U17 11. forduló

2022.01.30 - 10:30

Jánossomorja, Jánossomorja SE sportpálya

Győr-Moson-Sopron

Futsal U17

Játékvezető
STROBL PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BAÁN ATTILA
JÁNOSSOMORJA
PÁZMÁNDFALU KSE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

4'

REIZINGER KEVIN
TESCH ZOLTÁN

5'

1 - 1

 

 

1 - 2

7'

SZABÓ PATRIK
FARKAS GERGŐ

9'

2 - 2

 

 

2 - 3

11'

MOLNÁR MÁRTON

 

2 - 4

13'

MATYI MARTIN LEVENTE

 

2 - 5

18'

SZABÓ PATRIK
TÓTH MILÁN RAFAEL

19'

3 - 5

 

 

3 - 6

20'

REIZINGER KEVIN

 

3 - 7

21'

MOLNÁR MÁRTON
TÓTH MILÁN RAFAEL

23'

4 - 7

 

 

4 - 8

28'

MATYI MARTIN LEVENTE

 

4 - 9

29'

MOLNÁR MÁRTON

 

4 - 10

37'

MATYI MARTIN LEVENTE

 

4 - 11

38'

MOLNÁR MÁRTON

 

4 - 12

39'

FEKETE MÁRTON KEVIN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  11 10 1 0 134 34 100 31 7.9
2 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 10 9 0 1 65 44 21 27 7.3
3 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 10 8 0 2 79 46 33 24 8.2
4 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 10 7 0 3 106 52 54 21 7.5
5 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 10 7 0 3 87 42 45 21 7.9
6 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 10 5 1 4 87 48 39 16 7.4
7 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 10 5 1 4 56 61 -5 16 7.2
8 JÁNOSSOMORJA JÁNOSSOMORJA 10 4 1 5 44 90 -46 10 6.7 Büntetőpont: -3
9 LDSE LDSE 10 3 1 6 62 60 2 10 6.8
10 KÓPHÁZA SE KÓPHÁZA SE 10 2 0 8 37 109 -72 6 6.6
11 BŐNY SE BŐNY SE 10 1 1 8 43 102 -59 4 5.5
12 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 11 1 0 10 31 53 -22 3 6.2
13 ABDA SC ABDA SC 10 1 0 9 22 112 -90 3 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 4 4 0 0 31 4 27 12 7 5 1 1 27 10 17 16 11 9 1 1 58 14 44 28
2 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 5 4 0 1 21 11 10 12 5 5 0 0 25 12 13 15 10 9 0 1 46 23 23 27
3 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 5 4 0 1 29 11 18 12 5 3 0 2 13 13 0 9 10 7 0 3 42 24 18 21
4 ABDA SC PETŐHÁZI SE 5 3 1 1 15 8 7 10 5 3 1 1 20 14 6 10 10 6 2 2 35 22 13 20
5 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 5 2 2 1 14 6 8 8 5 3 1 1 17 16 1 10 10 5 3 2 31 22 9 18
6 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 4 0 3 1 9 11 -2 3 6 4 1 1 41 15 26 13 10 4 4 2 50 26 24 16
7 ABDA SC LDSE 5 3 1 1 21 11 10 10 5 0 1 4 4 15 -11 1 10 3 2 5 25 26 -1 11
8 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 6 0 1 5 8 21 -13 1 4 3 0 1 13 7 6 9 10 3 1 6 21 28 -7 10
9 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 6 1 4 1 9 6 3 7 5 0 3 2 9 13 -4 3 11 1 7 3 18 19 -1 10
10 ABDA SC KÓPHÁZA SE 5 1 0 4 7 18 -11 3 5 1 2 2 7 18 -11 5 10 2 2 6 14 36 -22 8
11 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 6 1 1 4 12 30 -18 4 4 1 2 1 2 13 -11 2 10 2 3 5 14 43 -29 6
12 ABDA SC BŐNY SE 5 0 0 5 8 27 -19 0 5 1 1 3 9 18 -9 4 10 1 1 8 17 45 -28 4
13 ABDA SC ABDA SC 5 0 1 4 5 26 -21 1 5 0 1 4 3 25 -22 1 10 0 2 8 8 51 -43 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 4 4 0 0 70 6 64 12 7 6 1 0 64 28 36 19 11 10 1 0 134 34 100 31
2 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 5 5 0 0 30 9 21 15 5 4 0 1 35 35 0 12 10 9 0 1 65 44 21 27
3 ABDA SC PETŐHÁZI SE 5 4 0 1 33 17 16 12 5 4 0 1 46 29 17 12 10 8 0 2 79 46 33 24
4 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 4 2 0 2 22 22 0 6 6 5 0 1 84 30 54 15 10 7 0 3 106 52 54 21
5 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 5 4 0 1 47 18 29 12 5 3 0 2 40 24 16 9 10 7 0 3 87 42 45 21
6 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 5 3 1 1 58 18 40 10 5 2 0 3 29 30 -1 6 10 5 1 4 87 48 39 16
7 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 6 2 0 4 28 46 -18 6 4 3 1 0 28 15 13 10 10 5 1 4 56 61 -5 16
8 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 6 2 1 3 33 57 -24 7 4 2 0 2 11 33 -22 3 10 4 1 5 44 90 -46 10
9 ABDA SC LDSE 5 2 1 2 47 29 18 7 5 1 0 4 15 31 -16 3 10 3 1 6 62 60 2 10
10 ABDA SC KÓPHÁZA SE 5 0 0 5 23 56 -33 0 5 2 0 3 14 53 -39 6 10 2 0 8 37 109 -72 6
11 ABDA SC BŐNY SE 5 0 0 5 15 59 -44 0 5 1 1 3 28 43 -15 4 10 1 1 8 43 102 -59 4
12 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 6 1 0 5 18 23 -5 3 5 0 0 5 13 30 -17 0 11 1 0 10 31 53 -22 3
13 ABDA SC ABDA SC 5 0 0 5 14 55 -41 0 5 1 0 4 8 57 -49 3 10 1 0 9 22 112 -90 3
 
ABDA SC
--1 - 202 - 116 - 124 - 51 - 7-----
BARÁTI FUTSAL CSE
0 - 3------0 - 30 - 313 - 45 - 70 - 3
BŐNY SE
--5 - 272 - 91 - 42 - 95 - 10-----
MÉNFŐCSANAK ESK
-9 - 6-5 - 9-5 - 7--3 - 0---
Credobus Tehetségközpont
-8 - 3---21 - 2-23 - 018 - 1---
GYŐRSZENTIVÁN SE
-7 - 4-16 - 16 - 6-3 - 5-26 - 2---
Dana GYŐRÚJFALU SE
-3 - 0-----3 - 0-4 - 16 - 514 - 3
HEGYESHALMI SC 1931
-3 - 0--5 - 16-3 - 12-6 - 8-3 - 08 - 10
JÁNOSSOMORJA
10 - 1-7 - 71 - 17-7 - 6----4 - 124 - 14
KÓPHÁZA SE
--3 - 9-----7 - 84 - 76 - 163 - 16
LDSE
20 - 1-11 - 56 - 94 - 8--6 - 6----
PÁZMÁNDFALU KSE
15 - 3-13 - 6-4 - 59 - 3----6 - 1-
PETŐHÁZI SE
12 - 0-9 - 11 - 10-7 - 4----4 - 2-

Meccsek

JÁNOSSOMORJA

2021. 12. 11. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 12. 11. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
JÁNOSSOMORJA
2022. 02. 20. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 20. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
JÁNOSSOMORJA
ABDA SC
2022. 02. 26. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 26. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
JÁNOSSOMORJA
2022. 02. 05. 13:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 02. 05. 13:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
BŐNY SE
2022. 01. 08. 14:30
Nagycenki Sportcsarnok
2022. 01. 08. 14:30
Nagycenki Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
JÁNOSSOMORJA
2022. 01. 23. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 01. 23. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 01. 09. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
JÁNOSSOMORJA
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 29. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 01. 29. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
PETŐHÁZI SE
2022. 01. 16. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 16. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
JÁNOSSOMORJA
2022. 01. 30. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 01. 30. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 28. 17:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 28. 17:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
JÁNOSSOMORJA
2022. 02. 12. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 02. 12. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
LDSE

PÁZMÁNDFALU KSE

2021. 12. 21. 15:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 21. 15:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
PÁZMÁNDFALU KSE
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 04. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 04. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 01. 09. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
LDSE
2021. 12. 30. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 30. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 02. 06. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 06. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
ABDA SC
2022. 02. 14. 19:50
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 14. 19:50
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 29. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 29. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
BŐNY SE
2022. 01. 16. 12:30
Hegykői Sportcsarnok
2022. 01. 16. 12:30
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 17. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 17. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 01. 30. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 01. 30. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 19. 15:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 19. 15:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 23. 10:00
Fertőszentmiklósi SE
2022. 01. 23. 10:00
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
PÁZMÁNDFALU KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->