Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U17 12. forduló

2021.12.11 - 12:30

Mosonmagyaróvár, UFM Aréna Mosonmagyaróvár (UFM Aréna)

Győr-Moson-Sopron

Futsal U17

Játékvezető
GULYÁS IMRE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IHÁSZ TAMÁS
Credobus Tehetségközpont
PETŐHÁZI SE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

6'

SZÁNTÓ DONÁT
RADITS DOMINIK

8'

1 - 1

 

CSÓKA BOTOND

9'

2 - 1

 

 

2 - 2

12'

BOROSS MÁRK
KOVÁCS FÁBIÁN

15'

3 - 2

 

 

3 - 3

16'

BORSETZKI ÁRON
MAYER MARCELL

18'

4 - 3

 

CSÓKA BOTOND

20'

5 - 3

 

 

5 - 4

20'

BORSETZKI ÁRON

 

5 - 5

22'

BORSETZKI ÁRON
TÓTH KRISTÓF

26'

6 - 5

 

MAYER MARCELL

27'

7 - 5

 

 

7 - 6

33'

BOROSS MÁRK

 

7 - 7

38'

BOROSS MÁRK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  12 10 2 0 141 41 100 32 7.5
2 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 11 10 0 1 83 44 39 30 7.5
3 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 11 8 1 2 86 53 33 25 7.5
4 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 11 8 0 3 109 54 55 24 7.3
5 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 11 7 0 4 89 45 44 21 7.5
6 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 11 6 1 4 92 51 41 19 7.5
7 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 11 6 1 4 73 64 9 19 7.3
8 JÁNOSSOMORJA JÁNOSSOMORJA 11 4 1 6 47 107 -60 10 6.7 Büntetőpont: -3
9 LDSE LDSE 11 3 1 7 65 65 0 10 6.7
10 BŐNY SE BŐNY SE 11 2 1 8 49 106 -57 7 6.3
11 KÓPHÁZA SE KÓPHÁZA SE 11 2 0 9 37 127 -90 6 6.1
12 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 11 1 0 10 31 53 -22 3 6.3
13 ABDA SC ABDA SC 11 1 0 10 26 118 -92 3 6.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 5 5 0 0 36 8 28 15 7 5 1 1 27 10 17 16 12 10 1 1 63 18 45 31
2 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 6 4 1 1 22 12 10 13 5 5 0 0 25 12 13 15 11 9 1 1 47 24 23 28
3 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 5 4 0 1 29 11 18 12 6 3 1 2 16 16 0 10 11 7 1 3 45 27 18 22
4 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 6 3 2 1 21 6 15 11 5 3 1 1 17 16 1 10 11 6 3 2 38 22 16 21
5 ABDA SC PETŐHÁZI SE 5 3 1 1 15 8 7 10 6 3 1 2 24 19 5 10 11 6 2 3 39 27 12 20
6 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 4 0 3 1 9 11 -2 3 7 4 2 1 42 16 26 14 11 4 5 2 51 27 24 17
7 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 7 1 1 5 18 22 -4 4 4 3 0 1 13 7 6 9 11 4 1 6 31 29 2 13
8 ABDA SC LDSE 6 3 2 1 24 14 10 11 5 0 1 4 4 15 -11 1 11 3 3 5 28 29 -1 12
9 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 6 1 4 1 9 6 3 7 5 0 3 2 9 13 -4 3 11 1 7 3 18 19 -1 10
10 ABDA SC KÓPHÁZA SE 5 1 0 4 7 18 -11 3 6 1 2 3 7 25 -18 5 11 2 2 7 14 43 -29 8
11 ABDA SC BŐNY SE 5 0 0 5 8 27 -19 0 6 2 1 3 13 20 -7 7 11 2 1 8 21 47 -26 7
12 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 6 1 1 4 12 30 -18 4 5 1 2 2 3 23 -20 2 11 2 3 6 15 53 -38 6
13 ABDA SC ABDA SC 6 0 1 5 7 30 -23 1 5 0 1 4 3 25 -22 1 11 0 2 9 10 55 -45 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 5 4 1 0 77 13 64 13 7 6 1 0 64 28 36 19 12 10 2 0 141 41 100 32
2 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 6 6 0 0 48 9 39 18 5 4 0 1 35 35 0 12 11 10 0 1 83 44 39 30
3 ABDA SC PETŐHÁZI SE 5 4 0 1 33 17 16 12 6 4 1 1 53 36 17 13 11 8 1 2 86 53 33 25
4 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 4 2 0 2 22 22 0 6 7 6 0 1 87 32 55 18 11 8 0 3 109 54 55 24
5 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 6 4 0 2 49 21 28 12 5 3 0 2 40 24 16 9 11 7 0 4 89 45 44 21
6 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 5 3 1 1 58 18 40 10 6 3 0 3 34 33 1 9 11 6 1 4 92 51 41 19
7 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 7 3 0 4 45 49 -4 9 4 3 1 0 28 15 13 10 11 6 1 4 73 64 9 19
8 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 6 2 1 3 33 57 -24 7 5 2 0 3 14 50 -36 3 11 4 1 6 47 107 -60 10
9 ABDA SC LDSE 6 2 1 3 50 34 16 7 5 1 0 4 15 31 -16 3 11 3 1 7 65 65 0 10
10 ABDA SC BŐNY SE 5 0 0 5 15 59 -44 0 6 2 1 3 34 47 -13 7 11 2 1 8 49 106 -57 7
11 ABDA SC KÓPHÁZA SE 5 0 0 5 23 56 -33 0 6 2 0 4 14 71 -57 6 11 2 0 9 37 127 -90 6
12 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 6 1 0 5 18 23 -5 3 5 0 0 5 13 30 -17 0 11 1 0 10 31 53 -22 3
13 ABDA SC ABDA SC 6 0 0 6 18 61 -43 0 5 1 0 4 8 57 -49 3 11 1 0 10 26 118 -92 3
 
ABDA SC
-4 - 61 - 202 - 116 - 124 - 51 - 7-----
BARÁTI FUTSAL CSE
0 - 3------0 - 30 - 313 - 45 - 70 - 3
BŐNY SE
--5 - 272 - 91 - 42 - 95 - 10-----
MÉNFŐCSANAK ESK
-9 - 6-5 - 9-5 - 7--3 - 0---
Credobus Tehetségközpont
-8 - 3---21 - 2-23 - 018 - 1--7 - 7
GYŐRSZENTIVÁN SE
-7 - 4-16 - 16 - 6-3 - 5-26 - 2---
Dana GYŐRÚJFALU SE
-3 - 0-----3 - 018 - 04 - 16 - 514 - 3
HEGYESHALMI SC 1931
-3 - 0--5 - 16-3 - 1217 - 36 - 8-3 - 08 - 10
JÁNOSSOMORJA
10 - 1-7 - 71 - 17-7 - 6----4 - 124 - 14
KÓPHÁZA SE
--3 - 9-----7 - 84 - 76 - 163 - 16
LDSE
20 - 1-11 - 56 - 94 - 83 - 5-6 - 6----
PÁZMÁNDFALU KSE
15 - 3-13 - 62 - 34 - 59 - 3----6 - 1-
PETŐHÁZI SE
12 - 0-9 - 11 - 10-7 - 4----4 - 2-

Meccsek

Credobus Tehetségközpont

2021. 12. 21. 15:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 21. 15:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
PÁZMÁNDFALU KSE
Credobus Tehetségközpont
2021. 11. 27. 17:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 11. 27. 17:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
Credobus Tehetségközpont
2021. 10. 24. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 10. 24. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 15. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 08. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 08. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 04. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 04. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 09. 12:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 09. 12:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
KÓPHÁZA SE
2021. 12. 28. 18:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
2021. 12. 28. 18:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
GYŐRSZENTIVÁN SE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 16. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 16. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
JÁNOSSOMORJA
2021. 12. 18. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 18. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
MÉNFŐCSANAK ESK
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 11. 12:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 11. 12:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
PETŐHÁZI SE

PETŐHÁZI SE

2022. 01. 08. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 08. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
PETŐHÁZI SE
2021. 11. 28. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2021. 11. 28. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
LDSE
2021. 12. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 12. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
PETŐHÁZI SE
2021. 12. 05. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2021. 12. 05. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
ABDA SC
2022. 02. 27. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 27. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
PETŐHÁZI SE
2021. 12. 12. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2021. 12. 12. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
BŐNY SE
2022. 02. 05. 13:00
Hegykői Sportcsarnok
2022. 02. 05. 13:00
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
PETŐHÁZI SE
2022. 01. 09. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2022. 01. 09. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 01. 29. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 01. 29. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
PETŐHÁZI SE
2022. 01. 16. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2022. 01. 16. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 11. 12:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 11. 12:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
PETŐHÁZI SE
2022. 01. 23. 10:00
Fertőszentmiklósi SE
2022. 01. 23. 10:00
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
PÁZMÁNDFALU KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->