Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U20 1. forduló

2022.01.17 - 19:45

Győrújbarát, Győrújbaráti Sportcsarnok

Győr-Moson-Sopron

Futsal U20

Játékvezető
SZABADOS RÓBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IHÁSZ TAMÁS
BARÁTI FUTSAL CSE
PÁZMÁNDFALU KSE
40'
20'

Gólok

Csapatok

CSERÉK
VEZETŐEDZŐ
CSERÉK
VEZETŐEDZŐ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ABDA SC ABDA SC 1 1 0 0 12 6 6 3 8
2 LDSE LDSE 1 1 0 0 8 2 6 3 9
3 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 1 1 0 0 8 5 3 3 7
4 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 1 0 1 0 0 0 0 0 6 Büntetőpont: -1
5 BŐNY SE BŐNY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 1 0 1 0 0 0 0 0 4 Büntetőpont: -1
7 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  1 0 0 1 5 8 -3 0 3
8 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 1 0 0 1 6 12 -6 0 1
9 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 1 0 0 1 2 8 -6 0 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HEGYESHALMI SC 1931 LDSE 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
2 HEGYESHALMI SC 1931 ABDA SC 1 1 0 0 5 3 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 3 2 3
3 HEGYESHALMI SC 1931 Credobus Tehetségközpont 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
4 HEGYESHALMI SC 1931 Dana GYŐRÚJFALU SE 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
5 HEGYESHALMI SC 1931 BARÁTI FUTSAL CSE 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
6 HEGYESHALMI SC 1931 BŐNY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HEGYESHALMI SC 1931 PÁZMÁNDFALU KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
8 HEGYESHALMI SC 1931 MÉNFŐCSANAK ESK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 5 -2 0 1 0 0 1 3 5 -2 0
9 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HEGYESHALMI SC 1931 ABDA SC 1 1 0 0 12 6 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 12 6 6 3
2 HEGYESHALMI SC 1931 LDSE 1 1 0 0 8 2 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 2 6 3
3 HEGYESHALMI SC 1931 Dana GYŐRÚJFALU SE 1 1 0 0 8 5 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 5 3 3
4 HEGYESHALMI SC 1931 BARÁTI FUTSAL CSE 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
5 HEGYESHALMI SC 1931 BŐNY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HEGYESHALMI SC 1931 PÁZMÁNDFALU KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
7 HEGYESHALMI SC 1931 Credobus Tehetségközpont 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 5 8 -3 0 1 0 0 1 5 8 -3 0
8 HEGYESHALMI SC 1931 MÉNFŐCSANAK ESK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 6 12 -6 0 1 0 0 1 6 12 -6 0
9 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 8 -6 0 1 0 0 1 2 8 -6 0
 
ABDA SC
--12 - 6-----
BARÁTI FUTSAL CSE
-------0 - 0
BŐNY SE
--------
MÉNFŐCSANAK ESK
--------
Credobus Tehetségközpont
--------
Dana GYŐRÚJFALU SE
----8 - 5---
HEGYESHALMI SC 1931
--------
LDSE
------8 - 2-
PÁZMÁNDFALU KSE
--------

Meccsek

BARÁTI FUTSAL CSE

2022. 01. 17. 19:45
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 01. 17. 19:45
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 08. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
2021. 12. 08. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 18. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 18. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
BARÁTI FUTSAL CSE
Credobus Tehetségközpont
2021. 11. 27. 16:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 11. 27. 16:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
LDSE
2021. 11. 25. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 11. 25. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
ABDA SC
2021. 12. 15. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 15. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 03. 23. 19:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 03. 23. 19:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 08. 15:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 08. 15:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
HEGYESHALMI SC 1931
2022. 02. 02. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 02. 02. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 02. 05. 10:30
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 05. 10:30
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 02. 13. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 13. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
BŐNY SE

PÁZMÁNDFALU KSE

2022. 01. 17. 19:45
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 01. 17. 19:45
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 03. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 03. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
BŐNY SE
2021. 12. 18. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 18. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 12. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 12. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
PÁZMÁNDFALU KSE
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 04. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 04. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 01. 09. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
LDSE
2021. 12. 30. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 30. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 02. 06. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 06. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
ABDA SC
2022. 03. 23. 19:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 03. 23. 19:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 22. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 22. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 19. 14:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 19. 14:00
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 29. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 29. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 03. 14. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 03. 14. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
HEGYESHALMI SC 1931
2022. 01. 06. 18:00
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 01. 06. 18:00
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 02. 12. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 12. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 02. 20. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 20. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
PÁZMÁNDFALU KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->