Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U20 10. forduló

2022.01.12 - 21:15

Győr, Győrszentiványi Sportcsarnok

Győr-Moson-Sopron

Futsal U20

Játékvezető
HORVÁTH RICHÁRD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IHÁSZ TAMÁS, DOMBI ISTVÁN
MÉNFŐCSANAK ESK
ABDA SC
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

2'

HORVÁTH SIMON TAMÁS
CSOLLÁNY MILÁN BALÁZS

10'

1 - 1

 

 

1 - 2

10'

GÁL DÁVID
BÓKA MÁTÉ

11'

2 - 2

 

TURI RONALD

12'

3 - 2

 

 

3 - 3

14'

GÁL DÁVID

 

3 - 4

23'

HORVÁTH SIMON TAMÁS
MERÉNYI DÁNIEL

27'

4 - 4

 

 

4 - 5

27'

GÁL DÁVID
KOVÁCS MARTIN

31'

5 - 5

 

CSOLLÁNY MILÁN BALÁZS

34'

6 - 5

 

BERTHA BENJÁMIN

35'

7 - 5

 

 

7 - 6

35'

KUGLER SZABOLCS
BERTHA BENJÁMIN

39'

8 - 6

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  9 7 0 2 80 24 56 21 5.2
2 BŐNY SE BŐNY SE 8 7 0 1 58 18 40 21 5.4
3 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 9 6 1 2 62 34 28 19 4.8
4 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 9 5 0 4 33 47 -14 15 5.1
5 LDSE LDSE 9 4 1 4 38 42 -4 13 4.9
6 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 9 4 1 4 44 46 -2 12 5.3 Büntetőpont: -1
7 ABDA SC ABDA SC 9 3 0 6 37 42 -5 9 5.1
8 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 9 2 0 7 38 75 -37 6 4.9
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 9 0 1 8 12 74 -62 0 4.7 Büntetőpont: -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BARÁTI FUTSAL CSE BŐNY SE 4 2 2 0 8 2 6 8 4 3 1 0 13 5 8 10 8 5 3 0 21 7 14 18
2 BARÁTI FUTSAL CSE Credobus Tehetségközpont 5 1 3 1 18 8 10 6 4 3 1 0 20 4 16 10 9 4 4 1 38 12 26 16
3 BARÁTI FUTSAL CSE Dana GYŐRÚJFALU SE 4 2 2 0 17 8 9 8 5 1 3 1 10 9 1 6 9 3 5 1 27 17 10 14
4 BARÁTI FUTSAL CSE ABDA SC 4 2 2 0 11 8 3 8 5 1 3 1 5 8 -3 6 9 3 5 1 16 16 0 14
5 BARÁTI FUTSAL CSE PÁZMÁNDFALU KSE 5 2 0 3 10 15 -5 6 4 2 1 1 17 8 9 6 9 4 1 4 27 23 4 12
6 BARÁTI FUTSAL CSE LDSE 3 1 0 2 4 5 -1 3 6 2 3 1 11 10 1 9 9 3 3 3 15 15 0 12
7 BARÁTI FUTSAL CSE HEGYESHALMI SC 1931 6 3 0 3 13 17 -4 9 3 0 1 2 2 7 -5 1 9 3 1 5 15 24 -9 10
8 BARÁTI FUTSAL CSE MÉNFŐCSANAK ESK 5 1 2 2 11 14 -3 5 4 0 1 3 4 20 -16 1 9 1 3 5 15 34 -19 6
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 4 0 3 1 1 8 -7 2 5 0 0 5 3 22 -19 0 9 0 3 6 4 30 -26 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BARÁTI FUTSAL CSE Credobus Tehetségközpont 5 4 0 1 46 12 34 12 4 3 0 1 34 12 22 9 9 7 0 2 80 24 56 21
2 BARÁTI FUTSAL CSE BŐNY SE 4 3 0 1 24 9 15 9 4 4 0 0 34 9 25 12 8 7 0 1 58 18 40 21
3 BARÁTI FUTSAL CSE Dana GYŐRÚJFALU SE 4 3 1 0 41 13 28 10 5 3 0 2 21 21 0 9 9 6 1 2 62 34 28 19
4 BARÁTI FUTSAL CSE HEGYESHALMI SC 1931 6 3 0 3 23 36 -13 9 3 2 0 1 10 11 -1 6 9 5 0 4 33 47 -14 15
5 BARÁTI FUTSAL CSE LDSE 3 1 0 2 11 19 -8 3 6 3 1 2 27 23 4 10 9 4 1 4 38 42 -4 13
6 BARÁTI FUTSAL CSE PÁZMÁNDFALU KSE 5 2 0 3 18 30 -12 6 4 2 1 1 26 16 10 6 9 4 1 4 44 46 -2 12
7 BARÁTI FUTSAL CSE ABDA SC 4 1 0 3 20 20 0 3 5 2 0 3 17 22 -5 6 9 3 0 6 37 42 -5 9
8 BARÁTI FUTSAL CSE MÉNFŐCSANAK ESK 5 2 0 3 27 30 -3 6 4 0 0 4 11 45 -34 0 9 2 0 7 38 75 -37 6
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 4 0 1 3 2 21 -19 0 5 0 0 5 10 53 -43 0 9 0 1 8 12 74 -62 0
 
ABDA SC
-0 - 312 - 6-5 - 63 - 5--
BARÁTI FUTSAL CSE
0 - 3--2 - 15--0 - 30 - 0
BŐNY SE
-15 - 53 - 0-6 - 10 - 3--
MÉNFŐCSANAK ESK
8 - 68 - 1--0 - 3-5 - 86 - 12
Credobus Tehetségközpont
3 - 0-6 - 826 - 28 - 2-3 - 0-
Dana GYŐRÚJFALU SE
-21 - 1--8 - 5-4 - 48 - 3
HEGYESHALMI SC 1931
-5 - 2-4 - 31 - 52 - 99 - 62 - 11
LDSE
3 - 6-0 - 11---8 - 2-
PÁZMÁNDFALU KSE
8 - 24 - 13 - 12-1 - 9--2 - 6

Meccsek

MÉNFŐCSANAK ESK

2021. 12. 11. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 11. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 08. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
2021. 12. 08. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 31.
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 18. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 18. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 01. 09. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 09. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 09. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 02. 09. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 02. 09. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
MÉNFŐCSANAK ESK
LDSE
2022. 01. 29. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 29. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 12. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
2022. 01. 12. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
ABDA SC
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 06. 30.
Győrszentiványi Sportcsarnok
2022. 06. 30.
Győrszentiványi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
BŐNY SE
2021. 12. 19. 14:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 19. 14:00
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 21. 16:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 21. 16:00
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
Credobus Tehetségközpont
2022. 02. 05. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 02. 05. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 03. 24. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 03. 24. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 27. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 27. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
MÉNFŐCSANAK ESK

ABDA SC

2021. 12. 11. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 11. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 31.
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 31.
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
ABDA SC
2021. 12. 12. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 12. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 15. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 15. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
ABDA SC
2022. 01. 09. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
ABDA SC
2022. 01. 29. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 29. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
BŐNY SE
2022. 02. 06. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 06. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
ABDA SC
2022. 01. 12. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
2022. 01. 12. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
ABDA SC
2022. 01. 15. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 18. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 18. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
ABDA SC
2022. 02. 06. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 06. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
LDSE
2021. 12. 04. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 04. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
ABDA SC
2022. 02. 13. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 13. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 01. 10. 19:15
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 01. 10. 19:15
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
ABDA SC
2022. 02. 20. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 20. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
PÁZMÁNDFALU KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->