Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U20 11. forduló

2021.12.11 - 14:30

Lipót, Lipót SE Pékség sportkomplexuma

Győr-Moson-Sopron

Futsal U20

Játékvezető
SZABADOS RÓBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GULYÁS IMRE, IHÁSZ TAMÁS
Dana GYŐRÚJFALU SE
HEGYESHALMI SC 1931
40'
20'

Gólok

NAGY MÁTÉ

4'

1 - 0

 

KOMJÁTHY ZSOLT

5'

2 - 0

 

HORVÁTH OLIVÉR

6'

3 - 0

 

 

3 - 1

13'

SZŐKE DAMJÁN
BÖRÖNDY ALEX KEVIN

15'

4 - 1

 

ROHÁLY TEODOR

19'

5 - 1

 

NAGY MÁTÉ

21'

6 - 1

 

NAGY MÁTÉ

23'

7 - 1

 

BÖRÖNDY ALEX KEVIN

38'

8 - 1

 

 

8 - 2

38'

KAUSCHITZ MÁRTON

 

8 - 3

38'

TAKÁCS PATRIK NORBERT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  10 8 0 2 88 31 57 24 5.4
2 BŐNY SE BŐNY SE 9 8 0 1 65 21 44 24 5.4
3 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 10 7 1 2 70 37 33 22 4.7
4 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 10 5 0 5 36 55 -19 15 4.9
5 LDSE LDSE 9 4 1 4 38 42 -4 13 4.9
6 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 10 4 1 5 47 53 -6 12 5 Büntetőpont: -1
7 ABDA SC ABDA SC 10 3 0 7 44 50 -6 9 4.7
8 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 10 3 0 7 41 75 -34 9 5.3
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 10 0 1 9 12 77 -65 0 5 Büntetőpont: -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BARÁTI FUTSAL CSE Credobus Tehetségközpont 5 1 3 1 18 8 10 6 5 4 1 0 24 7 17 13 10 5 4 1 42 15 27 19
2 BARÁTI FUTSAL CSE BŐNY SE 5 2 3 0 10 4 6 9 4 3 1 0 13 5 8 10 9 5 4 0 23 9 14 19
3 BARÁTI FUTSAL CSE Dana GYŐRÚJFALU SE 5 3 2 0 22 9 13 11 5 1 3 1 10 9 1 6 10 4 5 1 32 18 14 17
4 BARÁTI FUTSAL CSE ABDA SC 5 2 2 1 14 12 2 8 5 1 3 1 5 8 -3 6 10 3 5 2 19 20 -1 14
5 BARÁTI FUTSAL CSE PÁZMÁNDFALU KSE 5 2 0 3 10 15 -5 6 5 2 2 1 19 10 9 7 10 4 2 4 29 25 4 13
6 BARÁTI FUTSAL CSE LDSE 3 1 0 2 4 5 -1 3 6 2 3 1 11 10 1 9 9 3 3 3 15 15 0 12
7 BARÁTI FUTSAL CSE HEGYESHALMI SC 1931 6 3 0 3 13 17 -4 9 4 0 1 3 3 12 -9 1 10 3 1 6 16 29 -13 10
8 BARÁTI FUTSAL CSE MÉNFŐCSANAK ESK 5 1 2 2 11 14 -3 5 5 0 2 3 4 20 -16 2 10 1 4 5 15 34 -19 7
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 5 0 4 1 1 8 -7 3 5 0 0 5 3 22 -19 0 10 0 4 6 4 30 -26 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BARÁTI FUTSAL CSE Credobus Tehetségközpont 5 4 0 1 46 12 34 12 5 4 0 1 42 19 23 12 10 8 0 2 88 31 57 24
2 BARÁTI FUTSAL CSE BŐNY SE 5 4 0 1 31 12 19 12 4 4 0 0 34 9 25 12 9 8 0 1 65 21 44 24
3 BARÁTI FUTSAL CSE Dana GYŐRÚJFALU SE 5 4 1 0 49 16 33 13 5 3 0 2 21 21 0 9 10 7 1 2 70 37 33 22
4 BARÁTI FUTSAL CSE HEGYESHALMI SC 1931 6 3 0 3 23 36 -13 9 4 2 0 2 13 19 -6 6 10 5 0 5 36 55 -19 15
5 BARÁTI FUTSAL CSE LDSE 3 1 0 2 11 19 -8 3 6 3 1 2 27 23 4 10 9 4 1 4 38 42 -4 13
6 BARÁTI FUTSAL CSE PÁZMÁNDFALU KSE 5 2 0 3 18 30 -12 6 5 2 1 2 29 23 6 6 10 4 1 5 47 53 -6 12
7 BARÁTI FUTSAL CSE ABDA SC 5 1 0 4 27 28 -1 3 5 2 0 3 17 22 -5 6 10 3 0 7 44 50 -6 9
8 BARÁTI FUTSAL CSE MÉNFŐCSANAK ESK 5 2 0 3 27 30 -3 6 5 1 0 4 14 45 -31 3 10 3 0 7 41 75 -34 9
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 5 0 1 4 2 24 -22 0 5 0 0 5 10 53 -43 0 10 0 1 9 12 77 -65 0
 
ABDA SC
-0 - 312 - 67 - 85 - 63 - 5--
BARÁTI FUTSAL CSE
0 - 3-0 - 32 - 15--0 - 30 - 0
BŐNY SE
-15 - 53 - 0-6 - 10 - 3-7 - 3
MÉNFŐCSANAK ESK
8 - 68 - 1--0 - 3-5 - 86 - 12
Credobus Tehetségközpont
3 - 0-6 - 826 - 28 - 2-3 - 0-
Dana GYŐRÚJFALU SE
-21 - 1--8 - 58 - 34 - 48 - 3
HEGYESHALMI SC 1931
-5 - 2-4 - 31 - 52 - 99 - 62 - 11
LDSE
3 - 6-0 - 11---8 - 2-
PÁZMÁNDFALU KSE
8 - 24 - 13 - 12-1 - 9--2 - 6

Meccsek

Dana GYŐRÚJFALU SE

2021. 11. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 11. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 21. 18:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 21. 18:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 18. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 12. 18. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
LDSE
2022. 01. 09. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 11. 25. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 11. 25. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 08. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 08. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 30. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 30. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 01. 29. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 29. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 16. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 16. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 11. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 12. 11. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
HEGYESHALMI SC 1931
2022. 01. 13. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 01. 13. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 04. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 04. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
ABDA SC
2022. 02. 05. 10:30
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 05. 10:30
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 23. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 23. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
BŐNY SE
2022. 02. 12. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 12. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 27. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 27. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
MÉNFŐCSANAK ESK

HEGYESHALMI SC 1931

2022. 02. 16. 18:00
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 02. 16. 18:00
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 21. 18:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 21. 18:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 12. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 12. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 11. 27. 16:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 11. 27. 16:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 06. 29. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 06. 29. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 04. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 04. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 01. 09. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 23. 14:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 23. 14:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 29. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 29. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
LDSE
2021. 12. 11. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 12. 11. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 18. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 18. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
ABDA SC
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
HEGYESHALMI SC 1931
2022. 01. 08. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 08. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
BŐNY SE
2022. 03. 14. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 03. 14. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
HEGYESHALMI SC 1931
2022. 02. 05. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 02. 05. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 19. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 19. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
HEGYESHALMI SC 1931
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->