Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U20 2. forduló

2021.12.31 - 00:00

Mosonmagyaróvár, UFM Aréna Mosonmagyaróvár (UFM Aréna)

Győr-Moson-Sopron

Futsal U20

Játékvezető
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
Credobus Tehetségközpont
ABDA SC
40'
13'
27'

Gólok

Csapatok

CSERÉK
VEZETŐEDZŐ
CSERÉK
VEZETŐEDZŐ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 2 2 0 0 17 7 10 6 7.5
2 BŐNY SE BŐNY SE 1 1 0 0 12 3 9 3 8
3 LDSE LDSE 1 1 0 0 8 2 6 3 9
4 ABDA SC ABDA SC 2 1 0 1 12 9 3 3 5.5
5 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 2 1 0 1 14 13 1 3 5.5
6 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  2 1 0 1 8 8 0 3 2.5
7 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 2 0 1 1 1 8 -7 0 6.5 Büntetőpont: -1
8 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 2 0 1 1 3 12 -9 0 4.5 Büntetőpont: -1
9 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 2 0 0 2 4 17 -13 0 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HEGYESHALMI SC 1931 Dana GYŐRÚJFALU SE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 1 0 6 3 3 4
2 HEGYESHALMI SC 1931 ABDA SC 1 1 0 0 5 3 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 5 3 2 4
3 HEGYESHALMI SC 1931 LDSE 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
4 HEGYESHALMI SC 1931 BŐNY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 2 3 3 1 1 0 0 5 2 3 3
5 HEGYESHALMI SC 1931 MÉNFŐCSANAK ESK 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 3 5 -2 0 2 1 0 1 6 5 1 3
6 HEGYESHALMI SC 1931 Credobus Tehetségközpont 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
7 HEGYESHALMI SC 1931 PÁZMÁNDFALU KSE 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 2 0 1 1 2 5 -3 0
8 HEGYESHALMI SC 1931 BARÁTI FUTSAL CSE 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 0 3 -3 0
9 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 1 8 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HEGYESHALMI SC 1931 Dana GYŐRÚJFALU SE 1 1 0 0 8 5 3 3 1 1 0 0 9 2 7 3 2 2 0 0 17 7 10 6
2 HEGYESHALMI SC 1931 BŐNY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 12 3 9 3 1 1 0 0 12 3 9 3
3 HEGYESHALMI SC 1931 LDSE 1 1 0 0 8 2 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 2 6 3
4 HEGYESHALMI SC 1931 ABDA SC 1 1 0 0 12 6 6 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 12 9 3 3
5 HEGYESHALMI SC 1931 MÉNFŐCSANAK ESK 1 1 0 0 8 1 7 3 1 0 0 1 6 12 -6 0 2 1 0 1 14 13 1 3
6 HEGYESHALMI SC 1931 Credobus Tehetségközpont 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 5 8 -3 0 2 1 0 1 8 8 0 3
7 HEGYESHALMI SC 1931 BARÁTI FUTSAL CSE 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 8 -7 0 2 0 1 1 1 8 -7 0
8 HEGYESHALMI SC 1931 PÁZMÁNDFALU KSE 1 0 0 1 3 12 -9 0 1 0 1 0 0 0 0 0 2 0 1 1 3 12 -9 0
9 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 1 0 0 1 2 9 -7 0 1 0 0 1 2 8 -6 0 2 0 0 2 4 17 -13 0
 
ABDA SC
--12 - 6-----
BARÁTI FUTSAL CSE
-------0 - 0
BŐNY SE
--------
MÉNFŐCSANAK ESK
-8 - 1------
Credobus Tehetségközpont
3 - 0-------
Dana GYŐRÚJFALU SE
----8 - 5---
HEGYESHALMI SC 1931
-----2 - 9--
LDSE
------8 - 2-
PÁZMÁNDFALU KSE
--3 - 12-----

Meccsek

Credobus Tehetségközpont

2021. 11. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 11. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 31.
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 31.
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
ABDA SC
2021. 12. 18. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 18. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
BARÁTI FUTSAL CSE
Credobus Tehetségközpont
2022. 02. 05. 14:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 02. 05. 14:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
BŐNY SE
2021. 12. 12. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 12. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
PÁZMÁNDFALU KSE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 09. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 09. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 23. 14:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 23. 14:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 05. 10:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 05. 10:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
LDSE
2022. 01. 16. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 16. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 15. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 08. 15:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 08. 15:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 06. 28. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 06. 28. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 29. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 29. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 21. 16:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 21. 16:00
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 19. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 19. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 09. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 09. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
Credobus Tehetségközpont

ABDA SC

2021. 12. 11. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 11. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 31.
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 31.
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
ABDA SC
2021. 12. 12. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 12. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 15. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 15. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
ABDA SC
2022. 01. 09. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
ABDA SC
2022. 01. 29. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 29. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
BŐNY SE
2022. 02. 06. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 06. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
ABDA SC
2022. 01. 12. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
2022. 01. 12. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
ABDA SC
2022. 01. 15. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 18. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 18. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
ABDA SC
2022. 02. 06. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 06. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
LDSE
2021. 12. 04. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 04. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
ABDA SC
2022. 02. 13. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 13. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 01. 10. 19:15
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 01. 10. 19:15
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
ABDA SC
2022. 02. 20. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 20. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
PÁZMÁNDFALU KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->