Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U20 3. forduló

2021.12.18 - 14:00

Mosonmagyaróvár, UFM Aréna Mosonmagyaróvár (UFM Aréna)

Győr-Moson-Sopron

Futsal U20

Játékvezető
TÓTH-TOLNAY TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOLOZSVÁRI NORBERT, ÁRVAY BALÁZS
BARÁTI FUTSAL CSE
Credobus Tehetségközpont
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

3'

KOCSIS ZOLTÁN

 

0 - 2

8'

GAÁL-HORVÁTH KRISTÓF

 

0 - 3

9'

GÁNCS BOTOND

 

0 - 4

14'

SVARDA RÓMEÓ
HORVÁTH ZÉTÉNY

15'

1 - 4

 

 

1 - 5

16'

SVARDA RÓMEÓ

 

1 - 6

18'

GÁNCS BOTOND

 

1 - 7

19'

KOCSIS ZOLTÁN

 

1 - 8

20'

KOCSIS GERGŐ

 

1 - 9

21'

TÁL ZSOLT

 

1 - 10

22'

TÁL ZSOLT

 

1 - 11

26'

KOCSIS GERGŐ

 

1 - 12

31'

SVARDA RÓMEÓ

 

1 - 13

34'

KOCSIS GERGŐ

 

1 - 14

35'

MAREKKER MÁTÉ
HORVÁTH ERIK DÁVID

38'

2 - 14

 

 

2 - 15

40'

TÁL ZSOLT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 3 2 1 0 21 11 10 7 4.3
2 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  3 2 0 1 23 10 13 6 5
3 BŐNY SE BŐNY SE 2 2 0 0 15 3 12 6 7
4 LDSE LDSE 2 1 1 0 12 6 6 4 4
5 ABDA SC ABDA SC 3 1 0 2 15 14 1 3 5
6 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 3 1 0 2 14 16 -2 3 5.7
7 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 3 1 0 2 9 20 -11 3 3.3
8 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 2 0 1 1 3 12 -9 0 6 Büntetőpont: -1
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 3 0 1 2 3 23 -20 0 5.3 Büntetőpont: -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BARÁTI FUTSAL CSE ABDA SC 2 2 0 0 8 5 3 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 8 5 3 7
2 BARÁTI FUTSAL CSE Credobus Tehetségközpont 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 10 3 7 4 3 1 2 0 10 3 7 5
3 BARÁTI FUTSAL CSE Dana GYŐRÚJFALU SE 2 0 2 0 4 4 0 2 1 1 0 0 4 1 3 3 3 1 2 0 8 5 3 5
4 BARÁTI FUTSAL CSE LDSE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 6 2 4 4
5 BARÁTI FUTSAL CSE BŐNY SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 5 2 3 3 2 1 1 0 5 2 3 4
6 BARÁTI FUTSAL CSE MÉNFŐCSANAK ESK 1 1 0 0 3 0 3 3 2 0 1 1 3 5 -2 1 3 1 1 1 6 5 1 4
7 BARÁTI FUTSAL CSE PÁZMÁNDFALU KSE 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 2 0 1 1 2 5 -3 0
8 BARÁTI FUTSAL CSE HEGYESHALMI SC 1931 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 2 7 -5 0 3 0 0 3 3 11 -8 0
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 2 0 1 1 1 8 -7 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 0 1 2 1 11 -10 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BARÁTI FUTSAL CSE Dana GYŐRÚJFALU SE 2 1 1 0 12 9 3 4 1 1 0 0 9 2 7 3 3 2 1 0 21 11 10 7
2 BARÁTI FUTSAL CSE Credobus Tehetségközpont 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 20 10 10 3 3 2 0 1 23 10 13 6
3 BARÁTI FUTSAL CSE BŐNY SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 12 3 9 3 2 2 0 0 15 3 12 6
4 BARÁTI FUTSAL CSE LDSE 1 1 0 0 8 2 6 3 1 0 1 0 4 4 0 1 2 1 1 0 12 6 6 4
5 BARÁTI FUTSAL CSE ABDA SC 2 1 0 1 15 11 4 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 0 2 15 14 1 3
6 BARÁTI FUTSAL CSE MÉNFŐCSANAK ESK 1 1 0 0 8 1 7 3 2 0 0 2 6 15 -9 0 3 1 0 2 14 16 -2 3
7 BARÁTI FUTSAL CSE HEGYESHALMI SC 1931 1 0 0 1 2 9 -7 0 2 1 0 1 7 11 -4 3 3 1 0 2 9 20 -11 3
8 BARÁTI FUTSAL CSE PÁZMÁNDFALU KSE 1 0 0 1 3 12 -9 0 1 0 1 0 0 0 0 0 2 0 1 1 3 12 -9 0
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 2 0 1 1 2 15 -13 0 1 0 0 1 1 8 -7 0 3 0 1 2 3 23 -20 0
 
ABDA SC
--12 - 6--3 - 5--
BARÁTI FUTSAL CSE
---2 - 15---0 - 0
BŐNY SE
--3 - 0-----
MÉNFŐCSANAK ESK
-8 - 1------
Credobus Tehetségközpont
3 - 0-------
Dana GYŐRÚJFALU SE
----8 - 5-4 - 4-
HEGYESHALMI SC 1931
-----2 - 9--
LDSE
------8 - 2-
PÁZMÁNDFALU KSE
--3 - 12-----

Meccsek

BARÁTI FUTSAL CSE

2022. 01. 17. 19:45
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 01. 17. 19:45
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 08. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
2021. 12. 08. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 18. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 18. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
BARÁTI FUTSAL CSE
Credobus Tehetségközpont
2021. 11. 27. 16:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 11. 27. 16:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
LDSE
2021. 11. 25. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 11. 25. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
ABDA SC
2021. 12. 15. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 15. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 03. 23. 19:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 03. 23. 19:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 08. 15:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 08. 15:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
HEGYESHALMI SC 1931
2022. 02. 02. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 02. 02. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 02. 05. 10:30
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 05. 10:30
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 02. 13. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 13. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
BŐNY SE

Credobus Tehetségközpont

2021. 11. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 11. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 31.
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 31.
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
ABDA SC
2021. 12. 18. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 18. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
BARÁTI FUTSAL CSE
Credobus Tehetségközpont
2022. 02. 05. 14:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 02. 05. 14:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
BŐNY SE
2021. 12. 12. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 12. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
PÁZMÁNDFALU KSE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 09. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 09. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 23. 14:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 23. 14:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 05. 10:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 05. 10:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
LDSE
2022. 01. 16. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 16. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 15. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 08. 15:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 08. 15:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 06. 28. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 06. 28. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 29. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 29. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 21. 16:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 21. 16:00
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 19. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 19. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 09. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 09. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
Credobus Tehetségközpont
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->