Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U20 13. forduló

2022.06.28 - 12:00

Bábolna, Bábolna Városi Sportcsarnok

Győr-Moson-Sopron

Futsal U20

Játékvezető
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BŐNY SE
Credobus Tehetségközpont
40'
13'
27'

Gólok

Csapatok

CSERÉK
VEZETŐEDZŐ
CSERÉK
VEZETŐEDZŐ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BŐNY SE BŐNY SE 11 10 0 1 71 21 50 30 5.5
2 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  12 9 0 3 95 37 58 27 5.3
3 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 11 8 1 2 80 40 40 25 4.8
4 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 12 6 0 6 42 65 -23 18 5.4
5 LDSE LDSE 11 5 1 5 63 55 8 16 4.9
6 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 11 5 1 5 56 57 -1 15 5.2 Büntetőpont: -1
7 ABDA SC ABDA SC 12 4 0 8 57 75 -18 12 4.8
8 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 12 3 0 9 45 87 -42 9 5
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 12 0 1 11 15 87 -72 0 4.7 Büntetőpont: -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BARÁTI FUTSAL CSE BŐNY SE 6 2 4 0 10 4 6 10 5 3 2 0 13 5 8 11 11 5 6 0 23 9 14 21
2 BARÁTI FUTSAL CSE Credobus Tehetségközpont 6 1 3 2 19 10 9 6 6 4 2 0 24 7 17 14 12 5 5 2 43 17 26 20
3 BARÁTI FUTSAL CSE Dana GYŐRÚJFALU SE 5 3 2 0 22 9 13 11 6 2 3 1 16 10 6 9 11 5 5 1 38 19 19 20
4 BARÁTI FUTSAL CSE ABDA SC 6 2 2 2 16 24 -8 8 6 2 3 1 10 10 0 9 12 4 5 3 26 34 -8 17
5 BARÁTI FUTSAL CSE LDSE 4 1 0 3 5 11 -6 3 7 3 3 1 23 12 11 12 11 4 3 4 28 23 5 15
6 BARÁTI FUTSAL CSE PÁZMÁNDFALU KSE 6 2 1 3 12 17 -5 7 5 2 2 1 19 10 9 7 11 4 3 4 31 27 4 14
7 BARÁTI FUTSAL CSE HEGYESHALMI SC 1931 7 3 0 4 15 22 -7 9 5 0 2 3 3 12 -9 2 12 3 2 7 18 34 -16 11
8 BARÁTI FUTSAL CSE MÉNFŐCSANAK ESK 6 1 3 2 11 14 -3 6 6 0 3 3 6 22 -16 3 12 1 6 5 17 36 -19 9
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 6 0 5 1 1 8 -7 4 6 1 0 5 5 23 -18 3 12 1 5 6 6 31 -25 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BARÁTI FUTSAL CSE BŐNY SE 6 5 0 1 34 12 22 15 5 5 0 0 37 9 28 15 11 10 0 1 71 21 50 30
2 BARÁTI FUTSAL CSE Credobus Tehetségközpont 6 5 0 1 53 15 38 15 6 4 0 2 42 22 20 12 12 9 0 3 95 37 58 27
3 BARÁTI FUTSAL CSE Dana GYŐRÚJFALU SE 5 4 1 0 49 16 33 13 6 4 0 2 31 24 7 12 11 8 1 2 80 40 40 25
4 BARÁTI FUTSAL CSE HEGYESHALMI SC 1931 7 3 0 4 26 46 -20 9 5 3 0 2 16 19 -3 9 12 6 0 6 42 65 -23 18
5 BARÁTI FUTSAL CSE LDSE 4 1 0 3 14 29 -15 3 7 4 1 2 49 26 23 13 11 5 1 5 63 55 8 16
6 BARÁTI FUTSAL CSE PÁZMÁNDFALU KSE 6 3 0 3 27 34 -7 9 5 2 1 2 29 23 6 6 11 5 1 5 56 57 -1 15
7 BARÁTI FUTSAL CSE ABDA SC 6 1 0 5 30 50 -20 3 6 3 0 3 27 25 2 9 12 4 0 8 57 75 -18 12
8 BARÁTI FUTSAL CSE MÉNFŐCSANAK ESK 6 2 0 4 27 33 -6 6 6 1 0 5 18 54 -36 3 12 3 0 9 45 87 -42 9
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 6 0 1 5 2 27 -25 0 6 0 0 6 13 60 -47 0 12 0 1 11 15 87 -72 0
 
ABDA SC
-0 - 312 - 67 - 85 - 63 - 53 - 22-
BARÁTI FUTSAL CSE
0 - 3-0 - 32 - 15-0 - 30 - 30 - 0
BŐNY SE
-15 - 53 - 03 - 06 - 10 - 3-7 - 3
MÉNFŐCSANAK ESK
8 - 68 - 10 - 3-0 - 3-5 - 86 - 12
Credobus Tehetségközpont
3 - 07 - 36 - 826 - 28 - 2-3 - 0-
Dana GYŐRÚJFALU SE
-21 - 1--8 - 58 - 34 - 48 - 3
HEGYESHALMI SC 1931
3 - 105 - 2-4 - 31 - 52 - 99 - 62 - 11
LDSE
3 - 6-0 - 11--3 - 108 - 2-
PÁZMÁNDFALU KSE
8 - 24 - 13 - 129 - 41 - 9--2 - 6

Meccsek

BŐNY SE

2021. 12. 03. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 03. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
BŐNY SE
2021. 12. 31.
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 02. 05. 14:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 02. 05. 14:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
BŐNY SE
2022. 06. 29. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 06. 29. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
HEGYESHALMI SC 1931
2022. 01. 26. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 01. 26. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
BŐNY SE
2021. 12. 08. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 08. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 29. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 29. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
BŐNY SE
2021. 12. 15. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 15. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 22. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 22. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 06. 30.
Győrszentiványi Sportcsarnok
2022. 06. 30.
Győrszentiványi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
BŐNY SE
2022. 06. 28. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 06. 28. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 08. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 08. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
BŐNY SE
2022. 01. 15. 16:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 16:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
LDSE
2021. 12. 23. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 23. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
BŐNY SE
2022. 01. 10. 19:15
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 01. 10. 19:15
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
ABDA SC
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
BŐNY SE

Credobus Tehetségközpont

2021. 11. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 11. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 31.
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 31.
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
ABDA SC
2021. 12. 18. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 18. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
BARÁTI FUTSAL CSE
Credobus Tehetségközpont
2022. 02. 05. 14:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 02. 05. 14:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
BŐNY SE
2021. 12. 12. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 12. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
PÁZMÁNDFALU KSE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 09. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 09. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 23. 14:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 23. 14:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 05. 10:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 05. 10:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
LDSE
2022. 01. 16. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 16. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 15. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 08. 15:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 08. 15:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 06. 28. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 06. 28. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 29. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 29. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 21. 16:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 21. 16:00
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 19. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 19. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 09. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 09. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
Credobus Tehetségközpont
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->