Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U20 14. forduló

2022.01.08 - 14:00

Mosonszolnok, Mosonszolnoki Sportcsarnok

Győr-Moson-Sopron

Futsal U20

Játékvezető
KOLOZSVÁRI NORBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH RICHÁRD, BAÁN ATTILA
HEGYESHALMI SC 1931
BŐNY SE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

1'

NYÁRI ROLAND

 

0 - 2

4'

HORVÁTH LEVENTE

 

0 - 3

5'

NYÁRI ROLAND

 

0 - 4

12'

KREICZ SZILÁRD

 

0 - 5

14'

JÁRÓKA BENJÁMIN

 

0 - 6

14'

KREICZ SZILÁRD
MÁRKUS BÁLINT

19'

1 - 6

 

 

1 - 7

21'

NYÁRI ROLAND

 

1 - 8

26'

JÁRÓKA BENJÁMIN
DEÁK FERENC

28'

2 - 8

 

FÁBRY KEVIN

35'

3 - 8

 

PALENIK BENEDEK

40'

4 - 8

 

PALENIK BENEDEK

40'

5 - 8

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BŐNY SE BŐNY SE 12 11 0 1 79 26 53 33 5.4
2 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  13 10 0 3 103 41 62 30 5.3
3 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 12 9 1 2 90 43 47 28 5
4 LDSE LDSE 12 6 1 5 70 60 10 19 5.4
5 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 13 6 0 7 47 73 -26 18 4.9
6 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 12 5 1 6 60 65 -5 15 4.9 Büntetőpont: -1
7 ABDA SC ABDA SC 13 4 0 9 60 85 -25 12 4.6
8 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 12 3 0 9 45 87 -42 9 5
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 13 0 1 12 20 94 -74 0 4.7 Büntetőpont: -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BARÁTI FUTSAL CSE BŐNY SE 6 2 4 0 10 4 6 10 6 4 2 0 19 6 13 14 12 6 6 0 29 10 19 24
2 BARÁTI FUTSAL CSE Credobus Tehetségközpont 7 2 3 2 22 10 12 9 6 4 2 0 24 7 17 14 13 6 5 2 46 17 29 23
3 BARÁTI FUTSAL CSE Dana GYŐRÚJFALU SE 6 4 2 0 28 11 17 14 6 2 3 1 16 10 6 9 12 6 5 1 44 21 23 23
4 BARÁTI FUTSAL CSE ABDA SC 6 2 2 2 16 24 -8 8 7 2 3 2 12 16 -4 9 13 4 5 4 28 40 -12 17
5 BARÁTI FUTSAL CSE LDSE 5 1 1 3 7 13 -6 4 7 3 3 1 23 12 11 12 12 4 4 4 30 25 5 16
6 BARÁTI FUTSAL CSE PÁZMÁNDFALU KSE 6 2 1 3 12 17 -5 7 6 2 2 2 19 13 6 7 12 4 3 5 31 30 1 14
7 BARÁTI FUTSAL CSE HEGYESHALMI SC 1931 8 3 0 5 16 28 -12 9 5 0 2 3 3 12 -9 2 13 3 2 8 19 40 -21 11
8 BARÁTI FUTSAL CSE MÉNFŐCSANAK ESK 6 1 3 2 11 14 -3 6 6 0 3 3 6 22 -16 3 12 1 6 5 17 36 -19 9
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 6 0 5 1 1 8 -7 4 7 1 1 5 7 25 -18 4 13 1 6 6 8 33 -25 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BARÁTI FUTSAL CSE BŐNY SE 6 5 0 1 34 12 22 15 6 6 0 0 45 14 31 18 12 11 0 1 79 26 53 33
2 BARÁTI FUTSAL CSE Credobus Tehetségközpont 7 6 0 1 61 19 42 18 6 4 0 2 42 22 20 12 13 10 0 3 103 41 62 30
3 BARÁTI FUTSAL CSE Dana GYŐRÚJFALU SE 6 5 1 0 59 19 40 16 6 4 0 2 31 24 7 12 12 9 1 2 90 43 47 28
4 BARÁTI FUTSAL CSE LDSE 5 2 0 3 21 34 -13 6 7 4 1 2 49 26 23 13 12 6 1 5 70 60 10 19
5 BARÁTI FUTSAL CSE HEGYESHALMI SC 1931 8 3 0 5 31 54 -23 9 5 3 0 2 16 19 -3 9 13 6 0 7 47 73 -26 18
6 BARÁTI FUTSAL CSE PÁZMÁNDFALU KSE 6 3 0 3 27 34 -7 9 6 2 1 3 33 31 2 6 12 5 1 6 60 65 -5 15
7 BARÁTI FUTSAL CSE ABDA SC 6 1 0 5 30 50 -20 3 7 3 0 4 30 35 -5 9 13 4 0 9 60 85 -25 12
8 BARÁTI FUTSAL CSE MÉNFŐCSANAK ESK 6 2 0 4 27 33 -6 6 6 1 0 5 18 54 -36 3 12 3 0 9 45 87 -42 9
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 6 0 1 5 2 27 -25 0 7 0 0 7 18 67 -49 0 13 0 1 12 20 94 -74 0
 
ABDA SC
-0 - 312 - 67 - 85 - 63 - 53 - 22-
BARÁTI FUTSAL CSE
0 - 3-0 - 32 - 15-0 - 30 - 30 - 0
BŐNY SE
-15 - 53 - 03 - 06 - 10 - 3-7 - 3
MÉNFŐCSANAK ESK
8 - 68 - 10 - 3-0 - 3-5 - 86 - 12
Credobus Tehetségközpont
3 - 07 - 36 - 826 - 28 - 2-3 - 08 - 4
Dana GYŐRÚJFALU SE
10 - 321 - 1--8 - 58 - 34 - 48 - 3
HEGYESHALMI SC 1931
3 - 105 - 25 - 84 - 31 - 52 - 99 - 62 - 11
LDSE
3 - 67 - 50 - 11--3 - 108 - 2-
PÁZMÁNDFALU KSE
8 - 24 - 13 - 129 - 41 - 9--2 - 6

Meccsek

HEGYESHALMI SC 1931

2022. 02. 16. 18:00
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 02. 16. 18:00
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 21. 18:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 21. 18:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 12. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 12. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 11. 27. 16:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 11. 27. 16:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 06. 29. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 06. 29. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 04. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 04. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 01. 09. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 23. 14:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 23. 14:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 29. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 29. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
LDSE
2021. 12. 11. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 12. 11. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 18. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 18. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
ABDA SC
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
HEGYESHALMI SC 1931
2022. 01. 08. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 08. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
BŐNY SE
2022. 03. 14. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 03. 14. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
HEGYESHALMI SC 1931
2022. 02. 05. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 02. 05. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 19. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 19. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
HEGYESHALMI SC 1931

BŐNY SE

2021. 12. 03. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 03. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
BŐNY SE
2021. 12. 31.
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 02. 05. 14:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 02. 05. 14:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
BŐNY SE
2022. 06. 29. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 06. 29. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
HEGYESHALMI SC 1931
2022. 01. 26. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 01. 26. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
BŐNY SE
2021. 12. 08. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 08. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 29. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 29. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
BŐNY SE
2021. 12. 15. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 15. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 22. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 22. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 06. 30.
Győrszentiványi Sportcsarnok
2022. 06. 30.
Győrszentiványi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
BŐNY SE
2022. 06. 28. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 06. 28. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 08. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 08. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
BŐNY SE
2022. 01. 15. 16:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 16:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
LDSE
2021. 12. 23. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 23. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
BŐNY SE
2022. 01. 10. 19:15
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 01. 10. 19:15
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
ABDA SC
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
BŐNY SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->