Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U20 14. forduló

2022.01.29 - 13:30

Mosonmagyaróvár, UFM Aréna Mosonmagyaróvár (UFM Aréna)

Győr-Moson-Sopron

Futsal U20

Játékvezető
VADÁSZ CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BAÁN ATTILA
Credobus Tehetségközpont
PÁZMÁNDFALU KSE
40'
20'

Gólok

GŐSI BENEDEK

10'

1 - 0

 

GŐSI BENEDEK

16'

2 - 0

 

NÁDASI ISTVÁN KRISTÓF

17'

3 - 0

 

KERTÉSZ ÁDÁM

23'

4 - 0

 

GŐSI BENEDEK

24'

5 - 0

 

NÁDASI ISTVÁN KRISTÓF

26'

6 - 0

 

 

6 - 1

27'

MATYI MARTIN LEVENTE

 

6 - 2

31'

SZABÓ PATRIK

 

6 - 3

32'

MATYI MARTIN LEVENTE
GŐSI BENEDEK

38'

7 - 3

 

 

7 - 4

39'

KISS GERGŐ
WURM LEVENTE

40'

8 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BŐNY SE BŐNY SE 12 11 0 1 79 26 53 33 5.4
2 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  13 10 0 3 103 41 62 30 5.3
3 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 12 9 1 2 90 43 47 28 5
4 LDSE LDSE 12 6 1 5 70 60 10 19 5.4
5 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 13 6 0 7 47 73 -26 18 4.9
6 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 12 5 1 6 60 65 -5 15 4.9 Büntetőpont: -1
7 ABDA SC ABDA SC 13 4 0 9 60 85 -25 12 4.6
8 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 12 3 0 9 45 87 -42 9 5
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 13 0 1 12 20 94 -74 0 4.7 Büntetőpont: -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BARÁTI FUTSAL CSE BŐNY SE 6 2 4 0 10 4 6 10 6 4 2 0 19 6 13 14 12 6 6 0 29 10 19 24
2 BARÁTI FUTSAL CSE Credobus Tehetségközpont 7 2 3 2 22 10 12 9 6 4 2 0 24 7 17 14 13 6 5 2 46 17 29 23
3 BARÁTI FUTSAL CSE Dana GYŐRÚJFALU SE 6 4 2 0 28 11 17 14 6 2 3 1 16 10 6 9 12 6 5 1 44 21 23 23
4 BARÁTI FUTSAL CSE ABDA SC 6 2 2 2 16 24 -8 8 7 2 3 2 12 16 -4 9 13 4 5 4 28 40 -12 17
5 BARÁTI FUTSAL CSE LDSE 5 1 1 3 7 13 -6 4 7 3 3 1 23 12 11 12 12 4 4 4 30 25 5 16
6 BARÁTI FUTSAL CSE PÁZMÁNDFALU KSE 6 2 1 3 12 17 -5 7 6 2 2 2 19 13 6 7 12 4 3 5 31 30 1 14
7 BARÁTI FUTSAL CSE HEGYESHALMI SC 1931 8 3 0 5 16 28 -12 9 5 0 2 3 3 12 -9 2 13 3 2 8 19 40 -21 11
8 BARÁTI FUTSAL CSE MÉNFŐCSANAK ESK 6 1 3 2 11 14 -3 6 6 0 3 3 6 22 -16 3 12 1 6 5 17 36 -19 9
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 6 0 5 1 1 8 -7 4 7 1 1 5 7 25 -18 4 13 1 6 6 8 33 -25 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BARÁTI FUTSAL CSE BŐNY SE 6 5 0 1 34 12 22 15 6 6 0 0 45 14 31 18 12 11 0 1 79 26 53 33
2 BARÁTI FUTSAL CSE Credobus Tehetségközpont 7 6 0 1 61 19 42 18 6 4 0 2 42 22 20 12 13 10 0 3 103 41 62 30
3 BARÁTI FUTSAL CSE Dana GYŐRÚJFALU SE 6 5 1 0 59 19 40 16 6 4 0 2 31 24 7 12 12 9 1 2 90 43 47 28
4 BARÁTI FUTSAL CSE LDSE 5 2 0 3 21 34 -13 6 7 4 1 2 49 26 23 13 12 6 1 5 70 60 10 19
5 BARÁTI FUTSAL CSE HEGYESHALMI SC 1931 8 3 0 5 31 54 -23 9 5 3 0 2 16 19 -3 9 13 6 0 7 47 73 -26 18
6 BARÁTI FUTSAL CSE PÁZMÁNDFALU KSE 6 3 0 3 27 34 -7 9 6 2 1 3 33 31 2 6 12 5 1 6 60 65 -5 15
7 BARÁTI FUTSAL CSE ABDA SC 6 1 0 5 30 50 -20 3 7 3 0 4 30 35 -5 9 13 4 0 9 60 85 -25 12
8 BARÁTI FUTSAL CSE MÉNFŐCSANAK ESK 6 2 0 4 27 33 -6 6 6 1 0 5 18 54 -36 3 12 3 0 9 45 87 -42 9
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 6 0 1 5 2 27 -25 0 7 0 0 7 18 67 -49 0 13 0 1 12 20 94 -74 0
 
ABDA SC
-0 - 312 - 67 - 85 - 63 - 53 - 22-
BARÁTI FUTSAL CSE
0 - 3-0 - 32 - 15-0 - 30 - 30 - 0
BŐNY SE
-15 - 53 - 03 - 06 - 10 - 3-7 - 3
MÉNFŐCSANAK ESK
8 - 68 - 10 - 3-0 - 3-5 - 86 - 12
Credobus Tehetségközpont
3 - 07 - 36 - 826 - 28 - 2-3 - 08 - 4
Dana GYŐRÚJFALU SE
10 - 321 - 1--8 - 58 - 34 - 48 - 3
HEGYESHALMI SC 1931
3 - 105 - 25 - 84 - 31 - 52 - 99 - 62 - 11
LDSE
3 - 67 - 50 - 11--3 - 108 - 2-
PÁZMÁNDFALU KSE
8 - 24 - 13 - 129 - 41 - 9--2 - 6

Meccsek

Credobus Tehetségközpont

2021. 11. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 11. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 31.
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 31.
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
ABDA SC
2021. 12. 18. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 18. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
BARÁTI FUTSAL CSE
Credobus Tehetségközpont
2022. 02. 05. 14:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 02. 05. 14:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
BŐNY SE
2021. 12. 12. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 12. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
PÁZMÁNDFALU KSE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 09. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 09. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 23. 14:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 23. 14:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 05. 10:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 05. 10:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
LDSE
2022. 01. 16. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 16. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 15. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 08. 15:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 08. 15:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 06. 28. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 06. 28. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 29. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 29. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 21. 16:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 21. 16:00
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 19. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 19. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 09. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 09. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
Credobus Tehetségközpont

PÁZMÁNDFALU KSE

2022. 01. 17. 19:45
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 01. 17. 19:45
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 03. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 03. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
BŐNY SE
2021. 12. 18. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 18. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 12. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 12. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
PÁZMÁNDFALU KSE
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 04. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 04. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 01. 09. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
LDSE
2021. 12. 30. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 30. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 02. 06. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 06. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
ABDA SC
2022. 03. 23. 19:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 03. 23. 19:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 22. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 22. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 19. 14:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 19. 14:00
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 29. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 29. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 03. 14. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 03. 14. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
HEGYESHALMI SC 1931
2022. 01. 06. 18:00
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 01. 06. 18:00
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 02. 12. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 12. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 02. 20. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 20. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
PÁZMÁNDFALU KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->