Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U20 4. forduló

2022.02.05 - 14:30

Mosonmagyaróvár, UFM Aréna Mosonmagyaróvár (UFM Aréna)

Győr-Moson-Sopron

Futsal U20

Játékvezető
STROBL PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JÁNOSI LAJOS
Credobus Tehetségközpont
BŐNY SE
40'
20'

Gólok

SVARDA RÓMEÓ

1'

1 - 0

 

 

1 - 1

2'

NYÁRI ROLAND

 

1 - 2

3'

KREICZ SZILÁRD
GÁNCS BOTOND

5'

2 - 2

 

MAREKKER MÁTÉ

7'

3 - 2

 

 

3 - 3

9'

KREICZ SZILÁRD

 

3 - 4

16'

KREICZ SZILÁRD

 

3 - 5

18'

NYÁRI ROLAND

 

3 - 6

26'

KREICZ SZILÁRD

 

3 - 7

30'

NYÁRI ROLAND

 

3 - 8

34'

NYÁRI ROLAND
KOCSIS GERGŐ

35'

4 - 8

 

KOCSIS GERGŐ

36'

5 - 8

 

SVARDA RÓMEÓ

36'

6 - 8

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BŐNY SE BŐNY SE 3 3 0 0 23 9 14 9 6
2 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 3 2 1 0 21 11 10 7 4.7
3 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  4 2 0 2 29 18 11 6 4
4 ABDA SC ABDA SC 4 2 0 2 21 17 4 6 5.5
5 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 4 2 0 2 14 22 -8 6 5.3
6 LDSE LDSE 3 1 1 1 15 12 3 4 3.7
7 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 3 1 1 1 15 18 -3 3 6 Büntetőpont: -1
8 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 4 1 0 3 20 28 -8 3 5.3
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 4 0 1 3 5 28 -23 0 5.8 Büntetőpont: -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BARÁTI FUTSAL CSE ABDA SC 2 2 0 0 8 5 3 6 2 1 1 0 2 0 2 4 4 3 1 0 10 5 5 10
2 BARÁTI FUTSAL CSE BŐNY SE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 2 0 0 10 5 5 6 3 2 1 0 10 5 5 7
3 BARÁTI FUTSAL CSE Credobus Tehetségközpont 2 0 1 1 3 5 -2 1 2 1 1 0 10 3 7 4 4 1 2 1 13 8 5 5
4 BARÁTI FUTSAL CSE Dana GYŐRÚJFALU SE 2 0 2 0 4 4 0 2 1 1 0 0 4 1 3 3 3 1 2 0 8 5 3 5
5 BARÁTI FUTSAL CSE LDSE 2 1 0 1 4 2 2 3 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 1 1 6 4 2 4
6 BARÁTI FUTSAL CSE MÉNFŐCSANAK ESK 2 1 0 1 6 8 -2 3 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 1 1 2 9 13 -4 4
7 BARÁTI FUTSAL CSE PÁZMÁNDFALU KSE 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 1 1 0 8 3 5 3 3 1 1 1 10 8 2 3
8 BARÁTI FUTSAL CSE HEGYESHALMI SC 1931 2 1 0 1 5 5 0 3 2 0 0 2 2 7 -5 0 4 1 0 3 7 12 -5 3
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 2 0 1 1 1 8 -7 0 2 0 0 2 1 7 -6 0 4 0 1 3 2 15 -13 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BARÁTI FUTSAL CSE BŐNY SE 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 20 9 11 6 3 3 0 0 23 9 14 9
2 BARÁTI FUTSAL CSE Dana GYŐRÚJFALU SE 2 1 1 0 12 9 3 4 1 1 0 0 9 2 7 3 3 2 1 0 21 11 10 7
3 BARÁTI FUTSAL CSE Credobus Tehetségközpont 2 1 0 1 9 8 1 3 2 1 0 1 20 10 10 3 4 2 0 2 29 18 11 6
4 BARÁTI FUTSAL CSE ABDA SC 2 1 0 1 15 11 4 3 2 1 0 1 6 6 0 3 4 2 0 2 21 17 4 6
5 BARÁTI FUTSAL CSE HEGYESHALMI SC 1931 2 1 0 1 7 11 -4 3 2 1 0 1 7 11 -4 3 4 2 0 2 14 22 -8 6
6 BARÁTI FUTSAL CSE LDSE 2 1 0 1 11 8 3 3 1 0 1 0 4 4 0 1 3 1 1 1 15 12 3 4
7 BARÁTI FUTSAL CSE PÁZMÁNDFALU KSE 1 0 0 1 3 12 -9 0 2 1 1 0 12 6 6 3 3 1 1 1 15 18 -3 3
8 BARÁTI FUTSAL CSE MÉNFŐCSANAK ESK 2 1 0 1 14 13 1 3 2 0 0 2 6 15 -9 0 4 1 0 3 20 28 -8 3
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 2 0 1 1 2 15 -13 0 2 0 0 2 3 13 -10 0 4 0 1 3 5 28 -23 0
 
ABDA SC
--12 - 6--3 - 5--
BARÁTI FUTSAL CSE
---2 - 15---0 - 0
BŐNY SE
--3 - 0-----
MÉNFŐCSANAK ESK
-8 - 1-----6 - 12
Credobus Tehetségközpont
3 - 0-6 - 8-----
Dana GYŐRÚJFALU SE
----8 - 5-4 - 4-
HEGYESHALMI SC 1931
-5 - 2---2 - 9--
LDSE
3 - 6-----8 - 2-
PÁZMÁNDFALU KSE
--3 - 12-----

Meccsek

Credobus Tehetségközpont

2021. 11. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 11. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 31.
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 31.
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
ABDA SC
2021. 12. 18. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 18. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
BARÁTI FUTSAL CSE
Credobus Tehetségközpont
2022. 02. 05. 14:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 02. 05. 14:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
BŐNY SE
2021. 12. 12. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 12. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
PÁZMÁNDFALU KSE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 09. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 09. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 23. 14:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 23. 14:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 05. 10:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 05. 10:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
LDSE
2022. 01. 16. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 16. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 15. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 08. 15:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 08. 15:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 06. 28. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 06. 28. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 29. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 29. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 21. 16:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 21. 16:00
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 19. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 19. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 09. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 09. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
Credobus Tehetségközpont

BŐNY SE

2021. 12. 03. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 03. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
BŐNY SE
2021. 12. 31.
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 02. 05. 14:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 02. 05. 14:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
BŐNY SE
2022. 06. 29. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 06. 29. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
HEGYESHALMI SC 1931
2022. 01. 26. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 01. 26. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
BŐNY SE
2021. 12. 08. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 08. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 29. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 29. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
BŐNY SE
2021. 12. 15. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 15. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 22. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 22. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 06. 30.
Győrszentiványi Sportcsarnok
2022. 06. 30.
Győrszentiványi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
BŐNY SE
2022. 06. 28. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 06. 28. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 08. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 08. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
BŐNY SE
2022. 01. 15. 16:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 16:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
LDSE
2021. 12. 23. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 23. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
BŐNY SE
2022. 01. 10. 19:15
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 01. 10. 19:15
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
ABDA SC
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
BŐNY SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->