Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U20 4. forduló

2021.12.18 - 14:30

Ikrény, Ikrényi Sportcsarnok

Győr-Moson-Sopron

Futsal U20

Játékvezető
GÖRÖG MÁRIÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZÉKELY ANDRÁS
MÉNFŐCSANAK ESK
PÁZMÁNDFALU KSE
40'
20'

Gólok

KOVÁCS MARTIN

4'

1 - 0

 

 

1 - 1

5'

TÓTH BÁLINT
CSOLLÁNY MILÁN BALÁZS

6'

2 - 1

 

 

2 - 2

7'

MOLNÁR MÁRTON
CSOLLÁNY MILÁN BALÁZS

8'

3 - 2

 

 

3 - 3

16'

KISS GERGŐ

 

3 - 4

19'

REIZINGER KEVIN

 

3 - 5

20'

KISS GERGŐ

 

3 - 6

20'

REIZINGER KEVIN

 

3 - 7

20'

KISS GERGŐ

 

3 - 8

20'

SZABÓ PATRIK
CSOLLÁNY MILÁN BALÁZS

21'

4 - 8

 

 

4 - 9

34'

MOLNÁR MÁRTON
TÓTH MILÁN

39'

5 - 9

 

TÓTH MILÁN

40'

6 - 9

 

 

6 - 10

40'

REIZINGER KEVIN

 

6 - 11

40'

REIZINGER KEVIN

 

6 - 12

40'

REIZINGER KEVIN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BŐNY SE BŐNY SE 3 3 0 0 23 9 14 9 6
2 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 3 2 1 0 21 11 10 7 4.7
3 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  4 2 0 2 29 18 11 6 4
4 ABDA SC ABDA SC 4 2 0 2 21 17 4 6 5.5
5 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 4 2 0 2 14 22 -8 6 5.3
6 LDSE LDSE 3 1 1 1 15 12 3 4 3.7
7 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 3 1 1 1 15 18 -3 3 6 Büntetőpont: -1
8 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 4 1 0 3 20 28 -8 3 5.3
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 4 0 1 3 5 28 -23 0 5.8 Büntetőpont: -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BARÁTI FUTSAL CSE ABDA SC 2 2 0 0 8 5 3 6 2 1 1 0 2 0 2 4 4 3 1 0 10 5 5 10
2 BARÁTI FUTSAL CSE BŐNY SE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 2 0 0 10 5 5 6 3 2 1 0 10 5 5 7
3 BARÁTI FUTSAL CSE Credobus Tehetségközpont 2 0 1 1 3 5 -2 1 2 1 1 0 10 3 7 4 4 1 2 1 13 8 5 5
4 BARÁTI FUTSAL CSE Dana GYŐRÚJFALU SE 2 0 2 0 4 4 0 2 1 1 0 0 4 1 3 3 3 1 2 0 8 5 3 5
5 BARÁTI FUTSAL CSE LDSE 2 1 0 1 4 2 2 3 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 1 1 6 4 2 4
6 BARÁTI FUTSAL CSE MÉNFŐCSANAK ESK 2 1 0 1 6 8 -2 3 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 1 1 2 9 13 -4 4
7 BARÁTI FUTSAL CSE PÁZMÁNDFALU KSE 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 1 1 0 8 3 5 3 3 1 1 1 10 8 2 3
8 BARÁTI FUTSAL CSE HEGYESHALMI SC 1931 2 1 0 1 5 5 0 3 2 0 0 2 2 7 -5 0 4 1 0 3 7 12 -5 3
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 2 0 1 1 1 8 -7 0 2 0 0 2 1 7 -6 0 4 0 1 3 2 15 -13 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BARÁTI FUTSAL CSE BŐNY SE 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 20 9 11 6 3 3 0 0 23 9 14 9
2 BARÁTI FUTSAL CSE Dana GYŐRÚJFALU SE 2 1 1 0 12 9 3 4 1 1 0 0 9 2 7 3 3 2 1 0 21 11 10 7
3 BARÁTI FUTSAL CSE Credobus Tehetségközpont 2 1 0 1 9 8 1 3 2 1 0 1 20 10 10 3 4 2 0 2 29 18 11 6
4 BARÁTI FUTSAL CSE ABDA SC 2 1 0 1 15 11 4 3 2 1 0 1 6 6 0 3 4 2 0 2 21 17 4 6
5 BARÁTI FUTSAL CSE HEGYESHALMI SC 1931 2 1 0 1 7 11 -4 3 2 1 0 1 7 11 -4 3 4 2 0 2 14 22 -8 6
6 BARÁTI FUTSAL CSE LDSE 2 1 0 1 11 8 3 3 1 0 1 0 4 4 0 1 3 1 1 1 15 12 3 4
7 BARÁTI FUTSAL CSE PÁZMÁNDFALU KSE 1 0 0 1 3 12 -9 0 2 1 1 0 12 6 6 3 3 1 1 1 15 18 -3 3
8 BARÁTI FUTSAL CSE MÉNFŐCSANAK ESK 2 1 0 1 14 13 1 3 2 0 0 2 6 15 -9 0 4 1 0 3 20 28 -8 3
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 2 0 1 1 2 15 -13 0 2 0 0 2 3 13 -10 0 4 0 1 3 5 28 -23 0
 
ABDA SC
--12 - 6--3 - 5--
BARÁTI FUTSAL CSE
---2 - 15---0 - 0
BŐNY SE
--3 - 0-----
MÉNFŐCSANAK ESK
-8 - 1-----6 - 12
Credobus Tehetségközpont
3 - 0-6 - 8-----
Dana GYŐRÚJFALU SE
----8 - 5-4 - 4-
HEGYESHALMI SC 1931
-5 - 2---2 - 9--
LDSE
3 - 6-----8 - 2-
PÁZMÁNDFALU KSE
--3 - 12-----

Meccsek

MÉNFŐCSANAK ESK

2021. 12. 11. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 11. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 08. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
2021. 12. 08. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 31.
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 18. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 18. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 01. 09. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 09. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 09. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 02. 09. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 02. 09. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
MÉNFŐCSANAK ESK
LDSE
2022. 01. 29. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 29. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 12. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
2022. 01. 12. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
ABDA SC
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 06. 30.
Győrszentiványi Sportcsarnok
2022. 06. 30.
Győrszentiványi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
BŐNY SE
2021. 12. 19. 14:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 19. 14:00
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 21. 16:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 21. 16:00
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
Credobus Tehetségközpont
2022. 02. 05. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 02. 05. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 03. 24. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 03. 24. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 27. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 27. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
MÉNFŐCSANAK ESK

PÁZMÁNDFALU KSE

2022. 01. 17. 19:45
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 01. 17. 19:45
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 03. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 03. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
BŐNY SE
2021. 12. 18. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 18. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 12. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 12. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
PÁZMÁNDFALU KSE
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 04. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 04. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 01. 09. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
LDSE
2021. 12. 30. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 30. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 02. 06. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 06. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
ABDA SC
2022. 03. 23. 19:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 03. 23. 19:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 22. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 22. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 19. 14:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 19. 14:00
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 29. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 29. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 03. 14. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 03. 14. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
HEGYESHALMI SC 1931
2022. 01. 06. 18:00
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 01. 06. 18:00
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 02. 12. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 12. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 02. 20. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 20. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
PÁZMÁNDFALU KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->