Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U20 6. forduló

2021.12.04 - 14:00

Mosonszolnok, Mosonszolnoki Sportcsarnok

Győr-Moson-Sopron

Futsal U20

Játékvezető
STROBL PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ÁRVAY BALÁZS, MÉSZÁROS MÁRK
HEGYESHALMI SC 1931
PÁZMÁNDFALU KSE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

1'

MOLNÁR MÁRTON

 

0 - 2

2'

REIZINGER KEVIN
SZABADOS GERGELY

13'

1 - 2

 

 

1 - 3

13'

MOLNÁR MÁRTON

 

1 - 4

17'

REIZINGER KEVIN

 

1 - 5

19'

REIZINGER KEVIN

 

1 - 6

20'

REIZINGER KEVIN

 

1 - 7

24'

REIZINGER KEVIN

 

1 - 8

26'

SZABÓ PATRIK
MÁRKUS BÁLINT

27'

2 - 8

 

 

2 - 9

33'

MATYI MARTIN LEVENTE

 

2 - 10

34'

REIZINGER KEVIN

 

2 - 11

35'

REIZINGER KEVIN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 5 4 1 0 48 17 31 13 5.2
2 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  6 4 0 2 64 21 43 12 5.7
3 BŐNY SE BŐNY SE 5 4 0 1 34 12 22 12 5.2
4 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 6 3 0 3 19 33 -14 9 5.2
5 LDSE LDSE 5 2 1 2 18 23 -5 7 4.6
6 ABDA SC ABDA SC 5 2 0 3 26 23 3 6 4
7 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 5 2 1 2 27 29 -2 6 5.2 Büntetőpont: -1
8 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 5 1 0 4 22 54 -32 3 5.4
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 6 0 1 5 6 52 -46 0 4.5 Büntetőpont: -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BARÁTI FUTSAL CSE Credobus Tehetségközpont 3 1 1 1 16 6 10 4 3 2 1 0 18 4 14 7 6 3 2 1 34 10 24 11
2 BARÁTI FUTSAL CSE BŐNY SE 2 0 2 0 0 0 0 2 3 3 0 0 13 5 8 9 5 3 2 0 13 5 8 11
3 BARÁTI FUTSAL CSE ABDA SC 3 2 1 0 11 8 3 7 2 1 1 0 2 0 2 4 5 3 2 0 13 8 5 11
4 BARÁTI FUTSAL CSE Dana GYŐRÚJFALU SE 3 1 2 0 13 5 8 5 2 1 1 0 7 4 3 4 5 2 3 0 20 9 11 9
5 BARÁTI FUTSAL CSE PÁZMÁNDFALU KSE 2 0 0 2 3 13 -10 0 3 2 1 0 14 4 10 6 5 2 1 2 17 17 0 6
6 BARÁTI FUTSAL CSE LDSE 3 1 0 2 4 5 -1 3 2 0 2 0 2 2 0 2 5 1 2 2 6 7 -1 5
7 BARÁTI FUTSAL CSE HEGYESHALMI SC 1931 3 1 0 2 6 11 -5 3 3 0 1 2 2 7 -5 1 6 1 1 4 8 18 -10 4
8 BARÁTI FUTSAL CSE MÉNFŐCSANAK ESK 2 1 0 1 6 8 -2 3 3 0 1 2 4 18 -14 1 5 1 1 3 10 26 -16 4
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 3 0 2 1 1 8 -7 1 3 0 0 3 2 16 -14 0 6 0 2 4 3 24 -21 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BARÁTI FUTSAL CSE Dana GYŐRÚJFALU SE 3 2 1 0 33 10 23 7 2 2 0 0 15 7 8 6 5 4 1 0 48 17 31 13
2 BARÁTI FUTSAL CSE Credobus Tehetségközpont 3 2 0 1 35 10 25 6 3 2 0 1 29 11 18 6 6 4 0 2 64 21 43 12
3 BARÁTI FUTSAL CSE BŐNY SE 2 1 0 1 3 3 0 3 3 3 0 0 31 9 22 9 5 4 0 1 34 12 22 12
4 BARÁTI FUTSAL CSE HEGYESHALMI SC 1931 3 1 0 2 9 22 -13 3 3 2 0 1 10 11 -1 6 6 3 0 3 19 33 -14 9
5 BARÁTI FUTSAL CSE LDSE 3 1 0 2 11 19 -8 3 2 1 1 0 7 4 3 4 5 2 1 2 18 23 -5 7
6 BARÁTI FUTSAL CSE ABDA SC 3 1 0 2 20 17 3 3 2 1 0 1 6 6 0 3 5 2 0 3 26 23 3 6
7 BARÁTI FUTSAL CSE PÁZMÁNDFALU KSE 2 0 0 2 4 21 -17 0 3 2 1 0 23 8 15 6 5 2 1 2 27 29 -2 6
8 BARÁTI FUTSAL CSE MÉNFŐCSANAK ESK 2 1 0 1 14 13 1 3 3 0 0 3 8 41 -33 0 5 1 0 4 22 54 -32 3
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 3 0 1 2 2 18 -16 0 3 0 0 3 4 34 -30 0 6 0 1 5 6 52 -46 0
 
ABDA SC
--12 - 6-5 - 63 - 5--
BARÁTI FUTSAL CSE
---2 - 15--0 - 30 - 0
BŐNY SE
--3 - 0--0 - 3--
MÉNFŐCSANAK ESK
-8 - 1-----6 - 12
Credobus Tehetségközpont
3 - 0-6 - 826 - 2----
Dana GYŐRÚJFALU SE
-21 - 1--8 - 5-4 - 4-
HEGYESHALMI SC 1931
-5 - 2---2 - 9-2 - 11
LDSE
3 - 6-0 - 11---8 - 2-
PÁZMÁNDFALU KSE
--3 - 12-1 - 9---

Meccsek

HEGYESHALMI SC 1931

2022. 02. 16. 18:00
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 02. 16. 18:00
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 21. 18:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 21. 18:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 12. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 12. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 11. 27. 16:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 11. 27. 16:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 06. 29. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 06. 29. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 04. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 04. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 01. 09. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 23. 14:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 23. 14:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 29. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 29. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
LDSE
2021. 12. 11. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 12. 11. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 18. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 18. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
ABDA SC
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
HEGYESHALMI SC 1931
2022. 01. 08. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 08. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
BŐNY SE
2022. 03. 14. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 03. 14. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
HEGYESHALMI SC 1931
2022. 02. 05. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 02. 05. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 19. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 19. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
HEGYESHALMI SC 1931

PÁZMÁNDFALU KSE

2022. 01. 17. 19:45
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 01. 17. 19:45
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 03. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 03. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
BŐNY SE
2021. 12. 18. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 18. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 12. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 12. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
PÁZMÁNDFALU KSE
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 04. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 04. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 01. 09. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
LDSE
2021. 12. 30. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 30. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 02. 06. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 06. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
ABDA SC
2022. 03. 23. 19:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 03. 23. 19:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 22. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 22. 19:30
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 19. 14:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 19. 14:00
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 29. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 29. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 03. 14. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 03. 14. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
HEGYESHALMI SC 1931
2022. 01. 06. 18:00
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 01. 06. 18:00
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 02. 12. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 12. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 02. 20. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 20. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
PÁZMÁNDFALU KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->