Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U20 6. forduló

2022.01.09 - 13:30

Mosonmagyaróvár, UFM Aréna Mosonmagyaróvár (UFM Aréna)

Győr-Moson-Sopron

Futsal U20

Játékvezető
STROBL PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ÁRVAY BALÁZS, JÁNOSI LAJOS
Credobus Tehetségközpont
MÉNFŐCSANAK ESK
40'
20'

Gólok

GAÁL-HORVÁTH KRISTÓF

2'

1 - 0

 

BORSODI BÁLINT

3'

2 - 0

 

MAREKKER MÁTÉ

5'

3 - 0

 

KOCSIS ZOLTÁN

11'

4 - 0

 

KOCSIS ZOLTÁN

12'

5 - 0

 

BORSODI BÁLINT

13'

6 - 0

 

GAÁL-HORVÁTH KRISTÓF

14'

7 - 0

 

BORSODI BÁLINT

15'

8 - 0

 

 

8 - 1

17'

SZŐKE KRISTÓF
KOCSIS ZOLTÁN

18'

9 - 1

 

KOCSIS GERGŐ

18'

10 - 1

 

GÁNCS BOTOND

19'

11 - 1

 

KOCSIS ZOLTÁN

20'

12 - 1

 

MAREKKER MÁTÉ

20'

13 - 1

 

TÁL ZSOLT

21'

14 - 1

 

KOCSIS ZOLTÁN

24'

15 - 1

 

GÁNCS BOTOND

24'

16 - 1

 

MAREKKER MÁTÉ

25'

17 - 1

 

MAREKKER MÁTÉ

26'

18 - 1

 

KOCSIS GERGŐ

31'

19 - 1

 

GÁNCS BOTOND

33'

20 - 1

 

GAÁL-HORVÁTH KRISTÓF

34'

21 - 1

 

NÉMETH NOEL

35'

22 - 1

 

BORSODI BÁLINT

35'

23 - 1

 

TÁL ZSOLT

36'

24 - 1

 

 

24 - 2

37'

KORONKAI DOMINIK
MAREKKER MÁTÉ

38'

25 - 2

 

KOCSIS ZOLTÁN

39'

26 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 5 4 1 0 48 17 31 13 5.2
2 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  6 4 0 2 64 21 43 12 5.7
3 BŐNY SE BŐNY SE 5 4 0 1 34 12 22 12 5.2
4 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 6 3 0 3 19 33 -14 9 5.2
5 LDSE LDSE 5 2 1 2 18 23 -5 7 4.6
6 ABDA SC ABDA SC 5 2 0 3 26 23 3 6 4
7 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 5 2 1 2 27 29 -2 6 5.2 Büntetőpont: -1
8 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 5 1 0 4 22 54 -32 3 5.4
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 6 0 1 5 6 52 -46 0 4.5 Büntetőpont: -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BARÁTI FUTSAL CSE Credobus Tehetségközpont 3 1 1 1 16 6 10 4 3 2 1 0 18 4 14 7 6 3 2 1 34 10 24 11
2 BARÁTI FUTSAL CSE BŐNY SE 2 0 2 0 0 0 0 2 3 3 0 0 13 5 8 9 5 3 2 0 13 5 8 11
3 BARÁTI FUTSAL CSE ABDA SC 3 2 1 0 11 8 3 7 2 1 1 0 2 0 2 4 5 3 2 0 13 8 5 11
4 BARÁTI FUTSAL CSE Dana GYŐRÚJFALU SE 3 1 2 0 13 5 8 5 2 1 1 0 7 4 3 4 5 2 3 0 20 9 11 9
5 BARÁTI FUTSAL CSE PÁZMÁNDFALU KSE 2 0 0 2 3 13 -10 0 3 2 1 0 14 4 10 6 5 2 1 2 17 17 0 6
6 BARÁTI FUTSAL CSE LDSE 3 1 0 2 4 5 -1 3 2 0 2 0 2 2 0 2 5 1 2 2 6 7 -1 5
7 BARÁTI FUTSAL CSE HEGYESHALMI SC 1931 3 1 0 2 6 11 -5 3 3 0 1 2 2 7 -5 1 6 1 1 4 8 18 -10 4
8 BARÁTI FUTSAL CSE MÉNFŐCSANAK ESK 2 1 0 1 6 8 -2 3 3 0 1 2 4 18 -14 1 5 1 1 3 10 26 -16 4
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 3 0 2 1 1 8 -7 1 3 0 0 3 2 16 -14 0 6 0 2 4 3 24 -21 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BARÁTI FUTSAL CSE Dana GYŐRÚJFALU SE 3 2 1 0 33 10 23 7 2 2 0 0 15 7 8 6 5 4 1 0 48 17 31 13
2 BARÁTI FUTSAL CSE Credobus Tehetségközpont 3 2 0 1 35 10 25 6 3 2 0 1 29 11 18 6 6 4 0 2 64 21 43 12
3 BARÁTI FUTSAL CSE BŐNY SE 2 1 0 1 3 3 0 3 3 3 0 0 31 9 22 9 5 4 0 1 34 12 22 12
4 BARÁTI FUTSAL CSE HEGYESHALMI SC 1931 3 1 0 2 9 22 -13 3 3 2 0 1 10 11 -1 6 6 3 0 3 19 33 -14 9
5 BARÁTI FUTSAL CSE LDSE 3 1 0 2 11 19 -8 3 2 1 1 0 7 4 3 4 5 2 1 2 18 23 -5 7
6 BARÁTI FUTSAL CSE ABDA SC 3 1 0 2 20 17 3 3 2 1 0 1 6 6 0 3 5 2 0 3 26 23 3 6
7 BARÁTI FUTSAL CSE PÁZMÁNDFALU KSE 2 0 0 2 4 21 -17 0 3 2 1 0 23 8 15 6 5 2 1 2 27 29 -2 6
8 BARÁTI FUTSAL CSE MÉNFŐCSANAK ESK 2 1 0 1 14 13 1 3 3 0 0 3 8 41 -33 0 5 1 0 4 22 54 -32 3
9 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 3 0 1 2 2 18 -16 0 3 0 0 3 4 34 -30 0 6 0 1 5 6 52 -46 0
 
ABDA SC
--12 - 6-5 - 63 - 5--
BARÁTI FUTSAL CSE
---2 - 15--0 - 30 - 0
BŐNY SE
--3 - 0--0 - 3--
MÉNFŐCSANAK ESK
-8 - 1-----6 - 12
Credobus Tehetségközpont
3 - 0-6 - 826 - 2----
Dana GYŐRÚJFALU SE
-21 - 1--8 - 5-4 - 4-
HEGYESHALMI SC 1931
-5 - 2---2 - 9-2 - 11
LDSE
3 - 6-0 - 11---8 - 2-
PÁZMÁNDFALU KSE
--3 - 12-1 - 9---

Meccsek

Credobus Tehetségközpont

2021. 11. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 11. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 31.
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 31.
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
ABDA SC
2021. 12. 18. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 18. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
BARÁTI FUTSAL CSE
Credobus Tehetségközpont
2022. 02. 05. 14:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 02. 05. 14:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
BŐNY SE
2021. 12. 12. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 12. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
PÁZMÁNDFALU KSE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 09. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 09. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 23. 14:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 23. 14:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 05. 10:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 05. 10:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
LDSE
2022. 01. 16. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 16. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 15. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 08. 15:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 08. 15:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 06. 28. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 06. 28. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 29. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 29. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 21. 16:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 21. 16:00
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 19. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 19. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 09. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 09. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
Credobus Tehetségközpont

MÉNFŐCSANAK ESK

2021. 12. 11. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 11. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 08. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
2021. 12. 08. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 31.
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 18. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 18. 14:30
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 01. 09. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 09. 13:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 09. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 02. 09. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 02. 09. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
MÉNFŐCSANAK ESK
LDSE
2022. 01. 29. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 29. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 12. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
2022. 01. 12. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
ABDA SC
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 06. 30.
Győrszentiványi Sportcsarnok
2022. 06. 30.
Győrszentiványi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
BŐNY SE
2021. 12. 19. 14:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 19. 14:00
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 21. 16:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 21. 16:00
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
Credobus Tehetségközpont
2022. 02. 05. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 02. 05. 14:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 03. 24. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 03. 24. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 27. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 27. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
MÉNFŐCSANAK ESK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->