Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U15 Alap csoport 13. forduló

2022.03.23 - 16:00

Budapest, UTE Labdarúgó Akadémia

MLSZ

MLSZ Országos U15 Alap csoport

Játékvezető
KURTEJ JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BARANYI GÁBOR, MILAVECZ PÉTER
UTE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
80'
40'

Gólok

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 13 9 2 2 35 8 27 29 6.9
2 ÚJPEST FC ÚJPEST FC 13 9 0 4 29 18 11 27 7.2
3 IKARUS BSE IKARUS BSE 13 7 3 3 25 17 8 24 7
4 KELEN SC KELEN SC 13 6 5 2 18 14 4 23 7.3
5 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 13 7 1 5 32 33 -1 22 6.2
6 KTE LA KTE LA 13 6 0 7 31 24 7 18 5.9
7 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 13 5 3 5 20 16 4 18 6.6
8 UTE UTE 13 4 6 3 22 19 3 18 6.3
9 ZTE FC ZTE FC 13 4 1 8 16 28 -12 13 6.5
10 SAJÓVÖLGYE FSE SAJÓVÖLGYE FSE 13 3 3 7 29 44 -15 12 6
11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 13 2 2 9 16 33 -17 8 6.5
12 DEAC DEAC 13 2 2 9 12 31 -19 8 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DEAC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 6 4 1 1 9 2 7 13 7 3 4 0 6 1 5 13 13 7 5 1 15 3 12 26
2 DEAC IKARUS BSE 6 4 2 0 7 3 4 14 7 3 3 1 5 3 2 12 13 7 5 1 12 6 6 26
3 DEAC ÚJPEST FC 5 3 1 1 6 2 4 10 8 3 3 2 7 6 1 12 13 6 4 3 13 8 5 22
4 DEAC KELEN SC 6 3 2 1 3 1 2 11 7 3 2 2 5 6 -1 11 13 6 4 3 8 7 1 22
5 DEAC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 7 3 2 2 10 8 2 11 6 2 1 3 4 6 -2 7 13 5 3 5 14 14 0 18
6 DEAC UTE 7 3 3 1 4 2 2 12 6 1 2 3 5 7 -2 5 13 4 5 4 9 9 0 17
7 DEAC KTE LA 7 3 3 1 11 6 5 12 6 1 1 4 2 6 -4 4 13 4 4 5 13 12 1 16
8 DEAC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 3 2 2 9 5 4 11 6 0 4 2 1 3 -2 4 13 3 6 4 10 8 2 15
9 DEAC SAJÓVÖLGYE FSE 6 3 1 2 7 5 2 10 7 1 0 6 6 18 -12 3 13 4 1 8 13 23 -10 13
10 DEAC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 7 2 2 3 5 7 -2 8 6 1 2 3 5 7 -2 5 13 3 4 6 10 14 -4 13
11 DEAC DEAC 7 2 2 3 4 6 -2 8 6 1 2 3 3 5 -2 5 13 3 4 6 7 11 -4 13
12 DEAC ZTE FC 7 1 3 3 3 6 -3 6 6 1 0 5 4 10 -6 3 13 2 3 8 7 16 -9 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DEAC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 6 5 0 1 20 5 15 15 7 4 2 1 15 3 12 14 13 9 2 2 35 8 27 29
2 DEAC ÚJPEST FC 5 5 0 0 14 2 12 15 8 4 0 4 15 16 -1 12 13 9 0 4 29 18 11 27
3 DEAC IKARUS BSE 6 5 1 0 14 8 6 16 7 2 2 3 11 9 2 8 13 7 3 3 25 17 8 24
4 DEAC KELEN SC 6 2 4 0 8 4 4 10 7 4 1 2 10 10 0 13 13 6 5 2 18 14 4 23
5 DEAC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 7 5 0 2 21 19 2 15 6 2 1 3 11 14 -3 7 13 7 1 5 32 33 -1 22
6 DEAC KTE LA 7 5 0 2 24 11 13 15 6 1 0 5 7 13 -6 3 13 6 0 7 31 24 7 18
7 DEAC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 5 0 2 17 9 8 15 6 0 3 3 3 7 -4 3 13 5 3 5 20 16 4 18
8 DEAC UTE 7 1 5 1 7 7 0 8 6 3 1 2 15 12 3 10 13 4 6 3 22 19 3 18
9 DEAC ZTE FC 7 3 0 4 8 12 -4 9 6 1 1 4 8 16 -8 4 13 4 1 8 16 28 -12 13
10 DEAC SAJÓVÖLGYE FSE 6 2 2 2 15 12 3 8 7 1 1 5 14 32 -18 4 13 3 3 7 29 44 -15 12
11 DEAC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 7 2 0 5 8 17 -9 6 6 0 2 4 8 16 -8 2 13 2 2 9 16 33 -17 8
12 DEAC DEAC 7 1 2 4 8 15 -7 5 6 1 0 5 4 16 -12 3 13 2 2 9 12 31 -19 8
 
DEAC
1 - 1-0 - 24 - 3-0 - 1-0 - 02 - 4-1 - 4
IKARUS BSE
-2 - 13 - 2-3 - 21 - 13 - 22 - 0---
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
1 - 2-4 - 05 - 0--5 - 0-3 - 22 - 1-
ÚJPEST FC
3 - 2--1 - 03 - 0---4 - 0-3 - 0
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
-0 - 3--0 - 20 - 4-3 - 20 - 22 - 33 - 1
KTE LA
2 - 03 - 21 - 34 - 2-0 - 110 - 1--4 - 2-
KELEN SC
3 - 0-0 - 02 - 1--1 - 1--1 - 11 - 1
SAJÓVÖLGYE FSE
5 - 02 - 1-2 - 32 - 2--1 - 1-3 - 5-
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--0 - 21 - 3-2 - 12 - 15 - 13 - 1-4 - 0
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
-1 - 00 - 6--4 - 27 - 14 - 81 - 0-4 - 2
UTE
2 - 01 - 10 - 00 - 22 - 2---0 - 02 - 2-
ZTE FC
-1 - 30 - 3-2 - 11 - 00 - 14 - 1--0 - 3

Meccsek

UTE

2021. 08. 28. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 08. 28. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 09. 04. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 04. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
UTE
2021. 09. 10. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 09. 10. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 09. 18. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 09. 18. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
UTE
2021. 09. 25. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 09. 25. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2021. 10. 02. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 10. 02. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
IKARUS BSE
2021. 10. 09. 13:00
ZTE Aréna
2021. 10. 09. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC
UTE
2021. 10. 16. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 10. 16. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
DEAC
2021. 11. 20. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 11. 20. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
UTE
2021. 11. 06. 09:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 11. 06. 09:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ÚJPEST FC
2021. 11. 13. 09:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 11. 13. 09:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
UTE
2022. 04. 06. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2022. 04. 06. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
UTE
2022. 03. 23. 16:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 03. 23. 16:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 03. 19. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 03. 19. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
UTE
2022. 03. 26. 11:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 03. 26. 11:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 04. 02. 12:00
Szent Gellért Fórum
2022. 04. 02. 12:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
UTE
2022. 04. 09. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 04. 09. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
UTE
2022. 04. 15. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 04. 15. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ZTE FC
2022. 04. 23. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
UTE
2022. 04. 30. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 04. 30. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KTE LA
2022. 05. 07. 09:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 05. 07. 09:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
UTE
2022. 05. 14. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 05. 14. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KELEN SC

ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS

2021. 08. 28. 10:00
Szent Gellért Fórum
2021. 08. 28. 10:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 09. 04. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 04. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
UTE
2021. 09. 11. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 09. 11. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 09. 18. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 18. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
DEAC
2021. 09. 25. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 09. 25. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 10. 02. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 10. 02. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
ÚJPEST FC
2021. 10. 08. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 10. 08. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 10. 16. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 10. 16. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 10. 30. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 10. 30. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 11. 20. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2021. 11. 20. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 11. 27. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 11. 27. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 03. 05. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 03. 05. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 03. 23. 16:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 03. 23. 16:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 05. 11. 11:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2022. 05. 11. 11:00
Szombathelyi Haladás Stadion
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
ZTE FC
2022. 03. 26. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 03. 26. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 04. 02. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 02. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KTE LA
2022. 04. 09. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 04. 09. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 04. 15. 12:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2022. 04. 15. 12:00
Szombathelyi Haladás Stadion
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KELEN SC
2022. 04. 23. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 04. 30. 13:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 30. 13:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
IKARUS BSE
2022. 05. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 05. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 05. 14. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 05. 14. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->