Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U15 Alap csoport 18. forduló

2022.04.16 - 11:00

Putnok, Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ

MLSZ

MLSZ Országos U15 Alap csoport

Játékvezető
SZOBOSZLAY PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SKARUPA TAMÁS, GUTYÁN DÁNIEL GYULA
SAJÓVÖLGYE FSE
KTE LA
80'
40'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 18 12 3 3 43 11 32 39 6.7
2 ÚJPEST FC ÚJPEST FC 18 11 2 5 39 24 15 35 6.7
3 IKARUS BSE IKARUS BSE 18 10 5 3 41 20 21 35 6.8
4 KTE LA KTE LA 18 10 1 7 46 27 19 31 6.5
5 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 18 8 4 6 41 45 -4 28 6.8
6 KELEN SC KELEN SC 18 7 6 5 24 23 1 27 6.3
7 UTE UTE 18 6 8 4 29 28 1 26 6.7
8 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 18 6 7 5 27 22 5 25 6.6
9 ZTE FC ZTE FC 18 5 3 10 21 34 -13 18 6.6
10 DEAC DEAC 18 4 4 10 19 36 -17 16 6.3
11 SAJÓVÖLGYE FSE SAJÓVÖLGYE FSE 18 3 3 12 38 62 -24 12 6.3
12 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 18 2 2 14 17 53 -36 8 5.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA IKARUS BSE 9 7 2 0 12 3 9 23 9 3 5 1 5 3 2 14 18 10 7 1 17 6 11 37
2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 9 6 1 2 12 4 8 19 9 3 5 1 6 2 4 14 18 9 6 3 18 6 12 33
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ÚJPEST FC 9 4 4 1 8 2 6 16 9 4 3 2 8 6 2 15 18 8 7 3 16 8 8 31
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KELEN SC 9 4 4 1 4 1 3 16 9 3 2 4 5 9 -4 11 18 7 6 5 9 10 -1 27
5 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KTE LA 9 4 3 2 13 8 5 15 9 3 2 4 5 7 -2 11 18 7 5 6 18 15 3 26
6 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA UTE 9 3 5 1 5 3 2 14 9 3 2 4 7 8 -1 11 18 6 7 5 12 11 1 25
7 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 4 2 3 11 6 5 14 9 1 6 2 3 3 0 9 18 5 8 5 14 9 5 23
8 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 9 3 3 3 10 9 1 12 9 2 1 6 6 12 -6 7 18 5 4 9 16 21 -5 19
9 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA DEAC 9 3 3 3 5 6 -1 12 9 1 4 4 3 7 -4 7 18 4 7 7 8 13 -5 19
10 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SAJÓVÖLGYE FSE 9 4 1 4 11 10 1 13 9 1 2 6 7 19 -12 5 18 5 3 10 18 29 -11 18
11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ZTE FC 9 2 4 3 4 6 -2 10 9 2 1 6 6 12 -6 7 18 4 5 9 10 18 -8 17
12 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 9 2 3 4 5 8 -3 9 9 1 2 6 5 12 -7 5 18 3 5 10 10 20 -10 14
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 9 7 0 2 25 7 18 21 9 5 3 1 18 4 14 18 18 12 3 3 43 11 32 39
2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ÚJPEST FC 9 6 2 1 21 7 14 20 9 5 0 4 18 17 1 15 18 11 2 5 39 24 15 35
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA IKARUS BSE 9 8 1 0 27 8 19 25 9 2 4 3 14 12 2 10 18 10 5 3 41 20 21 35
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KTE LA 9 6 1 2 32 13 19 19 9 4 0 5 14 14 0 12 18 10 1 7 46 27 19 31
5 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 9 5 2 2 23 21 2 17 9 3 2 4 18 24 -6 11 18 8 4 6 41 45 -4 28
6 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KELEN SC 9 3 5 1 13 6 7 14 9 4 1 4 11 17 -6 13 18 7 6 5 24 23 1 27
7 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA UTE 9 3 5 1 11 9 2 14 9 3 3 3 18 19 -1 12 18 6 8 4 29 28 1 26
8 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 6 1 2 21 12 9 19 9 0 6 3 6 10 -4 6 18 6 7 5 27 22 5 25
9 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ZTE FC 9 3 2 4 10 14 -4 11 9 2 1 6 11 20 -9 7 18 5 3 10 21 34 -13 18
10 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA DEAC 9 2 3 4 11 17 -6 9 9 2 1 6 8 19 -11 7 18 4 4 10 19 36 -17 16
11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SAJÓVÖLGYE FSE 9 2 2 5 21 25 -4 8 9 1 1 7 17 37 -20 4 18 3 3 12 38 62 -24 12
12 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 9 2 0 7 9 22 -13 6 9 0 2 7 8 31 -23 2 18 2 2 14 17 53 -36 8
 
DEAC
1 - 11 - 10 - 24 - 3-0 - 12 - 10 - 02 - 4-1 - 4
IKARUS BSE
-2 - 13 - 25 - 03 - 21 - 13 - 22 - 04 - 04 - 0-
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
1 - 2-4 - 05 - 00 - 12 - 05 - 0-3 - 22 - 13 - 1
ÚJPEST FC
3 - 22 - 20 - 21 - 03 - 05 - 1-0 - 04 - 0-3 - 0
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
0 - 20 - 3-1 - 30 - 20 - 4-3 - 20 - 22 - 33 - 1
KTE LA
2 - 03 - 21 - 34 - 26 - 00 - 110 - 12 - 2-4 - 2-
KELEN SC
3 - 01 - 10 - 02 - 14 - 00 - 11 - 1--1 - 11 - 1
SAJÓVÖLGYE FSE
5 - 02 - 1-2 - 32 - 21 - 5-1 - 15 - 63 - 50 - 2
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2 - 1-0 - 21 - 3-2 - 12 - 15 - 13 - 12 - 24 - 0
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
1 - 11 - 00 - 6--4 - 27 - 14 - 81 - 01 - 14 - 2
UTE
2 - 01 - 10 - 00 - 22 - 2--3 - 20 - 02 - 21 - 0
ZTE FC
-1 - 30 - 3-2 - 11 - 00 - 14 - 11 - 11 - 10 - 3

Meccsek

SAJÓVÖLGYE FSE

2021. 08. 28. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 08. 28. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 09. 04. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 09. 04. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 09. 11. 13:00
Szent Gellért Fórum
2021. 09. 11. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 09. 18. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 09. 18. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
UTE
2021. 09. 25. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 09. 25. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 10. 03. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 10. 03. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
DEAC
2021. 10. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 10. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 10. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 10. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ÚJPEST FC
2021. 10. 30. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 10. 30. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 11. 06. 15:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 11. 06. 15:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 11. 27. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 11. 27. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 03. 05. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 03. 05. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 03. 12. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 03. 12. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
IKARUS BSE
2022. 03. 19. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 03. 19. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 03. 26. 11:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 03. 26. 11:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 04. 02. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 02. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ZTE FC
2022. 04. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 04. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 04. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KTE LA
2022. 04. 24. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 04. 24. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 04. 30. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 30. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KELEN SC
2022. 05. 07. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2022. 05. 07. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 05. 14. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 05. 14. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS

KTE LA

2021. 08. 28. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 08. 28. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
IKARUS BSE
2021. 09. 04. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 09. 04. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
KTE LA
2021. 09. 11. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 09. 11. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
KELEN SC
2021. 10. 20. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 10. 20. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
KTE LA
2021. 09. 25. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 09. 25. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 10. 03. 13:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 10. 03. 13:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KTE LA
2021. 10. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 10. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 10. 16. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 10. 16. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
KTE LA
2021. 11. 20. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 11. 20. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
UTE
2021. 11. 06. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 11. 06. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
KTE LA
2021. 11. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 11. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
DEAC
2022. 03. 05. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 03. 05. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
KTE LA
2022. 05. 10. 16:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 05. 10. 16:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
ÚJPEST FC
2022. 03. 21. 18:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 03. 21. 18:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
KTE LA
2022. 04. 27. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 04. 27. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 04. 02. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 02. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KTE LA
2022. 04. 09. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 04. 09. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 04. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KTE LA
2022. 04. 22. 14:00
Algyői Sportpálya
2022. 04. 22. 14:00
Algyői Sportpálya
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
KTE LA
2022. 04. 30. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 04. 30. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KTE LA
2022. 05. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 05. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
ZTE FC
2022. 05. 14. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 05. 14. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
KTE LA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->