Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 20. forduló

2022.03.19 - 13:30

Budapest, Szántóföld utcai Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
ZIMONYI PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PORTILLO VICTOR ERNESTO, ILYÉS GERGŐ HUNOR
REAC SPORT KFT.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

16'

DALA SAMU
MICHELLER TAMÁS ANTAL

31'

1 - 1

 

MICHELLER TAMÁS ANTAL

68'

2 - 1

 

KINDLIK ÁDÁM

77'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSEPEL FC SE CSEPEL FC SE 20 16 4 0 64 19 45 52 8.9
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 20 16 2 2 63 13 50 50 9.6
3 UNIONE FC UNIONE FC 20 15 2 3 58 20 38 47 9
4 REAC SPORT KFT. REAC SPORT KFT. 20 14 3 3 57 18 39 45 9.1
5 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 20 12 3 5 60 31 29 39 8.2
6 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 20 9 5 6 35 24 11 32 8.2
7 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 20 8 3 9 35 44 -9 27 8
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 20 6 5 9 41 38 3 23 8.9
9 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 20 6 3 11 27 49 -22 21 8.4
10 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 20 5 5 10 28 37 -9 20 8.6
11 PESTSZENTIMREI SPORT KÖR PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 20 4 8 8 27 47 -20 20 8.6
12 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 20 5 4 11 27 55 -28 19 9
13 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 20 4 6 10 25 38 -13 18 8.2
14 IKARUS BSE IKARUS BSE 20 3 7 10 22 47 -25 16 8.6
15 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 20 2 6 12 15 44 -29 12 7.1
16 MUN SE MUN SE 20 1 2 17 10 70 -60 5 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MUN SE CSEPEL FC SE 11 8 3 0 15 3 12 27 9 6 2 1 13 3 10 20 20 14 5 1 28 6 22 47
2 MUN SE PÉNZÜGYŐR SE 10 8 2 0 15 0 15 26 10 6 3 1 9 4 5 21 20 14 5 1 24 4 20 47
3 MUN SE REAC SPORT KFT. 10 5 4 1 16 6 10 19 10 5 5 0 13 2 11 20 20 10 9 1 29 8 21 39
4 MUN SE UNIONE FC 11 7 2 2 17 5 12 23 9 1 5 3 4 5 -1 8 20 8 7 5 21 10 11 31
5 MUN SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 9 2 6 1 6 4 2 12 11 4 5 2 10 6 4 17 20 6 11 3 16 10 6 29
6 MUN SE BUDAFOKI MTE II. 10 4 4 2 12 5 7 16 10 3 3 4 15 11 4 12 20 7 7 6 27 16 11 28
7 MUN SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 10 2 7 1 8 7 1 13 10 4 3 3 11 7 4 15 20 6 10 4 19 14 5 28
8 MUN SE CSEP-GÓL FC 10 4 1 5 6 11 -5 13 10 3 4 3 10 11 -1 13 20 7 5 8 16 22 -6 26
9 MUN SE FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 11 4 3 4 12 10 2 15 9 2 3 4 5 10 -5 9 20 6 6 8 17 20 -3 24
10 MUN SE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 10 4 3 3 8 10 -2 15 10 1 5 4 5 16 -11 8 20 5 8 7 13 26 -13 23
11 MUN SE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 10 2 5 3 9 11 -2 11 10 2 6 2 6 6 0 12 20 4 11 5 15 17 -2 23
12 MUN SE PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 10 1 4 5 3 11 -8 7 10 3 4 3 10 10 0 13 20 4 8 8 13 21 -8 20
13 MUN SE 1908 SZAC BUDAPEST 10 1 6 3 7 8 -1 9 10 2 4 4 6 8 -2 10 20 3 10 7 13 16 -3 19
14 MUN SE IKARUS BSE 9 2 4 3 3 8 -5 10 11 1 3 7 6 18 -12 6 20 3 7 10 9 26 -17 16
15 MUN SE ASR GÁZGYÁR 9 0 5 4 1 10 -9 5 11 1 4 6 4 12 -8 7 20 1 9 10 5 22 -17 12
16 MUN SE MUN SE 10 1 2 7 5 19 -14 5 10 0 2 8 1 14 -13 2 20 1 4 15 6 33 -27 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MUN SE CSEPEL FC SE 11 9 2 0 31 7 24 29 9 7 2 0 33 12 21 23 20 16 4 0 64 19 45 52
2 MUN SE PÉNZÜGYŐR SE 10 9 1 0 37 3 34 28 10 7 1 2 26 10 16 22 20 16 2 2 63 13 50 50
3 MUN SE UNIONE FC 11 11 0 0 40 7 33 33 9 4 2 3 18 13 5 14 20 15 2 3 58 20 38 47
4 MUN SE REAC SPORT KFT. 10 8 1 1 37 11 26 25 10 6 2 2 20 7 13 20 20 14 3 3 57 18 39 45
5 MUN SE BUDAFOKI MTE II. 10 7 2 1 29 12 17 23 10 5 1 4 31 19 12 16 20 12 3 5 60 31 29 39
6 MUN SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 9 4 3 2 13 6 7 15 11 5 2 4 22 18 4 17 20 9 5 6 35 24 11 32
7 MUN SE FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 11 6 2 3 27 23 4 20 9 2 1 6 8 21 -13 7 20 8 3 9 35 44 -9 27
8 MUN SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 10 2 5 3 18 18 0 11 10 4 0 6 23 20 3 12 20 6 5 9 41 38 3 23
9 MUN SE CSEP-GÓL FC 10 4 1 5 15 19 -4 13 10 2 2 6 12 30 -18 8 20 6 3 11 27 49 -22 21
10 MUN SE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 10 3 2 5 18 20 -2 11 10 2 3 5 10 17 -7 9 20 5 5 10 28 37 -9 20
11 MUN SE PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 10 1 4 5 10 23 -13 7 10 3 4 3 17 24 -7 13 20 4 8 8 27 47 -20 20
12 MUN SE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 10 4 1 5 14 25 -11 13 10 1 3 6 13 30 -17 6 20 5 4 11 27 55 -28 19
13 MUN SE 1908 SZAC BUDAPEST 10 3 2 5 17 19 -2 11 10 1 4 5 8 19 -11 7 20 4 6 10 25 38 -13 18
14 MUN SE IKARUS BSE 9 3 3 3 11 16 -5 12 11 0 4 7 11 31 -20 4 20 3 7 10 22 47 -25 16
15 MUN SE ASR GÁZGYÁR 9 1 3 5 7 18 -11 6 11 1 3 7 8 26 -18 6 20 2 6 12 15 44 -29 12
16 MUN SE MUN SE 10 1 2 7 7 36 -29 5 10 0 0 10 3 34 -31 0 20 1 2 17 10 70 -60 5
 
1908 SZAC BUDAPEST
1 - 21 - 0--3 - 3-5 - 11 - 0-0 - 41 - 23 - 4-1 - 21 - 1
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
0 - 1-4 - 2-2 - 41 - 02 - 25 - 0-1 - 22 - 20 - 11 - 6--
ASR GÁZGYÁR
-0 - 00 - 5-1 - 6-1 - 1-0 - 1-0 - 10 - 0-0 - 25 - 2
BUDAFOKI MTE II.
2 - 1-5 - 14 - 22 - 32 - 1--1 - 1--0 - 04 - 11 - 08 - 2
CSEP-GÓL FC
3 - 02 - 11 - 2---1 - 04 - 02 - 32 - 20 - 60 - 20 - 3--
CSEPEL FC SE
4 - 0--2 - 00 - 05 - 23 - 1-4 - 04 - 1-3 - 03 - 11 - 12 - 1
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
1 - 10 - 21 - 06 - 44 - 12 - 2--1 - 5--3 - 22 - 43 - 24 - 0
IKARUS BSE
3 - 3--0 - 2--0 - 02 - 00 - 52 - 20 - 3-2 - 1-2 - 0
MUN SE
--2 - 21 - 80 - 30 - 71 - 03 - 30 - 50 - 30 - 4---0 - 1
PÉNZÜGYŐR SE
1 - 15 - 04 - 0-5 - 0--9 - 02 - 0-1 - 05 - 02 - 13 - 1-
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
-3 - 30 - 00 - 60 - 21 - 41 - 20 - 0-0 - 2--2 - 1-3 - 3
REAC SPORT KFT.
--5 - 02 - 22 - 11 - 36 - 0-6 - 12 - 16 - 0-3 - 1-4 - 2
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
-2 - 13 - 00 - 1-0 - 1-1 - 04 - 0-1 - 10 - 0-2 - 2-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
1 - 11 - 12 - 2-1 - 1--4 - 25 - 2--0 - 12 - 31 - 41 - 1
UNIONE FC
1 - 01 - 02 - 14 - 110 - 1-5 - 12 - 14 - 0-6 - 03 - 12 - 1--
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
3 - 02 - 0--4 - 1-0 - 2-1 - 00 - 32 - 2-0 - 91 - 41 - 4

Meccsek

REAC SPORT KFT.

2021. 08. 19. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 08. 19. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
CSEP-GÓL FC
2021. 08. 28. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 08. 28. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
REAC SPORT KFT.
2021. 09. 04. 17:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 09. 04. 17:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
REAC SPORT KFT.
2021. 09. 11. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 09. 11. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
MUN SE
2021. 09. 17. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 09. 17. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
REAC SPORT KFT.
2021. 09. 24. 19:00
Budai II. László Stadion
2021. 09. 24. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2021. 10. 02. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 10. 02. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
REAC SPORT KFT.
2021. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 10. 16. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2021. 10. 16. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
REAC SPORT KFT.
2021. 10. 21. 19:00
Budai II. László Stadion
2021. 10. 21. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
BUDAFOKI MTE II.
2021. 10. 30. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 10. 30. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
REAC SPORT KFT.
2021. 11. 06. 17:00
Budai II. László Stadion
2021. 11. 06. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
CSEPEL FC SE
2021. 11. 13. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 11. 13. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
REAC SPORT KFT.
2021. 11. 20. 17:00
Budai II. László Stadion
2021. 11. 20. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 11. 27. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 11. 27. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
REAC SPORT KFT.
2022. 02. 19. 16:30
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2022. 02. 19. 16:30
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
CSEP-GÓL FC
REAC SPORT KFT.
2022. 02. 26. 12:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2022. 02. 26. 12:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORT KFT.
ASR GÁZGYÁR
2022. 03. 05. 15:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2022. 03. 05. 15:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORT KFT.
PÉNZÜGYŐR SE
2022. 03. 12. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2022. 03. 12. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
REAC SPORT KFT.
2022. 03. 19. 13:30
Szántóföld utcai Sporttelep
2022. 03. 19. 13:30
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORT KFT.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2022. 03. 25. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2022. 03. 25. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
REAC SPORT KFT.
2022. 04. 02. 17:00
Budai II. László Stadion
2022. 04. 02. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
1908 SZAC BUDAPEST
2022. 04. 09. 16:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2022. 04. 09. 16:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
REAC SPORT KFT.
2022. 04. 14. 19:00
Budai II. László Stadion
2022. 04. 14. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2022. 04. 23. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2022. 04. 23. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
REAC SPORT KFT.
2022. 04. 30. 17:00
Budai II. László Stadion
2022. 04. 30. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
UNIONE FC
2022. 05. 08. 17:30
Csepel Stadion
2022. 05. 08. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC SE
REAC SPORT KFT.
2022. 05. 14. 18:00
Budai II. László Stadion
2022. 05. 14. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2022. 05. 20. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2022. 05. 20. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
REAC SPORT KFT.
2022. 05. 28. 18:00
Budai II. László Stadion
2022. 05. 28. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
IKARUS BSE

THSE-SZABADKIKÖTŐ

2021. 08. 24. 18:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 08. 24. 18:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 09. 28. 19:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 09. 28. 19:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 09. 05. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 09. 05. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
IKARUS BSE
2021. 09. 11. 15:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 09. 11. 15:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 09. 17. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 09. 17. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
REAC SPORT KFT.
2021. 09. 25. 15:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 09. 25. 15:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 10. 04. 19:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 10. 04. 19:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MUN SE
2021. 10. 10. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 10. 10. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ASR GÁZGYÁR
2021. 10. 15. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2021. 10. 15. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 10. 24. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 10. 24. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 10. 30. 13:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 10. 30. 13:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 11. 09. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 11. 09. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 11. 13. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 11. 13. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 11. 19. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 11. 19. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
UNIONE FC
2021. 11. 27. 13:00
Csepel Stadion
2021. 11. 27. 13:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2022. 02. 19. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2022. 02. 19. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2022. 02. 25. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2022. 02. 25. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2022. 03. 05. 14:30
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 03. 05. 14:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2022. 03. 12. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 03. 12. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
THSE-SZABADKIKÖTŐ
CSEP-GÓL FC
2022. 03. 19. 13:30
Szántóföld utcai Sporttelep
2022. 03. 19. 13:30
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORT KFT.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2022. 03. 27. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 03. 27. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÉNZÜGYŐR SE
2022. 04. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2022. 04. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2022. 04. 20. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 04. 20. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2022. 05. 03. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2022. 05. 03. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 04. 23. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2022. 04. 23. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2022. 05. 10. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2022. 05. 10. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2022. 05. 07. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2022. 05. 07. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2022. 05. 15. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2022. 05. 15. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BUDAFOKI MTE II.
2022. 05. 21. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
2022. 05. 21. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2022. 05. 28. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2022. 05. 28. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
CSEPEL FC SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->