Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 24. forduló

2022.04.16 - 17:00

Budapest, NAV Pasaréti úti Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
APKÓ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VÉGH MÁRTON , PUSZTAI GERGELY
PÉNZÜGYŐR SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
90'
45'

Gólok

BIRÓ ÁKOS

17'

1 - 0

 

BALÁZS BÁLINT JÓZSEF

20'

2 - 0

 

 

2 - 1

29'

NIEDERMÜLLER ÁKOS
GÁL SZABOLCS

80'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 24 20 2 2 76 14 62 62 9.7
2 CSEPEL FC SE CSEPEL FC SE 24 18 6 0 69 21 48 60 8.9
3 UNIONE FC UNIONE FC 24 17 3 4 63 24 39 54 9
4 REAC SPORT KFT. REAC SPORT KFT. 24 16 4 4 65 22 43 52 9.1
5 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 24 14 4 6 70 35 35 46 8.8
6 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 24 10 6 8 39 35 4 36 8.6
7 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 24 10 4 10 42 49 -7 34 8
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 24 8 5 11 46 47 -1 29 9.3
9 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 24 7 6 11 34 42 -8 27 8.1
10 PESTSZENTIMREI SPORT KÖR PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 24 5 9 10 33 54 -21 24 8.5
11 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 24 6 6 12 34 44 -10 23 8.3 Büntetőpont: -1
12 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 24 6 3 15 29 61 -32 21 8
13 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 24 5 6 13 29 59 -30 21 8
14 IKARUS BSE IKARUS BSE 24 4 8 12 30 54 -24 20 7.9
15 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 24 4 8 12 21 47 -26 20 7.3
16 MUN SE MUN SE 24 1 2 21 10 82 -72 5 8.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MUN SE PÉNZÜGYŐR SE 12 9 3 0 17 1 16 30 12 8 3 1 14 4 10 27 24 17 6 1 31 5 26 57
2 MUN SE CSEPEL FC SE 13 10 3 0 17 3 14 33 11 7 3 1 14 3 11 24 24 17 6 1 31 6 25 57
3 MUN SE REAC SPORT KFT. 12 6 5 1 19 6 13 23 12 5 7 0 14 3 11 22 24 11 12 1 33 9 24 45
4 MUN SE UNIONE FC 13 8 3 2 18 5 13 27 11 1 7 3 4 5 -1 10 24 9 10 5 22 10 12 37
5 MUN SE BUDAFOKI MTE II. 12 5 4 3 14 6 8 19 12 4 4 4 18 12 6 16 24 9 8 7 32 18 14 35
6 MUN SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 11 3 7 1 8 5 3 16 13 4 5 4 11 11 0 17 24 7 12 5 19 16 3 33
7 MUN SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 12 3 7 2 10 10 0 16 12 4 4 4 11 8 3 16 24 7 11 6 21 18 3 32
8 MUN SE FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 13 4 4 5 13 12 1 16 11 3 3 5 7 12 -5 12 24 7 7 10 20 24 -4 28
9 MUN SE CSEP-GÓL FC 12 4 1 7 6 14 -8 13 12 3 5 4 12 14 -2 14 24 7 6 11 18 28 -10 27
10 MUN SE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 12 2 6 4 9 12 -3 12 12 3 6 3 7 7 0 15 24 5 12 7 16 19 -3 27
11 MUN SE PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 12 2 5 5 5 12 -7 11 12 3 5 4 10 12 -2 14 24 5 10 9 15 24 -9 25
12 MUN SE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 12 4 4 4 9 12 -3 16 12 1 6 5 5 17 -12 9 24 5 10 9 14 29 -15 25
13 MUN SE IKARUS BSE 11 3 5 3 5 9 -4 14 13 2 3 8 8 21 -13 9 24 5 8 11 13 30 -17 23
14 MUN SE 1908 SZAC BUDAPEST 12 1 7 4 8 11 -3 9 12 3 5 4 7 8 -1 14 24 4 12 8 15 19 -4 23
15 MUN SE ASR GÁZGYÁR 11 2 5 4 3 10 -7 11 13 2 4 7 5 13 -8 10 24 4 9 11 8 23 -15 21
16 MUN SE MUN SE 12 1 3 8 5 20 -15 6 12 0 2 10 1 16 -15 2 24 1 5 18 6 36 -30 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MUN SE PÉNZÜGYŐR SE 12 11 1 0 42 4 38 34 12 9 1 2 34 10 24 28 24 20 2 2 76 14 62 62
2 MUN SE CSEPEL FC SE 13 10 3 0 34 8 26 33 11 8 3 0 35 13 22 27 24 18 6 0 69 21 48 60
3 MUN SE UNIONE FC 13 12 1 0 43 9 34 37 11 5 2 4 20 15 5 17 24 17 3 4 63 24 39 54
4 MUN SE REAC SPORT KFT. 12 10 1 1 44 12 32 31 12 6 3 3 21 10 11 21 24 16 4 4 65 22 43 52
5 MUN SE BUDAFOKI MTE II. 12 8 2 2 32 15 17 26 12 6 2 4 38 20 18 20 24 14 4 6 70 35 35 46
6 MUN SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 11 5 4 2 15 7 8 19 13 5 2 6 24 28 -4 17 24 10 6 8 39 35 4 36
7 MUN SE FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 13 7 3 3 31 25 6 24 11 3 1 7 11 24 -13 10 24 10 4 10 42 49 -7 34
8 MUN SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 12 3 5 4 22 26 -4 14 12 5 0 7 24 21 3 15 24 8 5 11 46 47 -1 29
9 MUN SE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 12 4 3 5 22 22 0 15 12 3 3 6 12 20 -8 12 24 7 6 11 34 42 -8 27
10 MUN SE PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 12 2 5 5 13 24 -11 11 12 3 4 5 20 30 -10 13 24 5 9 10 33 54 -21 24
11 MUN SE 1908 SZAC BUDAPEST 12 4 2 6 19 23 -4 13 12 2 4 6 15 21 -6 10 24 6 6 12 34 44 -10 23
12 MUN SE CSEP-GÓL FC 12 4 1 7 15 27 -12 13 12 2 2 8 14 34 -20 8 24 6 3 15 29 61 -32 21
13 MUN SE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 12 4 2 6 15 27 -12 14 12 1 4 7 14 32 -18 7 24 5 6 13 29 59 -30 21
14 MUN SE IKARUS BSE 11 4 3 4 16 19 -3 15 13 0 5 8 14 35 -21 5 24 4 8 12 30 54 -24 20
15 MUN SE ASR GÁZGYÁR 11 3 3 5 10 18 -8 12 13 1 5 7 11 29 -18 8 24 4 8 12 21 47 -26 20
16 MUN SE MUN SE 12 1 2 9 7 44 -37 5 12 0 0 12 3 38 -35 0 24 1 2 21 10 82 -72 5
 
1908 SZAC BUDAPEST
1 - 21 - 0-2 - 13 - 3-5 - 11 - 00 - 30 - 41 - 23 - 4-1 - 21 - 1
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
0 - 12 - 24 - 2-2 - 41 - 02 - 25 - 0-1 - 22 - 20 - 11 - 62 - 0-
ASR GÁZGYÁR
-0 - 00 - 5-1 - 6-1 - 12 - 00 - 1-0 - 10 - 01 - 00 - 25 - 2
BUDAFOKI MTE II.
2 - 11 - 25 - 14 - 22 - 32 - 12 - 1-1 - 1--0 - 04 - 11 - 08 - 2
CSEP-GÓL FC
3 - 02 - 11 - 20 - 6-0 - 21 - 04 - 02 - 32 - 20 - 60 - 20 - 3--
CSEPEL FC SE
4 - 02 - 01 - 12 - 00 - 05 - 23 - 1-4 - 04 - 1-3 - 03 - 11 - 12 - 1
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
1 - 10 - 21 - 06 - 44 - 12 - 22 - 2-1 - 5-2 - 03 - 22 - 43 - 24 - 0
IKARUS BSE
3 - 3--0 - 2--0 - 02 - 00 - 52 - 20 - 35 - 12 - 10 - 22 - 0
MUN SE
0 - 7-2 - 21 - 80 - 30 - 71 - 03 - 30 - 50 - 30 - 4-0 - 1-0 - 1
PÉNZÜGYŐR SE
1 - 15 - 04 - 0-5 - 0-3 - 19 - 02 - 02 - 01 - 05 - 02 - 13 - 1-
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
-3 - 30 - 00 - 60 - 21 - 41 - 20 - 02 - 00 - 21 - 1-2 - 1-3 - 3
REAC SPORT KFT.
2 - 0-5 - 02 - 22 - 11 - 36 - 0-6 - 12 - 16 - 05 - 13 - 1-4 - 2
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
-2 - 13 - 00 - 12 - 10 - 1-1 - 04 - 0-1 - 10 - 0-2 - 20 - 0
THSE-SZABADKIKÖTŐ
1 - 11 - 12 - 2-1 - 1--4 - 25 - 20 - 54 - 30 - 12 - 31 - 41 - 1
UNIONE FC
1 - 01 - 02 - 14 - 110 - 11 - 15 - 12 - 14 - 0-6 - 03 - 12 - 1-2 - 1
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
3 - 02 - 0-1 - 14 - 10 - 10 - 2-1 - 00 - 32 - 2-0 - 91 - 41 - 4

Meccsek

PÉNZÜGYŐR SE

2021. 08. 21. 16:30
Pénzügyőr SE Sporttelep (Kőér utca)
2021. 08. 21. 16:30
Pénzügyőr SE Sporttelep (Kőér utca)
PÉNZÜGYŐR SE
IKARUS BSE
2021. 08. 28. 17:00
Pénzügyőr SE Sporttelep (Kőér utca)
2021. 08. 28. 17:00
Pénzügyőr SE Sporttelep (Kőér utca)
PÉNZÜGYŐR SE
CSEP-GÓL FC
2021. 09. 04. 17:00
Pénzügyőr SE Sporttelep (Kőér utca)
2021. 09. 04. 17:00
Pénzügyőr SE Sporttelep (Kőér utca)
PÉNZÜGYŐR SE
REAC SPORT KFT.
2021. 09. 11. 15:30
Pénzügyőr SE Sporttelep (Kőér utca)
2021. 09. 11. 15:30
Pénzügyőr SE Sporttelep (Kőér utca)
PÉNZÜGYŐR SE
ASR GÁZGYÁR
2021. 09. 18. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 09. 18. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 09. 25. 15:00
Pénzügyőr SE Sporttelep (Kőér utca)
2021. 09. 25. 15:00
Pénzügyőr SE Sporttelep (Kőér utca)
PÉNZÜGYŐR SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 10. 01. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2021. 10. 01. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 10. 09. 14:00
Pénzügyőr SE Sporttelep (Kőér utca)
2021. 10. 09. 14:00
Pénzügyőr SE Sporttelep (Kőér utca)
PÉNZÜGYŐR SE
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 10. 16. 13:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 10. 16. 13:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 10. 24. 13:00
Pénzügyőr SE Sporttelep (Kőér utca)
2021. 10. 24. 13:00
Pénzügyőr SE Sporttelep (Kőér utca)
PÉNZÜGYŐR SE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 10. 30. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 10. 30. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 11. 06. 13:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2021. 11. 06. 13:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
UNIONE FC
2021. 11. 13. 13:30
Csepel Stadion
2021. 11. 13. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC SE
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 11. 20. 13:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2021. 11. 20. 13:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 11. 26. 20:00
Pénzügyőr SE Sporttelep (Kőér utca)
2021. 11. 26. 20:00
Pénzügyőr SE Sporttelep (Kőér utca)
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
PÉNZÜGYŐR SE
2022. 02. 19. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 02. 19. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
PÉNZÜGYŐR SE
2022. 02. 26. 16:30
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2022. 02. 26. 16:30
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
CSEP-GÓL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2022. 03. 05. 15:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2022. 03. 05. 15:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORT KFT.
PÉNZÜGYŐR SE
2022. 03. 12. 10:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2022. 03. 12. 10:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
PÉNZÜGYŐR SE
2022. 03. 19. 15:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2022. 03. 19. 15:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
MUN SE
2022. 03. 27. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 03. 27. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÉNZÜGYŐR SE
2022. 04. 02. 16:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2022. 04. 02. 16:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 04. 09. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2022. 04. 09. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
PÉNZÜGYŐR SE
2022. 04. 16. 17:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2022. 04. 16. 17:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2022. 04. 23. 10:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
2022. 04. 23. 10:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
PÉNZÜGYŐR SE
2022. 04. 29. 17:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2022. 04. 29. 17:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
BUDAFOKI MTE II.
2022. 05. 07. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
2022. 05. 07. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
PÉNZÜGYŐR SE
2022. 05. 14. 17:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2022. 05. 14. 17:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
CSEPEL FC SE
2022. 05. 21. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2022. 05. 21. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
PÉNZÜGYŐR SE
2022. 05. 28. 18:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2022. 05. 28. 18:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC

FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK

2021. 08. 21. 16:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 08. 21. 16:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
BUDAFOKI MTE II.
2021. 08. 28. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 08. 28. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 09. 04. 15:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 09. 04. 15:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
CSEPEL FC SE
2021. 09. 11. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 09. 11. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 09. 18. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 09. 18. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 09. 25. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 09. 25. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 10. 02. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 10. 02. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
CSEP-GÓL FC
2021. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 10. 16. 13:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 10. 16. 13:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 10. 24. 18:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 10. 24. 18:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 10. 30. 13:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 10. 30. 13:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 11. 05. 19:20
Vilmos Endre Sportcentrum
2021. 11. 05. 19:20
Vilmos Endre Sportcentrum
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 11. 13. 13:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 11. 13. 13:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 11. 20. 13:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 11. 20. 13:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
ASR GÁZGYÁR
2021. 11. 27. 13:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 11. 27. 13:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2022. 02. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2022. 02. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2022. 02. 26. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2022. 02. 26. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
UNIONE FC
2022. 03. 06. 14:30
Csepel Stadion
2022. 03. 06. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2022. 03. 12. 14:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2022. 03. 12. 14:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2022. 03. 19. 19:00
Pénzügyőr SE Sporttelep (Kőér utca)
2022. 03. 19. 19:00
Pénzügyőr SE Sporttelep (Kőér utca)
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2022. 03. 26. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2022. 03. 26. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
IKARUS BSE
2022. 04. 02. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2022. 04. 02. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2022. 04. 09. 16:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2022. 04. 09. 16:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
REAC SPORT KFT.
2022. 04. 16. 17:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2022. 04. 16. 17:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2022. 04. 23. 17:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2022. 04. 23. 17:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
MUN SE
2022. 05. 10. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2022. 05. 10. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2022. 05. 07. 17:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2022. 05. 07. 17:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 05. 14. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2022. 05. 14. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2022. 05. 21. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelepe
2022. 05. 21. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelepe
ASR GÁZGYÁR
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2022. 05. 25. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
2022. 05. 25. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL