Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 17. forduló

2022.02.26 - 14:00

Dabas, FC Dabas Wellis Sportpark

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
DANKÓ ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VISNYEI BENDEGÚZ, PALLAI PÁL
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

28'

VARGA BALÁZS

 

0 - 2

34'

VARGA BALÁZS

 

0 - 3

50'

HARMAT BENCE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 16 13 1 2 54 12 42 40 8.1
2 Bugyi SE Bugyi SE 16 12 2 2 51 12 39 38 7.7
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 16 11 3 2 34 14 20 36 8.9
4 Ecser SE Ecser SE 16 10 1 5 25 27 -2 31 7.8
5 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 16 8 1 7 34 32 2 25 8.3
6 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 15 7 3 5 29 18 11 24 7.9
7 Halásztelki FC Halásztelki FC 16 6 4 6 28 24 4 22 8.1
8 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 15 6 3 6 19 22 -3 21 7.5
9 Albertirsai SE  Albertirsai SE  16 5 6 5 25 28 -3 21 8.6
10 Üllői SE Üllői SE 16 6 2 8 26 36 -10 20 8.6
11 Százhalombattai LK Százhalombattai LK 16 5 4 7 26 23 3 19 8.3
12 FC Dabas II. FC Dabas II. 16 4 2 10 21 31 -10 14 7.3
13 Péteri KSK Péteri KSK 16 3 3 10 21 48 -27 12 7.8
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 16 2 5 9 13 25 -12 11 7.5
15 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 16 0 2 14 10 64 -54 2 7.8
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigethalom SC (Kizárva) Aranyszarvas SE 7 5 2 0 9 2 7 17 9 4 4 1 8 5 3 16 16 9 6 1 17 7 10 33
2 Szigethalom SC (Kizárva) Örkényi SE 8 3 4 1 9 2 7 13 8 5 2 1 12 2 10 17 16 8 6 2 21 4 17 30
3 Szigethalom SC (Kizárva) Bugyi SE 9 4 4 1 9 2 7 16 7 4 1 2 13 3 10 13 16 8 5 3 22 5 17 29
4 Szigethalom SC (Kizárva) Százhalombattai LK 7 2 5 0 7 2 5 11 9 4 3 2 9 7 2 15 16 6 8 2 16 9 7 26
5 Szigethalom SC (Kizárva) Ecser SE 8 4 4 0 7 0 7 16 8 2 2 4 8 13 -5 8 16 6 6 4 15 13 2 24
6 Szigethalom SC (Kizárva) Újhartyán VSE 10 3 3 4 8 9 -1 12 6 3 2 1 5 1 4 11 16 6 5 5 13 10 3 23
7 Szigethalom SC (Kizárva) Alsónémedi SE 8 3 3 2 5 5 0 12 7 3 2 2 6 6 0 11 15 6 5 4 11 11 0 23
8 Szigethalom SC (Kizárva) Albertirsai SE 8 2 4 2 7 9 -2 10 8 3 3 2 6 4 2 12 16 5 7 4 13 13 0 22
9 Szigethalom SC (Kizárva) Halásztelki FC 7 3 4 0 9 4 5 13 9 1 5 3 3 7 -4 8 16 4 9 3 12 11 1 21
10 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószecső FC 7 3 1 3 6 5 1 10 8 2 2 4 5 10 -5 8 15 5 3 7 11 15 -4 18
11 Szigethalom SC (Kizárva) FC Dabas II. 8 2 2 4 7 10 -3 8 8 2 4 2 4 5 -1 10 16 4 6 6 11 15 -4 18
12 Szigethalom SC (Kizárva) Üllői SE 9 3 1 5 5 11 -6 10 7 1 4 2 6 7 -1 7 16 4 5 7 11 18 -7 17
13 Szigethalom SC (Kizárva) Péteri KSK 8 2 2 4 5 10 -5 8 8 1 4 3 4 8 -4 7 16 3 6 7 9 18 -9 15
14 Szigethalom SC (Kizárva) Ráckeve VAFC 8 0 3 5 2 8 -6 3 8 1 3 4 6 10 -4 6 16 1 6 9 8 18 -10 9
15 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószelei SE 7 0 1 6 4 18 -14 1 9 1 2 6 2 11 -9 5 16 1 3 12 6 29 -23 6
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigethalom SC (Kizárva) Örkényi SE 8 7 0 1 28 4 24 21 8 6 1 1 26 8 18 19 16 13 1 2 54 12 42 40
2 Szigethalom SC (Kizárva) Bugyi SE 9 8 1 0 29 4 25 25 7 4 1 2 22 8 14 13 16 12 2 2 51 12 39 38
3 Szigethalom SC (Kizárva) Aranyszarvas SE 7 6 0 1 13 8 5 18 9 5 3 1 21 6 15 18 16 11 3 2 34 14 20 36
4 Szigethalom SC (Kizárva) Ecser SE 8 6 1 1 10 3 7 19 8 4 0 4 15 24 -9 12 16 10 1 5 25 27 -2 31
5 Szigethalom SC (Kizárva) Újhartyán VSE 10 5 1 4 23 23 0 16 6 3 0 3 11 9 2 9 16 8 1 7 34 32 2 25
6 Szigethalom SC (Kizárva) Alsónémedi SE 8 2 2 4 10 11 -1 8 7 5 1 1 19 7 12 16 15 7 3 5 29 18 11 24
7 Szigethalom SC (Kizárva) Halásztelki FC 7 3 3 1 19 10 9 12 9 3 1 5 9 14 -5 10 16 6 4 6 28 24 4 22
8 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószecső FC 7 3 1 3 10 9 1 10 8 3 2 3 9 13 -4 11 15 6 3 6 19 22 -3 21
9 Szigethalom SC (Kizárva) Albertirsai SE 8 2 3 3 14 17 -3 9 8 3 3 2 11 11 0 12 16 5 6 5 25 28 -3 21
10 Szigethalom SC (Kizárva) Üllői SE 9 3 1 5 16 23 -7 10 7 3 1 3 10 13 -3 10 16 6 2 8 26 36 -10 20
11 Szigethalom SC (Kizárva) Százhalombattai LK 7 2 2 3 10 6 4 8 9 3 2 4 16 17 -1 11 16 5 4 7 26 23 3 19
12 Szigethalom SC (Kizárva) FC Dabas II. 8 2 0 6 10 20 -10 6 8 2 2 4 11 11 0 8 16 4 2 10 21 31 -10 14
13 Szigethalom SC (Kizárva) Péteri KSK 8 2 2 4 9 22 -13 8 8 1 1 6 12 26 -14 4 16 3 3 10 21 48 -27 12
14 Szigethalom SC (Kizárva) Ráckeve VAFC 8 0 3 5 4 11 -7 3 8 2 2 4 9 14 -5 8 16 2 5 9 13 25 -12 11
15 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószelei SE 7 0 1 6 5 35 -30 1 9 0 1 8 5 29 -24 1 16 0 2 14 10 64 -54 2
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Albertirsai SE
1 - 20 - 0-5 - 1-0 - 22 - 7-1 - 13 - 2--2 - 2--
Alsónémedi SE
--2 - 3---0 - 13 - 11 - 01 - 1-1 - 1-2 - 30 - 1
Aranyszarvas SE
-0 - 31 - 0-3 - 1--2 - 12 - 12 - 1----3 - 1
Bugyi SE
4 - 0--2 - 02 - 13 - 04 - 19 - 0-3 - 1-1 - 1-1 - 0-
Ecser SE
-1 - 02 - 10 - 0-0 - 1--2 - 0---1 - 0-2 - 0
FC Dabas II.
1 - 22 - 41 - 4-0 - 13 - 00 - 6-----3 - 00 - 3-
Halásztelki FC
-2 - 21 - 1---0 - 34 - 22 - 2---5 - 0-5 - 0
Örkényi SE
--1 - 21 - 08 - 0--3 - 0-4 - 1-5 - 03 - 03 - 1-
Péteri KSK
0 - 3---1 - 60 - 42 - 2--0 - 3-3 - 2-2 - 11 - 1
Ráckeve VAFC
--1 - 11 - 2-0 - 2-1 - 10 - 01 - 3-0 - 1--0 - 1
Százhalombattai LK
0 - 0---4 - 10 - 01 - 2--0 - 1-1 - 24 - 0--
Szigethalom SC
---------------
Tápiószecső FC
1 - 1-0 - 3-1 - 22 - 02 - 11 - 2----3 - 0--
Tápiószelei SE
0 - 01 - 40 - 41 - 10----1 - 80 - 3----2 - 6
Újhartyán VSE
4 - 30 - 40 - 5-3 - 43 - 21 - 0--6 - 11 - 1-0 - 15 - 2-
Üllői SE
1 - 2--2 - 7-1 - 1-0 - 54 - 0-2 - 3-2 - 13 - 11 - 3

Meccsek

FC Dabas II.

2021. 08. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 08. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2021. 08. 22. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 08. 22. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2021. 09. 04. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 09. 04. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
FC Dabas II.
2021. 09. 11. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 09. 11. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2021. 09. 18. 18:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 09. 18. 18:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Örkényi SE
2021. 09. 25. 16:00
Ráckevei Sporttelep
2021. 09. 25. 16:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2021. 10. 02. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 10. 02. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Albertirsai SE
2021. 10. 09. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 10. 09. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
FC Dabas II.
2021. 10. 16. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 10. 16. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Halásztelki FC
2021. 10. 24. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2021. 10. 24. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
FC Dabas II.
2021. 10. 30. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 10. 30. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Ecser SE
2021. 11. 06. 13:30
Péteri sportpálya
2021. 11. 06. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2021. 11. 13. 13:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 11. 13. 13:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2021. 11. 20. 13:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2021. 11. 20. 13:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Százhalombattai LK
FC Dabas II.
2022. 02. 19. 14:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 02. 19. 14:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
2022. 02. 26. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 02. 26. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2022. 03. 12. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 03. 12. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tápiószecső FC
2022. 03. 20. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2022. 03. 20. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2022. 03. 27. 12:00
Örkény SE Sporttelep
2022. 03. 27. 12:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
FC Dabas II.
2022. 04. 02. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 04. 02. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Ráckeve VAFC
2022. 04. 10. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 04. 10. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2022. 04. 16. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 04. 16. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Üllői SE
2022. 04. 23. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2022. 04. 23. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
FC Dabas II.
2022. 04. 30. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 04. 30. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Bugyi SE
2022. 05. 05. 19:00
Vecsési Sportcentrum
2022. 05. 05. 19:00
Vecsési Sportcentrum
Ecser SE
FC Dabas II.
2022. 05. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 05. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Péteri KSK
2022. 05. 21. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 05. 21. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
FC Dabas II.
2022. 05. 28.
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 05. 28.
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Százhalombattai LK

Újhartyán VSE

2021. 08. 15. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 08. 15. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2021. 08. 22. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 08. 22. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2021. 09. 22. 19:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 09. 22. 19:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Ráckeve VAFC
2021. 09. 05. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 09. 05. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Albertirsai SE
2021. 09. 11. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 09. 11. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Újhartyán VSE
2021. 09. 19. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 09. 19. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Halásztelki FC
2021. 09. 26. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 09. 26. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újhartyán VSE
2021. 10. 03. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 10. 03. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Ecser SE
2021. 10. 09. 15:00
Péteri sportpálya
2021. 10. 09. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Újhartyán VSE
2021. 10. 17. 14:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 10. 17. 14:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tápiószelei SE
2021. 10. 24. 14:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 10. 24. 14:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Százhalombattai LK
2021. 10. 31. 13:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 10. 31. 13:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Aranyszarvas SE
2021. 11. 06. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 11. 06. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Újhartyán VSE
2021. 11. 21. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 11. 21. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tápiószecső FC
2022. 02. 20. 14:00
Újhartyáni sportpálya
2022. 02. 20. 14:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Alsónémedi SE
2022. 02. 26. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 02. 26. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2022. 03. 05. 14:30
Ráckevei Sporttelep
2022. 03. 05. 14:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Újhartyán VSE
2022. 03. 12. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 03. 12. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Újhartyán VSE
2022. 03. 20. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2022. 03. 20. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Üllői SE
2022. 03. 27. 12:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2022. 03. 27. 12:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Újhartyán VSE
2022. 04. 03. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2022. 04. 03. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Bugyi SE
2022. 04. 09. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2022. 04. 09. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
Ecser SE
Újhartyán VSE
2022. 04. 17. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2022. 04. 17. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Péteri KSK
2022. 04. 23. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 04. 23. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Újhartyán VSE
2022. 05. 01. 16:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2022. 05. 01. 16:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Százhalombattai LK
Újhartyán VSE
2022. 05. 07. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 05. 07. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Újhartyán VSE
2022. 05. 15. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2022. 05. 15. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Örkényi SE
2022. 05. 28. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2022. 05. 28. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Újhartyán VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->