Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat 17. forduló

2022.02.26 - 12:00

Mosonmagyaróvár, MITE

Győr-Moson-Sopron

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat

Játékvezető
HELLER DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GASZNER GÁBOR, BOGNÁR MÁTÉ ANDRÁS
MITE
LURKÓ UFC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

23'

FÁBIÁN DÁNIEL

 

0 - 2

27'

MAKKOS MÁTÉ JÁNOS
TÓTH GÁBRIELL

65'

1 - 2

 

 

1 - 3

88'

VARGA TAMÁS ZSOLT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 16 16 0 0 109 11 98 48 8.4
2 VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 16 14 0 2 109 14 95 42 8.7
3 CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 16 12 1 3 59 24 35 37 8.1
4 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 16 10 4 2 41 14 27 34 8.1
5 KIRÁLY SE KIRÁLY SE 16 9 1 6 52 36 16 28 8.1
6 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 16 8 2 6 44 23 21 26 7.4
7 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 16 8 1 7 52 39 13 25 8
8 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 16 8 1 7 35 36 -1 25 8.2
9 DANA GYŐRÚJFALU SE DANA GYŐRÚJFALU SE 16 7 0 9 37 49 -12 21 7.9
10 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 16 5 1 10 21 39 -18 16 7.3
11 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 16 5 1 10 40 59 -19 16 7.8
12 CSORNAI SE CSORNAI SE 15 4 0 11 29 103 -74 12 7.7
13 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 16 3 2 11 16 65 -49 11 8.3
14 ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 15 2 0 13 15 60 -45 6 7.9
15 MITE MITE 16 1 0 15 13 100 -87 3 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE FC AJKA 8 7 1 0 29 4 25 22 8 7 1 0 22 2 20 22 16 14 2 0 51 6 45 44
2 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 8 6 2 0 23 1 22 20 8 5 2 1 22 5 17 17 16 11 4 1 45 6 39 37
3 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 9 5 3 1 12 7 5 18 7 4 2 1 19 4 15 14 16 9 5 2 31 11 20 32
4 MITE KIRÁLY SE 8 4 1 3 17 9 8 13 8 5 2 1 7 6 1 17 16 9 3 4 24 15 9 30
5 MITE LURKÓ UFC 7 4 1 2 7 8 -1 13 9 5 1 3 9 9 0 16 16 9 2 5 16 17 -1 29
6 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 8 4 2 2 9 4 5 14 8 3 5 0 8 2 6 14 16 7 7 2 17 6 11 28
7 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 8 4 2 2 8 4 4 14 8 3 3 2 10 6 4 12 16 7 5 4 18 10 8 26
8 MITE PÁPAI ELC 8 4 2 2 15 7 8 14 8 3 1 4 8 6 2 10 16 7 3 6 23 13 10 24
9 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 7 3 1 3 6 6 0 10 9 3 0 6 12 20 -8 9 16 6 1 9 18 26 -8 19
10 MITE BALATONFÜREDI USC 8 3 1 4 7 7 0 10 8 1 1 6 5 10 -5 4 16 4 2 10 12 17 -5 14
11 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 10 3 3 4 17 19 -2 12 6 0 1 5 2 10 -8 1 16 3 4 9 19 29 -10 13
12 MITE ANDRÁSHIDA SC 8 1 3 4 2 12 -10 6 8 2 0 6 5 17 -12 6 16 3 3 10 7 29 -22 12
13 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 7 2 1 4 3 14 -11 7 8 1 2 5 4 16 -12 5 15 3 3 9 7 30 -23 12
14 MITE CSORNAI SE 9 2 1 6 5 21 -16 7 6 1 1 4 5 19 -14 4 15 3 2 10 10 40 -30 11
15 MITE MITE 6 0 0 6 2 17 -15 0 10 0 2 8 2 30 -28 2 16 0 2 14 4 47 -43 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE FC AJKA 8 8 0 0 68 7 61 24 8 8 0 0 41 4 37 24 16 16 0 0 109 11 98 48
2 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 8 8 0 0 56 4 52 24 8 6 0 2 53 10 43 18 16 14 0 2 109 14 95 42
3 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 9 7 1 1 29 15 14 22 7 5 0 2 30 9 21 15 16 12 1 3 59 24 35 37
4 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 8 5 2 1 21 6 15 17 8 5 2 1 20 8 12 17 16 10 4 2 41 14 27 34
5 MITE KIRÁLY SE 8 4 0 4 33 19 14 12 8 5 1 2 19 17 2 16 16 9 1 6 52 36 16 28
6 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 8 5 0 3 27 9 18 15 8 3 2 3 17 14 3 11 16 8 2 6 44 23 21 26
7 MITE PÁPAI ELC 8 4 1 3 29 13 16 13 8 4 0 4 23 26 -3 12 16 8 1 7 52 39 13 25
8 MITE LURKÓ UFC 7 3 1 3 16 15 1 10 9 5 0 4 19 21 -2 15 16 8 1 7 35 36 -1 25
9 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 7 4 0 3 11 13 -2 12 9 3 0 6 26 36 -10 9 16 7 0 9 37 49 -12 21
10 MITE BALATONFÜREDI USC 8 4 1 3 13 14 -1 13 8 1 0 7 8 25 -17 3 16 5 1 10 21 39 -18 16
11 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 10 5 0 5 33 36 -3 15 6 0 1 5 7 23 -16 1 16 5 1 10 40 59 -19 16
12 MITE CSORNAI SE 9 3 0 6 18 62 -44 9 6 1 0 5 11 41 -30 3 15 4 0 11 29 103 -74 12
13 MITE ANDRÁSHIDA SC 8 2 1 5 8 30 -22 7 8 1 1 6 8 35 -27 4 16 3 2 11 16 65 -49 11
14 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 7 2 0 5 9 22 -13 6 8 0 0 8 6 38 -32 0 15 2 0 13 15 60 -45 6
15 MITE MITE 6 0 0 6 6 30 -24 0 10 1 0 9 7 70 -63 3 16 1 0 15 13 100 -87 3
 
ANDRÁSHIDA SC
--1 - 3-2 - 10 - 30 - 1-1 - 7--2 - 22 - 10 - 12
BALATONFÜREDI USC
1 - 10 - 4-4 - 0---0 - 1-3 - 04 - 0-1 - 00 - 8
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
4 - 0--3 - 0-2 - 82 - 12 - 1-6 - 16 - 22 - 02 - 2-
CSORNAI SE
-3 - 02 - 90 - 104 - 0---2 - 46 - 10 - 131 - 6-0 - 19
DANA GYŐRÚJFALU SE
3 - 1----0 - 31 - 31 - 42 - 03 - 2-1 - 0--
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
3 - 12 - 30 - 9-4 - 1--0 - 5-0 - 10 - 2---
FC AJKA
-5 - 1-13 - 28 - 19 - 1--3 - 018 - 0-6 - 1-6 - 1
GYŐRSZENTIVÁN SE
-2 - 1-3 - 0-5 - 01 - 31 - 17 - 0--0 - 0-2 - 1
KIRÁLY SE
12 - 03 - 2-9 - 1--0 - 51 - 31 - 2--1 - 46 - 2-
LURKÓ UFC
-3 - 01 - 6--2 - 0-2 - 2-7 - 01 - 2--0 - 5
MITE
1 - 4---0 - 8--0 - 73 - 51 - 31 - 3---
PÁPAI ELC
7 - 0-0 - 18 - 06 - 1-0 - 81 - 10 - 1---7 - 1-
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
-2 - 12 - 0--4 - 10 - 2--1 - 25 - 112 - 0-1 - 2
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
4 - 1--7 - 53 - 58 - 31 - 91 - 2-3 - 14 - 1-1 - 41 - 5
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
-5 - 04 - 1-8 - 04 - 0--10 - 1-18 - 02 - 1-5 - 1

Meccsek

MITE

2021. 08. 28. 12:00
MITE
2021. 08. 28. 12:00
MITE
MITE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 09. 07. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 07. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
MITE
2021. 09. 11. 12:00
MITE
2021. 09. 11. 12:00
MITE
MITE
KIRÁLY SE
2021. 09. 17. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 09. 17. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
MITE
2021. 09. 25. 11:00
MITE
2021. 09. 25. 11:00
MITE
MITE
ANDRÁSHIDA SC
2021. 10. 02. 10:00
Győrszemere KSK sporttelep
2021. 10. 02. 10:00
Győrszemere KSK sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
MITE
2021. 10. 11. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2021. 10. 11. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
MITE
2021. 10. 16. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 16. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
MITE
2021. 10. 27. 12:00
MITE
2021. 10. 27. 12:00
MITE
MITE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 11. 05. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2021. 11. 05. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
MITE
2021. 12. 14. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 12. 14. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
MITE
2021. 11. 18. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 11. 18. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
MITE
2021. 12. 06. 14:00
MITE
2021. 12. 06. 14:00
MITE
MITE
PÁPAI ELC
2021. 12. 04. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 12. 04. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
MITE
2022. 02. 19. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 02. 19. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
MITE
2022. 02. 26. 12:00
MITE
2022. 02. 26. 12:00
MITE
MITE
LURKÓ UFC
2022. 03. 03. 14:00
Király Sportlétesítmény
2022. 03. 03. 14:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
MITE
2022. 03. 12. 11:00
MITE
2022. 03. 12. 11:00
MITE
MITE
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2022. 03. 19. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 03. 19. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
MITE
2022. 03. 26. 12:00
MITE
2022. 03. 26. 12:00
MITE
MITE
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 04. 02. 12:00
MITE
2022. 04. 02. 12:00
MITE
MITE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 04. 08. 18:00
MITE
2022. 04. 08. 18:00
MITE
MITE
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 05. 18:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 05. 05. 18:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
MITE
2022. 05. 17. 17:00
MITE
2022. 05. 17. 17:00
MITE
MITE
FC AJKA
2022. 05. 09. 17:00
MITE
2022. 05. 09. 17:00
MITE
MITE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 02. 15. 17:30
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 02. 15. 17:30
Kocsis István Városi Sporttelep
MITE
CSORNAI SE
2022. 05. 23. 17:00
Perutz Stadion
2022. 05. 23. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
MITE
2022. 05. 28. 12:00
MITE
2022. 05. 28. 12:00
MITE
MITE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE

LURKÓ UFC

2021. 08. 30. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 08. 30. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
LURKÓ UFC
2021. 09. 07. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 07. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
MITE
2021. 09. 10. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2021. 09. 10. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
LURKÓ UFC
2021. 09. 19. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 19. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 09. 26. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 09. 26. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
LURKÓ UFC
2021. 10. 03. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 10. 03. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
PÁPAI ELC
2021. 10. 07. 15:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 10. 07. 15:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
LURKÓ UFC
2021. 10. 17. 11:00
Győrzámoly SE sportpálya
2021. 10. 17. 11:00
Győrzámoly SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
LURKÓ UFC
2021. 10. 30. 09:00
Király Sportlétesítmény
2021. 10. 30. 09:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
LURKÓ UFC
2021. 11. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 11. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2021. 11. 13. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2021. 11. 13. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
LURKÓ UFC
2021. 11. 21. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 11. 21. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2021. 11. 25. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 11. 25. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
LURKÓ UFC
2021. 12. 04. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 12. 04. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
BALATONFÜREDI USC
2022. 02. 20. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 02. 20. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 02. 26. 12:00
MITE
2022. 02. 26. 12:00
MITE
MITE
LURKÓ UFC
2022. 04. 27. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 27. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
FC AJKA
2022. 03. 13. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 03. 13. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
LURKÓ UFC
2022. 03. 16. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 03. 16. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
CSORNAI SE
2022. 03. 25. 18:00
Perutz Stadion
2022. 03. 25. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
LURKÓ UFC
2022. 03. 29. 18:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 03. 29. 18:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 04. 10. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 10. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 04. 23. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 23. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
KIRÁLY SE
2022. 04. 30. 13:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 04. 30. 13:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
LURKÓ UFC
2022. 05. 08. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 05. 08. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ANDRÁSHIDA SC
2022. 05. 13. 16:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 05. 13. 16:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
LURKÓ UFC
2022. 05. 22. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 05. 22. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 05. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 05. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
LURKÓ UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->