Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 5. forduló

2022.08.21 - 17:30

Tiszafüred, Lipcsey Elemér Sporttelep

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
VALU TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DR. AMBRUS DÁNIEL JÁNOS, BALLA LEVENTE
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
DEAC
90'
45'

Gólok

SKULKA BOTOND GYULA

46'

1 - 0

 

 

1 - 1

49'

SÁNDOR TAMÁS
BARZSÓ ATTILA

73'

2 - 1

 

MÁCSAI LÁSZLÓ

74'

3 - 1

 

 

3 - 2

95'

KEREKES KRISZTIÁN

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 5 4 1 0 14 3 11 13
2 PUTNOK FC PUTNOK FC 5 4 0 1 10 4 6 12
3 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 5 3 1 1 13 6 7 10
4 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 5 3 1 1 10 4 6 10
5 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 5 3 1 1 12 8 4 10
6 KARCAGI SE KARCAGI SE 5 3 1 1 5 4 1 10
7 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 5 3 0 2 7 4 3 9
8 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 5 3 0 2 11 9 2 9
9 KÖRÖSLADÁNYI MSK KÖRÖSLADÁNYI MSK 5 2 2 1 9 3 6 8
10 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 5 2 1 2 9 9 0 7
11 DVSC II. DVSC II. 5 2 1 2 6 8 -2 7
12 DEAC DEAC 5 2 0 3 6 6 0 6
13 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 5 2 0 3 6 8 -2 6
14 DVTK II. DVTK II. 5 2 0 3 5 10 -5 6
15 EGER SE EGER SE 5 2 0 3 5 13 -8 6
16 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 5 1 2 2 4 8 -4 5
17 FC HATVAN FC HATVAN 5 1 1 3 12 12 0 4
18 VASAS FC II. VASAS FC II. 5 1 1 3 7 11 -4 4
19 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 5 0 1 4 8 15 -7 1
20 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 5 0 0 5 4 18 -14 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. BVSC-ZUGLÓ 2 2 0 0 5 1 4 6 3 3 0 0 5 0 5 9 5 5 0 0 10 1 9 15
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. KARCAGI SE 3 3 0 0 3 0 3 9 2 1 1 0 1 0 1 4 5 4 1 0 4 0 4 13
3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 4 2 1 1 3 1 2 7 1 1 0 0 4 1 3 3 5 3 1 1 7 2 5 10
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 3 1 2 0 4 1 3 5 2 1 1 0 2 1 1 4 5 2 3 0 6 2 4 9
5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 2 0 3 2 1 5 5 2 3 0 4 2 2 9
6 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. KÖRÖSLADÁNYI MSK 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 1 1 3 1 2 4 5 2 2 1 6 2 4 8
7 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. PUTNOK FC 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 1 1 1 1 0 4 5 2 2 1 4 2 2 8
8 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 2 0 1 5 3 2 6 5 2 1 2 6 5 1 7
9 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. BKV ELŐRE 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 2 1 0 3 1 2 7 5 2 1 2 3 3 0 7
10 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. FÜZESGYARMATI SK 3 2 1 0 3 1 2 7 2 0 0 2 0 3 -3 0 5 2 1 2 3 4 -1 7
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. DVSC II. 3 2 0 1 3 1 2 6 2 0 0 2 0 3 -3 0 5 2 0 3 3 4 -1 6
12 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. PÉNZÜGYŐR SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 4 2 0 2 4 3 1 6 5 2 0 3 4 6 -2 6
13 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. EGER SE 2 1 0 1 1 2 -1 3 3 1 0 2 1 4 -3 3 5 2 0 3 2 6 -4 6
14 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. DEAC 2 1 0 1 2 1 1 3 3 0 2 1 0 1 -1 2 5 1 2 2 2 2 0 5
15 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. FC HATVAN 3 0 1 2 3 8 -5 1 2 1 1 0 3 1 2 4 5 1 2 2 6 9 -3 5
16 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. VASAS FC II. 3 1 1 1 3 2 1 4 2 0 0 2 1 5 -4 0 5 1 1 3 4 7 -3 4
17 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 3 0 0 3 1 8 -7 0 2 1 1 0 3 0 3 4 5 1 1 3 4 8 -4 4
18 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. DVTK II. 3 0 0 3 0 5 -5 0 2 1 1 0 1 0 1 4 5 1 1 3 1 5 -4 4
19 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 0 1 2 0 2 -2 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 0 2 3 1 4 -3 2
20 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. JÁSZBERÉNYI FC 2 0 2 0 1 1 0 2 3 0 0 3 2 8 -6 0 5 0 2 3 3 9 -6 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. BVSC-ZUGLÓ 2 2 0 0 7 2 5 6 3 2 1 0 7 1 6 7 5 4 1 0 14 3 11 13
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. PUTNOK FC 2 2 0 0 5 2 3 6 3 2 0 1 5 2 3 6 5 4 0 1 10 4 6 12
3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 4 2 1 1 8 3 5 7 1 1 0 0 5 3 2 3 5 3 1 1 13 6 7 10
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 2 2 0 0 6 0 6 6 3 1 1 1 4 4 0 4 5 3 1 1 10 4 6 10
5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 3 3 0 0 10 5 5 9 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 3 1 1 12 8 4 10
6 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. KARCAGI SE 3 2 1 0 3 1 2 7 2 1 0 1 2 3 -1 3 5 3 1 1 5 4 1 10
7 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. BKV ELŐRE 2 1 0 1 2 2 0 3 3 2 0 1 5 2 3 6 5 3 0 2 7 4 3 9
8 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. PÉNZÜGYŐR SE 1 1 0 0 4 3 1 3 4 2 0 2 7 6 1 6 5 3 0 2 11 9 2 9
9 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. KÖRÖSLADÁNYI MSK 2 1 1 0 4 2 2 4 3 1 1 1 5 1 4 4 5 2 2 1 9 3 6 8
10 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 2 1 0 1 2 4 -2 3 3 1 1 1 7 5 2 4 5 2 1 2 9 9 0 7
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. DVSC II. 3 2 1 0 6 2 4 7 2 0 0 2 0 6 -6 0 5 2 1 2 6 8 -2 7
12 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. DEAC 2 1 0 1 2 1 1 3 3 1 0 2 4 5 -1 3 5 2 0 3 6 6 0 6
13 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. FÜZESGYARMATI SK 3 2 0 1 5 3 2 6 2 0 0 2 1 5 -4 0 5 2 0 3 6 8 -2 6
14 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. DVTK II. 3 0 0 3 0 9 -9 0 2 2 0 0 5 1 4 6 5 2 0 3 5 10 -5 6
15 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. EGER SE 2 1 0 1 1 5 -4 3 3 1 0 2 4 8 -4 3 5 2 0 3 5 13 -8 6
16 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 0 1 2 0 5 -5 1 2 1 1 0 4 3 1 4 5 1 2 2 4 8 -4 5
17 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. FC HATVAN 3 0 1 2 6 10 -4 1 2 1 0 1 6 2 4 3 5 1 1 3 12 12 0 4
18 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. VASAS FC II. 3 1 1 1 5 5 0 4 2 0 0 2 2 6 -4 0 5 1 1 3 7 11 -4 4
19 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. JÁSZBERÉNYI FC 2 0 0 2 3 7 -4 0 3 0 1 2 5 8 -3 1 5 0 1 4 8 15 -7 1
20 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 3 0 0 3 1 12 -11 0 2 0 0 2 3 6 -3 0 5 0 0 5 4 18 -14 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
-0 - 4---0 - 3-1 - 5-----------
BKV ELŐRE
-----------0 - 1----2 - 1--
BVSC-ZUGLÓ
--------4 - 1---------3 - 1
DEAC
---0 - 12 - 0--------------
DVTK II.
-0 - 20 - 2---------0 - 5------
DVSC II.
--1 - 1--4 - 1------1 - 0------
EGER SE
------0 - 5-1 - 0----------
FC HATVAN
---------1 - 1---2 - 4---3 - 5-
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
-------2 - 1-----0 - 3-----
FÜZESGYARMATI SK
---2 - 1-----1 - 2---2 - 0-----
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
2 - 0----4 - 0-------------
JÁSZBERÉNYI FC
----1 - 4----------2 - 3---
KARCAGI SE
-----------1 - 0--1 - 01 - 1---
KÖRÖSLADÁNYI MSK
----------------1 - 1-3 - 1
PÉNZÜGYŐR SE
4 - 3------------------
PUTNOK FC
-2 - 1------3 - 1----------
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-0 - 2-----------0 - 0-0 - 3---
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
---3 - 2-------4 - 23 - 1------
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
------4 - 0-1 - 1-----2 - 01 - 2---
VASAS FC II.
---0 - 1------2 - 13 - 3-------

Meccsek

FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE

2022. 07. 31. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2022. 07. 31. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
KARCAGI SE
2022. 08. 03. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2022. 08. 03. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2022. 08. 14. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2022. 08. 14. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2022. 08. 17. 17:30
Körösladányi MSK Sporttelep
2022. 08. 17. 17:30
Körösladányi MSK Sporttelep
KÖRÖSLADÁNYI MSK
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2022. 08. 21. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2022. 08. 21. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
DEAC
2022. 08. 31. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
2022. 08. 31. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2022. 09. 04. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2022. 09. 04. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
2022. 09. 11. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2022. 09. 11. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2022. 09. 25. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2022. 09. 25. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2022. 09. 28. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2022. 09. 28. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2022. 10. 02. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2022. 10. 02. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2022. 10. 09. 15:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2022. 10. 09. 15:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2022. 10. 16. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2022. 10. 16. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 10. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2022. 10. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2022. 10. 30. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2022. 10. 30. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
DVSC II.
2022. 11. 06. 11:00
Illovszky Rudolf Stadion
2022. 11. 06. 11:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC II.
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2022. 11. 13. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2022. 11. 13. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
DVTK II.
2022. 11. 19. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2022. 11. 19. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
PUTNOK FC
2022. 11. 27. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2022. 11. 27. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2022. 12. 04. 11:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2022. 12. 04. 11:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
KARCAGI SE
INFO
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 02. 12.
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 02. 12.
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
02. 12.
BKV ELŐRE
2023. 02. 19.
Jászberényi Városi Stadion
2023. 02. 19.
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
02. 19.
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 02. 26.
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 02. 26.
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
02. 26.
KÖRÖSLADÁNYI MSK
2023. 03. 05.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 03. 05.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
03. 05.
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 03. 12.
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 03. 12.
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
03. 12.
BVSC-ZUGLÓ
2023. 03. 19.
Hajdúszoboszlói Bocskai Sporttelep
2023. 03. 19.
Hajdúszoboszlói Bocskai Sporttelep
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
03. 19.
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 03. 26.
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 03. 26.
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
03. 26.
EGER SE
2023. 03. 29.
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2023. 03. 29.
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
03. 29.
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 04. 02.
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 04. 02.
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
04. 02.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 04. 09.
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 04. 09.
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
04. 09.
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 04. 12.
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 04. 12.
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
04. 12.
FC HATVAN
2023. 04. 16.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2023. 04. 16.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
04. 16.
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 04. 23.
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 04. 23.
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
04. 23.
FÜZESGYARMATI SK
2023. 04. 26.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 04. 26.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
04. 26.
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 04. 30.
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 04. 30.
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
04. 30.
VASAS FC II.
2023. 05. 07.
DVTK Edzőközpont
2023. 05. 07.
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
05. 07.
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 05. 14.
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 05. 14.
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
05. 14.
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 05. 21.
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 05. 21.
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
05. 21.
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE

DEAC

2022. 07. 31. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2022. 07. 31. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DEAC
2022. 08. 03. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 08. 03. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
DVSC II.
2022. 08. 14. 12:00
Illovszky Rudolf Stadion
2022. 08. 14. 12:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC II.
DEAC
2022. 08. 17. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 08. 17. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
DVTK II.
2022. 08. 21. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2022. 08. 21. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
DEAC
2022. 08. 31. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 08. 31. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2022. 09. 04. 16:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2022. 09. 04. 16:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
KARCAGI SE
DEAC
2022. 09. 11. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 09. 11. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
BKV ELŐRE
2022. 09. 25. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
2022. 09. 25. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
DEAC
2022. 09. 28. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 09. 28. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
KÖRÖSLADÁNYI MSK
2022. 10. 02. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2022. 10. 02. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DEAC
2022. 10. 09. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
2022. 10. 09. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
DEAC
2022. 10. 16. 13:00
Hajdúszoboszlói Bocskai Sporttelep
2022. 10. 16. 13:00
Hajdúszoboszlói Bocskai Sporttelep
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
DEAC
2022. 10. 22. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2022. 10. 22. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
DEAC
2022. 10. 30. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 10. 30. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
PÉNZÜGYŐR SE
2022. 11. 06. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2022. 11. 06. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
DEAC
2022. 11. 13. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 11. 13. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2022. 11. 19. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2022. 11. 19. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
DEAC
2022. 11. 27. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 11. 27. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 12. 04. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 12. 04. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
INFO
FÜZESGYARMATI SK
2023. 02. 12.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 02. 12.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
02. 12.
DEAC
2023. 02. 19.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 02. 19.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
02. 19.
VASAS FC II.
2023. 02. 26.
DVTK Edzőközpont
2023. 02. 26.
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
02. 26.
DEAC
2023. 03. 05.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 03. 05.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
03. 05.
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 03. 12.
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 03. 12.
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
03. 12.
DEAC
2023. 03. 19.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 03. 19.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
03. 19.
KARCAGI SE
2023. 03. 26.
BKV Előre Sporttelep
2023. 03. 26.
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
03. 26.
DEAC
2023. 03. 29.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 03. 29.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
03. 29.
JÁSZBERÉNYI FC
2023. 04. 02.
Körösladányi MSK Sporttelep
2023. 04. 02.
Körösladányi MSK Sporttelep
KÖRÖSLADÁNYI MSK
04. 02.
DEAC
2023. 04. 09.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 04. 09.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 09.
PUTNOK FC
2023. 04. 12.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 04. 12.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 12.
BVSC-ZUGLÓ
2023. 04. 16.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 04. 16.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 16.
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
2023. 04. 23.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 04. 23.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 23.
EGER SE
2023. 04. 26.
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2023. 04. 26.
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
04. 26.
DEAC
2023. 04. 30.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 04. 30.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 30.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 05. 07.
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 05. 07.
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
05. 07.
DEAC
2023. 05. 14.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 05. 14.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
05. 14.
FC HATVAN
2023. 05. 21.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2023. 05. 21.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
05. 21.
DEAC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->