Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 2. forduló

2022.08.03 - 17:30

Csorna, Kocsis István Városi Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
ALTORJAY ÁRON GELLÉRT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RING KEVIN, KONDÁKOR TRISZTÁN
CSORNAI SE
KELEN SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

29'

BORBÉLY BENCE

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ETO AKADÉMIA ETO AKADÉMIA 2 2 0 0 4 0 4 6
2 PRACTICAL VLS VESZPRÉM PRACTICAL VLS VESZPRÉM 2 2 0 0 4 0 4 6
3 KELEN SC KELEN SC 2 2 0 0 4 1 3 6
4 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 2 2 0 0 2 0 2 6
5 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 2 1 1 0 4 3 1 4
6 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 1 1 0 3 2 1 4
7 ZTE FC II. ZTE FC II. 2 1 1 0 3 2 1 4
8 BUDAÖRS BUDAÖRS 2 1 0 1 6 3 3 3
9 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 2 1 0 1 6 4 2 3
10 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 2 1 0 1 5 3 2 3
11 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 2 1 0 1 3 3 0 3
12 TECHNOROLL TESKÁND KSE TECHNOROLL TESKÁND KSE 2 1 0 1 5 6 -1 3
13 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 2 0 1 1 1 2 -1 1
14 BICSKEI TC BICSKEI TC 2 0 1 1 4 6 -2 1
15 III. KER. TVE III. KER. TVE 2 0 1 1 1 3 -2 1
16 MÓRI SE MÓRI SE 2 0 1 1 5 8 -3 1
17 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 2 0 1 1 0 5 -5 1
18 CSORNAI SE CSORNAI SE 2 0 0 2 1 3 -2 0
19 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 0 0 2 0 3 -3 0
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 2 0 0 2 1 5 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC ETO AKADÉMIA 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 3 0 3 6
2 BALATONFÜREDI FC KELEN SC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 2 0 2 6 2 2 0 0 2 0 2 6
3 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
4 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
5 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
6 BALATONFÜREDI FC PRACTICAL VLS VESZPRÉM 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
7 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
8 BALATONFÜREDI FC BUDAÖRS 2 1 0 1 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 1 3 3
9 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 3 1 2 3
10 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 3 3 0 2
11 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
12 BALATONFÜREDI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
13 BALATONFÜREDI FC TECHNOROLL TESKÁND KSE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 1 1 3 4 -1 1
14 BALATONFÜREDI FC GYIRMÓT FC GYŐR II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
15 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
16 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
17 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
18 BALATONFÜREDI FC MÓRI SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 1 4 -3 1
19 BALATONFÜREDI FC ZSÁMBÉKI SK 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 0 4 -4 1 2 0 1 1 0 4 -4 1
20 BALATONFÜREDI FC CSORNAI SE 2 0 0 2 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC ETO AKADÉMIA 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 0 4 6
2 BALATONFÜREDI FC PRACTICAL VLS VESZPRÉM 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 0 4 6
3 BALATONFÜREDI FC KELEN SC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 4 1 3 6 2 2 0 0 4 1 3 6
4 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 2 0 2 6
5 BALATONFÜREDI FC GYIRMÓT FC GYŐR II. 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4
6 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4
7 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4
8 BALATONFÜREDI FC BUDAÖRS 2 1 0 1 6 3 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 6 3 3 3
9 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 0 1 6 4 2 3
10 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 1 1 0 0 5 2 3 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 5 3 2 3
11 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 3 3 0 3
12 BALATONFÜREDI FC TECHNOROLL TESKÁND KSE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 1 0 1 5 6 -1 3
13 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
14 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 1 0 1 0 4 4 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 4 6 -2 1
15 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1
16 BALATONFÜREDI FC MÓRI SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 1 0 4 4 0 1 2 0 1 1 5 8 -3 1
17 BALATONFÜREDI FC ZSÁMBÉKI SK 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 0 5 -5 1 2 0 1 1 0 5 -5 1
18 BALATONFÜREDI FC CSORNAI SE 2 0 0 2 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
19 BALATONFÜREDI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 5 -4 0
 
BALATONFÜREDI FC
----------------0 - 2--
BUDAÖRS
---------1 - 3-------5 - 0-
BICSKEI TC
-----------4 - 4-------
CSORNAI SE
---------0 - 1--1 - 2------
ÉRDI VSE
--------------1 - 0----
ETO AKADÉMIA
--2 - 0----------------
FC NAGYKANIZSA
------------------2 - 3
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-------2 - 3-----------
GYIRMÓT FC GYŐR II.
----------1 - 1--------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
------0 - 1------------
KELEN SC
-------------------
KOMÁROM VSE
----0 - 1--------------
MÓRI SE
-------1 - 4-----------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---------------1 - 1---
TECHNOROLL TESKÁND KSE
3 - 1------------------
TATABÁNYAI SC
--------------5 - 2----
III. KER. TVE
-----0 - 2-------------
PRACTICAL VLS VESZPRÉM
---------2 - 0---------
ZSÁMBÉKI SK
-------------------
ZTE FC II.
------------------0 - 0

Meccsek

CSORNAI SE

2022. 07. 31. 17:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 07. 31. 17:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2022. 08. 03. 17:30
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 08. 03. 17:30
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
KELEN SC
2022. 08. 14. 17:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 08. 14. 17:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
ZSÁMBÉKI SK
2022. 08. 17. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2022. 08. 17. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
INFO
CSORNAI SE
2022. 08. 21. 17:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 08. 21. 17:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
08. 21. 17:00
PRACTICAL VLS VESZPRÉM
2022. 08. 28. 16:30
Teskándi Sporttelep
2022. 08. 28. 16:30
Teskándi Sporttelep
TECHNOROLL TESKÁND KSE
08. 28. 16:30
CSORNAI SE
2022. 09. 04. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 09. 04. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
09. 04. 16:00
ÉRDI VSE
2022. 09. 11. 11:00
ALCUFER Stadion
2022. 09. 11. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
09. 11. 11:00
CSORNAI SE
2022. 09. 25. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 09. 25. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
09. 25. 16:00
MÓRI SE
2022. 09. 28. 18:00
Bicskei TC Sporttelep
2022. 09. 28. 18:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
09. 28. 18:00
CSORNAI SE
2022. 10. 02. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 10. 02. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
10. 02. 15:00
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2022. 10. 09. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2022. 10. 09. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
10. 09. 15:00
CSORNAI SE
2022. 10. 16. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 10. 16. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
10. 16. 13:00
TATABÁNYAI SC
2022. 10. 22. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 10. 22. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
10. 22. 13:00
CSORNAI SE
2022. 10. 30. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 10. 30. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
10. 30. 13:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2022. 11. 06. 11:00
ZTE Aréna
2022. 11. 06. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
11. 06. 11:00
CSORNAI SE
2022. 11. 13. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 11. 13. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
11. 13. 13:00
BUDAÖRS
2022. 11. 20. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 11. 20. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
11. 20. 13:00
ETO AKADÉMIA
2022. 11. 27. 13:00
III. ker. TVE Sporttelep
2022. 11. 27. 13:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
11. 27. 13:00
CSORNAI SE
2022. 12. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2022. 12. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
12. 04. 11:00
CSORNAI SE
2023. 02. 12.
Kelen SC Sporttelep
2023. 02. 12.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
02. 12.
CSORNAI SE
2023. 02. 19.
Zsámbéki SK Sporttelep
2023. 02. 19.
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
02. 19.
CSORNAI SE
2023. 02. 26.
Kocsis István Városi Sporttelep
2023. 02. 26.
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
02. 26.
FC NAGYKANIZSA
2023. 03. 05.
Veszprémi Városi Stadion
2023. 03. 05.
Veszprémi Városi Stadion
PRACTICAL VLS VESZPRÉM
03. 05.
CSORNAI SE
2023. 03. 12.
Kocsis István Városi Sporttelep
2023. 03. 12.
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
03. 12.
TECHNOROLL TESKÁND KSE
2023. 03. 19.
Érdi Sporttelep
2023. 03. 19.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
03. 19.
CSORNAI SE
2023. 03. 26.
Kocsis István Városi Sporttelep
2023. 03. 26.
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
03. 26.
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2023. 03. 29.
Mór Sporttelep
2023. 03. 29.
Mór Sporttelep
MÓRI SE
03. 29.
CSORNAI SE
2023. 04. 02.
Kocsis István Városi Sporttelep
2023. 04. 02.
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
04. 02.
BICSKEI TC
2023. 04. 09.
MOL Aréna Sóstó
2023. 04. 09.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
04. 09.
CSORNAI SE
2023. 04. 12.
Kocsis István Városi Sporttelep
2023. 04. 12.
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
04. 12.
KOMÁROM VSE
2023. 04. 16.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2023. 04. 16.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
04. 16.
CSORNAI SE
2023. 04. 23.
Kocsis István Városi Sporttelep
2023. 04. 23.
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
04. 23.
BALATONFÜREDI FC
2023. 04. 26.
Kaposvári Rákóczi Stadion
2023. 04. 26.
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
04. 26.
CSORNAI SE
2023. 04. 30.
Kocsis István Városi Sporttelep
2023. 04. 30.
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
04. 30.
ZTE FC II.
2023. 05. 07.
Budaörsi Városi Stadion
2023. 05. 07.
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
05. 07.
CSORNAI SE
2023. 05. 14.
ETO Stadion
2023. 05. 14.
ETO Stadion
ETO AKADÉMIA
05. 14.
CSORNAI SE
2023. 05. 21.
Kocsis István Városi Sporttelep
2023. 05. 21.
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
05. 21.
III. KER. TVE

KELEN SC

2022. 07. 31. 17:30
Budaörsi Városi Stadion
2022. 07. 31. 17:30
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
KELEN SC
2022. 08. 03. 17:30
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 08. 03. 17:30
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
KELEN SC
2022. 08. 14. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
2022. 08. 14. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
KELEN SC
2022. 08. 17. 11:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 08. 17. 11:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
INFO
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2022. 08. 21. 11:00
ETO Stadion
2022. 08. 21. 11:00
ETO Stadion
ETO AKADÉMIA
08. 21. 11:00
KELEN SC
2022. 08. 31. 17:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2022. 08. 31. 17:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
08. 31. 17:30
KELEN SC
2022. 09. 04. 16:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 09. 04. 16:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
09. 04. 16:00
FC NAGYKANIZSA
2022. 09. 11. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2022. 09. 11. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
PRACTICAL VLS VESZPRÉM
09. 11. 16:00
KELEN SC
2022. 09. 25. 16:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 09. 25. 16:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
09. 25. 16:00
TECHNOROLL TESKÁND KSE
2022. 09. 28. 16:00
Érdi Sporttelep
2022. 09. 28. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
09. 28. 16:00
KELEN SC
2022. 10. 02. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 10. 02. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
10. 02. 15:00
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2022. 10. 09. 15:00
Mór Sporttelep
2022. 10. 09. 15:00
Mór Sporttelep
MÓRI SE
10. 09. 15:00
KELEN SC
2022. 10. 16. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 10. 16. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
10. 16. 13:00
BICSKEI TC
2022. 10. 22. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2022. 10. 22. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
10. 22. 11:00
KELEN SC
2022. 10. 30. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 10. 30. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
10. 30. 13:00
KOMÁROM VSE
2022. 11. 06. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2022. 11. 06. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
11. 06. 13:00
KELEN SC
2022. 11. 13. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 11. 13. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
11. 13. 13:00
BALATONFÜREDI FC
2022. 11. 20. 14:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2022. 11. 20. 14:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
11. 20. 14:00
KELEN SC
2022. 11. 27. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 11. 27. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
11. 27. 13:00
ZTE FC II.
2022. 12. 04. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 12. 04. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
12. 04. 13:00
BUDAÖRS
2023. 02. 12.
Kelen SC Sporttelep
2023. 02. 12.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
02. 12.
CSORNAI SE
2023. 02. 19.
Kelen SC Sporttelep
2023. 02. 19.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
02. 19.
III. KER. TVE
2023. 02. 26.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2023. 02. 26.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
02. 26.
KELEN SC
2023. 03. 05.
Kelen SC Sporttelep
2023. 03. 05.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
03. 05.
ETO AKADÉMIA
2023. 03. 12.
Kelen SC Sporttelep
2023. 03. 12.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
03. 12.
ZSÁMBÉKI SK
2023. 03. 19.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2023. 03. 19.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
03. 19.
KELEN SC
2023. 03. 26.
Kelen SC Sporttelep
2023. 03. 26.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
03. 26.
PRACTICAL VLS VESZPRÉM
2023. 03. 29.
Teskándi Sporttelep
2023. 03. 29.
Teskándi Sporttelep
TECHNOROLL TESKÁND KSE
03. 29.
KELEN SC
2023. 04. 02.
Kelen SC Sporttelep
2023. 04. 02.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
04. 02.
ÉRDI VSE
2023. 04. 09.
ALCUFER Stadion
2023. 04. 09.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
04. 09.
KELEN SC
2023. 04. 12.
Kelen SC Sporttelep
2023. 04. 12.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
04. 12.
MÓRI SE
2023. 04. 16.
Bicskei TC Sporttelep
2023. 04. 16.
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
04. 16.
KELEN SC
2023. 04. 23.
Kelen SC Sporttelep
2023. 04. 23.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
04. 23.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2023. 04. 26.
Komárom Molaji Sporttelep
2023. 04. 26.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
04. 26.
KELEN SC
2023. 04. 30.
Kelen SC Sporttelep
2023. 04. 30.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
04. 30.
TATABÁNYAI SC
2023. 05. 07.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 05. 07.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
05. 07.
KELEN SC
2023. 05. 14.
Kelen SC Sporttelep
2023. 05. 14.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
05. 14.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2023. 05. 21.
ZTE Aréna
2023. 05. 21.
ZTE Aréna
ZTE FC II.
05. 21.
KELEN SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->