Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport 4. forduló

2022.09.17 - 16:00

Püspökhatvan, Püspökhatvani sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport

Játékvezető
EGYÜD RÓBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PALLAI PÁL, HORVÁTH BENDEGÚZ
Püspökhatvani SE
Szokolyai SK
90'
45'

Gólok

VIZLER VIKTOR

39'

1 - 0

 

VIZLER ZOLTÁN

48'

2 - 0

 

OCZTOS ALEX TAMÁS

70'

3 - 0

 

 

3 - 1

73'

LÓZS BENCE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Pilisvörösvári UFC Pilisvörösvári UFC 4 3 1 0 18 6 12 10
2 Püspökhatvani SE Püspökhatvani SE 4 3 0 1 13 7 6 9
3 PILE-Szántó SE PILE-Szántó SE 4 2 2 0 13 6 7 8
4 Visegrádi SE Visegrádi SE 4 2 2 0 9 5 4 8
5 Tahitótfalui SE Tahitótfalui SE 4 2 1 1 10 7 3 7
6 Zebegény Garvittax Zebegény Garvittax 4 2 1 1 7 6 1 7
7 Dunabogdányi SE Dunabogdányi SE 4 2 1 1 7 7 0 7
8 Fortuna SE-Kismaros Fortuna SE-Kismaros 4 2 0 2 12 10 2 6
9 Gödi SE Gödi SE 4 1 2 1 14 11 3 5
10 Csomádi KSK Csomádi KSK 4 1 2 1 9 10 -1 5
11 Erdőkertesi SE Erdőkertesi SE 4 0 2 2 8 11 -3 2
12 Szokolyai SK Szokolyai SK 4 0 2 2 4 8 -4 2
13 Nagymaros FC Nagymaros FC 4 0 0 4 3 15 -12 0
14 Szigetgyöngye SE Szigetgyöngye SE 4 0 0 4 3 21 -18 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigetgyöngye SE Dunabogdányi SE 3 2 1 0 4 2 2 7 1 1 0 0 2 1 1 3 4 3 1 0 6 3 3 10
2 Szigetgyöngye SE PILE-Szántó SE 3 3 0 0 6 1 5 9 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 3 0 1 6 2 4 9
3 Szigetgyöngye SE Visegrádi SE 2 2 0 0 5 1 4 6 2 0 2 0 2 2 0 2 4 2 2 0 7 3 4 8
4 Szigetgyöngye SE Csomádi KSK 2 0 2 0 3 3 0 2 2 2 0 0 4 1 3 6 4 2 2 0 7 4 3 8
5 Szigetgyöngye SE Fortuna SE-Kismaros 1 1 0 0 6 0 6 3 3 1 1 1 3 4 -1 4 4 2 1 1 9 4 5 7
6 Szigetgyöngye SE Pilisvörösvári UFC 2 1 0 1 5 2 3 3 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 1 1 8 4 4 7
7 Szigetgyöngye SE Püspökhatvani SE 3 2 1 0 3 0 3 7 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 2 1 1 4 2 2 7
8 Szigetgyöngye SE Zebegény Garvittax 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 0 1 2 2 0 6 4 2 1 1 2 2 0 7
9 Szigetgyöngye SE Gödi SE 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 0 1 3 7 -4 3 4 2 1 1 4 7 -3 7
10 Szigetgyöngye SE Tahitótfalui SE 3 1 0 2 3 5 -2 3 1 1 0 0 3 0 3 3 4 2 0 2 6 5 1 6
11 Szigetgyöngye SE Szokolyai SK 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 2 2 2 4 -2 2 4 0 2 2 2 4 -2 2
12 Szigetgyöngye SE Erdőkertesi SE 2 0 0 2 2 4 -2 0 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 0 0 4 2 8 -6 0
13 Szigetgyöngye SE Szigetgyöngye SE 2 0 0 2 1 4 -3 0 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 0 0 4 2 8 -6 0
14 Szigetgyöngye SE Nagymaros FC 2 0 0 2 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 5 -5 0 4 0 0 4 0 9 -9 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigetgyöngye SE Pilisvörösvári UFC 2 2 0 0 12 2 10 6 2 1 1 0 6 4 2 4 4 3 1 0 18 6 12 10
2 Szigetgyöngye SE Püspökhatvani SE 3 3 0 0 11 1 10 9 1 0 0 1 2 6 -4 0 4 3 0 1 13 7 6 9
3 Szigetgyöngye SE PILE-Szántó SE 3 2 1 0 11 4 7 7 1 0 1 0 2 2 0 1 4 2 2 0 13 6 7 8
4 Szigetgyöngye SE Visegrádi SE 2 2 0 0 6 2 4 6 2 0 2 0 3 3 0 2 4 2 2 0 9 5 4 8
5 Szigetgyöngye SE Tahitótfalui SE 3 1 1 1 7 6 1 4 1 1 0 0 3 1 2 3 4 2 1 1 10 7 3 7
6 Szigetgyöngye SE Zebegény Garvittax 1 0 1 0 1 1 0 1 3 2 0 1 6 5 1 6 4 2 1 1 7 6 1 7
7 Szigetgyöngye SE Dunabogdányi SE 3 2 1 0 5 3 2 7 1 0 0 1 2 4 -2 0 4 2 1 1 7 7 0 7
8 Szigetgyöngye SE Fortuna SE-Kismaros 1 1 0 0 7 3 4 3 3 1 0 2 5 7 -2 3 4 2 0 2 12 10 2 6
9 Szigetgyöngye SE Gödi SE 2 0 2 0 3 3 0 2 2 1 0 1 11 8 3 3 4 1 2 1 14 11 3 5
10 Szigetgyöngye SE Csomádi KSK 2 0 1 1 4 6 -2 1 2 1 1 0 5 4 1 4 4 1 2 1 9 10 -1 5
11 Szigetgyöngye SE Erdőkertesi SE 2 0 1 1 5 6 -1 1 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 0 2 2 8 11 -3 2
12 Szigetgyöngye SE Szokolyai SK 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 2 2 4 8 -4 2 4 0 2 2 4 8 -4 2
13 Szigetgyöngye SE Nagymaros FC 2 0 0 2 2 5 -3 0 2 0 0 2 1 10 -9 0 4 0 0 4 3 15 -12 0
14 Szigetgyöngye SE Szigetgyöngye SE 2 0 0 2 2 12 -10 0 2 0 0 2 1 9 -8 0 4 0 0 4 3 21 -18 0
 
Csomádi KSK
------2 - 4----2 - 2-
Dunabogdányi SE
----2 - 1---2 - 11 - 1---
Erdőkertesi SE
2 - 2-3 - 4----------
Fortuna SE-Kismaros
---7 - 3---------
Gödi SE
-----2 - 2-----1 - 1-
Nagymaros FC
----------1 - 3-1 - 2
PILE-Szántó SE
--2 - 2----6 - 2----3 - 0
Pilisvörösvári UFC
-4 - 2---8 - 0-------
Püspökhatvani SE
---1 - 0----7 - 03 - 1---
Szigetgyöngye SE
----1 - 8-------1 - 4
Szokolyai SK
-------------
Tahitótfalui SE
2 - 3------2 - 2--3 - 1--
Visegrádi SE
--3 - 13 - 1---------
Zebegény Garvittax
----------1 - 1--

Meccsek

Püspökhatvani SE

2022. 08. 28. 17:00
Püspökhatvani sportpálya
2022. 08. 28. 17:00
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
Fortuna SE-Kismaros
2022. 09. 04. 16:30
Pilisszántói sportpálya
2022. 09. 04. 16:30
Pilisszántói sportpálya
PILE-Szántó SE
Püspökhatvani SE
2022. 09. 11. 16:30
Püspökhatvani sportpálya
2022. 09. 11. 16:30
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
Szigetgyöngye SE
2022. 09. 17. 16:00
Püspökhatvani sportpálya
2022. 09. 17. 16:00
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
Szokolyai SK
2022. 09. 25. 16:00
Püspökhatvani sportpálya
2022. 09. 25. 16:00
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
Nagymaros FC
2022. 10. 02. 15:00
Pilisvörösvári UFC Sporttelep
2022. 10. 02. 15:00
Pilisvörösvári UFC Sporttelep
Pilisvörösvári UFC
Püspökhatvani SE
2022. 10. 09. 15:00
Püspökhatvani sportpálya
2022. 10. 09. 15:00
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
Tahitótfalui SE
2022. 10. 16. 15:00
Dunabogdányi sportpálya
2022. 10. 16. 15:00
Dunabogdányi sportpálya
Dunabogdányi SE
Püspökhatvani SE
2022. 10. 30. 13:30
Püspökhatvani sportpálya
2022. 10. 30. 13:30
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
Zebegény Garvittax
2022. 11. 06. 13:30
Püspökhatvani sportpálya
2022. 11. 06. 13:30
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
Csomádi KSK
2022. 11. 12. 13:00
Gödi SE Sporttelep
2022. 11. 12. 13:00
Gödi SE Sporttelep
Gödi SE
Püspökhatvani SE
2022. 11. 20. 13:00
Püspökhatvani sportpálya
2022. 11. 20. 13:00
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
Erdőkertesi SE
2022. 11. 27.
Visegrádi sportpálya
2022. 11. 27.
Visegrádi sportpálya
Visegrádi SE
Püspökhatvani SE
2023. 03. 11. 14:30
Kismarosi sportpálya
2023. 03. 11. 14:30
Kismarosi sportpálya
Fortuna SE-Kismaros
03. 11. 14:30
Püspökhatvani SE
2023. 03. 19. 15:00
Püspökhatvani sportpálya
2023. 03. 19. 15:00
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
03. 19. 15:00
PILE-Szántó SE
2023. 03. 25. 15:30
Szigetmonostori sportpálya
2023. 03. 25. 15:30
Szigetmonostori sportpálya
Szigetgyöngye SE
03. 25. 15:30
Püspökhatvani SE
2023. 04. 02. 15:30
Szokolyai sportpálya
2023. 04. 02. 15:30
Szokolyai sportpálya
Szokolyai SK
04. 02. 15:30
Püspökhatvani SE
2023. 04. 09. 16:00
Nagymarosi sportpálya
2023. 04. 09. 16:00
Nagymarosi sportpálya
Nagymaros FC
04. 09. 16:00
Püspökhatvani SE
2023. 04. 16. 16:00
Püspökhatvani sportpálya
2023. 04. 16. 16:00
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
04. 16. 16:00
Pilisvörösvári UFC
2023. 04. 22. 16:30
Tahitótfalui sportpálya
2023. 04. 22. 16:30
Tahitótfalui sportpálya
Tahitótfalui SE
04. 22. 16:30
Püspökhatvani SE
2023. 04. 30. 16:30
Püspökhatvani sportpálya
2023. 04. 30. 16:30
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
04. 30. 16:30
Dunabogdányi SE
2023. 05. 06. 16:30
Zebegényi sportpálya
2023. 05. 06. 16:30
Zebegényi sportpálya
Zebegény Garvittax
05. 06. 16:30
Püspökhatvani SE
2023. 05. 14. 17:00
Csomádi sportpálya
2023. 05. 14. 17:00
Csomádi sportpálya
Csomádi KSK
05. 14. 17:00
Püspökhatvani SE
2023. 05. 21. 17:00
Püspökhatvani sportpálya
2023. 05. 21. 17:00
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
05. 21. 17:00
Gödi SE
2023. 05. 28. 17:00
Erdőkertesi SE Sporttelep
2023. 05. 28. 17:00
Erdőkertesi SE Sporttelep
Erdőkertesi SE
05. 28. 17:00
Püspökhatvani SE
2023. 06. 03. 17:00
Püspökhatvani sportpálya
2023. 06. 03. 17:00
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
06. 03. 17:00
Visegrádi SE

Szokolyai SK

2022. 08. 27. 17:00
Tahitótfalui sportpálya
2022. 08. 27. 17:00
Tahitótfalui sportpálya
Tahitótfalui SE
Szokolyai SK
2022. 09. 04. 17:00
Dunabogdányi sportpálya
2022. 09. 04. 17:00
Dunabogdányi sportpálya
Dunabogdányi SE
Szokolyai SK
2022. 09. 10. 16:30
Zebegényi sportpálya
2022. 09. 10. 16:30
Zebegényi sportpálya
Zebegény Garvittax
Szokolyai SK
2022. 09. 17. 16:00
Püspökhatvani sportpálya
2022. 09. 17. 16:00
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
Szokolyai SK
2022. 09. 24. 16:00
Gödi SE Sporttelep
2022. 09. 24. 16:00
Gödi SE Sporttelep
Gödi SE
Szokolyai SK
2022. 10. 02. 15:00
Szokolyai sportpálya
2022. 10. 02. 15:00
Szokolyai sportpálya
Szokolyai SK
Erdőkertesi SE
2022. 10. 09. 15:00
Visegrádi sportpálya
2022. 10. 09. 15:00
Visegrádi sportpálya
Visegrádi SE
Szokolyai SK
2022. 10. 22. 15:00
Szokolyai sportpálya
2022. 10. 22. 15:00
Szokolyai sportpálya
Szokolyai SK
Fortuna SE-Kismaros
2022. 10. 30. 13:30
Pilisszántói sportpálya
2022. 10. 30. 13:30
Pilisszántói sportpálya
PILE-Szántó SE
Szokolyai SK
2022. 11. 06. 13:30
Szokolyai sportpálya
2022. 11. 06. 13:30
Szokolyai sportpálya
Szokolyai SK
Szigetgyöngye SE
2022. 11. 13. 13:00
Csomádi sportpálya
2022. 11. 13. 13:00
Csomádi sportpálya
Csomádi KSK
Szokolyai SK
2022. 11. 20. 13:00
Nagymarosi sportpálya
2022. 11. 20. 13:00
Nagymarosi sportpálya
Nagymaros FC
Szokolyai SK
2022. 11. 27. 13:00
Szokolyai sportpálya
2022. 11. 27. 13:00
Szokolyai sportpálya
Szokolyai SK
Pilisvörösvári UFC
2023. 03. 12. 14:30
Szokolyai sportpálya
2023. 03. 12. 14:30
Szokolyai sportpálya
Szokolyai SK
03. 12. 14:30
Tahitótfalui SE
2023. 03. 19. 15:00
Szokolyai sportpálya
2023. 03. 19. 15:00
Szokolyai sportpálya
Szokolyai SK
03. 19. 15:00
Dunabogdányi SE
2023. 03. 26. 15:00
Szokolyai sportpálya
2023. 03. 26. 15:00
Szokolyai sportpálya
Szokolyai SK
03. 26. 15:00
Zebegény Garvittax
2023. 04. 02. 15:30
Szokolyai sportpálya
2023. 04. 02. 15:30
Szokolyai sportpálya
Szokolyai SK
04. 02. 15:30
Püspökhatvani SE
2023. 04. 09. 16:00
Szokolyai sportpálya
2023. 04. 09. 16:00
Szokolyai sportpálya
Szokolyai SK
04. 09. 16:00
Gödi SE
2023. 04. 16. 16:00
Erdőkertesi SE Sporttelep
2023. 04. 16. 16:00
Erdőkertesi SE Sporttelep
Erdőkertesi SE
04. 16. 16:00
Szokolyai SK
2023. 04. 23. 16:30
Szokolyai sportpálya
2023. 04. 23. 16:30
Szokolyai sportpálya
Szokolyai SK
04. 23. 16:30
Visegrádi SE
2023. 04. 29. 16:30
Kismarosi sportpálya
2023. 04. 29. 16:30
Kismarosi sportpálya
Fortuna SE-Kismaros
04. 29. 16:30
Szokolyai SK
2023. 05. 07. 16:30
Szokolyai sportpálya
2023. 05. 07. 16:30
Szokolyai sportpálya
Szokolyai SK
05. 07. 16:30
PILE-Szántó SE
2023. 05. 13. 17:30
Szigetmonostori sportpálya
2023. 05. 13. 17:30
Szigetmonostori sportpálya
Szigetgyöngye SE
05. 13. 17:30
Szokolyai SK
2023. 05. 21. 17:00
Szokolyai sportpálya
2023. 05. 21. 17:00
Szokolyai sportpálya
Szokolyai SK
05. 21. 17:00
Csomádi KSK
2023. 05. 28. 17:00
Szokolyai sportpálya
2023. 05. 28. 17:00
Szokolyai sportpálya
Szokolyai SK
05. 28. 17:00
Nagymaros FC
2023. 06. 03. 17:00
Pilisvörösvári UFC Sporttelep
2023. 06. 03. 17:00
Pilisvörösvári UFC Sporttelep
Pilisvörösvári UFC
06. 03. 17:00
Szokolyai SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->