Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport 8. forduló

2022.10.16 - 15:00

Dunabogdány, Dunabogdányi sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport

Játékvezető
DÉVÉNYI BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÍMÁR LÓRÁND, SZABADOS TIBOR
Dunabogdányi SE
Püspökhatvani SE
90'
45'

Gólok

KREISZ BENDEGÚZ

4'

1 - 0

 

ORSZÁGH BALÁZS

26'

2 - 0

 

KREISZ BENDEGÚZ

39'

3 - 0

 

KISS BENCE GYÖRGY

44'

4 - 0

 

ORSZÁGH BALÁZS

50'

5 - 0

 

KISS BENCE GYÖRGY

53'

6 - 0

 

KISS BENCE GYÖRGY

67'

7 - 0

 

KISS BENCE GYÖRGY

82'

8 - 0

 

KISS BENCE GYÖRGY

85'

9 - 0

 

KREISZ BENDEGÚZ

86'

10 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PILE-Szántó SE PILE-Szántó SE 8 5 2 1 29 11 18 17
2 Pilisvörösvári UFC Pilisvörösvári UFC 8 5 2 1 30 13 17 17
3 Fortuna SE-Kismaros Fortuna SE-Kismaros 8 5 0 3 27 16 11 15
4 Visegrádi SE Visegrádi SE 8 4 2 2 18 13 5 14
5 Csomádi KSK Csomádi KSK 8 4 2 2 18 17 1 14
6 Dunabogdányi SE Dunabogdányi SE 8 4 1 3 19 12 7 13
7 Zebegény Garvittax Zebegény Garvittax 8 4 1 3 15 14 1 13
8 Gödi SE Gödi SE 8 3 4 1 21 13 8 13
9 Erdőkertesi SE Erdőkertesi SE 8 3 3 2 18 14 4 12
10 Tahitótfalui SE Tahitótfalui SE 8 3 2 3 22 15 7 11
11 Püspökhatvani SE Püspökhatvani SE 8 3 1 4 22 38 -16 10
12 Nagymaros FC Nagymaros FC 8 1 1 6 11 27 -16 4
13 Szokolyai SK Szokolyai SK 8 0 3 5 6 14 -8 3
14 Szigetgyöngye SE Szigetgyöngye SE 8 0 0 8 7 46 -39 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigetgyöngye SE Fortuna SE-Kismaros 2 2 0 0 13 0 13 6 6 3 2 1 7 5 2 11 8 5 2 1 20 5 15 17
2 Szigetgyöngye SE PILE-Szántó SE 4 3 1 0 7 2 5 10 4 2 1 1 8 2 6 7 8 5 2 1 15 4 11 17
3 Szigetgyöngye SE Zebegény Garvittax 5 3 1 1 4 2 2 10 3 2 0 1 2 2 0 6 8 5 1 2 6 4 2 16
4 Szigetgyöngye SE Pilisvörösvári UFC 4 2 1 1 10 3 7 7 4 2 2 0 5 3 2 8 8 4 3 1 15 6 9 15
5 Szigetgyöngye SE Visegrádi SE 4 3 0 1 6 4 2 9 4 1 3 0 5 4 1 6 8 4 3 1 11 8 3 15
6 Szigetgyöngye SE Dunabogdányi SE 6 3 2 1 8 4 4 11 2 1 0 1 2 2 0 3 8 4 2 2 10 6 4 14
7 Szigetgyöngye SE Tahitótfalui SE 4 2 0 2 4 5 -1 6 4 2 1 1 6 2 4 7 8 4 1 3 10 7 3 13
8 Szigetgyöngye SE Csomádi KSK 4 0 3 1 3 5 -2 3 4 3 0 1 7 3 4 9 8 3 3 2 10 8 2 12
9 Szigetgyöngye SE Gödi SE 4 1 3 0 2 1 1 6 4 2 0 2 4 8 -4 6 8 3 3 2 6 9 -3 12
10 Szigetgyöngye SE Püspökhatvani SE 5 3 1 1 7 4 3 10 3 0 0 3 2 11 -9 0 8 3 1 4 9 15 -6 10
11 Szigetgyöngye SE Erdőkertesi SE 4 1 1 2 4 5 -1 4 4 0 2 2 1 5 -4 2 8 1 3 4 5 10 -5 6
12 Szigetgyöngye SE Szokolyai SK 2 0 1 1 1 2 -1 1 6 0 3 3 2 5 -3 3 8 0 4 4 3 7 -4 4
13 Szigetgyöngye SE Nagymaros FC 4 0 1 3 2 7 -5 1 4 0 1 3 2 9 -7 1 8 0 2 6 4 16 -12 2
14 Szigetgyöngye SE Szigetgyöngye SE 4 0 0 4 2 10 -8 0 4 0 0 4 1 12 -11 0 8 0 0 8 3 22 -19 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigetgyöngye SE PILE-Szántó SE 4 3 1 0 14 5 9 10 4 2 1 1 15 6 9 7 8 5 2 1 29 11 18 17
2 Szigetgyöngye SE Pilisvörösvári UFC 4 3 1 0 21 6 15 10 4 2 1 1 9 7 2 7 8 5 2 1 30 13 17 17
3 Szigetgyöngye SE Fortuna SE-Kismaros 2 2 0 0 15 4 11 6 6 3 0 3 12 12 0 9 8 5 0 3 27 16 11 15
4 Szigetgyöngye SE Visegrádi SE 4 3 0 1 9 7 2 9 4 1 2 1 9 6 3 5 8 4 2 2 18 13 5 14
5 Szigetgyöngye SE Csomádi KSK 4 1 1 2 7 11 -4 4 4 3 1 0 11 6 5 10 8 4 2 2 18 17 1 14
6 Szigetgyöngye SE Dunabogdányi SE 6 4 1 1 16 6 10 13 2 0 0 2 3 6 -3 0 8 4 1 3 19 12 7 13
7 Szigetgyöngye SE Zebegény Garvittax 5 2 1 2 9 9 0 7 3 2 0 1 6 5 1 6 8 4 1 3 15 14 1 13
8 Szigetgyöngye SE Gödi SE 4 1 3 0 6 4 2 6 4 2 1 1 15 9 6 7 8 3 4 1 21 13 8 13
9 Szigetgyöngye SE Erdőkertesi SE 4 2 1 1 12 7 5 7 4 1 2 1 6 7 -1 5 8 3 3 2 18 14 4 12
10 Szigetgyöngye SE Tahitótfalui SE 4 1 2 1 8 7 1 5 4 2 0 2 14 8 6 6 8 3 2 3 22 15 7 11
11 Szigetgyöngye SE Püspökhatvani SE 5 3 1 1 17 14 3 10 3 0 0 3 5 24 -19 0 8 3 1 4 22 38 -16 10
12 Szigetgyöngye SE Nagymaros FC 4 1 0 3 5 10 -5 3 4 0 1 3 6 17 -11 1 8 1 1 6 11 27 -16 4
13 Szigetgyöngye SE Szokolyai SK 2 0 0 2 1 3 -2 0 6 0 3 3 5 11 -6 3 8 0 3 5 6 14 -8 3
14 Szigetgyöngye SE Szigetgyöngye SE 4 0 0 4 5 25 -20 0 4 0 0 4 2 21 -19 0 8 0 0 8 7 46 -39 0
 
Csomádi KSK
--2 - 5--1 - 02 - 4----2 - 2-
Dunabogdányi SE
0 - 3---2 - 1--10 - 02 - 11 - 11 - 0--
Erdőkertesi SE
2 - 2-3 - 4-3 - 1---4 - 0----
Fortuna SE-Kismaros
---7 - 3----8 - 1----
Gödi SE
-----2 - 23 - 1--0 - 0-1 - 1-
Nagymaros FC
----0 - 3-----1 - 33 - 21 - 2
PILE-Szántó SE
--2 - 23 - 1---6 - 2----3 - 0
Pilisvörösvári UFC
-4 - 21 - 1--8 - 0-8 - 3-----
Püspökhatvani SE
---1 - 0-4 - 4--7 - 03 - 12 - 9--
Szigetgyöngye SE
----1 - 8-3 - 9----0 - 41 - 4
Szokolyai SK
--1 - 20 - 1---------
Tahitótfalui SE
2 - 3---1 - 1--2 - 2--3 - 1--
Visegrádi SE
--3 - 13 - 1--0 - 4---3 - 1--
Zebegény Garvittax
2 - 32 - 1-----0 - 2--1 - 14 - 2-

Meccsek

Dunabogdányi SE

2022. 08. 28. 17:30
Dunabogdányi sportpálya
2022. 08. 28. 17:30
Dunabogdányi sportpálya
Dunabogdányi SE
Szigetgyöngye SE
2022. 09. 04. 17:00
Dunabogdányi sportpálya
2022. 09. 04. 17:00
Dunabogdányi sportpálya
Dunabogdányi SE
Szokolyai SK
2022. 09. 11. 15:00
Dunabogdányi sportpálya
2022. 09. 11. 15:00
Dunabogdányi sportpálya
Dunabogdányi SE
Nagymaros FC
2022. 09. 18. 16:00
Pilisvörösvári UFC Sporttelep
2022. 09. 18. 16:00
Pilisvörösvári UFC Sporttelep
Pilisvörösvári UFC
Dunabogdányi SE
2022. 09. 25. 16:30
Dunabogdányi sportpálya
2022. 09. 25. 16:30
Dunabogdányi sportpálya
Dunabogdányi SE
Tahitótfalui SE
2022. 10. 02. 16:00
Dunabogdányi sportpálya
2022. 10. 02. 16:00
Dunabogdányi sportpálya
Dunabogdányi SE
Csomádi KSK
2022. 10. 08. 15:00
Zebegényi sportpálya
2022. 10. 08. 15:00
Zebegényi sportpálya
Zebegény Garvittax
Dunabogdányi SE
2022. 10. 16. 15:00
Dunabogdányi sportpálya
2022. 10. 16. 15:00
Dunabogdányi sportpálya
Dunabogdányi SE
Püspökhatvani SE
2022. 10. 29. 13:30
Gödi SE Sporttelep
2022. 10. 29. 13:30
Gödi SE Sporttelep
Gödi SE
Dunabogdányi SE
2022. 11. 06. 14:00
Dunabogdányi sportpálya
2022. 11. 06. 14:00
Dunabogdányi sportpálya
Dunabogdányi SE
Erdőkertesi SE
2022. 11. 13. 13:00
Visegrádi sportpálya
2022. 11. 13. 13:00
Visegrádi sportpálya
Visegrádi SE
Dunabogdányi SE
2022. 11. 20. 13:30
Dunabogdányi sportpálya
2022. 11. 20. 13:30
Dunabogdányi sportpálya
Dunabogdányi SE
Fortuna SE-Kismaros
2022. 11. 27. 13:00
Pilisszántói sportpálya
2022. 11. 27. 13:00
Pilisszántói sportpálya
PILE-Szántó SE
Dunabogdányi SE
2023. 03. 11. 15:00
Szigetmonostori sportpálya
2023. 03. 11. 15:00
Szigetmonostori sportpálya
Szigetgyöngye SE
03. 11. 15:00
Dunabogdányi SE
2023. 03. 19. 15:00
Szokolyai sportpálya
2023. 03. 19. 15:00
Szokolyai sportpálya
Szokolyai SK
03. 19. 15:00
Dunabogdányi SE
2023. 03. 26. 15:00
Nagymarosi sportpálya
2023. 03. 26. 15:00
Nagymarosi sportpálya
Nagymaros FC
03. 26. 15:00
Dunabogdányi SE
2023. 04. 02. 16:30
Dunabogdányi sportpálya
2023. 04. 02. 16:30
Dunabogdányi sportpálya
Dunabogdányi SE
04. 02. 16:30
Pilisvörösvári UFC
2023. 04. 08. 16:00
Tahitótfalui sportpálya
2023. 04. 08. 16:00
Tahitótfalui sportpálya
Tahitótfalui SE
04. 08. 16:00
Dunabogdányi SE
2023. 04. 16. 16:00
Csomádi sportpálya
2023. 04. 16. 16:00
Csomádi sportpálya
Csomádi KSK
04. 16. 16:00
Dunabogdányi SE
2023. 04. 23. 17:30
Dunabogdányi sportpálya
2023. 04. 23. 17:30
Dunabogdányi sportpálya
Dunabogdányi SE
04. 23. 17:30
Zebegény Garvittax
2023. 04. 30. 16:30
Püspökhatvani sportpálya
2023. 04. 30. 16:30
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
04. 30. 16:30
Dunabogdányi SE
2023. 05. 07. 17:30
Dunabogdányi sportpálya
2023. 05. 07. 17:30
Dunabogdányi sportpálya
Dunabogdányi SE
05. 07. 17:30
Gödi SE
2023. 05. 14. 17:00
Erdőkertesi SE Sporttelep
2023. 05. 14. 17:00
Erdőkertesi SE Sporttelep
Erdőkertesi SE
05. 14. 17:00
Dunabogdányi SE
2023. 05. 21. 17:30
Dunabogdányi sportpálya
2023. 05. 21. 17:30
Dunabogdányi sportpálya
Dunabogdányi SE
05. 21. 17:30
Visegrádi SE
2023. 05. 27. 17:00
Kismarosi sportpálya
2023. 05. 27. 17:00
Kismarosi sportpálya
Fortuna SE-Kismaros
05. 27. 17:00
Dunabogdányi SE
2023. 06. 03. 17:00
Dunabogdányi sportpálya
2023. 06. 03. 17:00
Dunabogdányi sportpálya
Dunabogdányi SE
06. 03. 17:00
PILE-Szántó SE

Püspökhatvani SE

2022. 08. 28. 17:00
Püspökhatvani sportpálya
2022. 08. 28. 17:00
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
Fortuna SE-Kismaros
2022. 09. 04. 16:30
Pilisszántói sportpálya
2022. 09. 04. 16:30
Pilisszántói sportpálya
PILE-Szántó SE
Püspökhatvani SE
2022. 09. 11. 16:30
Püspökhatvani sportpálya
2022. 09. 11. 16:30
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
Szigetgyöngye SE
2022. 09. 17. 16:00
Püspökhatvani sportpálya
2022. 09. 17. 16:00
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
Szokolyai SK
2022. 09. 25. 16:00
Püspökhatvani sportpálya
2022. 09. 25. 16:00
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
Nagymaros FC
2022. 10. 02. 15:00
Pilisvörösvári UFC Sporttelep
2022. 10. 02. 15:00
Pilisvörösvári UFC Sporttelep
Pilisvörösvári UFC
Püspökhatvani SE
2022. 10. 09. 15:00
Püspökhatvani sportpálya
2022. 10. 09. 15:00
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
Tahitótfalui SE
2022. 10. 16. 15:00
Dunabogdányi sportpálya
2022. 10. 16. 15:00
Dunabogdányi sportpálya
Dunabogdányi SE
Püspökhatvani SE
2022. 10. 30. 13:30
Püspökhatvani sportpálya
2022. 10. 30. 13:30
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
Zebegény Garvittax
2022. 11. 06. 13:30
Püspökhatvani sportpálya
2022. 11. 06. 13:30
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
Csomádi KSK
2022. 11. 12. 13:00
Gödi SE Sporttelep
2022. 11. 12. 13:00
Gödi SE Sporttelep
Gödi SE
Püspökhatvani SE
2022. 11. 20. 13:00
Püspökhatvani sportpálya
2022. 11. 20. 13:00
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
Erdőkertesi SE
2022. 11. 27.
Visegrádi sportpálya
2022. 11. 27.
Visegrádi sportpálya
Visegrádi SE
Püspökhatvani SE
2023. 03. 11. 14:30
Kismarosi sportpálya
2023. 03. 11. 14:30
Kismarosi sportpálya
Fortuna SE-Kismaros
03. 11. 14:30
Püspökhatvani SE
2023. 03. 19. 15:00
Püspökhatvani sportpálya
2023. 03. 19. 15:00
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
03. 19. 15:00
PILE-Szántó SE
2023. 03. 25. 15:30
Szigetmonostori sportpálya
2023. 03. 25. 15:30
Szigetmonostori sportpálya
Szigetgyöngye SE
03. 25. 15:30
Püspökhatvani SE
2023. 04. 02. 15:30
Szokolyai sportpálya
2023. 04. 02. 15:30
Szokolyai sportpálya
Szokolyai SK
04. 02. 15:30
Püspökhatvani SE
2023. 04. 09. 16:00
Nagymarosi sportpálya
2023. 04. 09. 16:00
Nagymarosi sportpálya
Nagymaros FC
04. 09. 16:00
Püspökhatvani SE
2023. 04. 16. 16:00
Püspökhatvani sportpálya
2023. 04. 16. 16:00
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
04. 16. 16:00
Pilisvörösvári UFC
2023. 04. 22. 16:30
Tahitótfalui sportpálya
2023. 04. 22. 16:30
Tahitótfalui sportpálya
Tahitótfalui SE
04. 22. 16:30
Püspökhatvani SE
2023. 04. 30. 16:30
Püspökhatvani sportpálya
2023. 04. 30. 16:30
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
04. 30. 16:30
Dunabogdányi SE
2023. 05. 06. 16:30
Zebegényi sportpálya
2023. 05. 06. 16:30
Zebegényi sportpálya
Zebegény Garvittax
05. 06. 16:30
Püspökhatvani SE
2023. 05. 14. 17:00
Csomádi sportpálya
2023. 05. 14. 17:00
Csomádi sportpálya
Csomádi KSK
05. 14. 17:00
Püspökhatvani SE
2023. 05. 21. 17:00
Püspökhatvani sportpálya
2023. 05. 21. 17:00
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
05. 21. 17:00
Gödi SE
2023. 05. 28. 17:00
Erdőkertesi SE Sporttelep
2023. 05. 28. 17:00
Erdőkertesi SE Sporttelep
Erdőkertesi SE
05. 28. 17:00
Püspökhatvani SE
2023. 06. 03. 17:00
Püspökhatvani sportpálya
2023. 06. 03. 17:00
Püspökhatvani sportpálya
Püspökhatvani SE
06. 03. 17:00
Visegrádi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->