Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 2. forduló

2022.09.04 - 16:30

Fót, Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
ASZÓDI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH KORNÉL, CZIDOR CSABA GERGŐ
Fót SE
Abonyi Kid FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

13'

KOZÁK JÁNOS
BÍRÓ BENCE DÁVID

18'

1 - 1

 

 

1 - 2

51'

SZEPESI BENCE

 

1 - 3

57'

KOZÁK JÁNOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 2 2 0 0 11 1 10 6
2 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 2 2 0 0 8 1 7 6
3 Iklad KFC Iklad KFC 2 2 0 0 7 2 5 6
4 Sülysápi SE Sülysápi SE 2 2 0 0 6 4 2 6
5 Tápiósági KSK Tápiósági KSK 2 1 0 1 6 4 2 3
6 Dány KSK Dány KSK 2 1 0 1 4 3 1 3
7 Mogyoródi KSK Mogyoródi KSK 2 1 0 1 5 5 0 3
8 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 2 1 0 1 4 4 0 3
9 Mogyoród FC II. Mogyoród FC II. 1 0 0 1 2 4 -2 0
10 Tura VSK Tura VSK 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 Fót SE Fót SE 2 0 0 2 1 5 -4 0
12 SK Farmos SK Farmos 2 0 0 2 2 10 -8 0
13 Zsámboki SE Zsámboki SE 2 0 0 2 0 11 -11 0
14 SK Tóalmás (Kizárva) SK Tóalmás (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SK Tóalmás (Kizárva) Sülysápi SE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 5 3 2 6
2 SK Tóalmás (Kizárva) Iklad KFC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 1 2 6
3 SK Tóalmás (Kizárva) Abonyi Kid FC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 4 1 3 4
4 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiószőlősi KSE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
5 SK Tóalmás (Kizárva) Dány KSK 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 3 3 0 3
6 SK Tóalmás (Kizárva) SK Farmos 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 0 1 1 1 0 3
7 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiószelei SE 2 1 0 1 1 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 1 1 0 3
8 SK Tóalmás (Kizárva) Mogyoródi KSK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
9 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiósági KSK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
10 SK Tóalmás (Kizárva) Fót SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
11 SK Tóalmás (Kizárva) Mogyoród FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 SK Tóalmás (Kizárva) Tura VSK 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 SK Tóalmás (Kizárva) Zsámboki SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 4 -4 0
14 SK Tóalmás (Kizárva) SK Tóalmás (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SK Tóalmás (Kizárva) Abonyi Kid FC 1 1 0 0 8 0 8 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 11 1 10 6
2 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiószelei SE 2 2 0 0 8 1 7 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 8 1 7 6
3 SK Tóalmás (Kizárva) Iklad KFC 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 7 2 5 6
4 SK Tóalmás (Kizárva) Sülysápi SE 1 1 0 0 4 3 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 6 4 2 6
5 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiósági KSK 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 1 0 1 6 4 2 3
6 SK Tóalmás (Kizárva) Dány KSK 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 4 3 1 3
7 SK Tóalmás (Kizárva) Mogyoródi KSK 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 5 5 0 3
8 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiószőlősi KSE 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 4 4 0 3
9 SK Tóalmás (Kizárva) Mogyoród FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
10 SK Tóalmás (Kizárva) Tura VSK 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 SK Tóalmás (Kizárva) Fót SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 5 -4 0
12 SK Tóalmás (Kizárva) SK Farmos 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 10 -8 0 2 0 0 2 2 10 -8 0
13 SK Tóalmás (Kizárva) Zsámboki SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 8 -8 0 2 0 0 2 0 11 -11 0
14 SK Tóalmás (Kizárva) SK Tóalmás (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Abonyi Kid FC
------------8 - 0
Dány KSK
-------1 - 2-----
Fót SE
1 - 3------------
Iklad KFC
---4 - 2---------
Mogyoród FC II.
-------------
Mogyoródi KSK
-----4 - 1-------
SK Farmos
-------------
SK Tóalmás
-------------
Sülysápi SE
--------4 - 3----
Tápiósági KSK
----------3 - 0--
Tápiószelei SE
--2 - 0---6 - 1------
Tápiószőlősi KSE
-----4 - 1-------
Tura VSK
-1 - 3-----------
Zsámboki SE
---0 - 3---------

Meccsek

Fót SE

2022. 08. 27. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 08. 27. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Fót SE
2022. 09. 04. 16:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2022. 09. 04. 16:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
Abonyi Kid FC
2022. 09. 11. 16:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2022. 09. 11. 16:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
SK Farmos
2022. 09. 17. 16:00
Ikladi KFC Sporttelep
2022. 09. 17. 16:00
Ikladi KFC Sporttelep
Iklad KFC
Fót SE
2022. 09. 25. 16:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2022. 09. 25. 16:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
Tápiószőlősi KSE
2022. 10. 09. 15:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2022. 10. 09. 15:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
Sülysápi SE
2022. 10. 16. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2022. 10. 16. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Fót SE
2022. 10. 30. 13:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2022. 10. 30. 13:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
Tura VSK
2022. 11. 05. 13:30
Tápiósági sportpálya
2022. 11. 05. 13:30
Tápiósági sportpálya
Tápiósági KSK
Fót SE
2022. 11. 13. 13:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2022. 11. 13. 13:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
Mogyoród FC II.
2022. 11. 20. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2022. 11. 20. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
Fót SE
2022. 11. 27. 13:00
Fóti Műfüves Nagypálya
2022. 11. 27. 13:00
Fóti Műfüves Nagypálya
Fót SE
Zsámboki SE
2023. 03. 12. 14:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2023. 03. 12. 14:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
03. 12. 14:30
Tápiószelei SE
2023. 03. 18. 15:00
Abonyi sportpálya
2023. 03. 18. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
03. 18. 15:00
Fót SE
2023. 03. 26. 15:00
Farmosi sportpálya
2023. 03. 26. 15:00
Farmosi sportpálya
SK Farmos
03. 26. 15:00
Fót SE
2023. 04. 02. 15:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2023. 04. 02. 15:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
04. 02. 15:30
Iklad KFC
2023. 04. 08. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2023. 04. 08. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
04. 08. 16:00
Fót SE
2023. 04. 22. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2023. 04. 22. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
04. 22. 16:30
Fót SE
2023. 04. 30. 16:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2023. 04. 30. 16:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
04. 30. 16:30
Dány KSK
2023. 05. 07. 16:30
Turai sportpálya
2023. 05. 07. 16:30
Turai sportpálya
Tura VSK
05. 07. 16:30
Fót SE
2023. 05. 13. 17:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2023. 05. 13. 17:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
05. 13. 17:00
Tápiósági KSK
2023. 05. 21. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2023. 05. 21. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
05. 21. 17:00
Fót SE
2023. 05. 28. 17:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2023. 05. 28. 17:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
05. 28. 17:00
Mogyoródi KSK
2023. 06. 04. 17:00
Zsámboki sportpálya
2023. 06. 04. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
06. 04. 17:00
Fót SE

Abonyi Kid FC

2022. 08. 28. 17:00
Abonyi sportpálya
2022. 08. 28. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Zsámboki SE
2022. 09. 04. 16:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2022. 09. 04. 16:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
Abonyi Kid FC
2022. 09. 11. 16:30
Ikladi KFC Sporttelep
2022. 09. 11. 16:30
Ikladi KFC Sporttelep
Iklad KFC
Abonyi Kid FC
2022. 09. 25. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2022. 09. 25. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Abonyi Kid FC
2022. 12. 03. 13:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 12. 03. 13:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Abonyi Kid FC
Tápiósági KSK
2022. 10. 09. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2022. 10. 09. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
Abonyi Kid FC
2022. 10. 16. 15:00
Abonyi sportpálya
2022. 10. 16. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Tápiószelei SE
2022. 10. 29. 13:30
Abonyi sportpálya
2022. 10. 29. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
SK Farmos
2022. 11. 05. 13:30
Abonyi sportpálya
2022. 11. 05. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Tápiószőlősi KSE
2022. 11. 12. 13:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2022. 11. 12. 13:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Abonyi Kid FC
2022. 11. 19. 13:00
Turai sportpálya
2022. 11. 19. 13:00
Turai sportpálya
Tura VSK
Abonyi Kid FC
2022. 11. 27. 13:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2022. 11. 27. 13:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
Abonyi Kid FC
2023. 03. 12. 14:30
Zsámboki sportpálya
2023. 03. 12. 14:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
03. 12. 14:30
Abonyi Kid FC
2023. 03. 18. 15:00
Abonyi sportpálya
2023. 03. 18. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
03. 18. 15:00
Fót SE
2023. 03. 25. 15:00
Abonyi sportpálya
2023. 03. 25. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
03. 25. 15:00
Iklad KFC
2023. 04. 08. 16:00
Abonyi sportpálya
2023. 04. 08. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
04. 08. 16:00
Dány KSK
2023. 04. 15. 16:00
Tápiósági sportpálya
2023. 04. 15. 16:00
Tápiósági sportpálya
Tápiósági KSK
04. 15. 16:00
Abonyi Kid FC
2023. 04. 22. 16:30
Abonyi sportpálya
2023. 04. 22. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
04. 22. 16:30
Mogyoródi KSK
2023. 04. 29. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2023. 04. 29. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
04. 29. 16:30
Abonyi Kid FC
2023. 05. 07. 16:30
Farmosi sportpálya
2023. 05. 07. 16:30
Farmosi sportpálya
SK Farmos
05. 07. 16:30
Abonyi Kid FC
2023. 05. 13. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2023. 05. 13. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
05. 13. 17:00
Abonyi Kid FC
2023. 05. 20. 17:00
Abonyi sportpálya
2023. 05. 20. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 20. 17:00
Sülysápi SE
2023. 05. 27. 17:00
Abonyi sportpálya
2023. 05. 27. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 27. 17:00
Tura VSK
2023. 06. 04. 17:00
Abonyi sportpálya
2023. 06. 04. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
06. 04. 17:00
Mogyoród FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->