Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 5. forduló

2022.09.25 - 17:00

Mogyoród, Ober János Sporttelep (Mogyoród)

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
FAZEKAS ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÁNYÁSI ISTVÁN, GÁGÓ GÁBOR
Mogyoródi KSK
Mogyoród FC II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

33'

PÁSZTOR LÁSZLÓ MÁRK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Sülysápi SE Sülysápi SE 5 4 1 0 30 6 24 13
2 Tápiósági KSK Tápiósági KSK 5 4 0 1 20 12 8 12
3 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 5 3 1 1 14 4 10 10
4 Iklad KFC Iklad KFC 4 3 0 1 14 7 7 9
5 Fót SE Fót SE 5 3 0 2 15 9 6 9
6 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 4 2 0 2 13 8 5 6
7 Tura VSK Tura VSK 4 2 0 2 11 8 3 6
8 Mogyoród FC II. Mogyoród FC II. 4 2 0 2 9 9 0 6
9 Dány KSK Dány KSK 5 2 0 3 9 10 -1 6
10 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 5 1 1 3 7 16 -9 4
11 Mogyoródi KSK Mogyoródi KSK 5 1 0 4 6 18 -12 3
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 4 1 0 3 5 18 -13 3
13 SK Farmos SK Farmos 5 0 1 4 4 32 -28 1
14 SK Tóalmás (Kizárva) SK Tóalmás (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SK Tóalmás (Kizárva) Sülysápi SE 3 3 0 0 14 3 11 9 2 2 0 0 7 1 6 6 5 5 0 0 21 4 17 15
2 SK Tóalmás (Kizárva) Iklad KFC 3 2 0 1 5 4 1 6 1 1 0 0 1 0 1 3 4 3 0 1 6 4 2 9
3 SK Tóalmás (Kizárva) Fót SE 3 1 2 0 4 2 2 5 2 1 0 1 2 2 0 3 5 2 2 1 6 4 2 8
4 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiósági KSK 3 1 1 1 2 2 0 4 2 1 0 1 6 6 0 3 5 2 1 2 8 8 0 7
5 SK Tóalmás (Kizárva) Dány KSK 3 1 0 2 3 4 -1 3 2 1 1 0 3 2 1 4 5 2 1 2 6 6 0 7
6 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiószőlősi KSE 2 1 1 0 3 1 2 4 3 0 3 0 1 1 0 3 5 1 4 0 4 2 2 7
7 SK Tóalmás (Kizárva) Tura VSK 2 1 0 1 5 2 3 3 2 1 0 1 2 2 0 3 4 2 0 2 7 4 3 6
8 SK Tóalmás (Kizárva) Mogyoród FC II. 1 0 0 1 3 4 -1 0 3 2 0 1 3 2 1 6 4 2 0 2 6 6 0 6
9 SK Tóalmás (Kizárva) Abonyi Kid FC 1 1 0 0 3 0 3 3 3 0 1 2 3 5 -2 1 4 1 1 2 6 5 1 4
10 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiószelei SE 4 1 1 2 1 2 -1 4 1 0 0 1 1 2 -1 0 5 1 1 3 2 4 -2 4
11 SK Tóalmás (Kizárva) Zsámboki SE 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 1 0 1 1 3 -2 3 4 1 1 2 2 5 -3 4
12 SK Tóalmás (Kizárva) SK Farmos 0 0 0 0 0 0 0 0 5 1 1 3 1 12 -11 4 5 1 1 3 1 12 -11 4
13 SK Tóalmás (Kizárva) Mogyoródi KSK 3 1 0 2 1 6 -5 3 2 0 0 2 1 7 -6 0 5 1 0 4 2 13 -11 3
14 SK Tóalmás (Kizárva) SK Tóalmás (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SK Tóalmás (Kizárva) Sülysápi SE 3 2 1 0 22 5 17 7 2 2 0 0 8 1 7 6 5 4 1 0 30 6 24 13
2 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiósági KSK 3 3 0 0 12 5 7 9 2 1 0 1 8 7 1 3 5 4 0 1 20 12 8 12
3 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiószelei SE 4 3 0 1 12 2 10 9 1 0 1 0 2 2 0 1 5 3 1 1 14 4 10 10
4 SK Tóalmás (Kizárva) Iklad KFC 3 2 0 1 11 7 4 6 1 1 0 0 3 0 3 3 4 3 0 1 14 7 7 9
5 SK Tóalmás (Kizárva) Fót SE 3 2 0 1 11 4 7 6 2 1 0 1 4 5 -1 3 5 3 0 2 15 9 6 9
6 SK Tóalmás (Kizárva) Abonyi Kid FC 1 1 0 0 8 0 8 3 3 1 0 2 5 8 -3 3 4 2 0 2 13 8 5 6
7 SK Tóalmás (Kizárva) Tura VSK 2 1 0 1 7 4 3 3 2 1 0 1 4 4 0 3 4 2 0 2 11 8 3 6
8 SK Tóalmás (Kizárva) Mogyoród FC II. 1 0 0 1 3 5 -2 0 3 2 0 1 6 4 2 6 4 2 0 2 9 9 0 6
9 SK Tóalmás (Kizárva) Dány KSK 3 1 0 2 4 6 -2 3 2 1 0 1 5 4 1 3 5 2 0 3 9 10 -1 6
10 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiószőlősi KSE 2 1 1 0 6 3 3 4 3 0 0 3 1 13 -12 0 5 1 1 3 7 16 -9 4
11 SK Tóalmás (Kizárva) Mogyoródi KSK 3 1 0 2 4 8 -4 3 2 0 0 2 2 10 -8 0 5 1 0 4 6 18 -12 3
12 SK Tóalmás (Kizárva) Zsámboki SE 2 1 0 1 3 5 -2 3 2 0 0 2 2 13 -11 0 4 1 0 3 5 18 -13 3
13 SK Tóalmás (Kizárva) SK Farmos 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 1 4 4 32 -28 1 5 0 1 4 4 32 -28 1
14 SK Tóalmás (Kizárva) SK Tóalmás (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Abonyi Kid FC
------------8 - 0
Dány KSK
3 - 1--0 - 3---1 - 2-----
Fót SE
1 - 3----4 - 0----6 - 1--
Iklad KFC
4 - 1-3 - 44 - 2---------
Mogyoród FC II.
--------3 - 5----
Mogyoródi KSK
----0 - 14 - 1-0 - 6-----
SK Farmos
-------------
SK Tóalmás
-------------
Sülysápi SE
------16 - 0-4 - 32 - 2---
Tápiósági KSK
----------3 - 04 - 35 - 2
Tápiószelei SE
--2 - 0---6 - 1---4 - 00 - 1-
Tápiószőlősi KSE
-----4 - 12 - 2------
Tura VSK
-1 - 3---6 - 1-------
Zsámboki SE
-3 - 2-0 - 3---------

Meccsek

Mogyoródi KSK

2022. 08. 28. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2022. 08. 28. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
SK Farmos
2022. 09. 04. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2022. 09. 04. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Mogyoródi KSK
2022. 09. 11. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2022. 09. 11. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
Sülysápi SE
2022. 09. 18. 16:00
Turai sportpálya
2022. 09. 18. 16:00
Turai sportpálya
Tura VSK
Mogyoródi KSK
2022. 09. 25. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2022. 09. 25. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
Mogyoród FC II.
2022. 10. 02. 15:00
Zsámboki sportpálya
2022. 10. 02. 15:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Mogyoródi KSK
2022. 10. 09. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2022. 10. 09. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
Abonyi Kid FC
2022. 10. 16. 15:00
Ikladi KFC Sporttelep
2022. 10. 16. 15:00
Ikladi KFC Sporttelep
Iklad KFC
Mogyoródi KSK
2022. 11. 06. 13:30
Dány KSK Sporttelep
2022. 11. 06. 13:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Mogyoródi KSK
2022. 11. 12. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2022. 11. 12. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
Tápiósági KSK
2022. 11. 20. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2022. 11. 20. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
Fót SE
2022. 11. 27. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 11. 27. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Mogyoródi KSK
2023. 03. 12. 14:30
Farmosi sportpálya
2023. 03. 12. 14:30
Farmosi sportpálya
SK Farmos
03. 12. 14:30
Mogyoródi KSK
2023. 03. 19. 15:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2023. 03. 19. 15:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
03. 19. 15:00
Tápiószőlősi KSE
2023. 03. 25. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2023. 03. 25. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
03. 25. 15:00
Mogyoródi KSK
2023. 04. 02. 15:30
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2023. 04. 02. 15:30
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
04. 02. 15:30
Tura VSK
2023. 04. 09. 16:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2023. 04. 09. 16:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
04. 09. 16:00
Mogyoródi KSK
2023. 04. 16. 16:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2023. 04. 16. 16:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
04. 16. 16:00
Zsámboki SE
2023. 04. 22. 16:30
Abonyi sportpálya
2023. 04. 22. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
04. 22. 16:30
Mogyoródi KSK
2023. 04. 30. 16:30
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2023. 04. 30. 16:30
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
04. 30. 16:30
Iklad KFC
2023. 05. 14. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2023. 05. 14. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
05. 14. 17:00
Dány KSK
2023. 05. 20. 17:00
Tápiósági sportpálya
2023. 05. 20. 17:00
Tápiósági sportpálya
Tápiósági KSK
05. 20. 17:00
Mogyoródi KSK
2023. 05. 28. 17:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2023. 05. 28. 17:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
05. 28. 17:00
Mogyoródi KSK
2023. 06. 04. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2023. 06. 04. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
06. 04. 17:00
Tápiószelei SE

Mogyoród FC II.

2022. 08. 28. 17:00
Ikladi KFC Sporttelep
2022. 08. 28. 17:00
Ikladi KFC Sporttelep
Iklad KFC
Mogyoród FC II.
2022. 09. 11. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2022. 09. 11. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Mogyoród FC II.
2022. 09. 18. 16:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2022. 09. 18. 16:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
Tápiósági KSK
2022. 09. 25. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2022. 09. 25. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
Mogyoród FC II.
2022. 10. 02. 15:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2022. 10. 02. 15:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
Tápiószelei SE
2022. 10. 09. 15:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2022. 10. 09. 15:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
SK Farmos
2022. 10. 16. 15:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2022. 10. 16. 15:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
Tápiószőlősi KSE
2022. 10. 29. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2022. 10. 29. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Mogyoród FC II.
2022. 11. 06. 13:30
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2022. 11. 06. 13:30
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
Tura VSK
2022. 11. 13. 13:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2022. 11. 13. 13:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
Mogyoród FC II.
2022. 11. 20. 13:00
Zsámboki sportpálya
2022. 11. 20. 13:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Mogyoród FC II.
2022. 11. 27. 13:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2022. 11. 27. 13:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
Abonyi Kid FC
2023. 03. 12. 14:30
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2023. 03. 12. 14:30
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
03. 12. 14:30
Iklad KFC
2023. 03. 26. 15:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2023. 03. 26. 15:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
03. 26. 15:00
Dány KSK
2023. 04. 01. 15:30
Tápiósági sportpálya
2023. 04. 01. 15:30
Tápiósági sportpálya
Tápiósági KSK
04. 01. 15:30
Mogyoród FC II.
2023. 04. 09. 16:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2023. 04. 09. 16:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
04. 09. 16:00
Mogyoródi KSK
2023. 04. 15. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2023. 04. 15. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
04. 15. 16:00
Mogyoród FC II.
2023. 04. 23. 16:30
Farmosi sportpálya
2023. 04. 23. 16:30
Farmosi sportpálya
SK Farmos
04. 23. 16:30
Mogyoród FC II.
2023. 04. 29. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2023. 04. 29. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
04. 29. 16:30
Mogyoród FC II.
2023. 05. 07. 16:30
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2023. 05. 07. 16:30
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
05. 07. 16:30
Sülysápi SE
2023. 05. 14. 17:00
Turai sportpálya
2023. 05. 14. 17:00
Turai sportpálya
Tura VSK
05. 14. 17:00
Mogyoród FC II.
2023. 05. 21. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2023. 05. 21. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
05. 21. 17:00
Fót SE
2023. 05. 28. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2023. 05. 28. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
05. 28. 17:00
Zsámboki SE
2023. 06. 04. 17:00
Abonyi sportpálya
2023. 06. 04. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
06. 04. 17:00
Mogyoród FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->