Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 5. forduló

2022.09.25 - 16:00

Dány, Dány KSK Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
PALLAI PÁL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABÓ BARNABÁS
Dány KSK
Abonyi Kid FC
90'
45'

Gólok

ZÁMBÓ TIBOR

2'

1 - 0

 

KACSUK ÁDÁM

14'

2 - 0

 

 

2 - 1

37'

KOZÁK JÁNOS
KÁLMÁN BALÁZS

48'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Sülysápi SE Sülysápi SE 5 4 1 0 30 6 24 13
2 Tápiósági KSK Tápiósági KSK 5 4 0 1 20 12 8 12
3 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 5 3 1 1 14 4 10 10
4 Iklad KFC Iklad KFC 4 3 0 1 14 7 7 9
5 Fót SE Fót SE 5 3 0 2 15 9 6 9
6 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 4 2 0 2 13 8 5 6
7 Tura VSK Tura VSK 4 2 0 2 11 8 3 6
8 Mogyoród FC II. Mogyoród FC II. 4 2 0 2 9 9 0 6
9 Dány KSK Dány KSK 5 2 0 3 9 10 -1 6
10 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 5 1 1 3 7 16 -9 4
11 Mogyoródi KSK Mogyoródi KSK 5 1 0 4 6 18 -12 3
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 4 1 0 3 5 18 -13 3
13 SK Farmos SK Farmos 5 0 1 4 4 32 -28 1
14 SK Tóalmás (Kizárva) SK Tóalmás (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SK Tóalmás (Kizárva) Sülysápi SE 3 3 0 0 14 3 11 9 2 2 0 0 7 1 6 6 5 5 0 0 21 4 17 15
2 SK Tóalmás (Kizárva) Iklad KFC 3 2 0 1 5 4 1 6 1 1 0 0 1 0 1 3 4 3 0 1 6 4 2 9
3 SK Tóalmás (Kizárva) Fót SE 3 1 2 0 4 2 2 5 2 1 0 1 2 2 0 3 5 2 2 1 6 4 2 8
4 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiósági KSK 3 1 1 1 2 2 0 4 2 1 0 1 6 6 0 3 5 2 1 2 8 8 0 7
5 SK Tóalmás (Kizárva) Dány KSK 3 1 0 2 3 4 -1 3 2 1 1 0 3 2 1 4 5 2 1 2 6 6 0 7
6 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiószőlősi KSE 2 1 1 0 3 1 2 4 3 0 3 0 1 1 0 3 5 1 4 0 4 2 2 7
7 SK Tóalmás (Kizárva) Tura VSK 2 1 0 1 5 2 3 3 2 1 0 1 2 2 0 3 4 2 0 2 7 4 3 6
8 SK Tóalmás (Kizárva) Mogyoród FC II. 1 0 0 1 3 4 -1 0 3 2 0 1 3 2 1 6 4 2 0 2 6 6 0 6
9 SK Tóalmás (Kizárva) Abonyi Kid FC 1 1 0 0 3 0 3 3 3 0 1 2 3 5 -2 1 4 1 1 2 6 5 1 4
10 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiószelei SE 4 1 1 2 1 2 -1 4 1 0 0 1 1 2 -1 0 5 1 1 3 2 4 -2 4
11 SK Tóalmás (Kizárva) Zsámboki SE 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 1 0 1 1 3 -2 3 4 1 1 2 2 5 -3 4
12 SK Tóalmás (Kizárva) SK Farmos 0 0 0 0 0 0 0 0 5 1 1 3 1 12 -11 4 5 1 1 3 1 12 -11 4
13 SK Tóalmás (Kizárva) Mogyoródi KSK 3 1 0 2 1 6 -5 3 2 0 0 2 1 7 -6 0 5 1 0 4 2 13 -11 3
14 SK Tóalmás (Kizárva) SK Tóalmás (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SK Tóalmás (Kizárva) Sülysápi SE 3 2 1 0 22 5 17 7 2 2 0 0 8 1 7 6 5 4 1 0 30 6 24 13
2 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiósági KSK 3 3 0 0 12 5 7 9 2 1 0 1 8 7 1 3 5 4 0 1 20 12 8 12
3 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiószelei SE 4 3 0 1 12 2 10 9 1 0 1 0 2 2 0 1 5 3 1 1 14 4 10 10
4 SK Tóalmás (Kizárva) Iklad KFC 3 2 0 1 11 7 4 6 1 1 0 0 3 0 3 3 4 3 0 1 14 7 7 9
5 SK Tóalmás (Kizárva) Fót SE 3 2 0 1 11 4 7 6 2 1 0 1 4 5 -1 3 5 3 0 2 15 9 6 9
6 SK Tóalmás (Kizárva) Abonyi Kid FC 1 1 0 0 8 0 8 3 3 1 0 2 5 8 -3 3 4 2 0 2 13 8 5 6
7 SK Tóalmás (Kizárva) Tura VSK 2 1 0 1 7 4 3 3 2 1 0 1 4 4 0 3 4 2 0 2 11 8 3 6
8 SK Tóalmás (Kizárva) Mogyoród FC II. 1 0 0 1 3 5 -2 0 3 2 0 1 6 4 2 6 4 2 0 2 9 9 0 6
9 SK Tóalmás (Kizárva) Dány KSK 3 1 0 2 4 6 -2 3 2 1 0 1 5 4 1 3 5 2 0 3 9 10 -1 6
10 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiószőlősi KSE 2 1 1 0 6 3 3 4 3 0 0 3 1 13 -12 0 5 1 1 3 7 16 -9 4
11 SK Tóalmás (Kizárva) Mogyoródi KSK 3 1 0 2 4 8 -4 3 2 0 0 2 2 10 -8 0 5 1 0 4 6 18 -12 3
12 SK Tóalmás (Kizárva) Zsámboki SE 2 1 0 1 3 5 -2 3 2 0 0 2 2 13 -11 0 4 1 0 3 5 18 -13 3
13 SK Tóalmás (Kizárva) SK Farmos 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 1 4 4 32 -28 1 5 0 1 4 4 32 -28 1
14 SK Tóalmás (Kizárva) SK Tóalmás (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Abonyi Kid FC
------------8 - 0
Dány KSK
3 - 1--0 - 3---1 - 2-----
Fót SE
1 - 3----4 - 0----6 - 1--
Iklad KFC
4 - 1-3 - 44 - 2---------
Mogyoród FC II.
--------3 - 5----
Mogyoródi KSK
----0 - 14 - 1-0 - 6-----
SK Farmos
-------------
SK Tóalmás
-------------
Sülysápi SE
------16 - 0-4 - 32 - 2---
Tápiósági KSK
----------3 - 04 - 35 - 2
Tápiószelei SE
--2 - 0---6 - 1---4 - 00 - 1-
Tápiószőlősi KSE
-----4 - 12 - 2------
Tura VSK
-1 - 3---6 - 1-------
Zsámboki SE
-3 - 2-0 - 3---------

Meccsek

Dány KSK

2022. 08. 28. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2022. 08. 28. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Sülysápi SE
2022. 09. 04. 16:30
Turai sportpálya
2022. 09. 04. 16:30
Turai sportpálya
Tura VSK
Dány KSK
2022. 09. 11. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2022. 09. 11. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Mogyoród FC II.
2022. 09. 18. 16:00
Zsámboki sportpálya
2022. 09. 18. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Dány KSK
2022. 09. 25. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2022. 09. 25. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Abonyi Kid FC
2022. 10. 02. 15:00
Ikladi KFC Sporttelep
2022. 10. 02. 15:00
Ikladi KFC Sporttelep
Iklad KFC
Dány KSK
2022. 10. 16. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2022. 10. 16. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Fót SE
2022. 10. 29. 13:30
Tápiósági sportpálya
2022. 10. 29. 13:30
Tápiósági sportpálya
Tápiósági KSK
Dány KSK
2022. 11. 06. 13:30
Dány KSK Sporttelep
2022. 11. 06. 13:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Mogyoródi KSK
2022. 11. 13. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 11. 13. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Dány KSK
2022. 11. 20. 13:00
Dány KSK Sporttelep
2022. 11. 20. 13:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
SK Farmos
2022. 11. 27. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2022. 11. 27. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Dány KSK
2023. 03. 11. 14:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2023. 03. 11. 14:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
03. 11. 14:30
Dány KSK
2023. 03. 19. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2023. 03. 19. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
03. 19. 15:00
Tura VSK
2023. 03. 26. 15:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2023. 03. 26. 15:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
03. 26. 15:00
Dány KSK
2023. 04. 02. 15:30
Dány KSK Sporttelep
2023. 04. 02. 15:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
04. 02. 15:30
Zsámboki SE
2023. 04. 08. 16:00
Abonyi sportpálya
2023. 04. 08. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
04. 08. 16:00
Dány KSK
2023. 04. 16. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2023. 04. 16. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
04. 16. 16:00
Iklad KFC
2023. 04. 30. 16:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2023. 04. 30. 16:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
04. 30. 16:30
Dány KSK
2023. 05. 07. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2023. 05. 07. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 07. 16:30
Tápiósági KSK
2023. 05. 14. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2023. 05. 14. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
05. 14. 17:00
Dány KSK
2023. 05. 21. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2023. 05. 21. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 21. 17:00
Tápiószelei SE
2023. 05. 28. 17:00
Farmosi sportpálya
2023. 05. 28. 17:00
Farmosi sportpálya
SK Farmos
05. 28. 17:00
Dány KSK
2023. 06. 04. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2023. 06. 04. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 04. 17:00
Tápiószőlősi KSE

Abonyi Kid FC

2022. 08. 28. 17:00
Abonyi sportpálya
2022. 08. 28. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Zsámboki SE
2022. 09. 04. 16:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2022. 09. 04. 16:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
Abonyi Kid FC
2022. 09. 11. 16:30
Ikladi KFC Sporttelep
2022. 09. 11. 16:30
Ikladi KFC Sporttelep
Iklad KFC
Abonyi Kid FC
2022. 09. 25. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2022. 09. 25. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Abonyi Kid FC
2022. 12. 03. 13:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 12. 03. 13:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Abonyi Kid FC
Tápiósági KSK
2022. 10. 09. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2022. 10. 09. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
Abonyi Kid FC
2022. 10. 16. 15:00
Abonyi sportpálya
2022. 10. 16. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Tápiószelei SE
2022. 10. 29. 13:30
Abonyi sportpálya
2022. 10. 29. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
SK Farmos
2022. 11. 05. 13:30
Abonyi sportpálya
2022. 11. 05. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Tápiószőlősi KSE
2022. 11. 12. 13:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2022. 11. 12. 13:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Abonyi Kid FC
2022. 11. 19. 13:00
Turai sportpálya
2022. 11. 19. 13:00
Turai sportpálya
Tura VSK
Abonyi Kid FC
2022. 11. 27. 13:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2022. 11. 27. 13:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
Abonyi Kid FC
2023. 03. 12. 14:30
Zsámboki sportpálya
2023. 03. 12. 14:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
03. 12. 14:30
Abonyi Kid FC
2023. 03. 18. 15:00
Abonyi sportpálya
2023. 03. 18. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
03. 18. 15:00
Fót SE
2023. 03. 25. 15:00
Abonyi sportpálya
2023. 03. 25. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
03. 25. 15:00
Iklad KFC
2023. 04. 08. 16:00
Abonyi sportpálya
2023. 04. 08. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
04. 08. 16:00
Dány KSK
2023. 04. 15. 16:00
Tápiósági sportpálya
2023. 04. 15. 16:00
Tápiósági sportpálya
Tápiósági KSK
04. 15. 16:00
Abonyi Kid FC
2023. 04. 22. 16:30
Abonyi sportpálya
2023. 04. 22. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
04. 22. 16:30
Mogyoródi KSK
2023. 04. 29. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2023. 04. 29. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
04. 29. 16:30
Abonyi Kid FC
2023. 05. 07. 16:30
Farmosi sportpálya
2023. 05. 07. 16:30
Farmosi sportpálya
SK Farmos
05. 07. 16:30
Abonyi Kid FC
2023. 05. 13. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2023. 05. 13. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
05. 13. 17:00
Abonyi Kid FC
2023. 05. 20. 17:00
Abonyi sportpálya
2023. 05. 20. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 20. 17:00
Sülysápi SE
2023. 05. 27. 17:00
Abonyi sportpálya
2023. 05. 27. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 27. 17:00
Tura VSK
2023. 06. 04. 17:00
Abonyi sportpálya
2023. 06. 04. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
06. 04. 17:00
Mogyoród FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->