Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 5. forduló

2022.10.22 - 14:00

Sülysáp, Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
FEKETE ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LÁZÁR PÉTER LÁSZLÓ, JÓZAN CSABA
Sülysápi SE
SK Farmos
90'
45'

Gólok

SZŰCS ROLAND

8'

1 - 0

 

TÓTH TAMÁS

16'

2 - 0

 

BÉRES BALÁZS

22'

3 - 0

 

BÉRES BALÁZS

28'

4 - 0

 

SZŰCS ROLAND

30'

5 - 0

 

TRABAK ZOLTÁN

31'

6 - 0

 

BÉRES BALÁZS

33'

7 - 0

 

TRABAK MÁTÉ

36'

8 - 0

 

TRABAK ZOLTÁN

45'

9 - 0

 

SZABÓ GÁBOR

48'

10 - 0

 

SOLTI PÉTER

59'

11 - 0

 

TRABAK MÁTÉ

71'

12 - 0

 

TÓTH TAMÁS

74'

13 - 0

 

BÉRES BALÁZS

76'

14 - 0

 

BÉRES BALÁZS

77'

15 - 0

 

TRABAK ZOLTÁN

80'

16 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Sülysápi SE Sülysápi SE 5 4 1 0 30 6 24 13
2 Tápiósági KSK Tápiósági KSK 5 4 0 1 20 12 8 12
3 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 5 3 1 1 14 4 10 10
4 Iklad KFC Iklad KFC 4 3 0 1 14 7 7 9
5 Fót SE Fót SE 5 3 0 2 15 9 6 9
6 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 4 2 0 2 13 8 5 6
7 Tura VSK Tura VSK 4 2 0 2 11 8 3 6
8 Mogyoród FC II. Mogyoród FC II. 4 2 0 2 9 9 0 6
9 Dány KSK Dány KSK 5 2 0 3 9 10 -1 6
10 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 5 1 1 3 7 16 -9 4
11 Mogyoródi KSK Mogyoródi KSK 5 1 0 4 6 18 -12 3
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 4 1 0 3 5 18 -13 3
13 SK Farmos SK Farmos 5 0 1 4 4 32 -28 1
14 SK Tóalmás (Kizárva) SK Tóalmás (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SK Tóalmás (Kizárva) Sülysápi SE 3 3 0 0 14 3 11 9 2 2 0 0 7 1 6 6 5 5 0 0 21 4 17 15
2 SK Tóalmás (Kizárva) Iklad KFC 3 2 0 1 5 4 1 6 1 1 0 0 1 0 1 3 4 3 0 1 6 4 2 9
3 SK Tóalmás (Kizárva) Fót SE 3 1 2 0 4 2 2 5 2 1 0 1 2 2 0 3 5 2 2 1 6 4 2 8
4 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiósági KSK 3 1 1 1 2 2 0 4 2 1 0 1 6 6 0 3 5 2 1 2 8 8 0 7
5 SK Tóalmás (Kizárva) Dány KSK 3 1 0 2 3 4 -1 3 2 1 1 0 3 2 1 4 5 2 1 2 6 6 0 7
6 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiószőlősi KSE 2 1 1 0 3 1 2 4 3 0 3 0 1 1 0 3 5 1 4 0 4 2 2 7
7 SK Tóalmás (Kizárva) Tura VSK 2 1 0 1 5 2 3 3 2 1 0 1 2 2 0 3 4 2 0 2 7 4 3 6
8 SK Tóalmás (Kizárva) Mogyoród FC II. 1 0 0 1 3 4 -1 0 3 2 0 1 3 2 1 6 4 2 0 2 6 6 0 6
9 SK Tóalmás (Kizárva) Abonyi Kid FC 1 1 0 0 3 0 3 3 3 0 1 2 3 5 -2 1 4 1 1 2 6 5 1 4
10 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiószelei SE 4 1 1 2 1 2 -1 4 1 0 0 1 1 2 -1 0 5 1 1 3 2 4 -2 4
11 SK Tóalmás (Kizárva) Zsámboki SE 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 1 0 1 1 3 -2 3 4 1 1 2 2 5 -3 4
12 SK Tóalmás (Kizárva) SK Farmos 0 0 0 0 0 0 0 0 5 1 1 3 1 12 -11 4 5 1 1 3 1 12 -11 4
13 SK Tóalmás (Kizárva) Mogyoródi KSK 3 1 0 2 1 6 -5 3 2 0 0 2 1 7 -6 0 5 1 0 4 2 13 -11 3
14 SK Tóalmás (Kizárva) SK Tóalmás (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SK Tóalmás (Kizárva) Sülysápi SE 3 2 1 0 22 5 17 7 2 2 0 0 8 1 7 6 5 4 1 0 30 6 24 13
2 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiósági KSK 3 3 0 0 12 5 7 9 2 1 0 1 8 7 1 3 5 4 0 1 20 12 8 12
3 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiószelei SE 4 3 0 1 12 2 10 9 1 0 1 0 2 2 0 1 5 3 1 1 14 4 10 10
4 SK Tóalmás (Kizárva) Iklad KFC 3 2 0 1 11 7 4 6 1 1 0 0 3 0 3 3 4 3 0 1 14 7 7 9
5 SK Tóalmás (Kizárva) Fót SE 3 2 0 1 11 4 7 6 2 1 0 1 4 5 -1 3 5 3 0 2 15 9 6 9
6 SK Tóalmás (Kizárva) Abonyi Kid FC 1 1 0 0 8 0 8 3 3 1 0 2 5 8 -3 3 4 2 0 2 13 8 5 6
7 SK Tóalmás (Kizárva) Tura VSK 2 1 0 1 7 4 3 3 2 1 0 1 4 4 0 3 4 2 0 2 11 8 3 6
8 SK Tóalmás (Kizárva) Mogyoród FC II. 1 0 0 1 3 5 -2 0 3 2 0 1 6 4 2 6 4 2 0 2 9 9 0 6
9 SK Tóalmás (Kizárva) Dány KSK 3 1 0 2 4 6 -2 3 2 1 0 1 5 4 1 3 5 2 0 3 9 10 -1 6
10 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiószőlősi KSE 2 1 1 0 6 3 3 4 3 0 0 3 1 13 -12 0 5 1 1 3 7 16 -9 4
11 SK Tóalmás (Kizárva) Mogyoródi KSK 3 1 0 2 4 8 -4 3 2 0 0 2 2 10 -8 0 5 1 0 4 6 18 -12 3
12 SK Tóalmás (Kizárva) Zsámboki SE 2 1 0 1 3 5 -2 3 2 0 0 2 2 13 -11 0 4 1 0 3 5 18 -13 3
13 SK Tóalmás (Kizárva) SK Farmos 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 1 4 4 32 -28 1 5 0 1 4 4 32 -28 1
14 SK Tóalmás (Kizárva) SK Tóalmás (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Abonyi Kid FC
------------8 - 0
Dány KSK
3 - 1--0 - 3---1 - 2-----
Fót SE
1 - 3----4 - 0----6 - 1--
Iklad KFC
4 - 1-3 - 44 - 2---------
Mogyoród FC II.
--------3 - 5----
Mogyoródi KSK
----0 - 14 - 1-0 - 6-----
SK Farmos
-------------
SK Tóalmás
-------------
Sülysápi SE
------16 - 0-4 - 32 - 2---
Tápiósági KSK
----------3 - 04 - 35 - 2
Tápiószelei SE
--2 - 0---6 - 1---4 - 00 - 1-
Tápiószőlősi KSE
-----4 - 12 - 2------
Tura VSK
-1 - 3---6 - 1-------
Zsámboki SE
-3 - 2-0 - 3---------

Meccsek

Sülysápi SE

2022. 08. 28. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2022. 08. 28. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Sülysápi SE
2022. 09. 03. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2022. 09. 03. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Tápiósági KSK
2022. 09. 11. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2022. 09. 11. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
Sülysápi SE
2022. 09. 17. 16:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2022. 09. 17. 16:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Tápiószelei SE
2022. 10. 22. 14:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2022. 10. 22. 14:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
SK Farmos
2022. 10. 01. 13:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 10. 01. 13:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Sülysápi SE
Tápiószőlősi KSE
2022. 10. 09. 15:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2022. 10. 09. 15:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
Sülysápi SE
2022. 10. 16. 15:00
Turai sportpálya
2022. 10. 16. 15:00
Turai sportpálya
Tura VSK
Sülysápi SE
2022. 10. 29. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2022. 10. 29. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Mogyoród FC II.
2022. 11. 06. 13:30
Zsámboki sportpálya
2022. 11. 06. 13:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Sülysápi SE
2022. 11. 12. 13:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2022. 11. 12. 13:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Abonyi Kid FC
2022. 11. 20. 13:00
Ikladi KFC Sporttelep
2022. 11. 20. 13:00
Ikladi KFC Sporttelep
Iklad KFC
Sülysápi SE
2023. 03. 11. 14:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2023. 03. 11. 14:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
03. 11. 14:30
Dány KSK
2023. 03. 18. 15:00
Tápiósági sportpálya
2023. 03. 18. 15:00
Tápiósági sportpálya
Tápiósági KSK
03. 18. 15:00
Sülysápi SE
2023. 03. 25. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2023. 03. 25. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
03. 25. 15:00
Mogyoródi KSK
2023. 04. 01. 15:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2023. 04. 01. 15:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
04. 01. 15:30
Sülysápi SE
2023. 04. 09. 16:00
Farmosi sportpálya
2023. 04. 09. 16:00
Farmosi sportpálya
SK Farmos
04. 09. 16:00
Sülysápi SE
2023. 04. 15. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2023. 04. 15. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
04. 15. 16:00
Sülysápi SE
2023. 04. 22. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2023. 04. 22. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
04. 22. 16:30
Fót SE
2023. 04. 29. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2023. 04. 29. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
04. 29. 16:30
Tura VSK
2023. 05. 07. 16:30
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2023. 05. 07. 16:30
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
05. 07. 16:30
Sülysápi SE
2023. 05. 13. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2023. 05. 13. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
05. 13. 17:00
Zsámboki SE
2023. 05. 20. 17:00
Abonyi sportpálya
2023. 05. 20. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 20. 17:00
Sülysápi SE
2023. 05. 27. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2023. 05. 27. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
05. 27. 17:00
Iklad KFC

SK Farmos

2022. 08. 28. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2022. 08. 28. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
SK Farmos
2022. 09. 04. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 09. 04. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
SK Farmos
2022. 09. 11. 16:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2022. 09. 11. 16:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
SK Farmos
2022. 09. 18. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2022. 09. 18. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
SK Farmos
2022. 10. 22. 14:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2022. 10. 22. 14:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
SK Farmos
2022. 12. 04. 13:00
Turai sportpálya
2022. 12. 04. 13:00
Turai sportpálya
Tura VSK
SK Farmos
2022. 10. 09. 15:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2022. 10. 09. 15:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
SK Farmos
2022. 10. 16. 15:00
Zsámboki sportpálya
2022. 10. 16. 15:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
SK Farmos
2022. 10. 29. 13:30
Abonyi sportpálya
2022. 10. 29. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
SK Farmos
2022. 11. 06. 13:30
Ikladi KFC Sporttelep
2022. 11. 06. 13:30
Ikladi KFC Sporttelep
Iklad KFC
SK Farmos
2022. 11. 20. 13:00
Dány KSK Sporttelep
2022. 11. 20. 13:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
SK Farmos
2022. 11. 26.
Tóalmási sportpálya
2022. 11. 26.
Tóalmási sportpálya
Tápiósági KSK
SK Farmos
2023. 03. 12. 14:30
Farmosi sportpálya
2023. 03. 12. 14:30
Farmosi sportpálya
SK Farmos
03. 12. 14:30
Mogyoródi KSK
2023. 03. 19. 15:00
Farmosi sportpálya
2023. 03. 19. 15:00
Farmosi sportpálya
SK Farmos
03. 19. 15:00
Tápiószelei SE
2023. 03. 26. 15:00
Farmosi sportpálya
2023. 03. 26. 15:00
Farmosi sportpálya
SK Farmos
03. 26. 15:00
Fót SE
2023. 04. 02. 15:30
Farmosi sportpálya
2023. 04. 02. 15:30
Farmosi sportpálya
SK Farmos
04. 02. 15:30
Tápiószőlősi KSE
2023. 04. 09. 16:00
Farmosi sportpálya
2023. 04. 09. 16:00
Farmosi sportpálya
SK Farmos
04. 09. 16:00
Sülysápi SE
2023. 04. 16. 16:00
Farmosi sportpálya
2023. 04. 16. 16:00
Farmosi sportpálya
SK Farmos
04. 16. 16:00
Tura VSK
2023. 04. 23. 16:30
Farmosi sportpálya
2023. 04. 23. 16:30
Farmosi sportpálya
SK Farmos
04. 23. 16:30
Mogyoród FC II.
2023. 04. 30. 16:30
Farmosi sportpálya
2023. 04. 30. 16:30
Farmosi sportpálya
SK Farmos
04. 30. 16:30
Zsámboki SE
2023. 05. 07. 16:30
Farmosi sportpálya
2023. 05. 07. 16:30
Farmosi sportpálya
SK Farmos
05. 07. 16:30
Abonyi Kid FC
2023. 05. 14. 17:00
Farmosi sportpálya
2023. 05. 14. 17:00
Farmosi sportpálya
SK Farmos
05. 14. 17:00
Iklad KFC
2023. 05. 28. 17:00
Farmosi sportpálya
2023. 05. 28. 17:00
Farmosi sportpálya
SK Farmos
05. 28. 17:00
Dány KSK
2023. 06. 04. 17:00
Tápiósági sportpálya
2023. 06. 04. 17:00
Tápiósági sportpálya
Tápiósági KSK
06. 04. 17:00
SK Farmos
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->