Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB I. 7. forduló

2022.10.17 - 20:15

Budapest, SPORT11 Sport és Szabadidőközpont

MLSZ

Férfi Futsal NB I.

Játékvezető
KOVÁCS GÁBOR PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DR. TÓTH-TOLNAY ANNAMÁRIA , BLUM DÁNIEL
ELTE-BEAC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

3'

DA SILVA FERREIRA

 

0 - 2

16'

TAKÁCS ZOLTÁN

 

0 - 3

22'

SZABÓ PÉTER

 

0 - 4

33'

DA SILVA FERREIRA

 

0 - 5

39'

SZABÓ PÉTER

 

0 - 6

40'

DA SILVA FERREIRA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VESZPRÉM FUTSAL VESZPRÉM FUTSAL 7 6 1 0 33 10 23 19
2 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 7 6 0 1 32 15 17 18
3 ARAMIS SE ARAMIS SE 7 5 1 1 28 18 10 16
4 DEAC  DEAC  7 4 2 1 33 12 21 14
5 SG KECSKEMÉT FUTSAL SG KECSKEMÉT FUTSAL 7 4 2 1 32 19 13 14
6 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 7 4 1 2 42 21 21 13
7 ÚJPEST FC-220VOLT ÚJPEST FC-220VOLT 7 3 1 3 25 24 1 10
8 Á STÚDIÓ FUTSAL NYÍREGYHÁZA Á STÚDIÓ FUTSAL NYÍREGYHÁZA 7 2 0 5 20 32 -12 6
9 MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 7 2 0 5 16 37 -21 6
10 NYÍRBÁTORI SC NYÍRBÁTORI SC 7 1 0 6 15 34 -19 3
11 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 7 0 1 6 11 37 -26 1
12 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 7 0 1 6 9 37 -28 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ELTE-BEAC MVFC BERETTYÓÚJFALU 3 2 1 0 9 3 6 7 4 3 1 0 7 3 4 10 7 5 2 0 16 6 10 17
2 ELTE-BEAC ARAMIS SE 4 3 1 0 7 4 3 10 3 2 0 1 7 2 5 6 7 5 1 1 14 6 8 16
3 ELTE-BEAC VESZPRÉM FUTSAL 3 1 2 0 7 3 4 5 4 3 1 0 8 2 6 10 7 4 3 0 15 5 10 15
4 ELTE-BEAC HALADÁS VSE 4 3 1 0 12 3 9 10 3 1 1 1 7 7 0 4 7 4 2 1 19 10 9 14
5 ELTE-BEAC DEAC 3 3 0 0 9 2 7 9 4 1 2 1 7 5 2 5 7 4 2 1 16 7 9 14
6 ELTE-BEAC SG KECSKEMÉT FUTSAL 3 3 0 0 11 3 8 9 4 1 1 2 3 4 -1 4 7 4 1 2 14 7 7 13
7 ELTE-BEAC Á STÚDIÓ FUTSAL NYÍREGYHÁZA 4 1 0 3 4 9 -5 3 3 1 1 1 5 8 -3 4 7 2 1 4 9 17 -8 7
8 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 4 1 1 2 3 7 -4 4 3 1 0 2 2 8 -6 3 7 2 1 4 5 15 -10 7
9 ELTE-BEAC ÚJPEST FC-220VOLT 4 1 2 1 8 6 2 5 3 0 1 2 2 8 -6 1 7 1 3 3 10 14 -4 6
10 ELTE-BEAC RUBEOLA FC 3 1 0 2 4 6 -2 3 4 0 1 3 4 10 -6 1 7 1 1 5 8 16 -8 4
11 ELTE-BEAC MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 3 1 0 2 4 6 -2 3 4 0 0 4 5 16 -11 0 7 1 0 6 9 22 -13 3
12 ELTE-BEAC NYÍRBÁTORI SC 4 0 1 3 2 8 -6 1 3 0 0 3 3 7 -4 0 7 0 1 6 5 15 -10 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ELTE-BEAC VESZPRÉM FUTSAL 3 2 1 0 16 5 11 7 4 4 0 0 17 5 12 12 7 6 1 0 33 10 23 19
2 ELTE-BEAC MVFC BERETTYÓÚJFALU 3 3 0 0 13 5 8 9 4 3 0 1 19 10 9 9 7 6 0 1 32 15 17 18
3 ELTE-BEAC ARAMIS SE 4 3 1 0 15 7 8 10 3 2 0 1 13 11 2 6 7 5 1 1 28 18 10 16
4 ELTE-BEAC DEAC 3 3 0 0 19 4 15 9 4 1 2 1 14 8 6 5 7 4 2 1 33 12 21 14
5 ELTE-BEAC SG KECSKEMÉT FUTSAL 3 3 0 0 21 5 16 9 4 1 2 1 11 14 -3 5 7 4 2 1 32 19 13 14
6 ELTE-BEAC HALADÁS VSE 4 3 1 0 29 8 21 10 3 1 0 2 13 13 0 3 7 4 1 2 42 21 21 13
7 ELTE-BEAC ÚJPEST FC-220VOLT 4 2 1 1 18 11 7 7 3 1 0 2 7 13 -6 3 7 3 1 3 25 24 1 10
8 ELTE-BEAC Á STÚDIÓ FUTSAL NYÍREGYHÁZA 4 1 0 3 10 17 -7 3 3 1 0 2 10 15 -5 3 7 2 0 5 20 32 -12 6
9 ELTE-BEAC MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 3 2 0 1 10 11 -1 6 4 0 0 4 6 26 -20 0 7 2 0 5 16 37 -21 6
10 ELTE-BEAC NYÍRBÁTORI SC 4 1 0 3 9 18 -9 3 3 0 0 3 6 16 -10 0 7 1 0 6 15 34 -19 3
11 ELTE-BEAC RUBEOLA FC 3 0 0 3 4 16 -12 0 4 0 1 3 7 21 -14 1 7 0 1 6 11 37 -26 1
12 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 4 0 1 3 5 20 -15 1 3 0 0 3 4 17 -13 0 7 0 1 6 9 37 -28 1
 
ARAMIS SE
-4 - 3--6 - 1-4 - 2-1 - 1--
NYÍRBÁTORI SC
---1 - 44 - 1-4 - 6--0 - 7-
DEAC
--7 - 1--7 - 2--5 - 1--
ELTE-BEAC
0 - 6--2 - 53 - 3-0 - 6----
VESZPRÉM FUTSAL
--2 - 2------7 - 37 - 0
RUBEOLA FC
--0 - 7-1 - 3-----3 - 6
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
-4 - 2-4 - 2---2 - 7---
MVFC BERETTYÓÚJFALU
------4 - 1--6 - 33 - 1
Á STÚDIÓ FUTSAL NYÍREGYHÁZA
2 - 55 - 2--1 - 5--2 - 5---
SG KECSKEMÉT FUTSAL
-7 - 2-6 - 1-8 - 2-----
HALADÁS VSE
9 - 2-----8 - 1-8 - 14 - 4-
ÚJPEST FC-220VOLT
--2 - 2---7 - 2-5 - 24 - 5-

Meccsek

ELTE-BEAC

2022. 08. 15. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 08. 15. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ELTE-BEAC
ARAMIS SE
2022. 08. 22. 18:30
DESOK Csarnok - Debreceni Egyetemi Sportaréna
2022. 08. 22. 18:30
DESOK Csarnok - Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEAC
ELTE-BEAC
2022. 09. 05. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 09. 05. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ELTE-BEAC
RUBEOLA FC
2022. 09. 09. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
2022. 09. 09. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
SG KECSKEMÉT FUTSAL
ELTE-BEAC
2022. 09. 26. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 09. 26. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ELTE-BEAC
VESZPRÉM FUTSAL
2022. 09. 29. 20:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 09. 29. 20:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
ELTE-BEAC
2022. 10. 17. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 10. 17. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ELTE-BEAC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2022. 10. 24. 19:00
Continental Aréna Nyíregyháza
2022. 10. 24. 19:00
Continental Aréna Nyíregyháza
Á STÚDIÓ FUTSAL NYÍREGYHÁZA
ELTE-BEAC
2022. 11. 07. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 11. 07. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ELTE-BEAC
HALADÁS VSE
2022. 11. 11. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2022. 11. 11. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
ELTE-BEAC
2022. 11. 21. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 11. 21. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ELTE-BEAC
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 11. 28. 19:50
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 11. 28. 19:50
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ELTE-BEAC
2022. 12. 01. 20:40
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 12. 01. 20:40
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ELTE-BEAC
DEAC
2022. 12. 05. 20:00
Magyarság Dunakeszi Városi Sporttelep
2022. 12. 05. 20:00
Magyarság Dunakeszi Városi Sporttelep
RUBEOLA FC
ELTE-BEAC
2022. 12. 12. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 12. 12. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ELTE-BEAC
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2022. 12. 22. 18:30
Március 15. úti Sportcsarnok
2022. 12. 22. 18:30
Március 15. úti Sportcsarnok
VESZPRÉM FUTSAL
ELTE-BEAC
2022. 12. 19. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 12. 19. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ELTE-BEAC
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2023. 01. 19. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
2023. 01. 19. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ELTE-BEAC
2023. 01. 23. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2023. 01. 23. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ELTE-BEAC
Á STÚDIÓ FUTSAL NYÍREGYHÁZA
2023. 01. 30. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2023. 01. 30. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ELTE-BEAC
2023. 02. 06. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2023. 02. 06. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ELTE-BEAC
NYÍRBÁTORI SC
2023. 02. 11. 19:00
UTE Atlétikai Stadion
2023. 02. 11. 19:00
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST FC-220VOLT
ELTE-BEAC

MVFC BERETTYÓÚJFALU

2022. 08. 15. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
2022. 08. 15. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2022. 08. 22. 19:20
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 08. 22. 19:20
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2022. 09. 05. 19:00
Continental Aréna Nyíregyháza
2022. 09. 05. 19:00
Continental Aréna Nyíregyháza
Á STÚDIÓ FUTSAL NYÍREGYHÁZA
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2022. 09. 09. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
2022. 09. 09. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
HALADÁS VSE
2022. 09. 23. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2022. 09. 23. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2022. 09. 29. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
2022. 09. 29. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 10. 17. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 10. 17. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ELTE-BEAC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2022. 10. 24. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
2022. 10. 24. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DEAC
2022. 10. 28. 19:30
Magyarság Dunakeszi Városi Sporttelep
2022. 10. 28. 19:30
Magyarság Dunakeszi Városi Sporttelep
RUBEOLA FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2022. 11. 14. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
2022. 11. 14. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2022. 11. 18. 18:30
Március 15. úti Sportcsarnok
2022. 11. 18. 18:30
Március 15. úti Sportcsarnok
VESZPRÉM FUTSAL
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2022. 11. 28. 20:10
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 11. 28. 20:10
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2022. 12. 01. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
2022. 12. 01. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ARAMIS SE
2022. 12. 05. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
2022. 12. 05. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
Á STÚDIÓ FUTSAL NYÍREGYHÁZA
2022. 12. 12. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2022. 12. 12. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2022. 12. 22. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
2022. 12. 22. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
NYÍRBÁTORI SC
2022. 12. 17. 20:40
UTE Atlétikai Stadion
2022. 12. 17. 20:40
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST FC-220VOLT
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2023. 01. 19. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
2023. 01. 19. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ELTE-BEAC
2023. 01. 23. 18:30
DESOK Csarnok - Debreceni Egyetemi Sportaréna
2023. 01. 23. 18:30
DESOK Csarnok - Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEAC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2023. 01. 30. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
2023. 01. 30. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
RUBEOLA FC
2023. 02. 05. 20:00
Messzi István Sportcsarnok
2023. 02. 05. 20:00
Messzi István Sportcsarnok
SG KECSKEMÉT FUTSAL
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2023. 02. 13. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
2023. 02. 13. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
VESZPRÉM FUTSAL
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL