Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB I. 10. forduló

2022.11.14 - 18:30

Budapest, UTE Labdarúgó Akadémia

MLSZ

Férfi Futsal NB I.

Játékvezető
VASS ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISS GERGŐ, HORVÁTH PATRIK
ÚJPEST FC-220VOLT
ARAMIS SE
40'
20'

Gólok

LIPL NOEL LUKÁCS

4'

1 - 0

 

 

1 - 1

11'

SZEGHY SZABOLCS GÉZA

 

1 - 2

26'

FEKETE MÁRK
KLACSÁK BENCE

28'

2 - 2

 

HARNISCH ÁKOS

28'

3 - 2

 

 

3 - 3

36'

HORVÁTH NORBERT

 

3 - 4

36'

BÜKI BALTAZÁR GÉZA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 10 9 0 1 43 19 24 27
2 VESZPRÉM FUTSAL VESZPRÉM FUTSAL 10 8 1 1 40 18 22 25
3 ARAMIS SE ARAMIS SE 10 7 1 2 41 24 17 22
4 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 10 6 2 2 59 24 35 20
5 SG KECSKEMÉT FUTSAL SG KECSKEMÉT FUTSAL 10 6 2 2 47 27 20 20
6 DEAC  DEAC  10 5 3 2 43 17 26 18
7 ÚJPEST FC-220VOLT ÚJPEST FC-220VOLT 10 4 1 5 33 33 0 13
8 Á STÚDIÓ FUTSAL NYÍREGYHÁZA Á STÚDIÓ FUTSAL NYÍREGYHÁZA 10 3 0 7 29 48 -19 9
9 MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 10 3 0 7 20 47 -27 9
10 NYÍRBÁTORI SC NYÍRBÁTORI SC 10 2 0 8 19 47 -28 6
11 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 10 1 1 8 19 48 -29 4
12 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 10 0 1 9 13 54 -41 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ELTE-BEAC MVFC BERETTYÓÚJFALU 5 4 1 0 14 5 9 13 5 4 1 0 10 3 7 13 10 8 2 0 24 8 16 26
2 ELTE-BEAC VESZPRÉM FUTSAL 4 1 2 1 9 6 3 5 6 5 1 0 11 2 9 16 10 6 3 1 20 8 12 21
3 ELTE-BEAC HALADÁS VSE 6 4 1 1 16 4 12 13 4 2 1 1 13 8 5 7 10 6 2 2 29 12 17 20
4 ELTE-BEAC ARAMIS SE 5 3 1 1 7 5 2 10 5 3 1 1 12 3 9 10 10 6 2 2 19 8 11 20
5 ELTE-BEAC DEAC 4 4 0 0 12 4 8 12 6 2 2 2 8 7 1 8 10 6 2 2 20 11 9 20
6 ELTE-BEAC SG KECSKEMÉT FUTSAL 4 4 0 0 15 3 12 12 6 2 1 3 8 9 -1 7 10 6 1 3 23 12 11 19
7 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 5 1 1 3 4 13 -9 4 5 2 1 2 5 10 -5 7 10 3 2 5 9 23 -14 11
8 ELTE-BEAC ÚJPEST FC-220VOLT 6 2 3 1 11 7 4 9 4 0 1 3 2 12 -10 1 10 2 4 4 13 19 -6 10
9 ELTE-BEAC Á STÚDIÓ FUTSAL NYÍREGYHÁZA 6 1 1 4 6 12 -6 4 4 1 1 2 7 11 -4 4 10 2 2 6 13 23 -10 8
10 ELTE-BEAC MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 5 2 0 3 6 8 -2 6 5 0 0 5 5 20 -15 0 10 2 0 8 11 28 -17 6
11 ELTE-BEAC RUBEOLA FC 4 1 0 3 4 9 -5 3 6 0 2 4 5 13 -8 2 10 1 2 7 9 22 -13 5
12 ELTE-BEAC NYÍRBÁTORI SC 6 0 2 4 3 13 -10 2 4 0 0 4 3 9 -6 0 10 0 2 8 6 22 -16 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ELTE-BEAC MVFC BERETTYÓÚJFALU 5 5 0 0 20 9 11 15 5 4 0 1 23 10 13 12 10 9 0 1 43 19 24 27
2 ELTE-BEAC VESZPRÉM FUTSAL 4 2 1 1 19 11 8 7 6 6 0 0 21 7 14 18 10 8 1 1 40 18 22 25
3 ELTE-BEAC ARAMIS SE 5 3 1 1 16 9 7 10 5 4 0 1 25 15 10 12 10 7 1 2 41 24 17 22
4 ELTE-BEAC HALADÁS VSE 6 4 2 0 34 10 24 14 4 2 0 2 25 14 11 6 10 6 2 2 59 24 35 20
5 ELTE-BEAC SG KECSKEMÉT FUTSAL 4 4 0 0 27 5 22 12 6 2 2 2 20 22 -2 8 10 6 2 2 47 27 20 20
6 ELTE-BEAC DEAC 4 4 0 0 27 6 21 12 6 1 3 2 16 11 5 6 10 5 3 2 43 17 26 18
7 ELTE-BEAC ÚJPEST FC-220VOLT 6 3 1 2 25 16 9 10 4 1 0 3 8 17 -9 3 10 4 1 5 33 33 0 13
8 ELTE-BEAC Á STÚDIÓ FUTSAL NYÍREGYHÁZA 6 2 0 4 17 25 -8 6 4 1 0 3 12 23 -11 3 10 3 0 7 29 48 -19 9
9 ELTE-BEAC MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 5 3 0 2 14 15 -1 9 5 0 0 5 6 32 -26 0 10 3 0 7 20 47 -27 9
10 ELTE-BEAC NYÍRBÁTORI SC 6 2 0 4 12 27 -15 6 4 0 0 4 7 20 -13 0 10 2 0 8 19 47 -28 6
11 ELTE-BEAC RUBEOLA FC 4 0 0 4 4 20 -16 0 6 1 1 4 15 28 -13 4 10 1 1 8 19 48 -29 4
12 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 5 0 1 4 6 32 -26 1 5 0 0 5 7 22 -15 0 10 0 1 9 13 54 -41 1
 
ARAMIS SE
-4 - 3-1 - 26 - 1-4 - 2-1 - 1--
NYÍRBÁTORI SC
1 - 8-2 - 11 - 44 - 1-4 - 6--0 - 7-
DEAC
--7 - 1--7 - 2-8 - 25 - 1--
ELTE-BEAC
0 - 6--2 - 53 - 3-0 - 6--1 - 12-
VESZPRÉM FUTSAL
--2 - 2-----3 - 67 - 37 - 0
RUBEOLA FC
--0 - 7-1 - 3-0 - 4---3 - 6
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
-4 - 2-4 - 21 - 23 - 2-2 - 7---
MVFC BERETTYÓÚJFALU
--2 - 1---4 - 1-5 - 36 - 33 - 1
Á STÚDIÓ FUTSAL NYÍREGYHÁZA
2 - 55 - 2-3 - 21 - 54 - 6-2 - 5---
SG KECSKEMÉT FUTSAL
-7 - 2-6 - 1-8 - 26 - 0----
HALADÁS VSE
9 - 2-1 - 1---8 - 1-8 - 14 - 44 - 1
ÚJPEST FC-220VOLT
3 - 44 - 12 - 2---7 - 2-5 - 24 - 5-

Meccsek

ÚJPEST FC-220VOLT

2022. 08. 15. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 08. 15. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FC-220VOLT
DEAC
2022. 08. 19. 19:30
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
2022. 08. 19. 19:30
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
RUBEOLA FC
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 09. 02. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 09. 02. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FC-220VOLT
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2022. 09. 08. 18:30
Március 15 Sportcsarnok
2022. 09. 08. 18:30
Március 15 Sportcsarnok
VESZPRÉM FUTSAL
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 09. 26. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 09. 26. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FC-220VOLT
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2022. 09. 29. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2022. 09. 29. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 10. 14. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 10. 14. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FC-220VOLT
Á STÚDIÓ FUTSAL NYÍREGYHÁZA
2022. 10. 20. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2022. 10. 20. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 10. 31. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 10. 31. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FC-220VOLT
NYÍRBÁTORI SC
2022. 11. 14. 18:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 11. 14. 18:30
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FC-220VOLT
ARAMIS SE
2022. 11. 21. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 11. 21. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ELTE-BEAC
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 11. 28. 18:30
DESOK Csarnok - Debreceni Egyetemi Sportaréna
2022. 11. 28. 18:30
DESOK Csarnok - Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEAC
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 12. 01. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 12. 01. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FC-220VOLT
RUBEOLA FC
2022. 12. 05. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
2022. 12. 05. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
SG KECSKEMÉT FUTSAL
INFO
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 12. 10. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 12. 10. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FC-220VOLT
12. 10. 20:40
VESZPRÉM FUTSAL
2022. 12. 22.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 12. 22.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
12. 22.
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 12. 17. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 12. 17. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FC-220VOLT
12. 17. 20:40
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2023. 01. 20. 19:00
Continental Aréna Nyíregyháza
2023. 01. 20. 19:00
Continental Aréna Nyíregyháza
Á STÚDIÓ FUTSAL NYÍREGYHÁZA
01. 20. 19:00
ÚJPEST FC-220VOLT
2023. 01. 23.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 01. 23.
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FC-220VOLT
01. 23.
HALADÁS VSE
2023. 01. 27. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2023. 01. 27. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
01. 27. 19:00
ÚJPEST FC-220VOLT
2023. 02. 06.
Aramis SE Futsal Csarnok
2023. 02. 06.
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
02. 06.
ÚJPEST FC-220VOLT
2023. 02. 13.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 02. 13.
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FC-220VOLT
02. 13.
ELTE-BEAC

ARAMIS SE

2022. 08. 15. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 08. 15. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ELTE-BEAC
ARAMIS SE
2022. 08. 22. 19:20
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 08. 22. 19:20
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2022. 09. 02. 19:35
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 09. 02. 19:35
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
DEAC
2022. 09. 08. 19:00
Continental Aréna Nyíregyháza
2022. 09. 08. 19:00
Continental Aréna Nyíregyháza
Á STÚDIÓ FUTSAL NYÍREGYHÁZA
ARAMIS SE
2022. 09. 23. 19:35
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 09. 23. 19:35
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
RUBEOLA FC
2022. 09. 30. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2022. 09. 30. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ARAMIS SE
2022. 10. 14. 19:35
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 10. 14. 19:35
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2022. 10. 24. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2022. 10. 24. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
ARAMIS SE
2022. 10. 31. 19:20
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 10. 31. 19:20
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
VESZPRÉM FUTSAL
2022. 11. 14. 18:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 11. 14. 18:30
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FC-220VOLT
ARAMIS SE
2022. 11. 21. 19:20
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 11. 21. 19:20
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2022. 11. 28. 19:50
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 11. 28. 19:50
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ELTE-BEAC
2022. 12. 01. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2022. 12. 01. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ARAMIS SE
2022. 12. 05. 18:30
DESOK Csarnok - Debreceni Egyetemi Sportaréna
2022. 12. 05. 18:30
DESOK Csarnok - Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEAC
INFO
ARAMIS SE
2022. 12. 12. 19:50
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 12. 12. 19:50
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
12. 12. 19:50
Á STÚDIÓ FUTSAL NYÍREGYHÁZA
2022. 12. 22. 20:00
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
2022. 12. 22. 20:00
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
RUBEOLA FC
12. 22. 20:00
ARAMIS SE
2022. 12. 19. 19:50
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 12. 19. 19:50
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
12. 19. 19:50
HALADÁS VSE
2023. 01. 19. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
2023. 01. 19. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
SG KECSKEMÉT FUTSAL
01. 19. 19:00
ARAMIS SE
2023. 01. 23.
Aramis SE Futsal Csarnok
2023. 01. 23.
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
01. 23.
NYÍRBÁTORI SC
2023. 01. 27. 18:30
Március 15 Sportcsarnok
2023. 01. 27. 18:30
Március 15 Sportcsarnok
VESZPRÉM FUTSAL
01. 27. 18:30
ARAMIS SE
2023. 02. 06.
Aramis SE Futsal Csarnok
2023. 02. 06.
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
02. 06.
ÚJPEST FC-220VOLT
2023. 02. 13.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2023. 02. 13.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
02. 13.
ARAMIS SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->