Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I. osztály 1. forduló

2022.08.13 - 17:00

Győr, Bácsa FC SE sportpálya

Győr-Moson-Sopron

Megyei I. osztály

Játékvezető
ERDÉLYI BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BAÁN ATTILA, CSERESZNYÁK CSABA ÁDÁM
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
90'
45'

Gólok

KALMÁR BALÁZS

23'

1 - 0

 

RIGÓ DÁVID

36'

2 - 0

 

 

2 - 1

46'

VARGA MARCELL NATANIEL
RIGÓ DÁVID

60'

3 - 1

 

RIGÓ DÁVID

65'

4 - 1

 

RIGÓ DÁVID

73'

5 - 1

 

GYŐRI BÁNK

89'

6 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR II. CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR II. 1 1 0 0 6 0 6 3
2 ÜSTÖKÖS FC BÁCSA ÜSTÖKÖS FC BÁCSA 1 1 0 0 6 1 5 3
3 ABDA SC VVFK BAU ABDA SC VVFK BAU 1 1 0 0 4 0 4 3
4 FSC HEGYKŐ FSC HEGYKŐ 1 1 0 0 3 0 3 3
5 KAPUVÁRI SE KAPUVÁRI SE 1 1 0 0 3 1 2 3
6 SOPRONI FAC 1900 SOPRONI FAC 1900 1 1 0 0 2 1 1 3
7 CAOLA SC SOPRON CAOLA SC SOPRON 1 0 1 0 1 1 0 1
8 VITNYÉD SE VITNYÉD SE 1 0 1 0 1 1 0 1
9 KORONCÓ KSSZE KORONCÓ KSSZE 0 0 0 0 0 0 0 0
10 PANNONHALMA HORN SE PANNONHALMA HORN SE 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 GYŐRÚJBARÁT SE GYŐRÚJBARÁT SE 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 DAC NÁDORVÁROS 1912 DAC NÁDORVÁROS 1912 1 0 0 1 0 3 -3 0
13 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 1 0 0 1 0 4 -4 0
14 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 1 0 0 1 1 6 -5 0
15 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 1 0 0 1 0 6 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GÖNYŰ SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR II. 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
2 GÖNYŰ SE KAPUVÁRI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
3 GÖNYŰ SE FSC HEGYKŐ 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 GÖNYŰ SE ÜSTÖKÖS FC BÁCSA 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
5 GÖNYŰ SE SOPRONI FAC 1900 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 GÖNYŰ SE VITNYÉD SE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 GÖNYŰ SE ABDA SC VVFK BAU 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
8 GÖNYŰ SE LIPÓT PÉKSÉG SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
9 GÖNYŰ SE KORONCÓ KSSZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 GÖNYŰ SE CAOLA SC SOPRON 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 GÖNYŰ SE PANNONHALMA HORN SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 GÖNYŰ SE GYŐRÚJBARÁT SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
13 GÖNYŰ SE DAC NÁDORVÁROS 1912 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 GÖNYŰ SE SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GÖNYŰ SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR II. 1 1 0 0 6 0 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 0 6 3
2 GÖNYŰ SE ÜSTÖKÖS FC BÁCSA 1 1 0 0 6 1 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3
3 GÖNYŰ SE ABDA SC VVFK BAU 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
4 GÖNYŰ SE FSC HEGYKŐ 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
5 GÖNYŰ SE KAPUVÁRI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
6 GÖNYŰ SE SOPRONI FAC 1900 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
7 GÖNYŰ SE CAOLA SC SOPRON 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 GÖNYŰ SE VITNYÉD SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 GÖNYŰ SE KORONCÓ KSSZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 GÖNYŰ SE PANNONHALMA HORN SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 GÖNYŰ SE GYŐRÚJBARÁT SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 GÖNYŰ SE DAC NÁDORVÁROS 1912 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
13 GÖNYŰ SE LIPÓT PÉKSÉG SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
14 GÖNYŰ SE SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
15 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 0 0 1 0 6 -6 0
 
ABDA SC VVFK BAU
--------4 - 0-----
CAOLA SC SOPRON
--------------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR II.
----6 - 0---------
DAC NÁDORVÁROS 1912
--------------
FSC HEGYKŐ
---3 - 0----------
GÖNYŰ SE
--------------
GYŐRÚJBARÁT SE
------1 - 3-------
KAPUVÁRI SE
--------------
KORONCÓ KSSZE
--------------
LIPÓT PÉKSÉG SE
--------------
PANNONHALMA HORN SE
--------------
SOPRONI FAC 1900
----------2 - 1---
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
--------------
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
------------6 - 1-
VITNYÉD SE
-1 - 1------------

Meccsek

ÜSTÖKÖS FC BÁCSA

2022. 08. 13. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 08. 13. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2022. 08. 21. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2022. 08. 21. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2022. 08. 27. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 08. 27. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
GÖNYŰ SE
2022. 09. 04. 17:00
DAC sporttelep
2022. 09. 04. 17:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2022. 09. 10. 16:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 09. 10. 16:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
KAPUVÁRI SE
2022. 09. 17. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 09. 17. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2022. 09. 24. 16:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 09. 24. 16:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
SOPRONI FAC 1900
2022. 10. 01. 16:00
Győrújbarát SE Sporttelep
2022. 10. 01. 16:00
Győrújbarát SE Sporttelep
GYŐRÚJBARÁT SE
10. 01. 16:00
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2022. 10. 08. 15:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 10. 08. 15:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
10. 08. 15:00
FSC HEGYKŐ
2022. 10. 15. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 10. 15. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR II.
10. 15. 15:00
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2022. 10. 22. 15:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 10. 22. 15:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
10. 22. 15:00
ABDA SC VVFK BAU
2022. 11. 05. 14:00
Vitnyédi SE
2022. 11. 05. 14:00
Vitnyédi SE
VITNYÉD SE
11. 05. 14:00
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2022. 11. 12. 14:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 11. 12. 14:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
11. 12. 14:00
KORONCÓ KSSZE
2022. 11. 19. 16:00
Soproni Városi Stadion
2022. 11. 19. 16:00
Soproni Városi Stadion
CAOLA SC SOPRON
11. 19. 16:00
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2022. 11. 27. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 11. 27. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
11. 27. 14:00
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2023. 02. 25. 15:00
Bácsa FC SE sportpálya
2023. 02. 25. 15:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
02. 25. 15:00
LIPÓT PÉKSÉG SE
2023. 03. 05. 15:00
Gönyű SE
2023. 03. 05. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
03. 05. 15:00
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2023. 03. 11. 15:00
Bácsa FC SE sportpálya
2023. 03. 11. 15:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
03. 11. 15:00
DAC NÁDORVÁROS 1912
2023. 03. 18. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
2023. 03. 18. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
03. 18. 15:00
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2023. 03. 25. 16:00
Bácsa FC SE sportpálya
2023. 03. 25. 16:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
03. 25. 16:00
PANNONHALMA HORN SE
2023. 04. 01. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2023. 04. 01. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
04. 01. 17:00
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2023. 04. 08. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2023. 04. 08. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
04. 08. 17:00
GYŐRÚJBARÁT SE
2023. 04. 15. 17:00
Fertő Menti SC Hegykő Sporttelep
2023. 04. 15. 17:00
Fertő Menti SC Hegykő Sporttelep
FSC HEGYKŐ
04. 15. 17:00
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2023. 04. 22. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2023. 04. 22. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
04. 22. 17:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR II.
2023. 04. 29. 17:00
Abda SC Sporttelep
2023. 04. 29. 17:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK BAU
04. 29. 17:00
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2023. 05. 13. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2023. 05. 13. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
05. 13. 17:00
VITNYÉD SE
2023. 05. 21. 17:00
Koroncó SE sportpálya
2023. 05. 21. 17:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
05. 21. 17:00
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2023. 05. 27. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2023. 05. 27. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
05. 27. 17:00
CAOLA SC SOPRON

SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK

2022. 08. 13. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 08. 13. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2022. 08. 21. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 08. 21. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
VITNYÉD SE
2022. 08. 28. 17:00
Koroncó SE sportpálya
2022. 08. 28. 17:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2022. 09. 03. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 09. 03. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
CAOLA SC SOPRON
2022. 09. 17. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2022. 09. 17. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2022. 09. 25. 16:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 09. 25. 16:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
GÖNYŰ SE
2022. 10. 02. 16:00
DAC sporttelep
2022. 10. 02. 16:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
10. 02. 16:00
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2022. 10. 09. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 10. 09. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
10. 09. 15:00
KAPUVÁRI SE
2022. 10. 15. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 10. 15. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
10. 15. 15:00
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2022. 10. 22. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 10. 22. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
10. 22. 15:00
SOPRONI FAC 1900
2022. 10. 29. 14:00
Győrújbarát SE Sporttelep
2022. 10. 29. 14:00
Győrújbarát SE Sporttelep
GYŐRÚJBARÁT SE
10. 29. 14:00
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2022. 11. 06. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 11. 06. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
11. 06. 14:00
FSC HEGYKŐ
2022. 11. 12. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 11. 12. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR II.
11. 12. 14:00
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2022. 11. 20. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 11. 20. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
11. 20. 14:00
ABDA SC VVFK BAU
2022. 11. 27. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 11. 27. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
11. 27. 14:00
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2023. 02. 25. 15:00
Vitnyédi SE
2023. 02. 25. 15:00
Vitnyédi SE
VITNYÉD SE
02. 25. 15:00
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2023. 03. 05. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2023. 03. 05. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
03. 05. 15:00
KORONCÓ KSSZE
2023. 03. 11. 15:00
Soproni Városi Stadion
2023. 03. 11. 15:00
Soproni Városi Stadion
CAOLA SC SOPRON
03. 11. 15:00
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2023. 03. 26. 16:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2023. 03. 26. 16:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
03. 26. 16:00
LIPÓT PÉKSÉG SE
2023. 04. 02. 17:00
Gönyű SE
2023. 04. 02. 17:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
04. 02. 17:00
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2023. 04. 09. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2023. 04. 09. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
04. 09. 17:00
DAC NÁDORVÁROS 1912
2023. 04. 15. 17:00
Kapuvári SE sporttelepe
2023. 04. 15. 17:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
04. 15. 17:00
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2023. 04. 23. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2023. 04. 23. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
04. 23. 17:00
PANNONHALMA HORN SE
2023. 04. 29. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2023. 04. 29. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
04. 29. 17:00
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2023. 05. 07. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2023. 05. 07. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
05. 07. 17:00
GYŐRÚJBARÁT SE
2023. 05. 13. 17:00
Fertő Menti SC Hegykő Sporttelep
2023. 05. 13. 17:00
Fertő Menti SC Hegykő Sporttelep
FSC HEGYKŐ
05. 13. 17:00
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2023. 05. 21. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2023. 05. 21. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
05. 21. 17:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR II.
2023. 05. 27. 17:00
Abda SC Sporttelep
2023. 05. 27. 17:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK BAU
05. 27. 17:00
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->