Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19 4. forduló

2022.09.09 - 18:00

Balatonfüred, Balatonfüredi FC Sporttelep

Veszprém

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19

Játékvezető
PAP ERVIN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÖRÖK GYULA
BALATONFÜREDI FC
CSETÉNY SE
90'
45'

Gólok

CSERNYICKI SZERHIJ

7'

1 - 0

 

CSERNYICKI SZERHIJ

18'

2 - 0

 

KÖVÉR PÉTER DÁVID

23'

3 - 0

 

RÁDAI BÁLINT

34'

4 - 0

 

KÖVÉR PÉTER DÁVID

40'

5 - 0

 

HORVÁTH BÁLINT

48'

6 - 0

 

CSERNYICKI SZERHIJ

53'

7 - 0

 

 

7 - 1

59'

DÁVID ÁDÁM
KOZÁK LEVENTE

65'

8 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 EDELTECH UGOD SE EDELTECH UGOD SE 4 4 0 0 22 1 21 12
2 ŐSI PSK ŐSI PSK 4 4 0 0 18 2 16 12
3 HERENDI PSK HERENDI PSK 4 3 1 0 25 11 14 10
4 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 4 3 0 1 45 6 39 9
5 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 4 3 0 1 18 3 15 9
6 KAMOND FC KAMOND FC 4 2 2 0 17 9 8 8
7 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 4 2 0 2 8 4 4 6
8 CSETÉNY SE CSETÉNY SE 4 1 2 1 21 14 7 5
9 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 4 1 1 2 3 17 -14 4
10 KÜLSŐVAT SE KÜLSŐVAT SE 4 1 0 3 4 24 -20 3
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 4 0 1 3 0 13 -13 1
12 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 4 0 1 3 5 25 -20 1
13 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 4 0 0 4 9 32 -23 0
14 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 4 0 0 4 2 36 -34 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKSE-PEREMARTON BALATONFÜREDI FC 2 2 0 0 19 1 18 6 2 1 1 0 8 4 4 4 4 3 1 0 27 5 22 10
2 BKSE-PEREMARTON KAMOND FC 2 1 1 0 5 1 4 4 2 2 0 0 8 3 5 6 4 3 1 0 13 4 9 10
3 BKSE-PEREMARTON EDELTECH UGOD SE 2 1 1 0 1 0 1 4 2 2 0 0 8 0 8 6 4 3 1 0 9 0 9 10
4 BKSE-PEREMARTON GOSTECH PV ÖSKÜ FC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 2 0 0 5 0 5 6 4 3 1 0 7 1 6 10
5 BKSE-PEREMARTON ŐSI PSK 2 1 1 0 4 1 3 4 2 1 1 0 2 1 1 4 4 2 2 0 6 2 4 8
6 BKSE-PEREMARTON HERENDI PSK 2 2 0 0 7 2 5 6 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 2 1 1 10 6 4 7
7 BKSE-PEREMARTON CSETÉNY SE 2 1 1 0 7 2 5 4 2 0 1 1 2 6 -4 1 4 1 2 1 9 8 1 5
8 BKSE-PEREMARTON CSABRENDEK FC 2 1 0 1 5 1 4 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 1 2 5 2 3 4
9 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 3 1 1 1 2 4 -2 4 1 0 0 1 0 14 -14 0 4 1 1 2 2 18 -16 4
10 BKSE-PEREMARTON TALIÁNDÖRÖGD SE 3 0 1 2 0 4 -4 1 1 0 1 0 0 0 0 1 4 0 2 2 0 4 -4 2
11 BKSE-PEREMARTON NEMESSZALÓK ESE 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 1 2 0 8 -8 1 4 0 2 2 0 8 -8 2
12 BKSE-PEREMARTON KÜLSŐVAT SE 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 1 2 0 9 -9 1 4 0 2 2 0 9 -9 2
13 BKSE-PEREMARTON BADACSONYTOMAJI SE 2 0 0 2 2 10 -8 0 2 0 1 1 0 4 -4 1 4 0 1 3 2 14 -12 1
14 BKSE-PEREMARTON BALATONSZEPEZD ÖKSC 2 0 0 2 4 11 -7 0 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 0 0 4 6 15 -9 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKSE-PEREMARTON EDELTECH UGOD SE 2 2 0 0 5 1 4 6 2 2 0 0 17 0 17 6 4 4 0 0 22 1 21 12
2 BKSE-PEREMARTON ŐSI PSK 2 2 0 0 13 1 12 6 2 2 0 0 5 1 4 6 4 4 0 0 18 2 16 12
3 BKSE-PEREMARTON HERENDI PSK 2 2 0 0 15 4 11 6 2 1 1 0 10 7 3 4 4 3 1 0 25 11 14 10
4 BKSE-PEREMARTON BALATONFÜREDI FC 2 2 0 0 32 1 31 6 2 1 0 1 13 5 8 3 4 3 0 1 45 6 39 9
5 BKSE-PEREMARTON GOSTECH PV ÖSKÜ FC 2 1 0 1 8 3 5 3 2 2 0 0 10 0 10 6 4 3 0 1 18 3 15 9
6 BKSE-PEREMARTON KAMOND FC 2 1 1 0 8 2 6 4 2 1 1 0 9 7 2 4 4 2 2 0 17 9 8 8
7 BKSE-PEREMARTON CSABRENDEK FC 2 1 0 1 6 2 4 3 2 1 0 1 2 2 0 3 4 2 0 2 8 4 4 6
8 BKSE-PEREMARTON CSETÉNY SE 2 1 1 0 19 5 14 4 2 0 1 1 2 9 -7 1 4 1 2 1 21 14 7 5
9 BKSE-PEREMARTON NEMESSZALÓK ESE 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 0 2 3 17 -14 3 4 1 1 2 3 17 -14 4
10 BKSE-PEREMARTON KÜLSŐVAT SE 1 1 0 0 3 0 3 3 3 0 0 3 1 24 -23 0 4 1 0 3 4 24 -20 3
11 BKSE-PEREMARTON TALIÁNDÖRÖGD SE 3 0 0 3 0 13 -13 0 1 0 1 0 0 0 0 1 4 0 1 3 0 13 -13 1
12 BKSE-PEREMARTON BADACSONYTOMAJI SE 2 0 1 1 4 15 -11 1 2 0 0 2 1 10 -9 0 4 0 1 3 5 25 -20 1
13 BKSE-PEREMARTON BALATONSZEPEZD ÖKSC 2 0 0 2 6 17 -11 0 2 0 0 2 3 15 -12 0 4 0 0 4 9 32 -23 0
14 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 3 0 0 3 2 12 -10 0 1 0 0 1 0 24 -24 0 4 0 0 4 2 36 -34 0
 
BADACSONYTOMAJI SE
-------4 - 4-----0 - 11
BKSE-PEREMARTON
------2 - 5--0 - 3-0 - 4--
BALATONFÜREDI FC
--------------
BALATONFÜREDI FC
-24 - 0---8 - 1--------
BALATONSZEPEZD ÖKSC
---3 - 12---3 - 5------
CSABRENDEK FC
---------6 - 00 - 2---
CSETÉNY SE
------5 - 5-14 - 0-----
HERENDI PSK
7 - 1---8 - 3---------
KAMOND FC
------1 - 1-7 - 1-----
KÜLSŐVAT SE
3 - 0-------------
NEMESSZALÓK ESE
------------0 - 0-
ŐSI PSK
---2 - 1------11 - 0---
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
----7 - 0------1 - 3--
TALIÁNDÖRÖGD SE
-----0 - 1------0 - 60 - 6
EDELTECH UGOD SE
-----2 - 1---3 - 0----

Meccsek

BALATONFÜREDI FC

2022. 11. 26. 13:00
Ősi Petőfi SK
2022. 11. 26. 13:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
BALATONFÜREDI FC
2022. 11. 19. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 11. 19. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BKSE-PEREMARTON
2022. 09. 03. 14:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 09. 03. 14:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
BALATONFÜREDI FC
2022. 09. 09. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 09. 09. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CSETÉNY SE
2022. 09. 16. 17:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2022. 09. 16. 17:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
BALATONFÜREDI FC
2022. 09. 24. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 09. 24. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
KÜLSŐVAT SE
2022. 10. 01. 13:30
Kamond FC
2022. 10. 01. 13:30
Kamond FC
KAMOND FC
BALATONFÜREDI FC
2022. 10. 08. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 10. 08. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
HERENDI PSK
2022. 10. 15. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 10. 15. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
BALATONFÜREDI FC
2022. 09. 01. 17:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 09. 01. 17:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BALATONFÜREDI FC
2022. 10. 28. 19:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 10. 28. 19:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
NEMESSZALÓK ESE
2022. 11. 05. 12:00
Csabrendek FC
2022. 11. 05. 12:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BALATONFÜREDI FC
2022. 11. 12. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 11. 12. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 03. 18. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 03. 18. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ŐSI PSK
2023. 03. 25. 14:00
Peremarton Sporttelep
2023. 03. 25. 14:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
BALATONFÜREDI FC
2023. 04. 01. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 04. 01. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 04. 07. 15:00
Csetényi Sporttelep
2023. 04. 07. 15:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
BALATONFÜREDI FC
2023. 04. 14. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 04. 14. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BADACSONYTOMAJI SE
2023. 04. 22. 15:00
Külsővat SE
2023. 04. 22. 15:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
BALATONFÜREDI FC
2023. 04. 29. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 04. 29. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
KAMOND FC
2023. 05. 05. 17:00
Herendi Porcelán SK
2023. 05. 05. 17:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
BALATONFÜREDI FC
2023. 05. 12. 18:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 05. 12. 18:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
EDELTECH UGOD SE
2023. 05. 20. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 05. 20. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2023. 05. 27. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 05. 27. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
BALATONFÜREDI FC
2023. 06. 03. 15:00
Tihanyi Sportpálya
2023. 06. 03. 15:00
Tihanyi Sportpálya
BALATONFÜREDI FC
CSABRENDEK FC
2023. 05. 26. 18:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 05. 26. 18:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BALATONFÜREDI FC

CSETÉNY SE

2022. 08. 21. 15:00
Csetényi Sporttelep
2022. 08. 21. 15:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
KÜLSŐVAT SE
2022. 11. 01. 13:00
Bakonynánai Sportpálya
2022. 11. 01. 13:00
Bakonynánai Sportpálya
KAMOND FC
CSETÉNY SE
2022. 09. 04. 14:30
Csetényi Sporttelep
2022. 09. 04. 14:30
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
HERENDI PSK
2022. 09. 09. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 09. 09. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CSETÉNY SE
2022. 09. 18. 14:00
Csetényi Sporttelep
2022. 09. 18. 14:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 09. 24. 14:00
Nemesszalók Sportegyesület
2022. 09. 24. 14:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
CSETÉNY SE
2022. 10. 02. 13:30
Csetényi Sporttelep
2022. 10. 02. 13:30
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
CSABRENDEK FC
2022. 10. 09. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 10. 09. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSETÉNY SE
2022. 10. 16. 13:00
Csetényi Sporttelep
2022. 10. 16. 13:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
ŐSI PSK
2022. 10. 22. 12:30
Peremarton Sporttelep
2022. 10. 22. 12:30
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
CSETÉNY SE
2022. 10. 30. 12:00
Csetényi Sporttelep
2022. 10. 30. 12:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 11. 06. 12:00
Csetényi Sporttelep
2022. 11. 06. 12:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
EDELTECH UGOD SE
2022. 11. 12. 12:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2022. 11. 12. 12:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
CSETÉNY SE
2023. 03. 19. 13:00
Külsővat SE
2023. 03. 19. 13:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
CSETÉNY SE
2023. 03. 26. 14:00
Csetényi Sporttelep
2023. 03. 26. 14:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
KAMOND FC
2023. 04. 01. 14:30
Herendi Porcelán SK
2023. 04. 01. 14:30
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
CSETÉNY SE
2023. 04. 07. 15:00
Csetényi Sporttelep
2023. 04. 07. 15:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
BALATONFÜREDI FC
2023. 04. 15. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 04. 15. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
CSETÉNY SE
2023. 04. 23. 15:00
Csetényi Sporttelep
2023. 04. 23. 15:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
NEMESSZALÓK ESE
2023. 04. 30. 15:00
Csabrendek FC
2023. 04. 30. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
CSETÉNY SE
2023. 05. 20. 17:00
Csetényi Sporttelep
2023. 05. 20. 17:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 05. 14. 15:00
Ősi Petőfi SK
2023. 05. 14. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ELMARDT
CSETÉNY SE
2023. 05. 29. 17:00
Ősi Petőfi SK
2023. 05. 29. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSETÉNY SE
2023. 05. 21. 15:00
Csetényi Sporttelep
2023. 05. 21. 15:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
BKSE-PEREMARTON
2023. 05. 27. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 05. 27. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
CSETÉNY SE
2023. 06. 04. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 06. 04. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
CSETÉNY SE
2023. 06. 11. 15:00
Csetényi Sporttelep
2023. 06. 11. 15:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
BADACSONYTOMAJI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL