Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19 9. forduló

2022.10.16 - 13:00

Csetény, Csetényi Sporttelep

Veszprém

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19

Játékvezető
SZABÓ LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MECSÉRI ANNA SÁRA
CSETÉNY SE
ŐSI PSK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

6'

DÓRA IMRE DOMINIK

 

0 - 2

19'

BALÁZS DÁVID

 

0 - 3

22'

MOLNÁR BOTOND

 

0 - 4

26'

BALÁZS DÁVID

 

0 - 5

37'

MOLNÁR BOTOND

 

0 - 6

39'

BALÁZS DÁVID

 

0 - 7

44'

BALÁZS DÁVID

 

0 - 8

72'

MOLNÁR BOTOND

 

0 - 9

75'

ALFÖLDI SÁNDOR GÁBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ŐSI PSK ŐSI PSK 9 9 0 0 51 3 48 27
2 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 9 8 0 1 97 12 85 24
3 HERENDI PSK HERENDI PSK 9 6 2 1 59 26 33 20
4 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 9 6 0 3 55 24 31 18
5 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 9 5 2 2 31 9 22 17
6 EDELTECH UGOD SE EDELTECH UGOD SE 9 5 1 3 30 18 12 16
7 CSETÉNY SE CSETÉNY SE 9 4 2 3 37 29 8 14
8 KAMOND FC KAMOND FC 9 3 2 4 28 39 -11 11
9 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 9 3 1 5 20 42 -22 10
10 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 9 3 1 5 12 35 -23 10
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 9 1 2 6 5 27 -22 4 Büntetőpont: -1
12 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 9 1 0 8 6 51 -45 3
13 KÜLSŐVAT SE KÜLSŐVAT SE 9 1 0 8 10 88 -78 3
14 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 9 0 3 6 12 50 -38 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BADACSONYTOMAJI SE ŐSI PSK 5 4 1 0 13 1 12 13 4 3 1 0 11 2 9 10 9 7 2 0 24 3 21 23
2 BADACSONYTOMAJI SE BALATONFÜREDI FC 4 4 0 0 33 1 32 12 5 3 1 1 19 9 10 10 9 7 1 1 52 10 42 22
3 BADACSONYTOMAJI SE GOSTECH PV ÖSKÜ FC 4 3 1 0 11 1 10 10 5 3 0 2 15 5 10 9 9 6 1 2 26 6 20 19
4 BADACSONYTOMAJI SE KAMOND FC 4 3 1 0 12 4 8 10 5 2 1 2 8 6 2 7 9 5 2 2 20 10 10 17
5 BADACSONYTOMAJI SE HERENDI PSK 4 4 0 0 11 3 8 12 5 1 1 3 11 11 0 4 9 5 1 3 22 14 8 16
6 BADACSONYTOMAJI SE CSETÉNY SE 5 2 2 1 11 11 0 8 4 2 1 1 7 7 0 7 9 4 3 2 18 18 0 15
7 BADACSONYTOMAJI SE EDELTECH UGOD SE 5 2 2 1 5 8 -3 8 4 2 0 2 8 4 4 6 9 4 2 3 13 12 1 14
8 BADACSONYTOMAJI SE BALATONSZEPEZD ÖKSC 5 3 0 2 9 11 -2 9 4 1 0 3 3 8 -5 3 9 4 0 5 12 19 -7 12
9 BADACSONYTOMAJI SE CSABRENDEK FC 4 2 0 2 8 4 4 6 5 1 3 1 9 2 7 6 9 3 3 3 17 6 11 12
10 BADACSONYTOMAJI SE BKSE-PEREMARTON 6 2 2 2 5 6 -1 8 3 0 1 2 1 18 -17 1 9 2 3 4 6 24 -18 9
11 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 5 1 1 3 4 13 -9 4 4 0 1 3 2 15 -13 1 9 1 2 6 6 28 -22 5
12 BADACSONYTOMAJI SE NEMESSZALÓK ESE 3 0 2 1 0 3 -3 2 6 0 2 4 2 14 -12 2 9 0 4 5 2 17 -15 4
13 BADACSONYTOMAJI SE KÜLSŐVAT SE 4 0 1 3 0 23 -23 1 5 0 2 3 0 18 -18 2 9 0 3 6 0 41 -41 3
14 BADACSONYTOMAJI SE TALIÁNDÖRÖGD SE 5 0 2 3 2 7 -5 2 4 0 1 3 0 5 -5 0 9 0 3 6 2 12 -10 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BADACSONYTOMAJI SE ŐSI PSK 5 5 0 0 32 1 31 15 4 4 0 0 19 2 17 12 9 9 0 0 51 3 48 27
2 BADACSONYTOMAJI SE BALATONFÜREDI FC 4 4 0 0 60 1 59 12 5 4 0 1 37 11 26 12 9 8 0 1 97 12 85 24
3 BADACSONYTOMAJI SE HERENDI PSK 4 4 0 0 29 5 24 12 5 2 2 1 30 21 9 8 9 6 2 1 59 26 33 20
4 BADACSONYTOMAJI SE GOSTECH PV ÖSKÜ FC 4 3 0 1 29 4 25 9 5 3 0 2 26 20 6 9 9 6 0 3 55 24 31 18
5 BADACSONYTOMAJI SE CSABRENDEK FC 4 1 2 1 10 6 4 5 5 4 0 1 21 3 18 12 9 5 2 2 31 9 22 17
6 BADACSONYTOMAJI SE EDELTECH UGOD SE 5 3 1 1 12 14 -2 10 4 2 0 2 18 4 14 6 9 5 1 3 30 18 12 16
7 BADACSONYTOMAJI SE CSETÉNY SE 5 2 1 2 28 19 9 7 4 2 1 1 9 10 -1 7 9 4 2 3 37 29 8 14
8 BADACSONYTOMAJI SE KAMOND FC 4 2 1 1 17 16 1 7 5 1 1 3 11 23 -12 4 9 3 2 4 28 39 -11 11
9 BADACSONYTOMAJI SE BALATONSZEPEZD ÖKSC 5 3 0 2 16 17 -1 9 4 0 1 3 4 25 -21 1 9 3 1 5 20 42 -22 10
10 BADACSONYTOMAJI SE NEMESSZALÓK ESE 3 1 1 1 3 5 -2 4 6 2 0 4 9 30 -21 6 9 3 1 5 12 35 -23 10
11 BADACSONYTOMAJI SE TALIÁNDÖRÖGD SE 5 1 0 4 4 16 -12 3 4 0 2 2 1 11 -10 1 9 1 2 6 5 27 -22 4
12 BADACSONYTOMAJI SE BKSE-PEREMARTON 6 1 0 5 5 21 -16 3 3 0 0 3 1 30 -29 0 9 1 0 8 6 51 -45 3
13 BADACSONYTOMAJI SE KÜLSŐVAT SE 4 1 0 3 9 44 -35 3 5 0 0 5 1 44 -43 0 9 1 0 8 10 88 -78 3
14 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 5 0 2 3 8 22 -14 2 4 0 1 3 4 28 -24 1 9 0 3 6 12 50 -38 3
 
BADACSONYTOMAJI SE
--1 - 3----4 - 4-2 - 3--1 - 10 - 11
BKSE-PEREMARTON
----0 - 3-2 - 5--0 - 31 - 50 - 4-2 - 1
BALATONFÜREDI FC
--------------
BALATONFÜREDI FC
-24 - 0---8 - 111 - 0-17 - 0-----
BALATONSZEPEZD ÖKSC
-3 - 0-3 - 12---3 - 5-5 - 0--2 - 0-
CSABRENDEK FC
3 - 3---1 - 1----6 - 00 - 2---
CSETÉNY SE
-----1 - 25 - 5-14 - 0-0 - 98 - 3--
HERENDI PSK
7 - 1---8 - 3--7 - 0---7 - 1--
KAMOND FC
---3 - 11--1 - 1-7 - 16 - 3----
KÜLSŐVAT SE
3 - 0----0 - 14-1 - 18---5 - 12--
NEMESSZALÓK ESE
------0 - 5--3 - 0--0 - 0-
ŐSI PSK
---2 - 19 - 0-----11 - 0-8 - 02 - 0
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
15 - 0---7 - 0---6 - 1--1 - 3--
TALIÁNDÖRÖGD SE
-3 - 1---0 - 11 - 2-----0 - 60 - 6
EDELTECH UGOD SE
---2 - 10-2 - 1-2 - 23 - 13 - 0----

Meccsek

CSETÉNY SE

2022. 08. 21. 15:00
Csetényi Sporttelep
2022. 08. 21. 15:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
KÜLSŐVAT SE
2022. 11. 01. 13:00
Bakonynánai Sportpálya
2022. 11. 01. 13:00
Bakonynánai Sportpálya
KAMOND FC
CSETÉNY SE
2022. 09. 04. 14:30
Csetényi Sporttelep
2022. 09. 04. 14:30
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
HERENDI PSK
2022. 09. 09. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 09. 09. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CSETÉNY SE
2022. 09. 18. 14:00
Csetényi Sporttelep
2022. 09. 18. 14:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 09. 24. 14:00
Nemesszalók Sportegyesület
2022. 09. 24. 14:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
CSETÉNY SE
2022. 10. 02. 13:30
Csetényi Sporttelep
2022. 10. 02. 13:30
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
CSABRENDEK FC
2022. 10. 09. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 10. 09. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSETÉNY SE
2022. 10. 16. 13:00
Csetényi Sporttelep
2022. 10. 16. 13:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
ŐSI PSK
2022. 10. 22. 12:30
Peremarton Sporttelep
2022. 10. 22. 12:30
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
CSETÉNY SE
2022. 10. 30. 12:00
Csetényi Sporttelep
2022. 10. 30. 12:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 11. 06. 12:00
Csetényi Sporttelep
2022. 11. 06. 12:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
EDELTECH UGOD SE
2022. 11. 12. 12:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2022. 11. 12. 12:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
CSETÉNY SE
2023. 03. 19. 13:00
Külsővat SE
2023. 03. 19. 13:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
CSETÉNY SE
2023. 03. 26. 14:00
Csetényi Sporttelep
2023. 03. 26. 14:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
KAMOND FC
2023. 04. 01. 14:30
Herendi Porcelán SK
2023. 04. 01. 14:30
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
CSETÉNY SE
2023. 04. 07. 15:00
Csetényi Sporttelep
2023. 04. 07. 15:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
BALATONFÜREDI FC
2023. 04. 15. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 04. 15. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
CSETÉNY SE
2023. 04. 23. 15:00
Csetényi Sporttelep
2023. 04. 23. 15:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
NEMESSZALÓK ESE
2023. 04. 30. 15:00
Csabrendek FC
2023. 04. 30. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
CSETÉNY SE
2023. 05. 20. 17:00
Csetényi Sporttelep
2023. 05. 20. 17:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 05. 14. 15:00
Ősi Petőfi SK
2023. 05. 14. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ELMARDT
CSETÉNY SE
2023. 05. 29. 17:00
Ősi Petőfi SK
2023. 05. 29. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSETÉNY SE
2023. 05. 21. 15:00
Csetényi Sporttelep
2023. 05. 21. 15:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
BKSE-PEREMARTON
2023. 05. 27. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 05. 27. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
CSETÉNY SE
2023. 06. 04. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 06. 04. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
CSETÉNY SE
2023. 06. 11. 15:00
Csetényi Sporttelep
2023. 06. 11. 15:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
BADACSONYTOMAJI SE

ŐSI PSK

2022. 11. 26. 13:00
Ősi Petőfi SK
2022. 11. 26. 13:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
BALATONFÜREDI FC
2022. 08. 27. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 08. 27. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2022. 09. 04. 14:30
Ősi Petőfi SK
2022. 09. 04. 14:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
NEMESSZALÓK ESE
2022. 09. 11. 14:30
Csabrendek FC
2022. 09. 11. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ŐSI PSK
2022. 09. 18. 14:00
Ősi Petőfi SK
2022. 09. 18. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 09. 25. 14:00
Ősi Petőfi SK
2022. 09. 25. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
EDELTECH UGOD SE
2022. 10. 01. 13:30
Peremarton Sporttelep
2022. 10. 01. 13:30
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
ŐSI PSK
2022. 10. 09. 13:00
Ősi Petőfi SK
2022. 10. 09. 13:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 10. 16. 13:00
Csetényi Sporttelep
2022. 10. 16. 13:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
ŐSI PSK
2022. 10. 22. 12:30
Ősi Petőfi SK
2022. 10. 22. 12:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
BADACSONYTOMAJI SE
2022. 10. 30. 12:00
Külsővat SE
2022. 10. 30. 12:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
ŐSI PSK
2022. 11. 06. 12:00
Ősi Petőfi SK
2022. 11. 06. 12:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
KAMOND FC
2022. 11. 12. 12:00
Herendi Porcelán SK
2022. 11. 12. 12:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
ŐSI PSK
2023. 03. 18. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 03. 18. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ŐSI PSK
2023. 03. 26. 14:00
Ősi Petőfi SK
2023. 03. 26. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2023. 04. 01. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 04. 01. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ŐSI PSK
2023. 04. 07. 15:00
Ősi Petőfi SK
2023. 04. 07. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSABRENDEK FC
2023. 04. 16. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 04. 16. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ŐSI PSK
2023. 04. 23. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 04. 23. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
ŐSI PSK
2023. 04. 30. 15:00
Ősi Petőfi SK
2023. 04. 30. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
BKSE-PEREMARTON
2023. 05. 06. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 05. 06. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
ŐSI PSK
2023. 05. 14. 15:00
Ősi Petőfi SK
2023. 05. 14. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ELMARDT
CSETÉNY SE
2023. 05. 29. 17:00
Ősi Petőfi SK
2023. 05. 29. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSETÉNY SE
2023. 05. 20. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2023. 05. 20. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
ŐSI PSK
2023. 05. 28. 15:00
Ősi Petőfi SK
2023. 05. 28. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
KÜLSŐVAT SE
2023. 06. 03. 15:00
Kamond FC
2023. 06. 03. 15:00
Kamond FC
KAMOND FC
ŐSI PSK
2023. 06. 11. 15:00
Ősi Petőfi SK
2023. 06. 11. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
HERENDI PSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL