Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19 6. forduló

2022.09.24 - 14:00

Herend, Herendi Porcelán SK

Veszprém

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19

Játékvezető
VASS-VÁMOSI VANDA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÁNKI NORBERT ANDRÁS
HERENDI PSK
KAMOND FC
90'
45'

Gólok

HANDÁK OLIVÉR PATRIK

35'

1 - 0

 

DARIDA LEVENTE

41'

2 - 0

 

HANDÁK OLIVÉR PATRIK

51'

3 - 0

 

DARIDA LEVENTE

79'

4 - 0

 

SZITÁSI ZALÁN

86'

5 - 0

 

HANDÁK OLIVÉR PATRIK

88'

6 - 0

 

DÁVID ROLAND

89'

7 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ŐSI PSK ŐSI PSK 6 6 0 0 28 2 26 18
2 HERENDI PSK HERENDI PSK 6 5 1 0 50 12 38 16
3 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 6 5 0 1 65 7 58 15
4 EDELTECH UGOD SE EDELTECH UGOD SE 6 5 0 1 25 4 21 15
5 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 6 4 0 2 36 11 25 12
6 CSETÉNY SE CSETÉNY SE 6 3 2 1 34 17 17 11
7 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 6 3 1 2 12 5 7 10
8 KAMOND FC KAMOND FC 6 2 2 2 18 19 -1 8
9 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 6 1 1 4 15 33 -18 4
10 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 6 1 1 4 3 22 -19 4
11 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 6 1 1 4 3 27 -24 4
12 KÜLSŐVAT SE KÜLSŐVAT SE 6 1 0 5 5 59 -54 3
13 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 6 0 1 5 6 43 -37 1
14 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 6 0 0 6 3 42 -39 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKSE-PEREMARTON BALATONFÜREDI FC 3 3 0 0 28 1 27 9 3 2 1 0 10 4 6 7 6 5 1 0 38 5 33 16
2 BKSE-PEREMARTON ŐSI PSK 4 3 1 0 9 1 8 10 2 1 1 0 2 1 1 4 6 4 2 0 11 2 9 14
3 BKSE-PEREMARTON HERENDI PSK 3 3 0 0 9 2 7 9 3 1 1 1 10 4 6 4 6 4 1 1 19 6 13 13
4 BKSE-PEREMARTON GOSTECH PV ÖSKÜ FC 3 2 1 0 10 1 9 7 3 2 0 1 6 3 3 6 6 4 1 1 16 4 12 13
5 BKSE-PEREMARTON KAMOND FC 2 1 1 0 5 1 4 4 4 2 1 1 8 5 3 7 6 3 2 1 13 6 7 11
6 BKSE-PEREMARTON EDELTECH UGOD SE 3 1 2 0 1 0 1 5 3 2 0 1 8 2 6 6 6 3 2 1 9 2 7 11
7 BKSE-PEREMARTON CSETÉNY SE 3 2 1 0 10 3 7 7 3 1 1 1 5 6 -1 4 6 3 2 1 15 9 6 11
8 BKSE-PEREMARTON BALATONSZEPEZD ÖKSC 3 1 0 2 5 11 -6 3 3 1 0 2 3 4 -1 3 6 2 0 4 8 15 -7 6
9 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 4 1 2 1 2 4 -2 5 2 0 1 1 1 15 -14 1 6 1 3 2 3 19 -16 6
10 BKSE-PEREMARTON CSABRENDEK FC 3 1 0 2 5 2 3 3 3 0 2 1 0 1 -1 2 6 1 2 3 5 3 2 5
11 BKSE-PEREMARTON TALIÁNDÖRÖGD SE 4 0 2 2 1 5 -4 2 2 0 1 1 0 3 -3 1 6 0 3 3 1 8 -7 3
12 BKSE-PEREMARTON NEMESSZALÓK ESE 2 0 1 1 0 3 -3 1 4 0 1 3 0 9 -9 1 6 0 2 4 0 12 -12 2
13 BKSE-PEREMARTON KÜLSŐVAT SE 2 0 1 1 0 7 -7 1 4 0 1 3 0 18 -18 1 6 0 2 4 0 25 -25 2
14 BKSE-PEREMARTON BADACSONYTOMAJI SE 3 0 0 3 2 12 -10 0 3 0 1 2 0 12 -12 1 6 0 1 5 2 24 -22 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKSE-PEREMARTON ŐSI PSK 4 4 0 0 23 1 22 12 2 2 0 0 5 1 4 6 6 6 0 0 28 2 26 18
2 BKSE-PEREMARTON HERENDI PSK 3 3 0 0 22 4 18 9 3 2 1 0 28 8 20 7 6 5 1 0 50 12 38 16
3 BKSE-PEREMARTON BALATONFÜREDI FC 3 3 0 0 49 1 48 9 3 2 0 1 16 6 10 6 6 5 0 1 65 7 58 15
4 BKSE-PEREMARTON EDELTECH UGOD SE 3 3 0 0 8 2 6 9 3 2 0 1 17 2 15 6 6 5 0 1 25 4 21 15
5 BKSE-PEREMARTON GOSTECH PV ÖSKÜ FC 3 2 0 1 23 3 20 6 3 2 0 1 13 8 5 6 6 4 0 2 36 11 25 12
6 BKSE-PEREMARTON CSETÉNY SE 3 2 1 0 27 8 19 7 3 1 1 1 7 9 -2 4 6 3 2 1 34 17 17 11
7 BKSE-PEREMARTON CSABRENDEK FC 3 1 1 1 7 3 4 4 3 2 0 1 5 2 3 6 6 3 1 2 12 5 7 10
8 BKSE-PEREMARTON KAMOND FC 2 1 1 0 8 2 6 4 4 1 1 2 10 17 -7 4 6 2 2 2 18 19 -1 8
9 BKSE-PEREMARTON BALATONSZEPEZD ÖKSC 3 1 0 2 11 17 -6 3 3 0 1 2 4 16 -12 1 6 1 1 4 15 33 -18 4
10 BKSE-PEREMARTON TALIÁNDÖRÖGD SE 4 1 0 3 3 14 -11 3 2 0 1 1 0 8 -8 1 6 1 1 4 3 22 -19 4
11 BKSE-PEREMARTON NEMESSZALÓK ESE 2 0 1 1 0 5 -5 1 4 1 0 3 3 22 -19 3 6 1 1 4 3 27 -24 4
12 BKSE-PEREMARTON KÜLSŐVAT SE 2 1 0 1 4 18 -14 3 4 0 0 4 1 41 -40 0 6 1 0 5 5 59 -54 3
13 BKSE-PEREMARTON BADACSONYTOMAJI SE 3 0 1 2 5 18 -13 1 3 0 0 3 1 25 -24 0 6 0 1 5 6 43 -37 1
14 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 4 0 0 4 2 15 -13 0 2 0 0 2 1 27 -26 0 6 0 0 6 3 42 -39 0
 
BADACSONYTOMAJI SE
--1 - 3----4 - 4-----0 - 11
BKSE-PEREMARTON
----0 - 3-2 - 5--0 - 3-0 - 4--
BALATONFÜREDI FC
--------------
BALATONFÜREDI FC
-24 - 0---8 - 1--17 - 0-----
BALATONSZEPEZD ÖKSC
---3 - 12---3 - 5-5 - 0----
CSABRENDEK FC
----1 - 1----6 - 00 - 2---
CSETÉNY SE
------5 - 5-14 - 0--8 - 3--
HERENDI PSK
7 - 1---8 - 3--7 - 0------
KAMOND FC
------1 - 1-7 - 1-----
KÜLSŐVAT SE
3 - 0------1 - 18------
NEMESSZALÓK ESE
------0 - 5-----0 - 0-
ŐSI PSK
---2 - 1------11 - 0-8 - 02 - 0
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
15 - 0---7 - 0------1 - 3--
TALIÁNDÖRÖGD SE
-3 - 1---0 - 1------0 - 60 - 6
EDELTECH UGOD SE
-----2 - 1--3 - 13 - 0----

Meccsek

HERENDI PSK

2022. 08. 21. 15:00
Peremarton Sporttelep
2022. 08. 21. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
HERENDI PSK
2022. 11. 20. 12:00
Herendi Porcelán SK
2022. 11. 20. 12:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 09. 04. 14:30
Csetényi Sporttelep
2022. 09. 04. 14:30
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
HERENDI PSK
2022. 09. 10. 14:30
Herendi Porcelán SK
2022. 09. 10. 14:30
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
BADACSONYTOMAJI SE
2022. 09. 18. 14:00
Külsővat SE
2022. 09. 18. 14:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
HERENDI PSK
2022. 09. 24. 14:00
Herendi Porcelán SK
2022. 09. 24. 14:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
KAMOND FC
2022. 10. 01. 13:30
Ugod SE Sporttelep
2022. 10. 01. 13:30
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
HERENDI PSK
2022. 10. 08. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 10. 08. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
HERENDI PSK
2022. 10. 16. 13:00
Herendi Porcelán SK
2022. 10. 16. 13:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 10. 22. 12:30
Nemesszalók Sportegyesület
2022. 10. 22. 12:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
HERENDI PSK
2022. 10. 29. 12:00
Herendi Porcelán SK
2022. 10. 29. 12:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
CSABRENDEK FC
2022. 11. 06. 12:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 11. 06. 12:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
HERENDI PSK
2022. 11. 12. 12:00
Herendi Porcelán SK
2022. 11. 12. 12:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
ŐSI PSK
2023. 05. 10. 17:00
Herendi Porcelán SK
2023. 05. 10. 17:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
BKSE-PEREMARTON
2023. 03. 25. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 03. 25. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
HERENDI PSK
2023. 04. 01. 14:30
Herendi Porcelán SK
2023. 04. 01. 14:30
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
CSETÉNY SE
2023. 04. 07. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2023. 04. 07. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
HERENDI PSK
2023. 04. 15. 15:00
Herendi Porcelán SK
2023. 04. 15. 15:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
KÜLSŐVAT SE
2023. 04. 22. 15:00
Kamond FC
2023. 04. 22. 15:00
Kamond FC
KAMOND FC
HERENDI PSK
2023. 04. 29. 15:00
Herendi Porcelán SK
2023. 04. 29. 15:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
EDELTECH UGOD SE
2023. 05. 05. 17:00
Herendi Porcelán SK
2023. 05. 05. 17:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
BALATONFÜREDI FC
2023. 05. 13. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 05. 13. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
HERENDI PSK
2023. 05. 20. 15:00
Herendi Porcelán SK
2023. 05. 20. 15:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
NEMESSZALÓK ESE
2023. 05. 28. 15:00
Csabrendek FC
2023. 05. 28. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
HERENDI PSK
2023. 06. 03. 15:00
Herendi Porcelán SK
2023. 06. 03. 15:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 06. 11. 15:00
Ősi Petőfi SK
2023. 06. 11. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
HERENDI PSK

KAMOND FC

2022. 11. 26. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 11. 26. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
KAMOND FC
2022. 11. 01. 13:00
Bakonynánai Sportpálya
2022. 11. 01. 13:00
Bakonynánai Sportpálya
KAMOND FC
CSETÉNY SE
2022. 09. 03. 14:30
Badacsonytomaji Sportpálya
2022. 09. 03. 14:30
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
KAMOND FC
2022. 09. 10. 14:30
Kamond FC
2022. 09. 10. 14:30
Kamond FC
KAMOND FC
KÜLSŐVAT SE
2022. 09. 18. 14:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 09. 18. 14:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
KAMOND FC
2022. 09. 24. 14:00
Herendi Porcelán SK
2022. 09. 24. 14:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
KAMOND FC
2022. 10. 01. 13:30
Kamond FC
2022. 10. 01. 13:30
Kamond FC
KAMOND FC
BALATONFÜREDI FC
2022. 10. 09. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 10. 09. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
KAMOND FC
2022. 10. 16. 11:00
Kamond FC
2022. 10. 16. 11:00
Kamond FC
KAMOND FC
NEMESSZALÓK ESE
2022. 10. 22. 12:30
Csabrendek FC
2022. 10. 22. 12:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
KAMOND FC
2022. 10. 29. 12:00
Kamond FC
2022. 10. 29. 12:00
Kamond FC
KAMOND FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 11. 06. 12:00
Ősi Petőfi SK
2022. 11. 06. 12:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
KAMOND FC
2022. 11. 12. 12:00
Kamond FC
2022. 11. 12. 12:00
Kamond FC
KAMOND FC
BKSE-PEREMARTON
2023. 03. 18. 13:00
Kamond FC
2023. 03. 18. 13:00
Kamond FC
KAMOND FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 03. 26. 14:00
Csetényi Sporttelep
2023. 03. 26. 14:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
KAMOND FC
2023. 04. 01. 14:30
Kamond FC
2023. 04. 01. 14:30
Kamond FC
KAMOND FC
BADACSONYTOMAJI SE
2023. 04. 07. 15:00
Külsővat SE
2023. 04. 07. 15:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
KAMOND FC
2023. 04. 15. 15:00
Kamond FC
2023. 04. 15. 15:00
Kamond FC
KAMOND FC
EDELTECH UGOD SE
2023. 04. 22. 15:00
Kamond FC
2023. 04. 22. 15:00
Kamond FC
KAMOND FC
HERENDI PSK
2023. 04. 29. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 04. 29. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
KAMOND FC
2023. 05. 06. 15:00
Kamond FC
2023. 05. 06. 15:00
Kamond FC
KAMOND FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2023. 05. 13. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 05. 13. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
KAMOND FC
2023. 05. 20. 15:00
Kamond FC
2023. 05. 20. 15:00
Kamond FC
KAMOND FC
CSABRENDEK FC
2023. 05. 28. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 05. 28. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
KAMOND FC
2023. 06. 03. 15:00
Kamond FC
2023. 06. 03. 15:00
Kamond FC
KAMOND FC
ŐSI PSK
2023. 06. 11. 15:00
Peremarton Sporttelep
2023. 06. 11. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
KAMOND FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL