Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19 24. forduló

2023.05.28 - 15:00

Öskü, Palota-Vidék 2000 Öskü FC

Veszprém

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19

Játékvezető
TÁL SÁNDOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SÁRKÖZI ERIK LEVENTE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
EDELTECH UGOD SE
90'
45'

Gólok

SZENTGYÖRGYVÁRI KRISZTOFER PATRIK

9'

1 - 0

 

 

1 - 1

31'

KISS ROLAND

 

1 - 2

56'

KISS ROLAND

 

1 - 3

59'

HÁHN MÁRK JÁNOS

 

1 - 4

70'

PÁLFI DOMINIK

 

1 - 5

82'

PÁLFI DOMINIK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 24 22 1 1 205 34 171 67
2 ŐSI PSK ŐSI PSK 24 19 2 3 179 28 151 59
3 HERENDI PSK HERENDI PSK 24 19 2 3 148 48 100 59
4 EDELTECH UGOD SE EDELTECH UGOD SE 24 15 2 7 123 50 73 47
5 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 24 14 2 8 108 76 32 44
6 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 24 13 4 7 82 30 52 43
7 CSETÉNY SE CSETÉNY SE 24 12 4 8 99 87 12 40
8 KAMOND FC KAMOND FC 24 10 3 11 75 93 -18 33
9 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 24 10 1 13 84 88 -4 31
10 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 24 7 1 16 47 118 -71 18 Büntetőpont: -4
11 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 24 4 2 18 34 141 -107 14
12 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 24 3 3 18 18 92 -74 11 Büntetőpont: -1
13 KÜLSŐVAT SE KÜLSŐVAT SE 24 3 0 21 28 238 -210 8 Büntetőpont: -1
14 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 24 2 3 19 30 137 -107 8 Büntetőpont: -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BADACSONYTOMAJI SE BALATONFÜREDI FC 12 11 1 0 65 5 60 34 12 8 3 1 49 13 36 27 24 19 4 1 114 18 96 61
2 BADACSONYTOMAJI SE ŐSI PSK 12 11 1 0 43 3 40 34 12 7 2 3 42 15 27 23 24 18 3 3 85 18 67 57
3 BADACSONYTOMAJI SE HERENDI PSK 12 10 2 0 38 8 30 32 12 7 1 4 27 14 13 22 24 17 3 4 65 22 43 54
4 BADACSONYTOMAJI SE EDELTECH UGOD SE 12 9 2 1 35 12 23 29 12 4 4 4 20 14 6 16 24 13 6 5 55 26 29 45
5 BADACSONYTOMAJI SE BALATONSZEPEZD ÖKSC 12 8 0 4 22 19 3 24 12 4 1 7 20 20 0 13 24 12 1 11 42 39 3 37
6 BADACSONYTOMAJI SE CSETÉNY SE 12 5 5 2 31 19 12 20 12 5 2 5 18 28 -10 17 24 10 7 7 49 47 2 37
7 BADACSONYTOMAJI SE KAMOND FC 12 5 4 3 17 13 4 19 12 5 2 5 21 21 0 17 24 10 6 8 38 34 4 36
8 BADACSONYTOMAJI SE CSABRENDEK FC 12 5 2 5 25 10 15 17 12 4 5 3 17 6 11 17 24 9 7 8 42 16 26 34
9 BADACSONYTOMAJI SE GOSTECH PV ÖSKÜ FC 12 5 3 4 20 12 8 18 12 4 1 7 25 21 4 13 24 9 4 11 45 33 12 31
10 BADACSONYTOMAJI SE BKSE-PEREMARTON 12 5 3 4 20 15 5 18 12 2 4 6 9 37 -28 6 24 7 7 10 29 52 -23 24
11 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 12 2 4 6 7 27 -20 9 12 1 2 9 6 37 -31 5 24 3 6 15 13 64 -51 14
12 BADACSONYTOMAJI SE TALIÁNDÖRÖGD SE 12 1 3 8 5 18 -13 6 12 2 1 9 4 32 -28 6 24 3 4 17 9 50 -41 12
13 BADACSONYTOMAJI SE NEMESSZALÓK ESE 12 2 3 7 11 30 -19 9 12 0 3 9 4 38 -34 3 24 2 6 16 15 68 -53 12
14 BADACSONYTOMAJI SE KÜLSŐVAT SE 12 2 1 9 7 72 -65 6 12 0 3 9 1 50 -49 3 24 2 4 18 8 122 -114 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BADACSONYTOMAJI SE BALATONFÜREDI FC 12 11 1 0 115 12 103 34 12 11 0 1 90 22 68 33 24 22 1 1 205 34 171 67
2 BADACSONYTOMAJI SE ŐSI PSK 12 11 1 0 101 8 93 34 12 8 1 3 78 20 58 25 24 19 2 3 179 28 151 59
3 BADACSONYTOMAJI SE HERENDI PSK 12 11 0 1 81 18 63 33 12 8 2 2 67 30 37 26 24 19 2 3 148 48 100 59
4 BADACSONYTOMAJI SE EDELTECH UGOD SE 12 10 1 1 78 25 53 31 12 5 1 6 45 25 20 16 24 15 2 7 123 50 73 47
5 BADACSONYTOMAJI SE GOSTECH PV ÖSKÜ FC 12 8 1 3 57 26 31 25 12 6 1 5 51 50 1 19 24 14 2 8 108 76 32 44
6 BADACSONYTOMAJI SE CSABRENDEK FC 12 6 3 3 47 18 29 21 12 7 1 4 35 12 23 22 24 13 4 7 82 30 52 43
7 BADACSONYTOMAJI SE CSETÉNY SE 12 6 2 4 63 39 24 20 12 6 2 4 36 48 -12 20 24 12 4 8 99 87 12 40
8 BADACSONYTOMAJI SE KAMOND FC 12 5 2 5 37 35 2 17 12 5 1 6 38 58 -20 16 24 10 3 11 75 93 -18 33
9 BADACSONYTOMAJI SE BALATONSZEPEZD ÖKSC 12 7 0 5 46 35 11 21 12 3 1 8 38 53 -15 10 24 10 1 13 84 88 -4 31
10 BADACSONYTOMAJI SE BKSE-PEREMARTON 12 5 0 7 29 35 -6 15 12 2 1 9 18 83 -65 3 24 7 1 16 47 118 -71 18
11 BADACSONYTOMAJI SE NEMESSZALÓK ESE 12 2 1 9 22 65 -43 7 12 2 1 9 12 76 -64 7 24 4 2 18 34 141 -107 14
12 BADACSONYTOMAJI SE TALIÁNDÖRÖGD SE 12 2 1 9 10 39 -29 7 12 1 2 9 8 53 -45 4 24 3 3 18 18 92 -74 11
13 BADACSONYTOMAJI SE KÜLSŐVAT SE 12 3 0 9 24 130 -106 8 12 0 0 12 4 108 -104 0 24 3 0 21 28 238 -210 8
14 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 12 1 2 9 17 48 -31 4 12 1 1 10 13 89 -76 4 24 2 3 19 30 137 -107 8
 
BADACSONYTOMAJI SE
1 - 2-1 - 3-0 - 12 - 30 - 44 - 44 - 12 - 30 - 102 - 51 - 10 - 11
BKSE-PEREMARTON
6 - 1-0 - 83 - 10 - 31 - 42 - 5-11 - 00 - 31 - 50 - 43 - 02 - 1
BALATONFÜREDI FC
--------------
BALATONFÜREDI FC
7 - 224 - 0-7 - 3-8 - 111 - 07 - 017 - 08 - 02 - 26 - 312 - 16 - 0
BALATONSZEPEZD ÖKSC
14 - 03 - 0-3 - 121 - 32 - 41 - 53 - 5-5 - 03 - 26 - 42 - 03 - 0
CSABRENDEK FC
3 - 34 - 0-0 - 61 - 18 - 01 - 29 - 112 - 16 - 00 - 2-2 - 11 - 1
CSETÉNY SE
-4 - 4-3 - 64 - 11 - 25 - 52 - 714 - 011 - 10 - 98 - 38 - 03 - 1
HERENDI PSK
7 - 16 - 1-1 - 38 - 32 - 19 - 27 - 014 - 112 - 05 - 37 - 1-3 - 2
KAMOND FC
3 - 05 - 0-3 - 113 - 10 - 01 - 14 - 97 - 16 - 3-1 - 21 - 23 - 5
KÜLSŐVAT SE
3 - 0--5 - 160 - 140 - 141 - 101 - 181 - 63 - 01 - 255 - 123 - 21 - 13
NEMESSZALÓK ESE
4 - 33 - 6-0 - 62 - 80 - 60 - 50 - 126 - 73 - 02 - 62 - 60 - 0-
ŐSI PSK
17 - 19 - 0-2 - 19 - 01 - 012 - 1-9 - 218 - 011 - 03 - 38 - 02 - 0
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
15 - 04 - 2-2 - 87 - 05 - 33 - 33 - 16 - 13 - 0-1 - 37 - 01 - 5
TALIÁNDÖRÖGD SE
1 - 23 - 1--0 - 40 - 11 - 20 - 41 - 42 - 02 - 20 - 70 - 60 - 6
EDELTECH UGOD SE
9 - 017 - 2-2 - 109 - 22 - 1-2 - 23 - 13 - 010 - 05 - 410 - 26 - 1

Meccsek

GOSTECH PV ÖSKÜ FC

2022. 08. 21. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 08. 21. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 08. 27. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 08. 27. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2022. 09. 03. 14:30
Peremarton Sporttelep
2022. 09. 03. 14:30
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 09. 10. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 09. 10. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 09. 18. 14:00
Csetényi Sporttelep
2022. 09. 18. 14:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 09. 24. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 09. 24. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BADACSONYTOMAJI SE
2022. 10. 02. 13:30
Külsővat SE
2022. 10. 02. 13:30
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 10. 09. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 10. 09. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
KAMOND FC
2022. 10. 16. 13:00
Herendi Porcelán SK
2022. 10. 16. 13:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 09. 01. 17:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 09. 01. 17:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BALATONFÜREDI FC
2022. 10. 30. 12:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 10. 30. 12:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 11. 05. 12:00
Nemesszalók Sportegyesület
2022. 11. 05. 12:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 11. 12. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 11. 12. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2023. 03. 19. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 03. 19. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 03. 26. 14:00
Ősi Petőfi SK
2023. 03. 26. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2023. 04. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 04. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BKSE-PEREMARTON
2023. 04. 07. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 04. 07. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2023. 04. 15. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 04. 15. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
CSETÉNY SE
2023. 04. 22. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2023. 04. 22. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2023. 04. 30. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 04. 30. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
KÜLSŐVAT SE
2023. 05. 06. 15:00
Kamond FC
2023. 05. 06. 15:00
Kamond FC
KAMOND FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2023. 05. 13. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 05. 13. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
HERENDI PSK
2023. 05. 20. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 05. 20. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2023. 05. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 05. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
EDELTECH UGOD SE
2023. 06. 04. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 06. 04. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
NEMESSZALÓK ESE
2023. 06. 11. 15:00
Csabrendek FC
2023. 06. 11. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC

EDELTECH UGOD SE

2023. 03. 12. 13:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2023. 03. 12. 13:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
EDELTECH UGOD SE
2022. 08. 27. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 08. 27. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
CSABRENDEK FC
2022. 09. 04. 14:30
Ugod SE Sporttelep
2022. 09. 04. 14:30
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
KÜLSŐVAT SE
2022. 09. 11. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2022. 09. 11. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
EDELTECH UGOD SE
2022. 09. 18. 14:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 09. 18. 14:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
KAMOND FC
2022. 09. 25. 14:00
Ősi Petőfi SK
2022. 09. 25. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
EDELTECH UGOD SE
2022. 10. 01. 13:30
Ugod SE Sporttelep
2022. 10. 01. 13:30
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
HERENDI PSK
2022. 10. 08. 13:00
Peremarton Sporttelep
2022. 10. 08. 13:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
EDELTECH UGOD SE
2022. 10. 15. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 10. 15. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
BALATONFÜREDI FC
2022. 10. 22. 12:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 10. 22. 12:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
EDELTECH UGOD SE
2022. 10. 30. 12:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 10. 30. 12:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 11. 06. 12:00
Csetényi Sporttelep
2022. 11. 06. 12:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
EDELTECH UGOD SE
2022. 11. 13. 12:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 11. 13. 12:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2023. 03. 19. 13:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 03. 19. 13:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
BADACSONYTOMAJI SE
2023. 03. 26. 14:00
Csabrendek FC
2023. 03. 26. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
EDELTECH UGOD SE
2023. 04. 02. 14:30
Külsővat SE
2023. 04. 02. 14:30
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
EDELTECH UGOD SE
2023. 04. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 04. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 04. 15. 15:00
Kamond FC
2023. 04. 15. 15:00
Kamond FC
KAMOND FC
EDELTECH UGOD SE
2023. 04. 23. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 04. 23. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
ŐSI PSK
2023. 04. 29. 15:00
Herendi Porcelán SK
2023. 04. 29. 15:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
EDELTECH UGOD SE
2023. 05. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 05. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
BKSE-PEREMARTON
2023. 05. 12. 18:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 05. 12. 18:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
EDELTECH UGOD SE
2023. 05. 21. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 05. 21. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 05. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 05. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
EDELTECH UGOD SE
2023. 06. 04. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 06. 04. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
CSETÉNY SE
2023. 06. 11. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 06. 11. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
EDELTECH UGOD SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL