Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19 5. forduló

2022.09.18 - 14:00

Ősi, Ősi Petőfi SK

Veszprém

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19

Játékvezető
HORVÁTH ANDRÁS LEVENTE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZEPESI MIHÁLY
ŐSI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
90'
45'

Gólok

BALÁZS DÁVID

21'

1 - 0

 

NAGY BENCE

30'

2 - 0

 

RUNA ERIK DÁNIEL

41'

3 - 0

 

BALÁZS DÁVID

47'

4 - 0

 

BALÁZS DÁVID

57'

5 - 0

 

DÓRA IMRE DOMINIK

72'

6 - 0

 

TÓTH BALÁZS

77'

7 - 0

 

TÓTH BALÁZS

87'

8 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ŐSI PSK ŐSI PSK 5 5 0 0 26 2 24 15
2 EDELTECH UGOD SE EDELTECH UGOD SE 5 5 0 0 25 2 23 15
3 HERENDI PSK HERENDI PSK 5 4 1 0 43 12 31 13
4 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 5 4 0 1 48 7 41 12
5 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 5 3 0 2 21 11 10 9
6 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 5 3 0 2 11 4 7 9
7 CSETÉNY SE CSETÉNY SE 5 2 2 1 29 17 12 8
8 KAMOND FC KAMOND FC 5 2 2 1 18 12 6 8
9 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 5 1 1 3 3 22 -19 4
10 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 5 1 0 4 14 32 -18 3
11 KÜLSŐVAT SE KÜLSŐVAT SE 5 1 0 4 5 42 -37 3
12 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 5 0 1 4 0 21 -21 1
13 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 5 0 1 4 6 28 -22 1
14 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 5 0 0 5 2 39 -37 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKSE-PEREMARTON BALATONFÜREDI FC 2 2 0 0 19 1 18 6 3 2 1 0 10 4 6 7 5 4 1 0 29 5 24 13
2 BKSE-PEREMARTON KAMOND FC 2 1 1 0 5 1 4 4 3 2 1 0 8 3 5 7 5 3 2 0 13 4 9 11
3 BKSE-PEREMARTON EDELTECH UGOD SE 3 1 2 0 1 0 1 5 2 2 0 0 8 0 8 6 5 3 2 0 9 0 9 11
4 BKSE-PEREMARTON ŐSI PSK 3 2 1 0 7 1 6 7 2 1 1 0 2 1 1 4 5 3 2 0 9 2 7 11
5 BKSE-PEREMARTON HERENDI PSK 2 2 0 0 7 2 5 6 3 1 1 1 10 4 6 4 5 3 1 1 17 6 11 10
6 BKSE-PEREMARTON GOSTECH PV ÖSKÜ FC 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 0 1 6 3 3 6 5 3 1 1 8 4 4 10
7 BKSE-PEREMARTON CSETÉNY SE 3 2 1 0 10 3 7 7 2 0 1 1 2 6 -4 1 5 2 2 1 12 9 3 8
8 BKSE-PEREMARTON CSABRENDEK FC 2 1 0 1 5 1 4 3 3 0 2 1 0 1 -1 2 5 1 2 2 5 2 3 5
9 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 4 1 2 1 2 4 -2 5 1 0 0 1 0 14 -14 0 5 1 2 2 2 18 -16 5
10 BKSE-PEREMARTON BALATONSZEPEZD ÖKSC 3 1 0 2 5 11 -6 3 2 0 0 2 2 4 -2 0 5 1 0 4 7 15 -8 3
11 BKSE-PEREMARTON TALIÁNDÖRÖGD SE 3 0 1 2 0 4 -4 1 2 0 1 1 0 3 -3 1 5 0 2 3 0 7 -7 2
12 BKSE-PEREMARTON NEMESSZALÓK ESE 1 0 1 0 0 0 0 1 4 0 1 3 0 9 -9 1 5 0 2 3 0 9 -9 2
13 BKSE-PEREMARTON KÜLSŐVAT SE 2 0 1 1 0 7 -7 1 3 0 1 2 0 9 -9 1 5 0 2 3 0 16 -16 2
14 BKSE-PEREMARTON BADACSONYTOMAJI SE 3 0 0 3 2 12 -10 0 2 0 1 1 0 4 -4 1 5 0 1 4 2 16 -14 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKSE-PEREMARTON ŐSI PSK 3 3 0 0 21 1 20 9 2 2 0 0 5 1 4 6 5 5 0 0 26 2 24 15
2 BKSE-PEREMARTON EDELTECH UGOD SE 3 3 0 0 8 2 6 9 2 2 0 0 17 0 17 6 5 5 0 0 25 2 23 15
3 BKSE-PEREMARTON HERENDI PSK 2 2 0 0 15 4 11 6 3 2 1 0 28 8 20 7 5 4 1 0 43 12 31 13
4 BKSE-PEREMARTON BALATONFÜREDI FC 2 2 0 0 32 1 31 6 3 2 0 1 16 6 10 6 5 4 0 1 48 7 41 12
5 BKSE-PEREMARTON GOSTECH PV ÖSKÜ FC 2 1 0 1 8 3 5 3 3 2 0 1 13 8 5 6 5 3 0 2 21 11 10 9
6 BKSE-PEREMARTON CSABRENDEK FC 2 1 0 1 6 2 4 3 3 2 0 1 5 2 3 6 5 3 0 2 11 4 7 9
7 BKSE-PEREMARTON CSETÉNY SE 3 2 1 0 27 8 19 7 2 0 1 1 2 9 -7 1 5 2 2 1 29 17 12 8
8 BKSE-PEREMARTON KAMOND FC 2 1 1 0 8 2 6 4 3 1 1 1 10 10 0 4 5 2 2 1 18 12 6 8
9 BKSE-PEREMARTON NEMESSZALÓK ESE 1 0 1 0 0 0 0 1 4 1 0 3 3 22 -19 3 5 1 1 3 3 22 -19 4
10 BKSE-PEREMARTON BALATONSZEPEZD ÖKSC 3 1 0 2 11 17 -6 3 2 0 0 2 3 15 -12 0 5 1 0 4 14 32 -18 3
11 BKSE-PEREMARTON KÜLSŐVAT SE 2 1 0 1 4 18 -14 3 3 0 0 3 1 24 -23 0 5 1 0 4 5 42 -37 3
12 BKSE-PEREMARTON TALIÁNDÖRÖGD SE 3 0 0 3 0 13 -13 0 2 0 1 1 0 8 -8 1 5 0 1 4 0 21 -21 1
13 BKSE-PEREMARTON BADACSONYTOMAJI SE 3 0 1 2 5 18 -13 1 2 0 0 2 1 10 -9 0 5 0 1 4 6 28 -22 1
14 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 4 0 0 4 2 15 -13 0 1 0 0 1 0 24 -24 0 5 0 0 5 2 39 -37 0
 
BADACSONYTOMAJI SE
--1 - 3----4 - 4-----0 - 11
BKSE-PEREMARTON
----0 - 3-2 - 5--0 - 3-0 - 4--
BALATONFÜREDI FC
--------------
BALATONFÜREDI FC
-24 - 0---8 - 1--------
BALATONSZEPEZD ÖKSC
---3 - 12---3 - 5-5 - 0----
CSABRENDEK FC
---------6 - 00 - 2---
CSETÉNY SE
------5 - 5-14 - 0--8 - 3--
HERENDI PSK
7 - 1---8 - 3---------
KAMOND FC
------1 - 1-7 - 1-----
KÜLSŐVAT SE
3 - 0------1 - 18------
NEMESSZALÓK ESE
------------0 - 0-
ŐSI PSK
---2 - 1------11 - 0-8 - 0-
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
----7 - 0------1 - 3--
TALIÁNDÖRÖGD SE
-----0 - 1------0 - 60 - 6
EDELTECH UGOD SE
-----2 - 1--3 - 13 - 0----

Meccsek

ŐSI PSK

2022. 11. 26. 13:00
Ősi Petőfi SK
2022. 11. 26. 13:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
BALATONFÜREDI FC
2022. 08. 27. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 08. 27. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2022. 09. 04. 14:30
Ősi Petőfi SK
2022. 09. 04. 14:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
NEMESSZALÓK ESE
2022. 09. 11. 14:30
Csabrendek FC
2022. 09. 11. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ŐSI PSK
2022. 09. 18. 14:00
Ősi Petőfi SK
2022. 09. 18. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 09. 25. 14:00
Ősi Petőfi SK
2022. 09. 25. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
EDELTECH UGOD SE
2022. 10. 01. 13:30
Peremarton Sporttelep
2022. 10. 01. 13:30
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
ŐSI PSK
2022. 10. 09. 13:00
Ősi Petőfi SK
2022. 10. 09. 13:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 10. 16. 13:00
Csetényi Sporttelep
2022. 10. 16. 13:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
ŐSI PSK
2022. 10. 22. 12:30
Ősi Petőfi SK
2022. 10. 22. 12:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
BADACSONYTOMAJI SE
2022. 10. 30. 12:00
Külsővat SE
2022. 10. 30. 12:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
ŐSI PSK
2022. 11. 06. 12:00
Ősi Petőfi SK
2022. 11. 06. 12:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
KAMOND FC
2022. 11. 12. 12:00
Herendi Porcelán SK
2022. 11. 12. 12:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
ŐSI PSK
2023. 03. 18. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 03. 18. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ŐSI PSK
2023. 03. 26. 14:00
Ősi Petőfi SK
2023. 03. 26. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2023. 04. 01. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 04. 01. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ŐSI PSK
2023. 04. 07. 15:00
Ősi Petőfi SK
2023. 04. 07. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSABRENDEK FC
2023. 04. 16. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 04. 16. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ŐSI PSK
2023. 04. 23. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 04. 23. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
ŐSI PSK
2023. 04. 30. 15:00
Ősi Petőfi SK
2023. 04. 30. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
BKSE-PEREMARTON
2023. 05. 06. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 05. 06. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
ŐSI PSK
2023. 05. 14. 15:00
Ősi Petőfi SK
2023. 05. 14. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ELMARDT
CSETÉNY SE
2023. 05. 29. 17:00
Ősi Petőfi SK
2023. 05. 29. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSETÉNY SE
2023. 05. 20. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2023. 05. 20. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
ŐSI PSK
2023. 05. 28. 15:00
Ősi Petőfi SK
2023. 05. 28. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
KÜLSŐVAT SE
2023. 06. 03. 15:00
Kamond FC
2023. 06. 03. 15:00
Kamond FC
KAMOND FC
ŐSI PSK
2023. 06. 11. 15:00
Ősi Petőfi SK
2023. 06. 11. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
HERENDI PSK

TALIÁNDÖRÖGD SE

2022. 08. 21. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 08. 21. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 11. 19. 12:00
Nemesszalók Sportegyesület
2022. 11. 19. 12:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 09. 04. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2022. 09. 04. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2022. 09. 11. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2022. 09. 11. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
EDELTECH UGOD SE
2022. 09. 18. 14:00
Ősi Petőfi SK
2022. 09. 18. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 09. 25. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 09. 25. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BKSE-PEREMARTON
2022. 10. 01. 13:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 10. 01. 13:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 10. 09. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 10. 09. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSETÉNY SE
2022. 10. 16. 13:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2022. 10. 16. 13:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 10. 22. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
2022. 10. 22. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
KÜLSŐVAT SE
2022. 10. 29. 12:00
Kamond FC
2022. 10. 29. 12:00
Kamond FC
KAMOND FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 11. 06. 12:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 11. 06. 12:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
HERENDI PSK
2022. 11. 12. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 11. 12. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 03. 19. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 03. 19. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 03. 26. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 03. 26. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESSZALÓK ESE
2023. 05. 12. 17:00
Csabrendek FC
2023. 05. 12. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 04. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 04. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 04. 16. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 04. 16. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ŐSI PSK
2023. 04. 22. 15:00
Peremarton Sporttelep
2023. 04. 22. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 04. 30. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 04. 30. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 05. 20. 17:00
Csetényi Sporttelep
2023. 05. 20. 17:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 05. 14. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 05. 14. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BADACSONYTOMAJI SE
2023. 05. 21. 15:00
Külsővat SE
2023. 05. 21. 15:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 05. 28. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 05. 28. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
KAMOND FC
2023. 06. 03. 15:00
Herendi Porcelán SK
2023. 06. 03. 15:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 05. 26. 18:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 05. 26. 18:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BALATONFÜREDI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL