Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19 6. forduló

2022.09.25 - 14:00

Taliándörögd, Sportpálya Taliándörögd

Veszprém

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19

Játékvezető
SZEPESI MIHÁLY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DUKAI GERGELY
TALIÁNDÖRÖGD SE
BKSE-PEREMARTON
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

16'

VARGA NORBERT
BORSODI LŐRINC MÁRTON

44'

1 - 1

 

BOROS MÁRK

49'

2 - 1

 

SZŐRÖS MÁTÉ

61'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ŐSI PSK ŐSI PSK 6 6 0 0 28 2 26 18
2 HERENDI PSK HERENDI PSK 6 5 1 0 50 12 38 16
3 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 6 5 0 1 65 7 58 15
4 EDELTECH UGOD SE EDELTECH UGOD SE 6 5 0 1 25 4 21 15
5 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 6 4 0 2 36 11 25 12
6 CSETÉNY SE CSETÉNY SE 6 3 2 1 34 17 17 11
7 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 6 3 1 2 12 5 7 10
8 KAMOND FC KAMOND FC 6 2 2 2 18 19 -1 8
9 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 6 1 1 4 15 33 -18 4
10 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 6 1 1 4 3 22 -19 4
11 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 6 1 1 4 3 27 -24 4
12 KÜLSŐVAT SE KÜLSŐVAT SE 6 1 0 5 5 59 -54 3
13 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 6 0 1 5 6 43 -37 1
14 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 6 0 0 6 3 42 -39 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKSE-PEREMARTON BALATONFÜREDI FC 3 3 0 0 28 1 27 9 3 2 1 0 10 4 6 7 6 5 1 0 38 5 33 16
2 BKSE-PEREMARTON ŐSI PSK 4 3 1 0 9 1 8 10 2 1 1 0 2 1 1 4 6 4 2 0 11 2 9 14
3 BKSE-PEREMARTON HERENDI PSK 3 3 0 0 9 2 7 9 3 1 1 1 10 4 6 4 6 4 1 1 19 6 13 13
4 BKSE-PEREMARTON GOSTECH PV ÖSKÜ FC 3 2 1 0 10 1 9 7 3 2 0 1 6 3 3 6 6 4 1 1 16 4 12 13
5 BKSE-PEREMARTON KAMOND FC 2 1 1 0 5 1 4 4 4 2 1 1 8 5 3 7 6 3 2 1 13 6 7 11
6 BKSE-PEREMARTON EDELTECH UGOD SE 3 1 2 0 1 0 1 5 3 2 0 1 8 2 6 6 6 3 2 1 9 2 7 11
7 BKSE-PEREMARTON CSETÉNY SE 3 2 1 0 10 3 7 7 3 1 1 1 5 6 -1 4 6 3 2 1 15 9 6 11
8 BKSE-PEREMARTON BALATONSZEPEZD ÖKSC 3 1 0 2 5 11 -6 3 3 1 0 2 3 4 -1 3 6 2 0 4 8 15 -7 6
9 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 4 1 2 1 2 4 -2 5 2 0 1 1 1 15 -14 1 6 1 3 2 3 19 -16 6
10 BKSE-PEREMARTON CSABRENDEK FC 3 1 0 2 5 2 3 3 3 0 2 1 0 1 -1 2 6 1 2 3 5 3 2 5
11 BKSE-PEREMARTON TALIÁNDÖRÖGD SE 4 0 2 2 1 5 -4 2 2 0 1 1 0 3 -3 1 6 0 3 3 1 8 -7 3
12 BKSE-PEREMARTON NEMESSZALÓK ESE 2 0 1 1 0 3 -3 1 4 0 1 3 0 9 -9 1 6 0 2 4 0 12 -12 2
13 BKSE-PEREMARTON KÜLSŐVAT SE 2 0 1 1 0 7 -7 1 4 0 1 3 0 18 -18 1 6 0 2 4 0 25 -25 2
14 BKSE-PEREMARTON BADACSONYTOMAJI SE 3 0 0 3 2 12 -10 0 3 0 1 2 0 12 -12 1 6 0 1 5 2 24 -22 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKSE-PEREMARTON ŐSI PSK 4 4 0 0 23 1 22 12 2 2 0 0 5 1 4 6 6 6 0 0 28 2 26 18
2 BKSE-PEREMARTON HERENDI PSK 3 3 0 0 22 4 18 9 3 2 1 0 28 8 20 7 6 5 1 0 50 12 38 16
3 BKSE-PEREMARTON BALATONFÜREDI FC 3 3 0 0 49 1 48 9 3 2 0 1 16 6 10 6 6 5 0 1 65 7 58 15
4 BKSE-PEREMARTON EDELTECH UGOD SE 3 3 0 0 8 2 6 9 3 2 0 1 17 2 15 6 6 5 0 1 25 4 21 15
5 BKSE-PEREMARTON GOSTECH PV ÖSKÜ FC 3 2 0 1 23 3 20 6 3 2 0 1 13 8 5 6 6 4 0 2 36 11 25 12
6 BKSE-PEREMARTON CSETÉNY SE 3 2 1 0 27 8 19 7 3 1 1 1 7 9 -2 4 6 3 2 1 34 17 17 11
7 BKSE-PEREMARTON CSABRENDEK FC 3 1 1 1 7 3 4 4 3 2 0 1 5 2 3 6 6 3 1 2 12 5 7 10
8 BKSE-PEREMARTON KAMOND FC 2 1 1 0 8 2 6 4 4 1 1 2 10 17 -7 4 6 2 2 2 18 19 -1 8
9 BKSE-PEREMARTON BALATONSZEPEZD ÖKSC 3 1 0 2 11 17 -6 3 3 0 1 2 4 16 -12 1 6 1 1 4 15 33 -18 4
10 BKSE-PEREMARTON TALIÁNDÖRÖGD SE 4 1 0 3 3 14 -11 3 2 0 1 1 0 8 -8 1 6 1 1 4 3 22 -19 4
11 BKSE-PEREMARTON NEMESSZALÓK ESE 2 0 1 1 0 5 -5 1 4 1 0 3 3 22 -19 3 6 1 1 4 3 27 -24 4
12 BKSE-PEREMARTON KÜLSŐVAT SE 2 1 0 1 4 18 -14 3 4 0 0 4 1 41 -40 0 6 1 0 5 5 59 -54 3
13 BKSE-PEREMARTON BADACSONYTOMAJI SE 3 0 1 2 5 18 -13 1 3 0 0 3 1 25 -24 0 6 0 1 5 6 43 -37 1
14 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 4 0 0 4 2 15 -13 0 2 0 0 2 1 27 -26 0 6 0 0 6 3 42 -39 0
 
BADACSONYTOMAJI SE
--1 - 3----4 - 4-----0 - 11
BKSE-PEREMARTON
----0 - 3-2 - 5--0 - 3-0 - 4--
BALATONFÜREDI FC
--------------
BALATONFÜREDI FC
-24 - 0---8 - 1--17 - 0-----
BALATONSZEPEZD ÖKSC
---3 - 12---3 - 5-5 - 0----
CSABRENDEK FC
----1 - 1----6 - 00 - 2---
CSETÉNY SE
------5 - 5-14 - 0--8 - 3--
HERENDI PSK
7 - 1---8 - 3--7 - 0------
KAMOND FC
------1 - 1-7 - 1-----
KÜLSŐVAT SE
3 - 0------1 - 18------
NEMESSZALÓK ESE
------0 - 5-----0 - 0-
ŐSI PSK
---2 - 1------11 - 0-8 - 02 - 0
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
15 - 0---7 - 0------1 - 3--
TALIÁNDÖRÖGD SE
-3 - 1---0 - 1------0 - 60 - 6
EDELTECH UGOD SE
-----2 - 1--3 - 13 - 0----

Meccsek

TALIÁNDÖRÖGD SE

2022. 08. 21. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 08. 21. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 11. 19. 12:00
Nemesszalók Sportegyesület
2022. 11. 19. 12:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 09. 04. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2022. 09. 04. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2022. 09. 11. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2022. 09. 11. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
EDELTECH UGOD SE
2022. 09. 18. 14:00
Ősi Petőfi SK
2022. 09. 18. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 09. 25. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 09. 25. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BKSE-PEREMARTON
2022. 10. 01. 13:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 10. 01. 13:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 10. 09. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 10. 09. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSETÉNY SE
2022. 10. 16. 13:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2022. 10. 16. 13:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 10. 22. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
2022. 10. 22. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
KÜLSŐVAT SE
2022. 10. 29. 12:00
Kamond FC
2022. 10. 29. 12:00
Kamond FC
KAMOND FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 11. 06. 12:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 11. 06. 12:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
HERENDI PSK
2022. 11. 12. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 11. 12. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 03. 19. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 03. 19. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 03. 26. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 03. 26. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESSZALÓK ESE
2023. 05. 12. 17:00
Csabrendek FC
2023. 05. 12. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 04. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 04. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 04. 16. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 04. 16. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ŐSI PSK
2023. 04. 22. 15:00
Peremarton Sporttelep
2023. 04. 22. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 04. 30. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 04. 30. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 05. 20. 17:00
Csetényi Sporttelep
2023. 05. 20. 17:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 05. 14. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 05. 14. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BADACSONYTOMAJI SE
2023. 05. 21. 15:00
Külsővat SE
2023. 05. 21. 15:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 05. 28. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 05. 28. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
KAMOND FC
2023. 06. 03. 15:00
Herendi Porcelán SK
2023. 06. 03. 15:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 05. 26. 18:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 05. 26. 18:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BALATONFÜREDI FC

BKSE-PEREMARTON

2022. 08. 21. 15:00
Peremarton Sporttelep
2022. 08. 21. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
HERENDI PSK
2022. 11. 19. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 11. 19. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BKSE-PEREMARTON
2022. 09. 03. 14:30
Peremarton Sporttelep
2022. 09. 03. 14:30
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 09. 10. 14:30
Peremarton Sporttelep
2022. 09. 10. 14:30
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
NEMESSZALÓK ESE
2023. 03. 12. 12:00
Peremarton Sporttelep
2023. 03. 12. 12:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
CSABRENDEK FC
2022. 09. 25. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 09. 25. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BKSE-PEREMARTON
2022. 10. 01. 13:30
Peremarton Sporttelep
2022. 10. 01. 13:30
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
ŐSI PSK
2022. 10. 08. 13:00
Peremarton Sporttelep
2022. 10. 08. 13:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
EDELTECH UGOD SE
2022. 10. 16. 13:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 10. 16. 13:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
BKSE-PEREMARTON
2022. 10. 22. 12:30
Peremarton Sporttelep
2022. 10. 22. 12:30
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
CSETÉNY SE
2022. 10. 29. 12:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2022. 10. 29. 12:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
BKSE-PEREMARTON
2022. 11. 05. 12:00
Peremarton Sporttelep
2022. 11. 05. 12:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
KÜLSŐVAT SE
2022. 11. 12. 12:00
Kamond FC
2022. 11. 12. 12:00
Kamond FC
KAMOND FC
BKSE-PEREMARTON
2023. 05. 10. 17:00
Herendi Porcelán SK
2023. 05. 10. 17:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
BKSE-PEREMARTON
2023. 03. 25. 14:00
Peremarton Sporttelep
2023. 03. 25. 14:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
BALATONFÜREDI FC
2023. 04. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 04. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BKSE-PEREMARTON
2023. 04. 07. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 04. 07. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
BKSE-PEREMARTON
2023. 04. 16. 15:00
Csabrendek FC
2023. 04. 16. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BKSE-PEREMARTON
2023. 04. 22. 15:00
Peremarton Sporttelep
2023. 04. 22. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 04. 30. 15:00
Ősi Petőfi SK
2023. 04. 30. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
BKSE-PEREMARTON
2023. 05. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 05. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
BKSE-PEREMARTON
2023. 05. 13. 15:00
Peremarton Sporttelep
2023. 05. 13. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 05. 21. 15:00
Csetényi Sporttelep
2023. 05. 21. 15:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
BKSE-PEREMARTON
2023. 05. 27. 15:00
Peremarton Sporttelep
2023. 05. 27. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
BADACSONYTOMAJI SE
2023. 06. 04. 15:00
Külsővat SE
2023. 06. 04. 15:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
BKSE-PEREMARTON
2023. 06. 11. 15:00
Peremarton Sporttelep
2023. 06. 11. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
KAMOND FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL