Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19 8. forduló

2022.10.08 - 13:00

Nemesszalók, Nemesszalók Sportegyesület

Veszprém

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19

Játékvezető
BAUKÓ BÁLINT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABÓ LÁSZLÓ
NEMESSZALÓK ESE
KÜLSŐVAT SE
90'
45'

Gólok

MEZŐ MÁRKÓ

53'

1 - 0

 

KELEMEN ANDRÁS

58'

2 - 0

 

NAGY MARCELL

63'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ŐSI PSK ŐSI PSK 8 8 0 0 42 3 39 24
2 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 8 7 0 1 87 10 77 21
3 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 8 6 0 2 54 17 37 18
4 HERENDI PSK HERENDI PSK 8 5 2 1 52 25 27 17
5 EDELTECH UGOD SE EDELTECH UGOD SE 8 5 1 2 28 8 20 16
6 CSETÉNY SE CSETÉNY SE 8 4 2 2 37 20 17 14
7 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 8 4 2 2 17 9 8 14
8 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 8 3 1 4 9 29 -20 10
9 KAMOND FC KAMOND FC 8 2 2 4 22 36 -14 8
10 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 8 2 1 5 17 42 -25 7
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 8 1 1 6 4 26 -22 3 Büntetőpont: -1
12 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 8 1 0 7 6 48 -42 3
13 KÜLSŐVAT SE KÜLSŐVAT SE 8 1 0 7 10 74 -64 3
14 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 8 0 2 6 11 49 -38 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BADACSONYTOMAJI SE ŐSI PSK 5 4 1 0 13 1 12 13 3 2 1 0 4 2 2 7 8 6 2 0 17 3 14 20
2 BADACSONYTOMAJI SE BALATONFÜREDI FC 4 4 0 0 33 1 32 12 4 2 1 1 12 7 5 7 8 6 1 1 45 8 37 19
3 BADACSONYTOMAJI SE GOSTECH PV ÖSKÜ FC 4 3 1 0 11 1 10 10 4 3 0 1 14 3 11 9 8 6 1 1 25 4 21 19
4 BADACSONYTOMAJI SE CSETÉNY SE 4 2 2 0 11 4 7 8 4 2 1 1 7 7 0 7 8 4 3 1 18 11 7 15
5 BADACSONYTOMAJI SE KAMOND FC 3 2 1 0 8 3 5 7 5 2 1 2 8 6 2 7 8 4 2 2 16 9 7 14
6 BADACSONYTOMAJI SE EDELTECH UGOD SE 4 2 2 0 3 1 2 8 4 2 0 2 8 4 4 6 8 4 2 2 11 5 6 14
7 BADACSONYTOMAJI SE HERENDI PSK 3 3 0 0 9 2 7 9 5 1 1 3 11 11 0 4 8 4 1 3 20 13 7 13
8 BADACSONYTOMAJI SE BALATONSZEPEZD ÖKSC 4 2 0 2 6 11 -5 6 4 1 0 3 3 8 -5 3 8 3 0 5 9 19 -10 9
9 BADACSONYTOMAJI SE CSABRENDEK FC 4 2 0 2 8 4 4 6 4 0 3 1 1 2 -1 3 8 2 3 3 9 6 3 9
10 BADACSONYTOMAJI SE BKSE-PEREMARTON 6 2 2 2 5 6 -1 8 2 0 1 1 1 15 -14 1 8 2 3 3 6 21 -15 9
11 BADACSONYTOMAJI SE NEMESSZALÓK ESE 3 0 2 1 0 3 -3 2 5 0 2 3 1 10 -9 2 8 0 4 4 1 13 -12 4
12 BADACSONYTOMAJI SE KÜLSŐVAT SE 3 0 1 2 0 15 -15 1 5 0 2 3 0 18 -18 2 8 0 3 5 0 33 -33 3
13 BADACSONYTOMAJI SE TALIÁNDÖRÖGD SE 5 0 2 3 2 7 -5 2 3 0 1 2 0 4 -4 0 8 0 3 5 2 11 -9 2
14 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 4 0 1 3 3 13 -10 1 4 0 1 3 2 15 -13 1 8 0 2 6 5 28 -23 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BADACSONYTOMAJI SE ŐSI PSK 5 5 0 0 32 1 31 15 3 3 0 0 10 2 8 9 8 8 0 0 42 3 39 24
2 BADACSONYTOMAJI SE BALATONFÜREDI FC 4 4 0 0 60 1 59 12 4 3 0 1 27 9 18 9 8 7 0 1 87 10 77 21
3 BADACSONYTOMAJI SE GOSTECH PV ÖSKÜ FC 4 3 0 1 29 4 25 9 4 3 0 1 25 13 12 9 8 6 0 2 54 17 37 18
4 BADACSONYTOMAJI SE HERENDI PSK 3 3 0 0 22 4 18 9 5 2 2 1 30 21 9 8 8 5 2 1 52 25 27 17
5 BADACSONYTOMAJI SE EDELTECH UGOD SE 4 3 1 0 10 4 6 10 4 2 0 2 18 4 14 6 8 5 1 2 28 8 20 16
6 BADACSONYTOMAJI SE CSETÉNY SE 4 2 1 1 28 10 18 7 4 2 1 1 9 10 -1 7 8 4 2 2 37 20 17 14
7 BADACSONYTOMAJI SE CSABRENDEK FC 4 1 2 1 10 6 4 5 4 3 0 1 7 3 4 9 8 4 2 2 17 9 8 14
8 BADACSONYTOMAJI SE NEMESSZALÓK ESE 3 1 1 1 3 5 -2 4 5 2 0 3 6 24 -18 6 8 3 1 4 9 29 -20 10
9 BADACSONYTOMAJI SE KAMOND FC 3 1 1 1 11 13 -2 4 5 1 1 3 11 23 -12 4 8 2 2 4 22 36 -14 8
10 BADACSONYTOMAJI SE BALATONSZEPEZD ÖKSC 4 2 0 2 13 17 -4 6 4 0 1 3 4 25 -21 1 8 2 1 5 17 42 -25 7
11 BADACSONYTOMAJI SE TALIÁNDÖRÖGD SE 5 1 0 4 4 16 -12 3 3 0 1 2 0 10 -10 0 8 1 1 6 4 26 -22 3
12 BADACSONYTOMAJI SE BKSE-PEREMARTON 6 1 0 5 5 21 -16 3 2 0 0 2 1 27 -26 0 8 1 0 7 6 48 -42 3
13 BADACSONYTOMAJI SE KÜLSŐVAT SE 3 1 0 2 9 30 -21 3 5 0 0 5 1 44 -43 0 8 1 0 7 10 74 -64 3
14 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 4 0 1 3 7 21 -14 1 4 0 1 3 4 28 -24 1 8 0 2 6 11 49 -38 2
 
BADACSONYTOMAJI SE
--1 - 3----4 - 4-2 - 3---0 - 11
BKSE-PEREMARTON
----0 - 3-2 - 5--0 - 31 - 50 - 4-2 - 1
BALATONFÜREDI FC
--------------
BALATONFÜREDI FC
-24 - 0---8 - 111 - 0-17 - 0-----
BALATONSZEPEZD ÖKSC
---3 - 12---3 - 5-5 - 0--2 - 0-
CSABRENDEK FC
3 - 3---1 - 1----6 - 00 - 2---
CSETÉNY SE
-----1 - 25 - 5-14 - 0--8 - 3--
HERENDI PSK
7 - 1---8 - 3--7 - 0------
KAMOND FC
---3 - 11--1 - 1-7 - 1-----
KÜLSŐVAT SE
3 - 0------1 - 18---5 - 12--
NEMESSZALÓK ESE
------0 - 5--3 - 0--0 - 0-
ŐSI PSK
---2 - 19 - 0-----11 - 0-8 - 02 - 0
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
15 - 0---7 - 0---6 - 1--1 - 3--
TALIÁNDÖRÖGD SE
-3 - 1---0 - 11 - 2-----0 - 60 - 6
EDELTECH UGOD SE
-----2 - 1-2 - 23 - 13 - 0----

Meccsek

NEMESSZALÓK ESE

2022. 08. 21. 15:00
Csabrendek FC
2022. 08. 21. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
NEMESSZALÓK ESE
2022. 11. 19. 12:00
Nemesszalók Sportegyesület
2022. 11. 19. 12:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 09. 04. 14:30
Ősi Petőfi SK
2022. 09. 04. 14:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
NEMESSZALÓK ESE
2022. 09. 10. 14:30
Peremarton Sporttelep
2022. 09. 10. 14:30
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
NEMESSZALÓK ESE
2022. 09. 17. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 09. 17. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
NEMESSZALÓK ESE
2022. 09. 24. 14:00
Nemesszalók Sportegyesület
2022. 09. 24. 14:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
CSETÉNY SE
2022. 10. 01. 13:30
Badacsonytomaji Sportpálya
2022. 10. 01. 13:30
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
NEMESSZALÓK ESE
2022. 10. 08. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
2022. 10. 08. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
KÜLSŐVAT SE
2022. 10. 16. 11:00
Kamond FC
2022. 10. 16. 11:00
Kamond FC
KAMOND FC
NEMESSZALÓK ESE
2022. 10. 22. 12:30
Nemesszalók Sportegyesület
2022. 10. 22. 12:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
HERENDI PSK
2022. 10. 28. 19:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 10. 28. 19:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
NEMESSZALÓK ESE
2022. 11. 05. 12:00
Nemesszalók Sportegyesület
2022. 11. 05. 12:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 11. 13. 12:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 11. 13. 12:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2023. 03. 18. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 03. 18. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
CSABRENDEK FC
2023. 03. 26. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 03. 26. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESSZALÓK ESE
2023. 04. 01. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 04. 01. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ŐSI PSK
2023. 04. 07. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 04. 07. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
BKSE-PEREMARTON
2023. 04. 15. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 04. 15. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 04. 23. 15:00
Csetényi Sporttelep
2023. 04. 23. 15:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
NEMESSZALÓK ESE
2023. 04. 29. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 04. 29. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
BADACSONYTOMAJI SE
2023. 05. 07. 15:00
Külsővat SE
2023. 05. 07. 15:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
NEMESSZALÓK ESE
2023. 05. 13. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 05. 13. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
KAMOND FC
2023. 05. 20. 15:00
Herendi Porcelán SK
2023. 05. 20. 15:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
NEMESSZALÓK ESE
2023. 05. 27. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 05. 27. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
BALATONFÜREDI FC
2023. 06. 04. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 06. 04. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
NEMESSZALÓK ESE
2023. 06. 11. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 06. 11. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
EDELTECH UGOD SE

KÜLSŐVAT SE

2022. 08. 21. 15:00
Csetényi Sporttelep
2022. 08. 21. 15:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
KÜLSŐVAT SE
2022. 08. 28. 15:00
Külsővat SE
2022. 08. 28. 15:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
BADACSONYTOMAJI SE
2022. 09. 04. 14:30
Ugod SE Sporttelep
2022. 09. 04. 14:30
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
KÜLSŐVAT SE
2022. 09. 10. 14:30
Kamond FC
2022. 09. 10. 14:30
Kamond FC
KAMOND FC
KÜLSŐVAT SE
2022. 09. 18. 14:00
Külsővat SE
2022. 09. 18. 14:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
HERENDI PSK
2022. 09. 24. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 09. 24. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
KÜLSŐVAT SE
2022. 10. 02. 13:30
Külsővat SE
2022. 10. 02. 13:30
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 10. 08. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
2022. 10. 08. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
KÜLSŐVAT SE
2022. 10. 16. 13:00
Külsővat SE
2022. 10. 16. 13:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
CSABRENDEK FC
2022. 10. 22. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
2022. 10. 22. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
KÜLSŐVAT SE
2022. 10. 30. 12:00
Külsővat SE
2022. 10. 30. 12:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
ŐSI PSK
2022. 11. 05. 12:00
Peremarton Sporttelep
2022. 11. 05. 12:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
KÜLSŐVAT SE
2022. 11. 13. 12:00
Külsővat SE
2022. 11. 13. 12:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 03. 19. 13:00
Külsővat SE
2023. 03. 19. 13:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
CSETÉNY SE
2023. 03. 25. 14:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2023. 03. 25. 14:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
KÜLSŐVAT SE
2023. 04. 02. 14:30
Külsővat SE
2023. 04. 02. 14:30
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
EDELTECH UGOD SE
2023. 04. 07. 15:00
Külsővat SE
2023. 04. 07. 15:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
KAMOND FC
2023. 04. 15. 15:00
Herendi Porcelán SK
2023. 04. 15. 15:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
KÜLSŐVAT SE
2023. 04. 22. 15:00
Külsővat SE
2023. 04. 22. 15:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
BALATONFÜREDI FC
2023. 04. 30. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 04. 30. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
KÜLSŐVAT SE
2023. 05. 07. 15:00
Külsővat SE
2023. 05. 07. 15:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
NEMESSZALÓK ESE
2023. 05. 14. 15:00
Csabrendek FC
2023. 05. 14. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
KÜLSŐVAT SE
2023. 05. 21. 15:00
Külsővat SE
2023. 05. 21. 15:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 05. 28. 15:00
Ősi Petőfi SK
2023. 05. 28. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
KÜLSŐVAT SE
2023. 06. 04. 15:00
Külsővat SE
2023. 06. 04. 15:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
BKSE-PEREMARTON
2023. 06. 11. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 06. 11. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
KÜLSŐVAT SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL