Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19 4. forduló

2022.09.10 - 14:30

Kamond, Kamond FC

Veszprém

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19

Játékvezető
ROGÁCSI BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PÁKH CSABA
KAMOND FC
KÜLSŐVAT SE
90'
45'

Gólok

DOLGOS SÁNDOR MÁRK

2'

1 - 0

 

BENCZE ROLAND

13'

2 - 0

 

DOLGOS SÁNDOR MÁRK

17'

3 - 0

 

DOLGOS SÁNDOR MÁRK

40'

4 - 0

 

HÁRI BALÁZS

47'

5 - 0

 

NAGY DÁNIEL

57'

6 - 0

 

VÁRADI GÁBOR

70'

7 - 0

 

 

7 - 1

79'

SÁGI KÁROLY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 EDELTECH UGOD SE EDELTECH UGOD SE 4 4 0 0 22 1 21 12
2 ŐSI PSK ŐSI PSK 4 4 0 0 18 2 16 12
3 HERENDI PSK HERENDI PSK 4 3 1 0 25 11 14 10
4 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 4 3 0 1 45 6 39 9
5 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 4 3 0 1 18 3 15 9
6 KAMOND FC KAMOND FC 4 2 2 0 17 9 8 8
7 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 4 2 0 2 8 4 4 6
8 CSETÉNY SE CSETÉNY SE 4 1 2 1 21 14 7 5
9 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 4 1 1 2 3 17 -14 4
10 KÜLSŐVAT SE KÜLSŐVAT SE 4 1 0 3 4 24 -20 3
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 4 0 1 3 0 13 -13 1
12 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 4 0 1 3 5 25 -20 1
13 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 4 0 0 4 9 32 -23 0
14 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 4 0 0 4 2 36 -34 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKSE-PEREMARTON BALATONFÜREDI FC 2 2 0 0 19 1 18 6 2 1 1 0 8 4 4 4 4 3 1 0 27 5 22 10
2 BKSE-PEREMARTON KAMOND FC 2 1 1 0 5 1 4 4 2 2 0 0 8 3 5 6 4 3 1 0 13 4 9 10
3 BKSE-PEREMARTON EDELTECH UGOD SE 2 1 1 0 1 0 1 4 2 2 0 0 8 0 8 6 4 3 1 0 9 0 9 10
4 BKSE-PEREMARTON GOSTECH PV ÖSKÜ FC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 2 0 0 5 0 5 6 4 3 1 0 7 1 6 10
5 BKSE-PEREMARTON ŐSI PSK 2 1 1 0 4 1 3 4 2 1 1 0 2 1 1 4 4 2 2 0 6 2 4 8
6 BKSE-PEREMARTON HERENDI PSK 2 2 0 0 7 2 5 6 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 2 1 1 10 6 4 7
7 BKSE-PEREMARTON CSETÉNY SE 2 1 1 0 7 2 5 4 2 0 1 1 2 6 -4 1 4 1 2 1 9 8 1 5
8 BKSE-PEREMARTON CSABRENDEK FC 2 1 0 1 5 1 4 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 1 2 5 2 3 4
9 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 3 1 1 1 2 4 -2 4 1 0 0 1 0 14 -14 0 4 1 1 2 2 18 -16 4
10 BKSE-PEREMARTON TALIÁNDÖRÖGD SE 3 0 1 2 0 4 -4 1 1 0 1 0 0 0 0 1 4 0 2 2 0 4 -4 2
11 BKSE-PEREMARTON NEMESSZALÓK ESE 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 1 2 0 8 -8 1 4 0 2 2 0 8 -8 2
12 BKSE-PEREMARTON KÜLSŐVAT SE 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 1 2 0 9 -9 1 4 0 2 2 0 9 -9 2
13 BKSE-PEREMARTON BADACSONYTOMAJI SE 2 0 0 2 2 10 -8 0 2 0 1 1 0 4 -4 1 4 0 1 3 2 14 -12 1
14 BKSE-PEREMARTON BALATONSZEPEZD ÖKSC 2 0 0 2 4 11 -7 0 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 0 0 4 6 15 -9 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKSE-PEREMARTON EDELTECH UGOD SE 2 2 0 0 5 1 4 6 2 2 0 0 17 0 17 6 4 4 0 0 22 1 21 12
2 BKSE-PEREMARTON ŐSI PSK 2 2 0 0 13 1 12 6 2 2 0 0 5 1 4 6 4 4 0 0 18 2 16 12
3 BKSE-PEREMARTON HERENDI PSK 2 2 0 0 15 4 11 6 2 1 1 0 10 7 3 4 4 3 1 0 25 11 14 10
4 BKSE-PEREMARTON BALATONFÜREDI FC 2 2 0 0 32 1 31 6 2 1 0 1 13 5 8 3 4 3 0 1 45 6 39 9
5 BKSE-PEREMARTON GOSTECH PV ÖSKÜ FC 2 1 0 1 8 3 5 3 2 2 0 0 10 0 10 6 4 3 0 1 18 3 15 9
6 BKSE-PEREMARTON KAMOND FC 2 1 1 0 8 2 6 4 2 1 1 0 9 7 2 4 4 2 2 0 17 9 8 8
7 BKSE-PEREMARTON CSABRENDEK FC 2 1 0 1 6 2 4 3 2 1 0 1 2 2 0 3 4 2 0 2 8 4 4 6
8 BKSE-PEREMARTON CSETÉNY SE 2 1 1 0 19 5 14 4 2 0 1 1 2 9 -7 1 4 1 2 1 21 14 7 5
9 BKSE-PEREMARTON NEMESSZALÓK ESE 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 0 2 3 17 -14 3 4 1 1 2 3 17 -14 4
10 BKSE-PEREMARTON KÜLSŐVAT SE 1 1 0 0 3 0 3 3 3 0 0 3 1 24 -23 0 4 1 0 3 4 24 -20 3
11 BKSE-PEREMARTON TALIÁNDÖRÖGD SE 3 0 0 3 0 13 -13 0 1 0 1 0 0 0 0 1 4 0 1 3 0 13 -13 1
12 BKSE-PEREMARTON BADACSONYTOMAJI SE 2 0 1 1 4 15 -11 1 2 0 0 2 1 10 -9 0 4 0 1 3 5 25 -20 1
13 BKSE-PEREMARTON BALATONSZEPEZD ÖKSC 2 0 0 2 6 17 -11 0 2 0 0 2 3 15 -12 0 4 0 0 4 9 32 -23 0
14 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 3 0 0 3 2 12 -10 0 1 0 0 1 0 24 -24 0 4 0 0 4 2 36 -34 0
 
BADACSONYTOMAJI SE
-------4 - 4-----0 - 11
BKSE-PEREMARTON
------2 - 5--0 - 3-0 - 4--
BALATONFÜREDI FC
--------------
BALATONFÜREDI FC
-24 - 0---8 - 1--------
BALATONSZEPEZD ÖKSC
---3 - 12---3 - 5------
CSABRENDEK FC
---------6 - 00 - 2---
CSETÉNY SE
------5 - 5-14 - 0-----
HERENDI PSK
7 - 1---8 - 3---------
KAMOND FC
------1 - 1-7 - 1-----
KÜLSŐVAT SE
3 - 0-------------
NEMESSZALÓK ESE
------------0 - 0-
ŐSI PSK
---2 - 1------11 - 0---
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
----7 - 0------1 - 3--
TALIÁNDÖRÖGD SE
-----0 - 1------0 - 60 - 6
EDELTECH UGOD SE
-----2 - 1---3 - 0----

Meccsek

KAMOND FC

2022. 11. 26. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 11. 26. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
KAMOND FC
2022. 11. 01. 13:00
Bakonynánai Sportpálya
2022. 11. 01. 13:00
Bakonynánai Sportpálya
KAMOND FC
CSETÉNY SE
2022. 09. 03. 14:30
Badacsonytomaji Sportpálya
2022. 09. 03. 14:30
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
KAMOND FC
2022. 09. 10. 14:30
Kamond FC
2022. 09. 10. 14:30
Kamond FC
KAMOND FC
KÜLSŐVAT SE
2022. 09. 18. 14:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 09. 18. 14:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
KAMOND FC
2022. 09. 24. 14:00
Herendi Porcelán SK
2022. 09. 24. 14:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
KAMOND FC
2022. 10. 01. 13:30
Kamond FC
2022. 10. 01. 13:30
Kamond FC
KAMOND FC
BALATONFÜREDI FC
2022. 10. 09. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 10. 09. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
KAMOND FC
2022. 10. 16. 11:00
Kamond FC
2022. 10. 16. 11:00
Kamond FC
KAMOND FC
NEMESSZALÓK ESE
2022. 10. 22. 12:30
Csabrendek FC
2022. 10. 22. 12:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
KAMOND FC
2022. 10. 29. 12:00
Kamond FC
2022. 10. 29. 12:00
Kamond FC
KAMOND FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 11. 06. 12:00
Ősi Petőfi SK
2022. 11. 06. 12:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
KAMOND FC
2022. 11. 12. 12:00
Kamond FC
2022. 11. 12. 12:00
Kamond FC
KAMOND FC
BKSE-PEREMARTON
2023. 03. 18. 13:00
Kamond FC
2023. 03. 18. 13:00
Kamond FC
KAMOND FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 03. 26. 14:00
Csetényi Sporttelep
2023. 03. 26. 14:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
KAMOND FC
2023. 04. 01. 14:30
Kamond FC
2023. 04. 01. 14:30
Kamond FC
KAMOND FC
BADACSONYTOMAJI SE
2023. 04. 07. 15:00
Külsővat SE
2023. 04. 07. 15:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
KAMOND FC
2023. 04. 15. 15:00
Kamond FC
2023. 04. 15. 15:00
Kamond FC
KAMOND FC
EDELTECH UGOD SE
2023. 04. 22. 15:00
Kamond FC
2023. 04. 22. 15:00
Kamond FC
KAMOND FC
HERENDI PSK
2023. 04. 29. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 04. 29. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
KAMOND FC
2023. 05. 06. 15:00
Kamond FC
2023. 05. 06. 15:00
Kamond FC
KAMOND FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2023. 05. 13. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 05. 13. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
KAMOND FC
2023. 05. 20. 15:00
Kamond FC
2023. 05. 20. 15:00
Kamond FC
KAMOND FC
CSABRENDEK FC
2023. 05. 28. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 05. 28. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
KAMOND FC
2023. 06. 03. 15:00
Kamond FC
2023. 06. 03. 15:00
Kamond FC
KAMOND FC
ŐSI PSK
2023. 06. 11. 15:00
Peremarton Sporttelep
2023. 06. 11. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
KAMOND FC

KÜLSŐVAT SE

2022. 08. 21. 15:00
Csetényi Sporttelep
2022. 08. 21. 15:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
KÜLSŐVAT SE
2022. 08. 28. 15:00
Külsővat SE
2022. 08. 28. 15:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
BADACSONYTOMAJI SE
2022. 09. 04. 14:30
Ugod SE Sporttelep
2022. 09. 04. 14:30
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
KÜLSŐVAT SE
2022. 09. 10. 14:30
Kamond FC
2022. 09. 10. 14:30
Kamond FC
KAMOND FC
KÜLSŐVAT SE
2022. 09. 18. 14:00
Külsővat SE
2022. 09. 18. 14:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
HERENDI PSK
2022. 09. 24. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 09. 24. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
KÜLSŐVAT SE
2022. 10. 02. 13:30
Külsővat SE
2022. 10. 02. 13:30
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 10. 08. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
2022. 10. 08. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
KÜLSŐVAT SE
2022. 10. 16. 13:00
Külsővat SE
2022. 10. 16. 13:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
CSABRENDEK FC
2022. 10. 22. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
2022. 10. 22. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
KÜLSŐVAT SE
2022. 10. 30. 12:00
Külsővat SE
2022. 10. 30. 12:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
ŐSI PSK
2022. 11. 05. 12:00
Peremarton Sporttelep
2022. 11. 05. 12:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
KÜLSŐVAT SE
2022. 11. 13. 12:00
Külsővat SE
2022. 11. 13. 12:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 03. 19. 13:00
Külsővat SE
2023. 03. 19. 13:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
CSETÉNY SE
2023. 03. 25. 14:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2023. 03. 25. 14:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
KÜLSŐVAT SE
2023. 04. 02. 14:30
Külsővat SE
2023. 04. 02. 14:30
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
EDELTECH UGOD SE
2023. 04. 07. 15:00
Külsővat SE
2023. 04. 07. 15:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
KAMOND FC
2023. 04. 15. 15:00
Herendi Porcelán SK
2023. 04. 15. 15:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
KÜLSŐVAT SE
2023. 04. 22. 15:00
Külsővat SE
2023. 04. 22. 15:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
BALATONFÜREDI FC
2023. 04. 30. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 04. 30. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
KÜLSŐVAT SE
2023. 05. 07. 15:00
Külsővat SE
2023. 05. 07. 15:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
NEMESSZALÓK ESE
2023. 05. 14. 15:00
Csabrendek FC
2023. 05. 14. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
KÜLSŐVAT SE
2023. 05. 21. 15:00
Külsővat SE
2023. 05. 21. 15:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 05. 28. 15:00
Ősi Petőfi SK
2023. 05. 28. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
KÜLSŐVAT SE
2023. 06. 04. 15:00
Külsővat SE
2023. 06. 04. 15:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
BKSE-PEREMARTON
2023. 06. 11. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 06. 11. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
KÜLSŐVAT SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL