Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19 1. forduló

2022.08.21 - 15:00

Csabrendek, Csabrendek FC (Csabrendek)

Veszprém

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19

Játékvezető
KESZTHELYI KRISZTIÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FEKETE LÁSZLÓ
CSABRENDEK FC
NEMESSZALÓK ESE
90'
45'

Gólok

TANAI ZSOMBOR

13'

1 - 0

 

TANAI ZSOMBOR

17'

2 - 0

 

KOVÁCS MIHÁLY

23'

3 - 0

 

TANAI ZSOMBOR

27'

4 - 0

 

TAKÁCS PATRIK

45'

5 - 0

 

TANAI ZSOMBOR

55'

6 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSETÉNY SE CSETÉNY SE 1 1 0 0 14 0 14 3
2 EDELTECH UGOD SE EDELTECH UGOD SE 1 1 0 0 11 0 11 3
3 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 1 1 0 0 6 0 6 3
4 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 1 1 0 0 6 0 6 3
5 HERENDI PSK HERENDI PSK 1 1 0 0 5 2 3 3
6 KAMOND FC KAMOND FC 1 1 0 0 5 3 2 3
7 ŐSI PSK ŐSI PSK 1 1 0 0 2 1 1 3
8 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 1 0 0 1 1 2 -1 0
9 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 1 0 0 1 3 5 -2 0
10 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 1 0 0 1 2 5 -3 0
11 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 1 0 0 1 0 6 -6 0
12 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 0 6 -6 0
13 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 1 0 0 1 0 11 -11 0
14 KÜLSŐVAT SE KÜLSŐVAT SE 1 0 0 1 0 14 -14 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE EDELTECH UGOD SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 0 6 3 1 1 0 0 6 0 6 3
2 KÜLSŐVAT SE CSABRENDEK FC 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
3 KÜLSŐVAT SE CSETÉNY SE 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
4 KÜLSŐVAT SE KAMOND FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
5 KÜLSŐVAT SE GOSTECH PV ÖSKÜ FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
6 KÜLSŐVAT SE BKSE-PEREMARTON 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
7 KÜLSŐVAT SE BALATONFÜREDI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 KÜLSŐVAT SE ŐSI PSK 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 KÜLSŐVAT SE HERENDI PSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 KÜLSŐVAT SE TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
11 KÜLSŐVAT SE BALATONSZEPEZD ÖKSC 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
12 KÜLSŐVAT SE KÜLSŐVAT SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
13 KÜLSŐVAT SE NEMESSZALÓK ESE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
14 KÜLSŐVAT SE BADACSONYTOMAJI SE 1 0 0 1 0 6 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 6 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE CSETÉNY SE 1 1 0 0 14 0 14 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 14 0 14 3
2 KÜLSŐVAT SE EDELTECH UGOD SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 11 0 11 3 1 1 0 0 11 0 11 3
3 KÜLSŐVAT SE CSABRENDEK FC 1 1 0 0 6 0 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 0 6 3
4 KÜLSŐVAT SE GOSTECH PV ÖSKÜ FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 0 6 3 1 1 0 0 6 0 6 3
5 KÜLSŐVAT SE HERENDI PSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 2 3 3 1 1 0 0 5 2 3 3
6 KÜLSŐVAT SE KAMOND FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 3 2 3 1 1 0 0 5 3 2 3
7 KÜLSŐVAT SE ŐSI PSK 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
8 KÜLSŐVAT SE BALATONFÜREDI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
9 KÜLSŐVAT SE BALATONSZEPEZD ÖKSC 1 0 0 1 3 5 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 5 -2 0
10 KÜLSŐVAT SE BKSE-PEREMARTON 1 0 0 1 2 5 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 5 -3 0
11 KÜLSŐVAT SE NEMESSZALÓK ESE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 0 0 1 0 6 -6 0
12 KÜLSŐVAT SE TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 0 6 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 6 -6 0
13 KÜLSŐVAT SE BADACSONYTOMAJI SE 1 0 0 1 0 11 -11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 11 -11 0
14 KÜLSŐVAT SE KÜLSŐVAT SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 14 -14 0 1 0 0 1 0 14 -14 0
 
BADACSONYTOMAJI SE
-------------0 - 11
BKSE-PEREMARTON
------2 - 5-------
BALATONFÜREDI FC
--------------
BALATONFÜREDI FC
--------------
BALATONSZEPEZD ÖKSC
-------3 - 5------
CSABRENDEK FC
---------6 - 0----
CSETÉNY SE
--------14 - 0-----
HERENDI PSK
--------------
KAMOND FC
--------------
KÜLSŐVAT SE
--------------
NEMESSZALÓK ESE
--------------
ŐSI PSK
---2 - 1----------
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
--------------
TALIÁNDÖRÖGD SE
------------0 - 6-
EDELTECH UGOD SE
--------------

Meccsek

CSABRENDEK FC

2022. 08. 21. 15:00
Csabrendek FC
2022. 08. 21. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
NEMESSZALÓK ESE
2022. 08. 27. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 08. 27. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
CSABRENDEK FC
2022. 09. 04. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2022. 09. 04. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2022. 09. 11. 14:30
Csabrendek FC
2022. 09. 11. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ŐSI PSK
2023. 03. 12. 12:00
Peremarton Sporttelep
2023. 03. 12. 12:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
CSABRENDEK FC
2022. 09. 25. 14:00
Csabrendek FC
2022. 09. 25. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 10. 02. 13:30
Csetényi Sporttelep
2022. 10. 02. 13:30
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
CSABRENDEK FC
2022. 10. 09. 13:00
Csabrendek FC
2022. 10. 09. 13:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BADACSONYTOMAJI SE
2022. 10. 16. 13:00
Külsővat SE
2022. 10. 16. 13:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
CSABRENDEK FC
2022. 10. 22. 12:30
Csabrendek FC
2022. 10. 22. 12:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
KAMOND FC
2022. 10. 29. 12:00
Herendi Porcelán SK
2022. 10. 29. 12:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
CSABRENDEK FC
2022. 11. 05. 12:00
Csabrendek FC
2022. 11. 05. 12:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BALATONFÜREDI FC
2022. 11. 12. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 11. 12. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2023. 03. 18. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 03. 18. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
CSABRENDEK FC
2023. 03. 26. 14:00
Csabrendek FC
2023. 03. 26. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
EDELTECH UGOD SE
2023. 05. 12. 17:00
Csabrendek FC
2023. 05. 12. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 04. 07. 15:00
Ősi Petőfi SK
2023. 04. 07. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSABRENDEK FC
2023. 04. 16. 15:00
Csabrendek FC
2023. 04. 16. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BKSE-PEREMARTON
2023. 04. 22. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 04. 22. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
CSABRENDEK FC
2023. 04. 30. 15:00
Csabrendek FC
2023. 04. 30. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
CSETÉNY SE
2023. 05. 06. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2023. 05. 06. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
CSABRENDEK FC
2023. 05. 14. 15:00
Csabrendek FC
2023. 05. 14. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
KÜLSŐVAT SE
2023. 05. 20. 15:00
Kamond FC
2023. 05. 20. 15:00
Kamond FC
KAMOND FC
CSABRENDEK FC
2023. 05. 28. 15:00
Csabrendek FC
2023. 05. 28. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
HERENDI PSK
2023. 06. 03. 15:00
Tihanyi Sportpálya
2023. 06. 03. 15:00
Tihanyi Sportpálya
BALATONFÜREDI FC
CSABRENDEK FC
2023. 06. 11. 15:00
Csabrendek FC
2023. 06. 11. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC

NEMESSZALÓK ESE

2022. 08. 21. 15:00
Csabrendek FC
2022. 08. 21. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
NEMESSZALÓK ESE
2022. 11. 19. 12:00
Nemesszalók Sportegyesület
2022. 11. 19. 12:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 09. 04. 14:30
Ősi Petőfi SK
2022. 09. 04. 14:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
NEMESSZALÓK ESE
2022. 09. 10. 14:30
Peremarton Sporttelep
2022. 09. 10. 14:30
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
NEMESSZALÓK ESE
2022. 09. 17. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 09. 17. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
NEMESSZALÓK ESE
2022. 09. 24. 14:00
Nemesszalók Sportegyesület
2022. 09. 24. 14:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
CSETÉNY SE
2022. 10. 01. 13:30
Badacsonytomaji Sportpálya
2022. 10. 01. 13:30
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
NEMESSZALÓK ESE
2022. 10. 08. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
2022. 10. 08. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
KÜLSŐVAT SE
2022. 10. 16. 11:00
Kamond FC
2022. 10. 16. 11:00
Kamond FC
KAMOND FC
NEMESSZALÓK ESE
2022. 10. 22. 12:30
Nemesszalók Sportegyesület
2022. 10. 22. 12:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
HERENDI PSK
2022. 10. 28. 19:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 10. 28. 19:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
NEMESSZALÓK ESE
2022. 11. 05. 12:00
Nemesszalók Sportegyesület
2022. 11. 05. 12:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 11. 13. 12:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 11. 13. 12:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2023. 03. 18. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 03. 18. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
CSABRENDEK FC
2023. 03. 26. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 03. 26. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESSZALÓK ESE
2023. 04. 01. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 04. 01. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ŐSI PSK
2023. 04. 07. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 04. 07. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
BKSE-PEREMARTON
2023. 04. 15. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 04. 15. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 04. 23. 15:00
Csetényi Sporttelep
2023. 04. 23. 15:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
NEMESSZALÓK ESE
2023. 04. 29. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 04. 29. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
BADACSONYTOMAJI SE
2023. 05. 07. 15:00
Külsővat SE
2023. 05. 07. 15:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
NEMESSZALÓK ESE
2023. 05. 13. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 05. 13. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
KAMOND FC
2023. 05. 20. 15:00
Herendi Porcelán SK
2023. 05. 20. 15:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
NEMESSZALÓK ESE
2023. 05. 27. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 05. 27. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
BALATONFÜREDI FC
2023. 06. 04. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 06. 04. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
NEMESSZALÓK ESE
2023. 06. 11. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 06. 11. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
EDELTECH UGOD SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL